Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Dominiczkaa
Polecam superdieta@vp.pl maja bardzo dobre produkty i miła obsługe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to do sprzedawców przestańcie sobie dołki pod soba kopać bo sobie nie pomagacie w tem sposób tylko siejecie zamęt i efekt jest odwrotny od zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja do osoby rzekomo dwa razy oszukanej? A może ty nie wiesz że twój organizm nie przyswaja subitraminy? ja tak mam i też straciłam trochę kasy zanim do tego doszłam. Jeżeli tak masz to szkoda twoich pieniędzy na szukanie "oryginałów". Jak widzę to chyba dalej masz zamiar szukać. Spróbuj czegoś na feterminie np. ZIXIUTANG , ADIPEX są różne substancje odchudzające a suitramina to tylko jedna z nich. Fetermna to taka siostra subitraminy daje ten sam efekt ale to już inna substancja. Inna sprawa rzucać oszczerstwa publicznie gdy nie ma na to dowodów na piśmie to trochę nieładnie żeby nie napisać inaczej. Tylko ekspertyza laboratoryjna może stwierdzić czy jest tak czy niema tego co szukamy. A jak wiadomo na oko to chłop w szpitalu umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta.321@tlen.pl to ściema!
DO STASI66 Sama bys sie tez tak bez powodu nie produkowala na forum kobieto... Widze,ze prawdziwa z Ciebie weteranka na tej stronie... skoro sledzisz wpisy od poczatku hehe Pewnie tez jestes zalogowana jako "klientaka diety" a w rzeczywistosci prawda jest taka jak napisałam powyżej. Nie wiem o jakiej Martynce piszesz i o co Ci chodzi,tez to moge roznie odebrac... np. jako atak na konkurencje z Twojej strony... Napisalam,ze produkty diety sa nieoryginalne,bo kilka lat temu bralam Meizitang i z pamiecia mam wszystko wporzadku,wiec wiem jak powinien dzialac. A poniewaz tak tu zachwalano diete,zamowilam u Nich ponownie,myslac,ze tak jak mi pisali Meizitang czerwony jest silniejszy,ktory jak sie okazalo rowniez nie dawal zadnych rezultatow. Takze zaoszczedzie sobie trudu i przestancie mi tu wypisywac bzdury,jakie to macie cudowne produkty bo z czasem wszyscy Wasi kliencie szybko sie zorientuja,ze sa robieni w bambuko! Ja juz sie wiecej nie dam naciagnac i dlatego ostrzegam innych,ktorzy chca odchudzic nie siebie a swoj portfel. Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajfa
A ja stosowałam ForeverSlim, i jako jedne z nielicznych, a próbowałam tego troszkę (wiadomo nie na raz) pomogły mi zrzucić wagę. Ale najważniejsze, że jak na razie nie ma efektu jo-jo, a to mnie zawsze dopadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszytkim, mam pytanie, a może nawet problem... brałam kilka miesicy temu lidę i schudłam 9kg w miesiąc. jednak 2/3 kg mi wróciły a jeszcze wtedy nie wyglądałam tak jakbym chiała. mam ok 5kg nadwagi. kupiłam lidę z innego źródła. nowego i nieznanego. zauważyłam, że jest inaczej niż przy teej pierwszej. Opakowanie i tabletki identyczne! nawet taka naklejka jest na pudełko, która ma świadczyć o oryginale.. ale kiedy bralam lide piraz 1 miałam awersję do jedzenia, nie potrafiłam przełknąć śniadań, obiadów, kolacji. teraz owszem... jem mniej, na obiad nie jestem głodna, ale! z chęcią zjadam nadal całą bułkę na śniadanie! kiedy przy pierwszym razie zjadałam świartkę! bo nie umiałam zmieścić.. po 2 jem obecnie obiad tak mały jak dla dziecka, bo niby nie umiem wiecej, ale wieczorem odczuwam mały głód... przy pierwszym razie nie odczuwałam głodu. jak zwykle nie mam skutków ubocznych podobnie jak przy pierwszym opakowaniu wiec nie umiem okreslic czy ta lida jest tak dobra jak tamta... aha! dziewczyny, ja nie miałam tez przy 1 opakowaniu suchości w ustach o ktorej tak wiele osób pisało a jednak schudlam 9kg wiec to nie wysnacznik, ze mam podróbę. jak sadzicie?? czy to normalne, ze przy tamtej lidzie mialam awersje do jedzenia, a teraz jem po prostu mniej ale z chęcią i apetytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie będę się udzielać bo niema to sensu. Wiem że ta kobieta nie ma racji i tylko dlatego piszę niemam w tym rzadnego interesu .Może mam ale taki że już raz kupowałam u Extrafigura i ta osoba znikła po takich atakach. Przez jakiś czas usiałam eksperymentować i szukać kogoś nowego .Teraz gdy mam pewne źródło boję się że będzie znowu tak samo. Tak czy inaczej nie dziwi mnie to że ktoś jest niezadowolony . Przy takiej liczbie dobrych opinii to nawet dziwne gdy nie było żłych opini tylko dziwne że ta osoba co oskarża nie podpisuje się jednym nickiem tylko co chwile zmienia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasia, nie jestem wtemacie, wyv=bacz, nie wiem o co chodzi, ale moze ktos odpowiedziec na moj powyzszy post?? boje się po prostu ze mam podróbe. dzis wzielam dopiero 2 tabletke wiec nie wiem czy lida dziala bo czy schudłam sprawdze dopiero za ok tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
ja nie zmieniam adresów mam oryginalne preparaty każda nowa dostawę testują moje znajome każda dostawa dziala ceny myślę tez mam nie najwyższe więc zapraszam na zakupy ;-) gwarantuje zadowolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie, ale pozwolisz, że najpierw zjem 28 tabletek, za które juz zapłaciłam:P ciekawi mnie czy sa skuteczne.. po poprzednia lida działała jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Stasiu nie przejmuj się tym co pisze ta osoba. Myślę że ktoś kto ma odrobinę inteligencji nie będzie się sugerował opiniami pisanymi przez jedną osobę która jak piszesz niema nawet odwagi się ujawnić. Dobrze wiemy że trwa tutaj cały czas wojna sprzedawców o wpływy. Tylko my musimy zgadywac co fałsz a co oryginał. Nie wierzę że wszystkie komentarze piszą "mafia" bo ktos tak sugeruje tylko inaczej to nazywa. Gdyby tak było same byłybyśmy w tej mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie można nabyć to cudo i za ile bo mój organizm również nie reaguje na lide ,hoodie czy inne preparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tam nie jadłam tego cuda, o którym piszecie, ale jak pisałam wczesniej po lidzie 3mc-e temu zrzucilam 9kg!! cała rodzina i przyjaciele widzac mnie na urodzinach po dlugim czasie byli w szoku! pytali mnie o diete cud którą zastosowałam. jednak mam wrazenie ze ta lida którą biorę od 3 dni dopiero chyba nie dziala.. zobaczymy czy schudne.. musze ja brac z tydzien co najmniej aby móc Wam powiedzieć. ale jakos.. chetniej jem niz po tamtej lidzie, po której miałąm zupoełną awersję do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co daleko szukać jak się ma dobry namiar na miejscu napisz do dieta.321@tlen.pl moja psiapsiułka tam kupiła i ma kilka kg z głowy po miesiącu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adipex.1978
Hey dziewczynki ja brałam kiedyś meizi i powiem tak schudłam super ale mialam efekt jojo teraz brałam jakis czas temu i schudłam 3kg w dwa tyg waga sie utrzymuje nadal mialam robione badania i wszystko bylo ok nie mozna było tylko pić alkoholu biorąc meizi kazdy ma swój rozum i skoro wie że jest szkodliwe a chce brać to jego indywidualna sprawa uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeżeli chcecie dobry namiar a nie koniecznie któryś z powyższych to ja mam swoje źródło suplementów wystarczy napisać na adres ekstratowar@gmail.com . A towar na drugi dzień w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dobry namiar skuteczna LIDA i inne też ma pan z wawy adresik dr.hause@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjna666
ja kupuje u martynkax26@onet.pl po dwóch opakowaniach lida spadło z wagi 11 kg jestem bardzo zadowolona poleciłam ten namiar wszystkim moim znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roszpuuunka
Ja polecam tę Pania calories@vp.pl same sprawdzcie. Te,które zamawiały wiedza,że to solidny sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co chcą dla odmiany świeży namiar to polecam email: dr.hause@poczta.fm bardzo miła obsługa i szybka konkretna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam we wtorek a wczoraj dostałam Lidę . Oryginalna jak widać są hologramy i folia w kolorze takim jak dziewczyny opisywaly dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ostatnio znalazłam coś takiego w ogłoszeniach : www.suplementy24h.cba.pl .Myślę że ciekawa alternatywa dla szemranych emaili podawanych tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa deszczu 75
Najlepsza alternatywa na wszystkich to przesylka ze sprawdzeniem zawartosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
zapraszam na zakupy TYLKO oryginalnych preparatów nie tylko LIDA MEIZITANG ZIELONY I CZERWONY ALE TAKŻE INNE zapraszam na strone www.lida-inne.wizytowka.pl oryginalne produkty w hurtowych cenach ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka.
Podziele sie z Wami moje drogie i podrzucam Wam adres do naprawde uczciwej osoby calories@vp.pl Pani jest bardzo miła,błyskawiczna wysyłka i duże zniżki jak brałąm 3 opakowania. Koleżanka doradziła mi adres i jestem bardzo zadowolona bo przynajmniej nie dostałam pocietych kartonów tak jak kiedys,tylko produkt na,ktory czekałam jak na zbawienie. Narazie działa jak powinien,wiec nie moge nic złego napisac. Obiecałam wystawic opinie w internecie,wiec polecam i daje 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereniaWiklo
Mi kolezanka polecila btl medica slim. Podchodzilam do tego tak sobie... no ale juz ktorys mieiac od konca wakacji, a brzuch rosnie wiec kupilam. Juz po pierwszym tygodniu 1,5kg mniej, a po miesiacu 5,5kg! Zamowilam kolejne i w efekcie w 3 miesiace stracilam 14lg! Moj maz byl wniebowziety i sam kupil opakowanie dla siebie (mala ma nadwage) i tez udalo mu sie zrzucic kilka kg. Polecam kazdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Królowasniegu ja już wcześniej tą stronkę znalazłam;-), testuję Xiyouji u nich kupione i jest dobrze. Przynajmniej działa kupowałam meizitang zielony i nic mnie nie brało. Po tym straciłam chęć do jedzenia. Ktoś wspominał o sprawdzeniu zawartości na suplementy24h.cba.pl mają wszystko to co trzeba i sprawdzenie zawartości też mają więc bez ryzyka, a opłaty jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wy chudniecie biorąc Lidę?\ Ja jestem teraz na drugim pudełku Lidy kupionym od dieta.321@tlen.pl i po pierwszym schudłam 8kg normalnie jedząc ale już bez zachcianek. Odrzuciło mnie od słodkiego i kawy. Nie wiem czy 8 kg to dużo czy mało ? Czytałam gdzieś że ktoś schudł ponad 10 kg czy to możliwe? Udało mi się tam kupić dwa opakowania w ofercie drugie za połowę ceny więc nie zapłaciłam za dużo. Znalazłam ostatnio na forum link do sklepu www.suplementy24h.cba.pl czy ktoś z tego forum robił juz tam zakupy ma jakieś opinie o tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alowi
Sprzedam Adipex retard 15 mg. Lek jest oryginalny, kupuję go w Czechach, mieszkam niedaleko granicy. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×