Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Dzięki za namiar do dieta321@o2.pl moge potwierdzić że jest to trafiony namiar. Mam numer do tej osoby jej komórka to 533 00 34 16 . Miła osoba i pomaga jak ma się wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
ja kupuje za 90zł i jestem zadowolona i to nie prawda ze czym droższe tym lepsze kiedys kupiłam meizitang za 130zł i nic nie działało ja mam sprawdzone żrodło po pierwszym opakowaniou 4kg ale zrobiłam błąd bo nie bra łam codziennie teraz mam drugie opakowanie dzisiaj 5 tabletka i 1,5 kg mniej wiem ze trzeba brac systematycznie nawet wtedy gdy nie chce sie jejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiqt
dziewczynki!!!!!!! jeszcze 6 tabletek do konca.. schudlam juz 8 kg!! wiecej niz oczekiwalam, choc tak sie roztylam swego czasu, ze jszcze 5kg chce schudnac.. uwazam ze juz sobie poradze bez lidy, schudne z nia wiecej niz 5kg i bede chuda!! hhaha! nie chce przesadzic. zrobilam kiedys eksperyment (pisalam wam) przez 2 dni nie jadlam lidy i okazalo sie ze wcale nie jadlam wiecej! o kolacji nawet nie myslalam wiec to efekt skurczonego zoladka. podtrzymam ten tryb zycia i schudne jeszcze 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
lenka03 podaj meila to Ci wysle link :) o kurcze to zajebiscie !! dw dn bez ldy to nic bo ona i tak jest w twoim organzme. ja jz nie biore 4tygodnie zdarzami sie ze mam za duzy aetyt. albo mi sie tk wydaje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzaca
Kassiu ja tez poprosze o tego dostawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
No to podaj e-mail ;) btw. wczoraj przyszła nowa paczka, różni się tylko tym, ze w poprzedniej folia była turkusowa a w tej jest bladoniebieska ale to i tak oryginał :) jakas nowa formuła niby. Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka Meizitang
do Carryca: Ty to masz gopiero fantazje dziewczyno... ;-) "Agentaka Meizitang" haha ale wymysliłas :):):) Sama kopiujesz i wklejasz a kogos posadzasz! Pewnie dla Ciebie kazdy,kto szczerze doradza innym to oszust?! Jak Ci nie pasuje to przeciez nie musisz od tego faceta kupowac,nikt Cie nie zmusza. Ja tylko słuzyłam dobra rada z własnego doswiadczenia,skoro wszyscy TU prosza o kontakt uczciwego sprzedawcy,a Ty nie musisz z niej korzystac! Kazdy ma wolnosc wyboru,wiec zbedne komentarze zachowaj dla siebie. TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka Meizitang
poprawka *dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrona przez atak stara sprawdzona metoda , nie muszę niczego kopiować bo nikogo nie reklamuję ..... pisz o konkretach a nie wymyślaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do agentki
anetka to agentka M! zgadzam sie! no i kto uzywajacy tabletki badz zamierzajacy uzywac nazywa się nazwa tabletek w nicku? niezla promocja nickiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkax26@onet.pll
oryginalne chinskie tabletki z nowego sprawdzonego zrodla wypróbowalam na sobie zapraszam na strone www.lida-inne.wizytowka.pl lub maila martynkax26@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Kuurr... i znowu to samo. SPADAĆ Z TYMI REKLAMAMI ! A jak chcecie komuś coś od siebie sprzedać to przynajmniej nie oczerniajcie bezpodstawnie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasisia podałam Tobie maila kilka wpisów wcześniej jak możesz to proszę odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
Ale ja już napisalam do Ciebie meila ostatnio. Na xewelina88x@op.pl mam w wysłanych 10.11. Sprawdz pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasisia wiesz co nic nie mam,nie wiem czemu .może spróbuj jeszcze raz jak możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
ok wiysle dzis wieczorem jak wroce do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZALIA..
WSZYSTKIE JESTESCIE TU POPIERDOLO.. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelusia2211
meizitang zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelusia2211
gdzie go mozna kupic zeby dzialal prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lida i Meizitang
vita.slim@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATA:-)
WITAM PROSZĘ O NAMIARY ZE SPRAWDZONEGO ZRÓDŁA I CENĘ LIDY.MAM DO ZRZUCENIA 20 KG.A JUŻ PARE RAZY SIĘ PRZEJECHAŁAM , DLATEGO CHCĘ KONTAKT W 100% PEWNY BARDZO PROSZĘ Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelusia2211
prosze o sprawdzony namiar na mizitang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala222012@interia.pl
Oryginalne sprawdzone tabletki lida i meizitang zapraszam po informacje na maila lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , chcesz dobry namiar ja kupiłam ostatnio na dieta.321@tlen.pl i moge powiedzieć że to dobre źródło. Namiar dostałam od koleżanek z eksperyment meizitang. Na innym forum o lidzie też znalazłam ten adres i też dobre recenzje. Numer do tej osoby 515633663 można zamawiać smsem ja tak robiłam. Na prośbę udostepnia za free sprawdzenie zawartości.Jeżeli się nie poprosi to wysyła bez tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reevenge
Witajcie kochane, pozwólcie, że się wepchnę do wątku. 2 lata temu brałam M zielony ale musiałam trafić na jakąś podróbę, dziś przyszły mi M czerwone (takie seledynon-zielone) , miałam otwarą paczkę i podejrzewam,że coś jest z nimi nie tak. Ale nie dawno wzięłam pierwszą tabletkę, narazie nic nie działa, pewnie troche trzeba poczekać, ale apetyt mam jak zawsze i dalej musze z nim walczyć. W kazdym razie będę wam opisywać jak M działa i chętnie poczytam wasze posty :) ( Ważę 61 kg / 170 cm )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
To w końcu czerwone czy zielone? :) 170cm i 61 kg to ładne wymiary, troche ćwiczeń by wyrzeźbić ciałko i gotowe :D ale w każdym razie powodzenia życzę w dążeniu do doskonałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×