Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość paulinka21212121
Witam , Mam pytanko co Do tych tabletek tylko proszę o szczerą odpowiedź. CZY ONA SĄ AŻ TAK SZKODLIWE?? I CZY PO ZAPRZESTANIU ICH BRANIA WAGA POWRACA?? Kiedyś brałam TABLETKI MEIZITANG był efekt widoczny , ale po przez bardzo złą dietę i miłość do słodyczy po kilku latach przytyłam, ale miej niż schudłam teraz planuję jeszcze zmniejszyć wagę , a moja dieta jakoś tak sobie z tym radzi.Bardzo proszę o szczere odpowiedzi i radę. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka111
Witam powiem tak ja bralam lide już pare razy jak schudłam i nie przestrzegałam diety to przytyłam ja sie dobrze po nich czułam oczywiscie po tych orginalnych miałam suchosc w ustach i nie chciało mi sie jejsc wogóle cos tam przegryzłam w ciagu dnia czułam sie po nich pełna a uczucie jakby mi cos w gardle stało.Super były w ciągu msc schudłam 8 kg a teraz niestety kupiłam podróbke i nic mi nie jest jem normalnie dlatego wiem ze jak jest podrobka to nie chudne i nie mam zadnych srodków ubocznych i teraz patrze na opakowanie i srodek proszku i wiem ze proszek musi byc jasny bez z drobinkami a kapsułki z numerkami i lodką a opakowanie zielone a nie srebne w kwiatki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Jeżeli podczas brania tabletek je się normalnie a po odstawieniu trzma dietę to nic nie wraca i mówię to w oparciu o swoje doświadczenia. A co do opakowania to aga nie jest odpowiednio poinformowana. Bo nie produkują już kapsułek w niebieskich blistrach tylko srebrnych z kwiatkami właśnie. Ja posiadam na sprzedaż jest oryginalną w srebrnych blistrach ale proszek w środku jest jasny z drobinkami polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
Ja codziennie biorę jedną tabletkę przed śniadanie. Na początku, kiedy skutki uboczne (lekki ból głowy i kołatania serca) były denerwujące, robiłam sobie dzień przerwy od tabletek. Teraz jest już ok. Ale ja się nie głodzę na tych tabletkach. To byłby bezsens, przecież waga po skończeniu kuracji szybko by wzrosła. Jem 3 -4 razy dziennie niewielkie porcje śniadania, obiadu i kolacji - normalnie. Czasem nawet pozwolę sobie na małe ciasteczko czy loda. Biorę tabletki już 3 tygodnie i schudłam 5 kilo. Mam słabą wolę i trudno mi nie jeść, kiedy czuję głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Malgoska może masz słabsza wersję lidy poprostu. albo za mało pijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 1311
pytanie do małgośka 27 od kogo kupiłaś lide, możesz dać namiary, ponieważ boję się że kupię jakąś podróbę,która wogóle nie działą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
Ja biorę MEIZITANG. Bezpośrednio z Chin. Chciałam schudnąć 7-8 kilo i nie starałam się o zbyt szybki spadek wagi. Wolniej, ale stabilniej. Ale zastanawiam się nad kupieniem Lidy od Lidowniczki (siostra też chca, a MEIZITANG miałam tylko jedno opakowanie). Z tego co czytałam, to i Lida jest produkowana w Chinach i mają podobny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka21212121
A czy możecie mi powiedzieć gdzie mogę kupić te tabletki:) Bardzo proszę o namiary :) Z góry bardzo dziękuję:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dystansem ;)
paulinka21.. Zarówno MEIZITANG jaki i Lida nie są sprzedawane w Polsce, jeśli są, to nielegalnie. W Polsce sprzedawane są leki o nieco podobnym składzie, ale na receptę i one mają nieco słabsze działanie. Zapotrzebowanie na tabie specyfiki jest duże, no bo kto nie marzy o zrzuceniu zbędnych kilogramów ... Niestety, większość środków, które można kupić przez Internet/ na allegro to podróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Do Paulinka212121 ja mogę sprzedać ci lide jest oryginalna sprowadzana od producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Posiadam na sprzedaż oryginalną lide sprowadzaną od producenta zainteresowane pisać na maila lala222012@interia.pl szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Wiecie co zauważyłam że lida nie tylko obniża nasza wagę ale także redukuje cellulit. sprawdziłam to na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka111
to ja juz niewiem każdy posiada na sprzedaż orginalną lide a róznią sie sobą wszystkim a zapewniają ze to 100% orginał własnie dostałam zdjecie lidy i nie ma żadnych kwiatków blistry są zielono -srebne a ten papierek co sie odrywa jest zielony pomózcie to wkoncu jak wygląda orginał moim zdaniem orginał jest jeden a podrobek dużo dużo wiecej ostatnio kupiłam pisano orginał srebne w kwiatki a proszek był ciemny i nic a tak zapewniała mnie Pani ze sa orginalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Może ja się wypowiem na temat oryginalności gdyż siedzę w tym temacie. Kiedyś produkowano kapsułki w srebrno niebieskich blistrach ale teraz nowa lide produkują tylko w srebrnych w kwiatki. Oryginalna lida powinna mieć tylko i wyłącznie jasny proszek. Jeśli ktoś jest zainteresowany oryginalem zapraszam do mnie. Zanim zaczęłam sprowadzać upewnialam się czy to na pewno oryginał i teraz jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
I co jeszcze jest ważne oryginalna kapsulka lidy ma na sobie lodke i numerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercy27
Lidowiczko prosze o kontakt ws.Lidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
Mam problem i byłabym wdzięczna za podzielenie się Waszymi doświadczeniami. Stosuję MEIZITANG 3 tygodnie i zauważyłam u siebie kolejne skutki uboczne związane ze stosowaniem tabletek. Osłabione włosy i skórki przy paznokciach byłabym w stanie tolerować. Minęły mi bóle głowy i kołatania serca, ale zauważyłam, że wzrok mi się pogarsza! Widzę gorzej (mniej wyraźnie) i czasem muszę mocno mrugać powiekami, by "ustawić ostrość". Jestem przerażona. Szukałam na innych forach wiadomości na temat skutków ubocznych i znalazłam wypowiedź dziedzczyny, która miała taki sam problem jak ja (oczywiście przerwała "kurację"). Czy ktoś z Was miał podobne problemy podczas stosowania tych tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercy27
mam podobne objawy.....łagodze je magnezem -lida dziala podobnie-niestety. mam pytanie.....ma ktos tabletki od Lidowczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
mercy27 Też masz problemy z ostrym widzeniem??? Czy magnez łagodzi skutki stosowania "kuracji"? Czy te problemy ze wzrokiem miną?? Bo co z tego, że schudnę, jeśli będę musiała nosić denka od butelek na nosie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercy27
Bralam juz kiedys lide....nie mailam jakis spektakularnych efektow jezeli chodzi o spadek masy, mialam natomiast sporo skutkow ubocznych:palpitacje, zawroty glowy, pogorszenie widzenia...przerazilam sie i odstawilam-wszystko przeszlo.Po roku probuje znow...skutki uboczne identyczne jak wczesniej-teraz probuje z nimi walczyc.pomaga sniadanie przed tabletka.zastanawialam sie, czy kwestia wzroku nie jest skutkiem nieurozmaiconej diety-pomimo,ze jest sporo warzyw /owocow....jem duzo mniej wiec organizm jakos reaguje.Wprowadzilam wlasnie magnez i witaminy....jest troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Dziewczyny...poczytalam wasze posty. Zanim zaczęłam zajmować się lida sama ja na sobie próbowałam oczywiście oryginał bo nigdy bym nie wzięła do ust tabletek jeśli bym wiedziała że mam podroby. A wy tak robicie!!!!! Kupujecie z nieznanych źródeł a w podrobionych tabletkach są różne rzeczy zmielone cegły piasek a nawet cappucino nie dziwne że macie takie problemy. Tabletki które mam na sprzedaż mam od producenta ich autentycznośc można sprawdzić na stronie producenta kmdali sama je brałam i oprócz Suchosci w ustach nie było żadnych innych skutków ubocznych. Polecam są ze sprawdzonego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
Lidowniczka, Ja mam produkt orginalny. Niestety, biorąc te tabletki , musiałam brać pod uwagę wystąpienie skutków ubocznych. Nie sądziłam, że będą one tak poważne. Jestem zaniepokojona. Zrobię sobie badania. Schudłam, ale mam problemy ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Pisałas że bierzesz meizitang a lida to coś innego ja brałam lide i ani wzrok mi się nie pogorszył ani nic. Wydaje mi się że jak ktoś jest na coś chory a nie wie o tym to po tych lekach zdrowie się pogarsza ale jak ktoś jest zdrowy to te leki nie odbija się źle na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie - Małgośka i Lidowiczka! Podajcie błagam jakieś namiary na te tabletki. Stosuję je od dobrych dwóch lat - w stanach kryzysowych, tzn np jak mi się przytyje po zimie...i nic mi nie jest. I oczywiście za każdym razem muszę przegrzebać pół internetu, bo dotychczasowe źródło oryginalnych tabletek 'wygasa' lub zaczynają mi przysyłać podróby... Doszło do tego,że sprowadzam z Chin - normalnie przysięgam, dostaję paczkę z Hong Kongu z chińskimi znaczkami, ale ostatnio i stamtąd dostałam jakiś nic nie warty badziew , za który zapłaciłam...Wcale nie było taniej. A stronka w języku angielskim przestała istnieć...Szczyty! Poza tym, na to się długo czeka i dodatkowo bule za przewalutowanie... Dlatego bądźcie tak dobre i podzielcie się namiarami, bo wkrótce osiwieje...I spasę się ze stresu..:-( A wtedy i Super Lida nie pomoże ;-( Z góry dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
Kooza osoba od której dostałam tabletki mieszka w Chinach i czasem , jak przylatuje do kraju, przywozi je dla znajomej. Zostało jedno opakowanie i ja je dostałam. Kupione w Pekinie normalnie w sklepie. Ale nie wiem, czy jeszcze przywiezie bo dowiedziała się, że jeśli na lotnisku przeszukaliby jej bagaż i znależli te tabletki, to miałaby poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
Kooza jeszcze jedno. Ta osoba, od której dostałam tabletki, ma w Chinach znajomego - Polaka, który też chciał schudnąć przy użyciu tych tabletek i na niego nie działały - jadł nadal :-0 A jego dziewczyna wzięła jedną i o mało nie wylądowała u lekarza. A to były tabletki z tego samego opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Każdy musi wypróbować na sobie działanie bo na każdego działają inaczej ja też je brałam i czułam się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinda
pirszę lidowiczka też o informacje o lidi tez kupię Dinda@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.posiadam w sprzedaży meizitang zielony.Sama go na sobie testowałam o z racjonalna dietka są super efekty.Kuracja na 36 dni. Na początku pierwsze 5 dni miałam straszna sachare w buzi ale po jakimś czasie lepiej i lekkie bóle głowy.7.3 kg w 36 dni u mnie.Jak ktoś zainteresowany pisać radom2011@o2.pl mam oryginalne kapsułki żelowe z mzt na nich.Data wazności lipiec 2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Chcesz schudnac na wiosnę? Posiadam na sprzedaż oryginalne tabletki lida sprowadzane od producenta polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×