Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość czekoladka11
Jak czytam te posty to śmiac mi sie chce obrażacie osoby bo lida nie spełnia waszych oczekiwan to jest nie mozliwe zeby po 2-3 tabletkach odrazu schudnąc 5 kg a po drugie na kazdy organizm inaczej działaja juz 4 raz zamawiam lide i wiem ze na mnie działa lida z jasnym proszkiem tez 2 razy kupiłam z ciemnym i wywalilam kase w błoto kompletnie nic zadnych skutkow ubocznych a waga stala w miejscu za pierwszym razem kupilam z jasnym proszkiem identyczne jak teraz i schudlam 8 kg w msc i nie tak ze odrazu waga z dnia na dzien leciała bo najpierw woda z nas schodzi a dopiero pozniej waga leciala i bylo mocno widac wiec nie oczekujcie niewiadomo czego po paru tabletkach cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Dokładnie to samo chciałam napisać. Wzięłyscie kilka tabletek i wow nie schudlyscie. bez przesady jak nie macie o nich pojęcia to nie kupujcie. i nie obrażajcie mnie że mam podroby bo skoro tak uważacie to proszę skargi kierowac do producenta. Polecam oryginalną Lide sprowadzaną od producenta. a swoją droga ciekawe czemu tu narzekaja na mnie tylko 3 ciągle te same panie a ja dalej mam dużo zadowolonych klientek które wracają po następne opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkwa
czekoladka11 co ty za brednie wypisujesz nikt tu nie mówi ze spodziewa sie 4kilo mniej po kilku tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkwa
lida powinna gasic pragnienie głodu a ja nic takiego nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
trzeba poczekac bo ja nie slyszalam zeby ktos schudł po paru tabletkach potrzeba czasu a nie paru dni .Bzdur nie pisze sprawdziłam u siebie i wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
Ja nie czuje głodu wczoraj wziełam rano tabletke przed 18 zjadłam lekka kolacje i do tej pory nie czuje głodu ale trzeba cos zjejsc i łyknąc nastepną ja jestem zadowolona i napewno ponownie zamówie u lidowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Polecam oryginalną Lide sprowadzaną od producenta z jasnym proszkiem sprawdzone źródło. Oryginalność można sprawdzić na stronie producenta. Gwarantuje po miesiącu stosowania minimum 5 kg mniej polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czekoladka11 tak strasznie bronisz i polecasz Lidowiczki tabsy, piszesz że kupujesz 4 opakowanie to pzrepraszam... nic nie chudniesz że kupujesz już 4 i jak sama wyżej napisałaś NAPEWNO kupisz następne? podsumowując 2 opakowania od Lidow. i 2 opakowania do kosza czyli już powinnaś schudnąć +- 15-20kg - bo Lidowiczka zachwala że po 1op 10kg w dół, no ale każdy organizm jest inny - a ty już planujesz kupić następne choć kilka postów w tył kupiłaś dopiero drugie - więc albo sama nie wiesz już co piszesz albo jesteś po prostu autoreklamą Lidowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidowiczka to czemu te twoje zadowolone klientki się nie wypowiadają? bo czytając kilka postów wstecz naliczyłam 5 babeczek które u ciebie kupiły i mówią że podróba i nie działa - więc coś w tym musi być. Może po prostu producent faktycznie produkuje teraz tak jak piszesz i może jest słabszy, ale to nie zachwalaj go tak skoro nie działa i zajmij się może meizitangiem. Nie będę się już rozwodzic na dtym czy podróba czy nie, mam już to w poważani jak napisała jedna z powyższych forumowiczek - każdy ma swój rozum i kupi tam gdzie chce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jeszcze tylko 1 raz ostatni się wtrace bo nie mogę się powstrzymać....teraz lidowiczka pisze gwarancja 5kg mniej, a wczesniej kilka stron gwarancja 10kg hehe a raz pisałaś że schudłać 20kg a potem że 7kg - to wszystko jest tu na tym i podobnym temacie, ja poswięciłam kilka godzin by to przeczytać. więc moze zapisuj sobie na kartce gdzieś co piszesz by potem nie mijać się z prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
haha vegeta zanim na kogos naskoczysz to czytaj uwaznie i nie dodawaj sobie tak 4 razy kupowalam w ciagu roku pierwszy raz schudlam a 2 i 3 kupiłam podroby i nic nie schudłam i teraz kupilam 4 raz i nikogo nie bronie kazdy ma prawo glosu a jak widac to ty wszystkich krytykujesz nie wiem o co ci chodzi i jezeli cos na mnie dziala to bede polecac od tego sa posty pozdrawiam i milego dnia CI życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
A ja nadal mam problemy ze zdrowiem po tych tabletkach; ból serca nadal jest (leciutki, ale jednak) i mój wzrok jeszcze nie wrócił do formy :( Chińskie badziewie:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
a dla zaspokojenia twego sumienia to od lidowiczki kupilam teraz 1 raz. bo tamte kupilam z innego zródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Vegetka szkoda mi już słów. Te kobiety które się tu wypowiedzialx wzięły dopiero kilka tabletek więc jak mogą twierdzić że podroba? czemu się nie wypowiedzą po całym opakowaniu? Poza tym te negatywne opinie to ta cala majkwa która już po 1 tabletce chciała schudnac 3 kg haha. I naucz się czytać ze zrozumieniem bo czekoladka bardzo jasno opisała sytuację i kupiła ode mnie dopiero 1 opakowanie. Żal mi was jak Lida która wygląda identycznie jak pokazana na stronie producenta może być podrobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
dziewczyny przestańcie mnie obrażać bo to jest karalne tym bardziej publicznie. Każdy kupi gdzie chce ja polecam swoją Lide sprowadzaną od producenta z jasnym proszkiem. oryginalność można sprawdzić na stronie producenta. polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję "dziewczyny przestańcie mnie obrażać bo to jest karalne tym bardziej publicznie" a sprzedawanie nielegalnego towaru w Polsce to już nie jest legalne, oburzasz się bo interes gorzej idzie? jak nie działają i coraz więcej osób o tym mówi to coś w tym musi być - to już nie jest mój wymysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam się: a sprzedawanie L to już w Pl jest nie karalne? każda z nas grubych chce schudnąć i każda wyda kupę kasy na to , taka jest prawda, ale skoro coraz więcej osób mówi że nie działa, że jest słaba, to co mam zamknąć oczy i nie pisać bo Tobie się tak podoba, to jest forum tu każdy pisze swoje poglądy, czy ci się to podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Mam na to pozwolenie jak byś chciała wiedzieć :) czym są poparte te twoje poglądy? Bo nie kupiłas ode mnie Lidy więc skąd możesz to wiedzieć? Interes idzie dobrze jak byś chciała wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uahaha ty masz POZWOLENIE??? to teraz zaszalałaś, wystarczy w google wpisać pozwolenie na import Lida i wszystko wtemacie ci wyskoczy. a pozwolenie masz jak napisałać w oświadczeniu że sprowadzasz apap :) przykład?? bardzo proszę pierwszy z brzegu w google "Funkcjonariusz Granicznego Referatu Zwalczania Przestępczości w Porcie Lotniczym podczas kontroli celnej podróżnego, który przyleciał z Chin przez Moskwę, ujawnił 600 tabletek odchudzających o nazwie Lida oraz 120 kapsułek leku Meizitang. Przywóz tych medykamentów do Polski jest zakazany ze względu na zawartość subitraminy, która jest pochodną amfetaminy. Tabletki zostały zajęte i przekazane Policji.Przywóz takiej substancji przez osobę fizyczną jest niedozwolony" Każdy chce schudnąć i każdy chce zarobić, ale tym pozwoleniem to trafiułaś jak kulą w płot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym wątku w podobnym temacie gdzie się reklamujesz piszesz tak: "Lidowiczka Lidowiczka czy adres mailowy wszystko jedno i tak polecam swoją Lide bo wiem co mam. ciekawe od kiedy w sklepach są takie leki jak są nielegalne w polsce śmiech na sali. " Sama przyznajesz że są nielegalne, no ale cóż ty masz pozwolenie hehe tu link do drugiego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3239827&start=8370

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Vegetka nic nie wiesz na temat Lidy a najwięcej się wypowiadasz na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Napisałam od kogo mam pozwolenie i jakie? Nic tobie do tego :) sibutramina jest wycofana z wszelkiej produkcji. Popatrz sobie na skład lidy a później pisz cokolwiek na ten temat. To tyle bo szkoda mojego czasu na rozmowy z amatorka. Lida na sprzedaż lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Lidowiczka gdyby miał taki skład jak jest na ulotce to nie byłby zakazany, podobnie jak meizitang który w swoim składzie też nic niby nie ma :) pozdrawiam znawczynio Lidy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Lida która sprzedaje jest 100% oryginalna. zachęcam do wypróbowania jej na sobie nie będziecie rozczarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolkaona
Tez bralam Lide od Lidowiczki i na mnie działa ale każdy inaczej na nią reaguje. A z wyglądu Lida od Lidowiczki wydaje się być oryginalna więc chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkwa
lidowiczka robisz z siebie idiotke i nabiersz ludzi!!! ta twoja lida nie działa i to nie tylko na mnie! jest tu wiecej takich dziewczyn które mysla to somo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Majkwa to ty robisz z siebie idiotke bo po 1 tabletce to działa apap a nie lida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkwa
jaka ty madr jestes!!!!!!!!!!!!!!!! brak mi juz słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Posiadam oryginalną Lide sprowadzaną od producenta z jasnym proszkiem polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Posiadam oryginalną Lide sprowadzaną od producenta z jasnym proszkiem polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×