Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość czekoladka11
a kapsułki sa jasno i ciemno zielone ze znaczkiem albo to łódka a proszek w srodku taki brunatny jakby sie mienił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawka
Lidzianka na moich tabletkach niema napisu slender ... Czekoladka no moja lida wygloda tak jak napisalas ty wytlaczane kwiatki fiOletowe kropki ludeczka tabl jedna strona jasnO zoelona druga mocniej zielona w sirodku jest jakby bezowy proszek nie za jasny nie za ciemny ale wydaje mi sie ze nie jest tak skuteczna w powuwnaniu ktura bralam wczesiniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
Grawka masz racje jak poprzednio brałam to proszek w srodku był jasny beż z drobinkami takimi i schudłam dużo a te co teraz mam to sie róznia własnie proszkiem jest ciemniejszy i nie działaja tak jak tamte dziwne ale biore u tej samej osoby i jednak jest roznica teraz trzeba przy kupnie pytac o kolor proszku bo to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidzianka
to dziwne, że w takich samych opakowaniach są różne tabletki. proszę o namiary na sprawdzonego sprzedawcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna trojmiasto
Jesli chodzi o merydie brala nic nie pomoglo jesli chodzi o lida zdjechalam 20kg ale nie siedzialam natylku tylko pracowalam duzo mniej jadlam i moje grogie psnie jesli chodzi o merydie i o lide jak wiecie trzeba byc zdrowym psychicznie i fizycznie z tego co wiem erydia nie kosztuje 400 tylko 50 na recepte i chyba jest juz wycofana a po drugie kazdy ma swij rozum ijezeli pisze na opakowaniu jedn tabletka to jedna inie przesadAc i trzymac sie zasad pozdrawiam ps kupuje tabletki ze sklepu zielarskiego jak ktos chce kontakt czekam na gg 38030406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna trojmiasto
Jesli chodzi o merydie brala nic nie pomoglo jesli chodzi o lida zdjechalam 20kg ale nie siedzialam natylku tylko pracowalam duzo mniej jadlam i moje grogie psnie jesli chodzi o merydie i o lide jak wiecie trzeba byc zdrowym psychicznie i fizycznie z tego co wiem erydia nie kosztuje 400 tylko 50 na recepte i chyba jest juz wycofana a po drugie kazdy ma swij rozum ijezeli pisze na opakowaniu jedn tabletka to jedna inie przesadAc i trzymac sie zasad pozdrawiam ps kupuje tabletki ze sklepu zielarskiego jak ktos chce kontakt czekam na gg 38030406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszyw
Hej, Chciałbym zacząć odchudznie, ale czytając tyle postów, sam nie wiem co sądzić i czego szukać. Wobec tego jedno krótkie pytanie. Czy ktoś może mnie poratować sprawdzonym źródłem do zakupu oryginalnych tabletek LIDA? Z góry dziękuję. J. januszyw@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o produkcie
Pomijając tych co ulotek nie czytają i z powodu przeciwwskazań pewnych produktów nie powinni brać - produkt ten jest zbyt skuteczny i dlatego zbyt szkodliwy dla niektórych co chcą aby był szkodliwy medialnie oraz na zasadzie nie bierz tego a bierz inne produkty czy leki. Preparat ten jest solą w oku pewnych osób którzy dają na forum wypowiedzi sponsorowane oczywiście negatywne i osób którzy podają co jakiś czas rewelacje o danym produkcie aby go nie kupować . Nawet jak przekręcił się jeden na milion i to głównie z głupoty bo skoro ma choroby kardiologiczne ,umysłowe ,wysokie nadciśnienie czy depresje - to najpierw powinien udać się do lekarza czy dany preparat na odchudzanie może brać lub w ostateczności czytać dokładnie ulotki dołączone do preparatu lub skorzystać z rady dobrego farmaceuty . Ja stosowałem ten preparat na odchudzanie i schudłem około 30 kilogramów i po za tym ,że byłem czasami nieco pobudzony np. jak po kawie to większych i zauważalnych działań ubocznych nie zauważyłem a konkretnie takich działań które zachęcałyby mnie do odstawienia preparatu. Doszedłem do wniosku ,że preparat ten jest mniej szkodliwy od następstw chorobowych czy powikłań otyłości i jest bezpieczny ale oprócz odchudzania trzeba głowy do odchudzania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o produkcie
Z tego co tu wyczytałem i przeanalizowałem to miałem nieoryginalny produkt ale na mnie działał pozytywnie skoro schudłem tyle kilogramów . Myślę też ,że zmielonej cegły zamiast deklarowanego składu w kapsułce nie miałem skoro był efekt taki jaki zamierzałem mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Posiadam namiar na oryginalną lide. Proszek jest jasny z drobinkami a na kapsulce jest lodka (znak lidy) obok r w kółku czyli znak oryginalności a niżej jakieś cyfry 100% oryginalną od producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cracking
hej lidowiczka to podaj ten namiar żebyśmy mogły skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Jeśli jest ktoś zainteresowany oryginalną lida prosto od producenta kmdali zostawiać maila odezwę się. A na stronie kmdali można potwierdzić autentyczność kupionych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi81
lidowiczka prosze o info gdzie moge kupic lide. edytaciosek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka111
prosze podaj mi meila na tą orginalną lide dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka111
Lidowiczka prosze o meila na orginalną lide z opisu twego jest orginał.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkejsi
kkejsi@gmail.com Ja też poproszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reaktywacjalidy
ja też poproszę :) katefoster@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grawka
Ja poprosze tesz z gory dziekuje ladyciaj@hotmail.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na leki chem w aptekach
W internecie można kupić a dlaczego nie w aptece czy sklepie zielarskim ? Odpowiedź jest prosta - preparaty naturalne ,leki chińskie są zbyt skuteczne i zbyt konkurencyjne do leków chemicznych .Nie ważne ,że są bezpieczniejsze bo naturalne i z wiekowej tradycji ziołolecznictwa . Wiele milionów ludzi je stosowało i stosuje a wielu je poszukuje .Szczególnie są w kręgu zainteresowania ludzi w walce o poprawę zdrowia i chorych gdy medycyna akademicka ma nie wiele do zaoferowania oraz z powodu działań ubocznych i przeciwwskazań nie mogą brać leków chemicznych .Są solą w oku bogatych i wpływowych koncernów farmaceutycznych które dbają aby ilość wypisywanych recept na drogie leki i leki refundowane nie zmniejszyła się . Koncerny i ich propagatorzy dzięki aktywnej reklamie lekowej w gabinetach lekarskich i w kuluarach ministerialnych najważniejsza jest konsumpcja leków i ilość wypisywanych recept ma tendencje wzrastającą . A leki i preparaty z innego obiegu np. medycyny chińskiej nie są dopuszczane lub skanalizowane . Dlatego lobby decydenckie powiązane z inspektoratem i nadzorem farmaceutycznym powiązane z koncernami sieją negatywną propagandę podając co jakiś czas rewelacje o szkodliwości leków i suplementów z medycyny chińskiej i co ciekawe tych produktów co istnieją w Chinach od wielu lat a niektóre są nawet z b. dawnej tradycji sprzed setek lat. Gdyby stały na półkach aptecznych czy zielarskich legalnie to w interesie producentów ,dystrybutorów i sprzedawców byłoby oferować sprawdzone i jakościowe produkty . Przecież też można sprawdzać jakość zagranicznych produktów a nie je wyłącznie dyskwalifikować np. dla zasady lub przez celowe działanie niekompetentnych urzędników .Stosowanie leków i preparatów nawet naturalnych i bezpiecznych wymaga głowy i czytania dokładnego dołączonych ulotek odnośnie ewentualnych działań ubocznych i przeciwwskazań .A jak ktoś ma wątpliwości czy może dany produkt brać powinien skorzystać z rady lekarza lub dobrego farmaceuty bo może okazać się ,że z powodu depresji ,spożywania dużej ilości kawy czy mocnej herbaty , nadciśnienia ,pobudzenia od stresu ,schorzeń przewodu pokarmowego czy kardiologicznych niektórych leków nie powinien brać np. z grupy odchudzających . Bo jemu może zaszkodzić mimo ,że tysiące to stosuje z dobrym skutkiem i nic ,się zauważalnego nie dzieje lub są słabo wyczuwalne działania uboczne które nie są wskazaniem do przerwania kuracji. Leki też są szkodliwe a niektóre jeszcze bardziej niebezpieczne i nikt takiego szumu medialnego nie robi ,więc skoro musi leki brać i może brać to niech bierze .Ale bez wiedzy lekarza kiedy leczenie jest rokujące i skuteczne - na własną rękę nie wolno podejmować jakiegokolwiek leczenia bez wiedzy i zgody lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginał ?
Ja otrzymałam prawdopodobnie nieoryginalną i bez potwierdzenia autentyczności ale schudłam bezpiecznie i tyle ile chciałam .Jedynym działaniem ubocznym które odczułam to lekkie pobudzenie jak po kawie .Piszę dlatego prawdopodobnie bo czytam tutaj wypowiedzi o kolorze proszku i o znaku lidy oraz dochodzenie na forum czy to była oryginalna czy nieoryginalna .Nie jestem dystrybutorem dlatego wypowiedź jest nieco inna tzn. bardziej pozytywna lub neutralna , choć uważam ,że zachęcanie do oryginału jest słuszne . Bo można trafić na podróbkę np. zmielona cegła lub jakiś niedozwolony składnik choć są to przypadki sporadyczne czy wyolbrzymione lub wyłącznie medialne w określonym celu propagandowym w celu wyeliminowania poszukiwanych i skutecznych produktów . Niekiedy bez potwierdzenia w rzeczywistości podawanych rewelacji lub rewelacji tendencyjnych ,stronniczych ,nieobiektywnych . Wiem ,że bywają podróbki zgodne z oryginałem w tym skuteczne i jakościowe . Podciąganie złych produktów z tzw. wpadek z nielegalnego źródła czy znalezieniu jakiś metali szkodliwych pod wspólny mianownik w relacji do dobrych produktów ma właśnie na celu ich dyskredytację i eliminację lub zachęcanie do kupowanie z podanego źródła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikamała
Kupiłam od lidowiczki lide po nie całym miesiącu spadło na wadze 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natita
Bardz prosze namiary na sprawdzona LIDE soul89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Posiadam na sprzedaż oryginalną lide sprowadzaną od producenta mocniejsza wersję z jasnym proszkiem POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika1986
bralam sibutal z polecenia kolezanki ktora rewelacyjnie schudla, niestety ja juz nie miam takich wynikow, prosze o mailowy adres na LIde wiktoria4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka 27*
Mam pytanie do bardziej doświadczonych osób w tym temacie: dostałam tabletki MEIZITANG zielone (są kupione w Chinach przez osobą która tam mieszka i pracuje). W opakowaniu są 3 listki po 6 tabletek. Przez pierwszy tydzień- 2 tygodnie działanie tabletek wydawało mi sie silniejsze. Ochota na jedzenie było minimalna. Teraz nadal jem niewiele, ale apetyt jest większy i muszę się bardziej pilnować. Waga wolniutko spada. Dodatkowo dodam, że na początku miałam niewielki bóle głowy i lekkie kołatania serca (czasami). Reraz to zupełnie minęło. Czy to możliwe, że organizm przyzwyczaił się to tabletek i słabiej na nie reaguje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka z nadwagę :(
A ile kosztuje ta LIDA? I na ile starcza opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Migotka zostaw maila odezwę się a opakowanie starcza na 1 miesiąc kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×