Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a po co

Jak normalna kobieta moze mieć trójkę dzieci?

Polecane posty

Gość a po co

Dwójkę to jeszcze zrozumiem ale trójkę? Przeciez to musi być niezły, szeroki paszczur nie mający na nic czasu, nieatrakcyjny a bleeeeeeee nieambitny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimp
kup se koło i jebnij sie w czoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
jak nie masz nic mądrego do powiedzenia kup se trąbkę do pierdolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llkkllklklk
no wiesz, gorsze rzeczy niż 3 dzieci moga spotkać człowieka... np nowotwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wiele
kobiet, które mają 3 dzieci i wyglądają całkiem normalnie :O moja ciocia ma 5-cioro i też normalnie wyglada !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
ja myślę o kobietach nowej ery - które chca miec trójke - bo te stare chabety to obowiązkowo musiały wydalić z piątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimp
ty tez pewnie wydaliłeś sie z takiej chabety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
na szczęście mam tylko jedną siostrę i nie pochodze od rozpłodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
dzięki za potwierdzenei tego ze normalne kobiety nei chcą mieć trójki dzieci - Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lover Marek
biedyni ci twoi rodzice koczkodanie pierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
przyznaj się ile masz rodzeństwa, autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
A jaka to musi być tragedia dla tych dzieci. Ja mam jedną siostrę, męczę się z nią i męczę, wolę sobie nie wyobrażać jak to by było mieć jeszcze jedną:(:(:(:( Uważam, że każdy powinien mieć jedno dziecko, mniej by było zaniedbanych i porzuconych dzieci, a w domach dziecka nie byłoby takiego przepełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 23
współczuję, a skąd wiesz że z tą trzecią/trzecim też byś się męczyła? A może tworzylibyście koalicję? No chyba, że to z ciebie taka zołza że wytrzymać sie nie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie pochodzisz od rozpłodnika jak twierdzisz ale napewno od jakiegoś debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowokacja jak nic
nie widzicie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ...... ...
a ja ci powiem, że może :P znam jedną taką panią doktor, kończy habilitację, pracuje dodatkowo i wcale nie jest paszczur, wręcz przeciwnie :P niejedna kobieta chciałaby tak wyglądać (zarówno bezdzietna, jak i z przychówkiem:P ) nie wpadłabym na to, że takie kobiety jak ona istnieją, dopóki jej nie poznałam. i teraz wiem, ze jak sie chce, to wszytysko jest możwlie, i dzieci, i kariera i ładny wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaa
napiszę tylko jedno BEZNADZIEJNA JESTEŚ AUTORKO TEGO TOPIKU!!!!!! nAPEWNO NIE MASZ DZIECI I NIE WIESZ JAKI TO SKARB!!!!! Można mięć i kasę i pracę i super wygląd i przedewszystkim troje dzieci!!! i być SZCZĘŚLIWĄ!!!!!! Ale z ciebie niewyobrażalny przygłup!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zgadzam
z autorką (autorem) topiku. Dla mnie jedno dziecko to byłoby stanowczo za dużo, a co dopiero trójka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu, ja mam troje rodzeństwa i nie uważam zeby moja mama była nienormalna:/ to chyba z toba coś nie tak skoro uważasz, ze rodziny wielodzietne to patologia. Skoro sie kocha,, zapewnia wychowawanie dzieciom to dlaczego ich nie miec?W moim domu jest bardzo wesoło, rodzinnie. Nie zamieniłabym go na model 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się zgadzam
Ja jestem jedynakiem i nie wyobrażam sobie abym mógł mieć siostrę czy brata. Nienawidzę dzieciaków :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jedynaki to zazwyczaj egoiści (podkreśle że nie wszyscy by czsem ktoś tutaj siena mnie nie obraził ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CO
wogóle dyskutować na ten temat.Jak ktoś nie chce to nie musi mieć wogóle dzieci to jest indywidualna sprawa ,skoro dla niektórych szczytem ambicji jest kasa i własna wygoda to ich problem.Ja mam dwoje dzieci bo chciałam je mieć i chciałabym mieć jeszcze jedno i uważam że nie ma w tym nic złego a ta osoba co założyła ten topik to gówniarz ,nie wie co w życiu najważniejsze.Jak dorośnie to zrozumie,nie dostał jeszcze porządnie po tyłku od życia ale wszystko przed nim,powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem najlepszym przykładem inteligentnej, atrakcyjnej kobiety, która ma trójkę dzieci i zaczyna robić doktorat... aha i mam dylematy w stylu czy skupić się już na serio na doktoracie czy postarać się o jeszcze jedno dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mojego kolegi ma 3 synów ( w tym 2 bliźniaków) mają teraz po 19 i 17 lat i nie uważam żeby byla nienormalna - to piękna kobieta , zadbana, która nie wygląda na swoje lata - a figury moglaby jej pozazdrościć nie jedna moja koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka mamuśka
a mam 3 dzieci i nikt n ie chce wierzyć, bo wyglądam tak jakbym nigdy nie rodziła. I mam czas bo właśnie zaczęłam kolejny kierunek studiów Chcieliśmy mieć dzieci i dzielimy się obowiązkami. Ale TY tego nigdy nie pojmiesz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×