Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bobo134

30- kilku -letnie starające sę na razie bezskutecznie o dzidzię

Polecane posty

Gość bobo134

Ja staram się już ponad 6 lat mam już synusia 10 letniego potem ciąża obumarła ..... a wiem że już mało czasu zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na dziecko
Nie wiem, czy się kwalifikuję, bo jestem 20-kiluletnią (28) starającą się o dziecko od 2 lat. Dwa lata temu miałam 2 inseminacje - pierwszą ciążę poroniłam, druga się nie udała. Wczoraj dowiedziałam się, że w ciąży jest moja 49 letnia mama (mam jeszcze 25 letniego brata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na dziecko
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesymistka01
Mam 36 lat jedną nerkę i jeden jajnik ,kochającego męża i zero szans na dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na dziecko
Też mam jeden jajnik, w wieku 18 lat miałam cystę w jajniku, która rosnąć w środku spowodowaa jego pęknięcie i lekarze musi to usunąć, ale nerki mam na szczęcie dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja mam 33 lat i tez staram sie o dzidzię;) Mialam laparoskopie i częsciowo usunięty jajanik ,ale moj gin powiedzila ze nawet z 1 jajnikiem mozna zajsc w ciąze, gdyz ten 1 jajnik przejmuje całą rolę:) Najwaznijsza jest droznosc jajowodow:) Wejdzcie na topik czy sa wsrod was kobietki ,ktore chcą zostac mamami:) Jest tam wiele fajnych dziewczyn i mozna sie duzo dowiedziec:) Sa kobiety ktore maja takie same problemy jak Wy:) zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekając na dziecko
ja mam zupełnie usunięty jajnik i lekarz też mnie uspakajał, że z jednym jajnikiem spokojnie można zajść w ciążę, ale dodatkowo mam duże zrosty pooperacyjne i niskie estrogeny, a mój mąż kiepskie nasienie dziękuję za rady pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×