Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskaweczkkka

kiedy wyjść z dzieckiem??

Polecane posty

Gość truskaweczkkka

mam pytanie do mamuś,moja córeczka ma tydzień i 3 dni i chcemy iść na urodzinki do dziadka:) i chcielibyśmy wziąć ze soba córeczke...w sumie jest to kwestia przewiezienia dziecka...bo od domu do samochodu...nie mówie o spacerze tylko przewiezienie... Jak myslicie mamusie czy to nie zaszkodzi mojemu maleństwu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2-latka
przejść do samochodu to nie ma obawy, bo przecież do lekarza też z maluchem się jeździ, a na spacerek wyszłam jak synek skończył 1 m-c a urodził się w listopadzie. Musi być lekki mrozek tak do -7 stopni i najlepiej się maluch hartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podróż samochodem miałaby zaszkodzić???? ja rodziłam we wrześniu a na pierwszy spacer poszłam jak tylko wyszłam ze szpitala jak synek miał 6 dni,a co do auta to też często z nim podróżujemy. Jeśli moge cośna ten temat powiedzieć to nie polecam jeszcze takich odwiedzin gdyż będzie moze dużo ludzi,każdy będzie chciał brać dziecko na ręce,nowe otoczenie dziecko może być niespokojne,płaczliwe wy się umęczycie a dziecko jeszcze bardziej. W kazdym razie u nas tak było jak gdzieś wychodziliśmy do rodziny,znajomych to jest jeszcze małe dziecko . Więcej było tego ambarasu niż coś dobrego prędzej wychodziliśmy od kogoś niż wchodziliśy.Teraz nas synek ma prawie 3 miesiące i już jest lepiej z każdym wyjściem. A życzenia możecie złożyć telefonicznie dziadek napewno to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz sie obawiac, ja wychodzilam z coreczka dzien po powrocie ze szpitala:) ale biorac vpod uwage ze jest zimno to powinno sie przeczekac tydzien. caluski dla mamy i coreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podarujcie sobie ...
ta impreze u dziadka, to maleństwo nie nadaje się jak narazie na taka uroczystość i nie chodzi tutaj o pogode tylko o ilość osób :-D Jako matka powinnaś wiedzieć, zobacz zwierzęta jak się zachowują w takiej sytuacji, jak chronia swoje małe przed innymi, nie daja dotknąć ... natura sama im mowi co maja robic. Przede wszystkim nie myśl o sobie tylko o dziecku, pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczka ---> gratuluje i ciesze sie z Waszego szczesliwego rozwiązania.Śledziłam temat-odliczanie do porodu-Życze Wam duzo zdrówka radości i pociechy wzajemnej z siebie :) Ucałuj córeczke ❤️Pozdrawiam gorąco Was ... Ps: Myśle że naspcerek to za wczesnie ale na przeniesienie dzidzi z auta do pomieszczenia to spokojnie....jedz smiało i ciesz sie z rodzina malenstwem...:) 🌻🌻🌻dla Ciebie i córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczkkka
kochane dziękuje za wszystkie porady:) Jednak nie pojechalismy na te urodzinki...w sumie miało być tylko pare osób..ale...lepiej darować..:) Tylko byśmy sie cchieli pochwalic naszą poceichą:) Ale na to będzie jeszcze czas:) dziękuje za wszystkie miłe słowa:) _ACHA_ widze że ty szcześliwa i oczekująca:) więc życze ci bezporblmowego przebiegu ciąży no i szybkiego i bezbolesnego porodu:) Całuje ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś go od początku hartować. Śmiało możesz jechać. Są bardzo fajne pieluszki, które zakładasz na fotelik, które chronią buzie dziecka przed ostrym powietrzem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×