Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Gość tancerka...
A może to jest tak, że my ludzie lubimy w zwiazkach pokonywac jakies trudności, zdobywać. Zauwazyłam taka zależność, że im kobieta/facet jest mniej oddany tym bardziej druga strona jest zabiegająca i wyrozumiała. Wyzwanie? Chec utrzymania tego co sie wymyka? Jak podane na talerzu, to rozleniwia czy tez daje niesamowita pewność siebie - pewność posiadania ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i potwierdzilo sie... :-( jak potzrbujesz czegos to kocham cie, slonce i takie tam, a teraz to NIE ZNAM PANA????? umarlem... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony, ja wiem ze dawanie i branie to nie jest na zasadzie jak ja ci dam to masz mi oddac. wszystkiego nie da sie napisac na forum jak sie jest w pracy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa niedopieszczony 🖐️ czarny ja wogóle nie rozumiem o co Ci chodzi :-P a skoro umarłeś to Cię skremujemy a popioły rozsypiemy nad Bałtykiem :-) a loda sobie sam zrobisz :-P - zacznij ćwiczyć już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w kalejdoskopie sie tutaj ludzie na kacu zmieniaja :P Czesc Pracy Obywatele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glowa
Glowa boli nie tylko na kacu , wypraszam wiec sobie pomowienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glowa
no....przynajmniej wiesz dlaczego Cie glowa boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glowa
czy aby to nie mialo byc "czesc pracy rodacy" bratnia ??:D chochliczu....Ty zapracowany czy mi sie wydaje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glowa
incognitka/słodka idiotka :o cegly nie chce mogloby mnie jeszcze bardziej zabolec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowka- racja racja, ale ja wczoraj tez ... tzn dzis tez bolala glowka, tyle ze to marna z pracy wymowka :P kafka z cytrynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy Was zmienię przyzwyczjenia- zacznę pic: Kawke z cytrynką Herbatke ze smietanką!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glowa
kawka z cytryna, tonic z cytryna....to ja sobie zaserwuje herbatke z cytryną :P.......e nie...moze jednak kawke z mleczkiem..chyba to chroniczny brak kofeiny , ograniczam picie kawy do 2 szt dziennie tylko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glowa
tja....a za miesiac najwiekszy trend ostatnich czasow......... kawa z cytryną i herbata ze smietanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomaga na lekkiego kacyka ;) ale najlepszym sposobem na kaca jest zdecydowanie sex i ponowne polozenie sie spac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yria
Zrobione :P ,a teraz idę spać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z bolącą glowa
bratnia.....Ty to chyba kaca w zyciu nie miales...... sex na kaca...jakos nie bardzo sobie to wyobrazam, wtedy tylko lozeczko i nie dotykac nie mowic w ogole najlepiej udawac ze jest sie duchem ......jesli nie chce sie miec czyjejs zawartosci zoladka na sobie :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka-wariatka
na kaca najlepsze piwko z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co Wy za kace giganty macie ? ;) hmmm sex na kacu po pivku z ranka, super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze powiedziawszy to tez nie miewam kacow gigantow ... moze dlatego ze po piciu zazwyczaj sie kocham ? ;) wtedy jakos ten alkohol \"wyparowuje\" a ja ranko budze sie tylko lekko niedysponowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×