Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Fiolka - tak, wzrosnie, ale ona zaczyna coraz wolniej rosnac, max. osiaga ok.70-80 dnia po zaplodnieniu i potem zaczyna troszke opadac. Ten poziom bety sie strasznie szybko zmienia (o ok. 70% co drugi dzien - wiec naprawde u Ciebie jest bardzo malo ta norma przekroczona) sa bardzo duze wahania - w zaleznosci od laboratorium i niestety duzo tez w laboratoriach pomylek - wiec nadmiarem sie absolutnie w tym momencie nie martw!!! Lubiaca czytac, Justa - wielkie dzieki:) Emocji wciaz nadmiar - wlasnie wyplakalam sie na ramieniu meza i troszke mi lepiej - troche minie pewnie zanim dojde do siebie calkiem, a na sierpien z jednej strony nie moge sie doczekac, a z drugiej jakos mnie to przeraza, nawet nie sam porod choc o tym czasem tez mysle, ale raczej to co bedzie po, boje sie tego przywiazania do domu, tego ciaglego planowania wszystkiego-bo przeciez przy dziecku juz prawie nic nie moze byc takie spontaniczne - wszystko trzeba przemyslec i juz zawsze trzeba bedzie najpierw myslec o dziecku i jego dobru, a dopiero potem o przyjemnosciach. Dobra nie smece juz, milej, spokojnej nocki zycze i delikatnych kopniaczkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na samym pocztaku przesyłam gratulacje dla Doris. Jak kobietki wasze samopoczucie? U mnie nie najlepiej ale jakos może przeżyje ten dzionek. Glowa mnie boli od wczoraj. Nie chce brac tabletek ale jak nie przejdzie to bede zmuszona. Ja mam bole migrenowe i trzymaja mnie po 3-4 dni. Koszmar. Chociaz teraz jak jestem w ciazy to musze przyznac ze sa rzadsze. Nie wiem czy dobrze ale lekarz zalecil mi tabletke apap i za chwile wypic lekka kawe, bo to podobno nasila dzialanie tabletki. A tak poza tym to w srode jade do lekarza i naprawde juz doczekac sie nie moge. Prawie wszystkie znacie juz plec dzieci a ja jeszcze nie :-( Jesli chodzi o ten blog to nie wiem od czego zacząc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć na początek 🌻 GRATULACJE DORIS 🌻 wiedziałąm, że ci się uda a ja wymęczona po weekendzie, kupiłam pół świnaka i musiałąm go zrobić, do tego sprzątanie i korzonki tak dały mi popal;ić, ze prawie płąkałam z bólu-moja lekarka zaleciła mi Pyralgin w razie dużego bólu, ale nie wiem, czy dobrze, że go wzięłąm, bo w ulotce jest napisane, ze nie wolno go brać w ciąży, ZGŁUPIAŁAM :( Doris pomóż wydaje mi się, że maluszek po niej zrobił się mniej ruchliwy, martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - ania - jedna tabletka na pewno nie zaszkodzila - nic sie nie martw! Moja mama jak byla ze mna w ciazy to miala straszne migreny -i pomala jej tylko i wylacznie pyralgina - lekarka powiedziala, ze przy silnych bolach lepiej lykac pyralgine niz zeby stresowac dziecko bolem - i moja mama lykala - nie wiem wprawdzie jakim bylabym geniuszem gdyby tej pyralgini nie zazywala, ale raczej mi nie zaszkodzila:) Jesli naprawde bardzo Cie boili to lepiej zazywaj. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do slabszych ruchow - moze ten bol jakos pobudzal dziecko i bylo niespokojne, a teraz wreszcie moze troszke pospac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dzięki Doris jesteś naszym aniołem od razu mi lepiej tak się wystraszyłam, bo najwpierw wzięłam tabletke a dopiero po tym przeczytałam ulotkę, nie jestem raczej lekomanką, a w ciąży to już wyjątkowo uważam i nie biorę nic, chyba że na prawdę muszę, trochę mi stracha napędziłą ta ulotka, bo wyraźnie napisali, że nie wolno przyjmować w czasie ciąży i karmienia piersią ufffff :) DZIĘKI 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Gratulacje Doris. Dziewczynki powiedzcie jakie macie brzuszki, bo ja się zaczynam martwić, mam malutki brzuszek a wszyscy twierdzą że za malutki, jednak jest widoczny, teściowa wiecznie mówi że za mały i pewnie mało jem a to nieprawda. Dzidziuś jest bardzo ruchliwy, więc chyba dobrze. Wyniki też mam dobre, na usg prenatalnym też wszystko wyszło dobrze. Więc może ja panikuję a może powinnam zatkać uszy i nikogo nie słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko ja w pierwszej ciąży miałam bardzo mały brzuszek, dopiero w 6 miesiącu zaczął być widoczny, a Maciek urodził się zdrowy. Nie martw się i raczej w tej sprawie słuchaj tylko lekarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki .... Czytałam że często niepokioicie się brakiem ruchów .....wtedy najczęściej dzidzia śpi .....ale mimoto podam Wam sposób Brzusia77 ----dziewczyny z tematu --rodzimy w czerwcu 2006 ---ze szkoły rodzenia się o tym dowiedziała.... Gdy ruchy dzidzi są mało wyczuwalne,zaczyna nas to niepokoić zaczynamy oddychanie przeponowe czyli wdychamy powietrze nosem starając się jakby wypełnić nim swój brzuszek niczym balonik .....nastepnie po chwiluni wypuszczamy powietrzez nosem a także buzią .....zabieg powtarzamy nawet kilka razy za chwilę mega dotlenoiny bobasek powinien zacząć figle :) Buziaki .......pozdrawiam Was gorąco ....... Doris26_____Gratuluję !🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierpnióweczki:) No na Święta Wielkanocne w przyszłym roku to pójdziemy z koszyczkami i naszymi maleństwami:) Mam pytanie gdzie w Gdańsku można zrobić usg 3D? No i ile to badanie kosztuje? Wybieram się do Trójmiasta po świętach i tak sobie pomyślałam, że może wybierzemy się z mężęm obejrzeć naszgo szkraba:) Maleństwo daje znać o sobie, superowe uczucie:) Dzisiaj miałam robione wyniki, w czwartek wizyta u gina. Ciekawe ile przytyłam:) Bo przez ostatnie 2 tyg. to wydaje mi się, że jakoś szybciej mi brzusio urósł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS JESTEŚ NAJLEPSZA :) Mnie tez ostatnio dopadaja mysli zwiazane z obowiazkami jakie nas czekaja.... Przeciez przez pierwsze miesiace bedziemy musieli byc przy dziecku caly czas.... W dodatku mam problem z mężem. Dużo pracuje chociaż nie musi, na brak pieniędzy nie narzekamy. Prosze go zeby zwolnil, zeby poswiecal mi wiecej czasu, ze zosta;y nam tylko 4 miesiace kiedy jestesmy tylko we 2 i chcialabym to wykorzystac... Moje gadanie pomaga tylko na chwile... Dzis powiedzial ze chcialby jechac na szkolenie na tydzien na Slowacje. Kurcze, czy to sa duze wymagania, zeby facet przy kobiecie w ciazy i pozniej przez pierwszy okres zycia dziecka byl w domu?? Mieszkamy sami, chce wiedziec, ze gdyby cos sie zaczelo dziac ktos przy mnie bedzie. Tym bardziej ze nie jest to szkolenie w Polsce... Z jednej strony nie chce go ograniczac a z drugiej przeciez malzenstwo, ciaza i dziecko to sa ograniczenia na ktore sami sie zdecydowalismy.... Doradxcie cos prosze... Jak jest u Was? Co robicie zeby sie od siebie nie oddalac? Ja mam takie poczucie ze zyjemy jak bysmy byli 25 lat poslubie kiedy ludzie nawet ciesza sie ze maja troche spokoju.... A my jestesmy ze soba dopiero 1,5 roku... K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryczec mi sie chce. Siedze w pracy i probuje powstrzymac lzy. Zapowiadaja mi sie naprawde super swieta. Moj maz sie o to postaral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czego ale robi mi na zlosc. moi rodzice sa w stanach. siostra opiekuje sie mlodszym rodzenstwem przez ten czas. mielismy na swietach byc u nich. no i chcialam pojechac wczesniej zeby jej pomoc. no ale moj maz sie na to nie zgadza. bo on ma w sobote mecz i musi na nim byc. i jeszcze twierdzi ze dla mnie rodzinka moja jest najwazniejsza. powiedzialam mu ze w takim razie nigdzie nie jade na swieta. no i bedziemy siedziec sami w domu bo jego rodzice tez wyjechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale przeciez to normalne ze skoro mieliscie jechac do nich na swieta do powinniscie im pomoc?? Ich ci faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Doris!!! teraz tylko odpoczywaj :) mój brzuszek jest widoczny - taka mala piłeczka, ale wczoraj byłam u znajomych i była tam dziewczyna, która ma tez termin na sierpien a po niej zupełnie nie było widac. Święta się zbliżają i trzeba sprzątać. Z tym oddychaniem przeponą to nawet działa, bo parę razy głęboko poodychałam i już czuje jak mały się kręci. Pozdrawiam 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest zdania ze nie musi pomagac. ze jak nie chca to niech nic nie szykuja. Siostra jest tylko sama bo mamy jeszcze dwoch duzo mlodszych braci i na ich pomoc raczej liczyc nie moze. Jeszcze byl taki mily ze powiedzial ze to nie jego rodzina. Boze czy on nie wie ze mnie tym rani. Czy oni wszyscy sa tacy bez serca? On sie nie zastanawia co mowi. Nieraz to naprawde mam dosyc wszyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierp 06 nie dziwie Ci sie :( Ja tez czasem zastanawiam sie za kogo wyszłam za mąż ....Dlaczego trzeba sie upominac o najzwyklejsze rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz postanowilam ze nic nie bede robic na swieta. jak mu nic i nikogo nie potrzeba to niech siedzi jak pustelnik. ja to jakos przezyje. wiem ze przeplacze cale swieta ale nie bede go prosic. ale mam nadzieje ze sytuacja sie odwroci jemu tez kiedys bedzie bardzo na czyms zalezalo. Sorki za to przynudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez ty nie musisz siedziec w domu. Moze pojedz do rodzenstwa i spedz swieta tak jak ci na nich zalezalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Doris-jestes WIELKA (w sensie geniuszu oczywiscie) :).widze dziewczyny,ze macie problemy ze swoimi mezami:(to smutne,ale....sprobujcie ich zrozumiec(tylko mnie nie zlinczujcie),my teraz reagujemy czasami za gwaltownie-wiadomo hormony inne i spojrzenie na swiat tez inne.Ja nie mowie,ze postepuja dobrze,ale wy badzcie madrzejsze.Ja w takich wypadkach nie obrzazam sie ani nie placze(no moze nie zawsze-jednak lzy dzialaja na mojego),po prostu staram sie porozmawiac na spokojnie,bez nerwow,ktore teraz nie sa nam potrzebne.Ze swoich doswiadczen wiem,ze spokojna rozmowa da sie duzo zalatwic(tylko trzeba miec tez kolo siebie kogos kto chce wysluchac).aaaa...musze pochwalic mojego kochanego meza😍za duzaaa pomoc w porzadkach swiatecznych🌼. TRZYMAJCIE SIE WIOSENNIE BRZUCHATKI,a re ktore zamilkly niech sie odezwa:) (ide dzis do lekarza-ciekawe ile mi pupa zrosla?????:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie zostawie go samego w domu na swieta. zla jestem na niego ale nie chce zeby siedzial sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggiem ja robiłam USG w Gdańsku w Inviccie na ul. Rajskiej na 3 piętrze centrum handlowego Madison, ale trzeba sie umówić. Z nagraniem na płytkę kosztuje 180 zł, a bez nagrania 100 zł, nie pamiętam do nich numeru, ale znajdziesz ich stronę w internecie tam jest też nr telefonu-miłych wrażeń życzę-moje były super. Sierp.06 skądś znam ten scenariusz, ale ja postawiłam na swoim i teraz nie jeździmy ani do jego rodziny ani do mojej bo powiedziałam wyraźnie, że nie bedę jeździć do nich jeśli tyle samo czasu nie spędzimy u mojej rodziny, a moi i jego rodzice mieszkają niecałe 20 km od siebie i wiele razy było tak, że jechaliśmy najwpierw do jego-siedzieliśmy całą sobotę i w niedzielę po obiedzie jechaliśmy do moich na 2 godzinki góra, albo wcale i ja wracałam spłakana do domu lub śmiertelnie pokłócona. Teraz jak tylko planuje wypad do swoich rodziców to pytam się ile czasu zamierza spędzić u swoich a ile u moich i wychodzi teraz tak, że nie jeździmy wogóle-nie mam ochoty prosić z płazem o odwiedziny u moich rodziców. Ale efekt teraz jest taki, że zaczęli przyjeżdżać do nas, widzimy się z 4 razy do roku ale juz bez kłótni z Markiem. Jak nie da się inaczej to trzeba tak postępować. Ja na twoim miejscu postawiłąbym na swoim i pojecgała do siostry sama-niech on później dojedzie jak ten mecz jest tak strasznie ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris gratulujemy(ja i moje maleństwo)!!!!!!!Cieszymy sie bardzo,że zdałas:)Sierp.06 nie smuć sie tak:(bo okruszek to odczuwa i pewnie tez mu smutno sie robi jak jego mamunia płacze!!!!ja tez nie zanm jeszce płci dziecka(poznam za tydzien w urodziny ukochanego-taki prezencik urodzinowy dla przyszłego tatusia)więc nie jestes sama;) dziewczyny głowa do góry,ten bark słońca tak na nas wpływa(u mnie jest paskudna pogoda)!!!!! KPiotrowicz i Sierp06 moj mężczyzna tez nie zawsze ma dla mnie tyle czasu ile bym potrzebowała, praca,treningii... w sumie ma dla mnie czas tylko wieczorami!a tak całymi dniami siedze sama(bo musze lezec w łózku dla dobra dzidzi).szkoda,że nie mieszkamy w jednej miejscowaosci,bo zaprosiłabym was na herbatkę i razem mogłybysmy ponarzekac na tych naszych chłopów;) życze wam wiecej usmiechu i pogody ducha!głowa do góry.trzymajcie sie buziaki cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za pocieszenie. wiem ze na nic moje nerwy bo pewnie zaraz mu przebacze i zapomne o wszystkim ale wkurzyl mnie. mam pytanko. nie wiecie czy mozna uzywac kremu do depilacji. wydaje mi sie ze nie ale chce sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj zaczęłam obserwować swój brzuch i widziałam jak małe się rusza. Niesamowite uczucie. Mąż od razu przybiegł i oglądaliśmy ten spektakl dobre pół godziny razem, bo małe się rozhulało i nie dawało mi spokoju przez ok godzinę. Mężuś zrobił nawet krótki filmik tego falowania naszego maleństwa, więc będzie pamiątka. Poza tym codzień mnie wkurza bo za długo siedzi przy komputerze i zwykle zasypiam sama. Jesezcze ma pretensje, że go wołam do łóżka. W dodatku sknera taka, że żałował mi nawet kwiatka doniczkowego kupić za 7 zł. W końcu kupiliśmy, po tym jak teściowa dała nam szampon, po który również się wybieraliśmy z tekstem: \'kup żonie kwiatka\". Ostatnio myślę też o Chrzcinach dla rodziny, ale na to też on żałuje pieniędzy. Twierdzi, że jego rodzina czegoś takiego nie robi, ale za to moja robi. Wyszło na tym, że zrobimy dla mojej rodziny w domu, lecz ostatnio (na początku również) wymyśliłam, że lepiej zrobić w restauracji bo wygodniej. Ale tu dochodzi kwestia kosztów. Horror. Dusigrosz jeden. Ale na samochód to nie żałuje. Szkoda gadać. Szykujemy się teraz na święta u rodziny połączone z urodzinami ciotki i babci, bo mają w ten sam dzień. W tym roku więc będą dla nas inne święta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Hello:-) Witam mamusie i dzidziusie po dłuższej przerwie.... Byłam u gina wszystko jest oki, nic się nie zmieniło co do płci -synek, waży 495g( kawał chłopa nie ma co :-)). Umówiłam się na środę na Usg 3D ale nie wiem czy iść ponieważ mój mąż robił rozeznanie i stwierdził, że gdyby nie daj Boże odpukać coś było by nie tak z maluszkiem to i tak na razie nic nie da się zrobić, a stresior byłby ogromny do porodu... Wbił mi klina i nie wiem co robic???? Co do szkoły rodzenia to idziemy w czerwcu bo tak doradzała położna:-) Dziewczyny polecam gorąco w ramach relaku pójście do kina na " Wyznania Gejszy" miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 6,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....4kg SYNEK doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...6kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCI Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie a mnie ostatnio zab pobolewał i zdecydowałam sie go dzisiaj usunac-juz jest po wszystkim ale swoje przeszłam:(stwierdziłam jednak ze lepiej bedzie jak przetrzymam ta chwile na fotelu niz gdybym miała faszerowc nas lekami przeciwbolowymi a synek ostatnio kopie coraz mocniej:)juz wyraznie widac pod \"powłokami brzusznymi\":)jak wojuje a i maz wyczuwa pod swoja reka a wczoraj jak spalismy to synus skopał tyłek tatusiowi bo ten był odwrocony plecami,hehe -wie mały co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×