Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

No, Kochana, nie wwszystkie, nie wszystkie :-) Ja na przyklad siedze sobie JESZCZE w szlafroku i koszulce, popijam kawusie i lenie sie okropnie...Nie wiem...mialam isc o zakupy, ale z Gabrysia za reke chodzic na bazarek to samobojswo...a trzeba kupic troche rzeczy przeciez... Jaja zwlasza...Bleh..jak ja nie nawidze jaj na twardo...w ilosci wiekrzej niz jedno, hehe, za to malowac uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Witam:-) Dziewczyny strasznie się dziś czuję:-( Całą noc bolała mnie prawa strona brzucha ( dokładnie okolice pachwiny) myślałam, że mi przejdzie... Zadzwoniłam do mojej dr i mogą być 2 przyczyny. W połowie ciąży może być duż ucick na macicę i stąd ten ból albo i tu najgorsze jeżeli ból będzie tępy i coraz większy do wieczora muszę jechać do szpitala!!! Musi mnie przebadać chirurg i ginekolog bo może to być WYROSTEK!!!! Na razie kazała mi kupić SlowMag B6 i czekać do wieczora.... Mam dostęp do maila tylko w pracy więc życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka trzymaj sie ciepło, mam nadzieję, że to nie wyrostek. Odpoczywaj w święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze z toba i dzidzia. padlinka ale ci dobrze. a jaj ja tez nie cierpie. wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wyrostkiem to nigdy niewiadomo.... Ja obudzilam sie pewnego pieknego dnia z piekacym bolem i to w calym brzuchu, no i tego samego dnia juz po poludniu bylo po zabiegu i po wyrostku.... Agulka, mam nadzieje, ze to wcale nie wyrostek, bo az mi sie wlos jezy na glowie. Zycze Ci zeby ten cholerny bol szybko Ci przeszedl, ale moze na wszelki wypadek zajrzyj do lekarza? Tez zastanawiam sie nad kawa, padlinka, bo nachodzi mnie taka sennosc jakbym miala przespac ze 100lat :-) Duzo jej nie pijam, od czasu do czasu, choc kiedys 3 kubki dziennie to podstawa. Teraz to koniecznosc. W domu tyyyyyle do zrobienia, jeszcze.... Buziaki,pa. 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras pytala o interpretacje USG wiec wklejam wam stronke i kliknijcie na kalkulatory i tam juz macie:) http://www.noworodek.pl/ Padlinka 🌻 pytalas o mnie,to mile juz ze mna lepiej,ale oszczedzam sie zeby tylko dociagnac do 34 tygodnia. Pozdrawiam was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez Swieta mnie nie bedzie wiec zycze wszystkim Mamuska i Dzieciaczka.... zdrowitkich!!!! i radosnych Swiat ... odpoczywajcie..... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ode mnie i mojej iskierki w brzuszku mnostwo zyczen, aby te Świeta Zmartwychstania Pańskiego przyniosly Wam duzo Pokoju, Milosci i Radosci...a nade wszystko, zeby dzieciatka Wasze rozwijaly sie pieknie a mezczyzni byli wyrozumiali dla naszych zachcianek ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj pomalowanych w najskrytsze marzenia. Bab smacznych i slodkich jak miod. Zajecy hasajacych po ogrodkach Waszej wyobrazni. Mokrego od wrazen smingusa dyngusa- dla Wszystkich Mamus i ich pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńki baranek, co ma złote różki Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Kiedy nikt nie widzi chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja... Kolorowych jajeczek, kudłatych owieczek Wesołych króliczków, pełno pyszności w koszyczku W❤️E❤️S❤️O❤️Ł❤️Y❤️C❤️H❤️ Ś🌻W🌻I🌻Ą🌻T🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki:-) :-) :-) Wspaniale...piatek, skonczylam prace wczesniej, poniewaz w anglii Wielki Piatek... roxellko, zamowilam lozeczko:-) :-0 , mamas and papas juz z materacykiem, nie moge kupic cot bed bo nie mamy tyle miejsca, mieszkanie kupione w zeszlym roku:-)- sliczne ale male:-) , nie mozemy zrobic remortgage, wiec kupilismy drugi dom, bedziemy go wynajmowac zeby miec z tego jakies dodatkowe dochody...przeciez bede dostawac przez 6 tyg 100% zarobkow z pracy, a pozostale 26 tyg kolo 106 funtow tyg, ale jaja nie? zreszta nic po moim marudzeniu....:-) aha, wozek z mamas and papas- 450 funtow, jesli na ebayu ( ktory nota bene jest przeze mnie oblegany:-) nic tanszego nie znajde... agata 27 -no hello:-) pozdrawiam dziewczyny -czy macie juz duze brzuchy? ostatnio luby zrobil mi kilka zdjec:-) wyslalalismy tesciom i mojej mamie, ja w 23/24 tyg mam taki nawet ok, nikt wlasciwie nie zauwaza ze jestem w ciazy:-( poki co to smaruje brzuch olejkiem z clarins, jest polecany w ciazy, na rozstepy itp, mam nadzieje, ze nie bede miec ich sporo...:-( kolejna rzecza, ktora polecila mi kolezanka studiujaca naturoterapie jest- smarownie okolic pochwy olejkiem z wit e, hypoalergicznym rzecz jasna, kolezanki juz zaczely praktykowac ja musze sie zabrac;-) uffffff....musze uciekac do kuchni, trzeba cos na te swieta upichcic, prawda? nie przesadzam, nie bede umierac z przemeczenia:-) pozdrawiam absolutnie wszystkie panie i zycze na prawde rodzinnych swiat;-) buziaki tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i ode mnie wszystkiego dobrego na Święta :) Przede wszystkim dobrej atmosfery i wypoczynku :) Padlinka - ja 3 dni temu az wyłam jak przeglądałam się w lustrze. Trochę pomogły mi małe zakupy ... sliczna wiosenna zielona torebka i takie same buty ;) A co do zachcianek .... kurczę .... mi się zachciało ..... ..... samochodu...... Do tej pory było mi dobrze bez niego ale dzis kolega powiedzial ze sprzedaje swoj, w bdb stanie i sie rozmarzylam .... Ciężko mi podjąć decyzję, nie wiem ile bedzie nas miesiecznie kosztowało dziecko, a ja planuje i tak wrocic do pracy tylko na pol etatu .... A tak sobie pomyslalam ze samochod dalby mi duze poczucie bezpieczenstwa .... ze moge jechac gdzie i kiedy chce i nie liczyc na kogos ze mi pomoze z wozkiem i zakupami .... Samochod z wygladu nie jest moim marzeniem, ale jest tak zadbany ze szkoda nie skorzystac.... A balabym sie kupic od kogos obcego. Ich, dobrze ze meza mam wyrozumialego ;) Mam nadzieje ze juz nic wiecej nie wymysle ;) Pozdrawiam Świątecznie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Padlinko-proszę Cię nie martw sie tymi nastrojami, ja też mam tak. Ostatnio poszłam do H&M na zakupy i byłam bliska rozpaczy , bo w nic nie mogłam się zmieścić, a dużo nie przytyłam (5kg) i brzucha tez nie mam dużego tylko 88 cm, gdzie czytałam , że są juz po 100 cm. Także jak już sobie coś dobrałam to czułam sie w miarę dobrze. Są takie dni , że czujemy sie TAAAKIE nieatrakcyjne, a zaraz nam to mija. Dzisiaj to myślałam że rozerwę się na kilka cześci w sklepie , gdzie pracuję. To proszę taki rozmiar spodni , to prosze taki rozmiar buta, JUZ MYSLAŁAM ŻE DOSTANĘ NA GŁOWĘ. Dobrze ,że juz święta, bo nie będzie szału zakupów. Chociaż powinnam sie cieszyć , bo mam premię od utargów. Ale ile można znosić. A wiecie co jest najgorsze. To , to że moi szefowie maja jeszcze jeden sklep z obuwiem RYŁKO i nie zadowoleni klienci biegna od nas tam skarżyć na nas. To jest normalnie hamstwo. I co im to da. Rabatu nie dostaną za to ,że nagadają. Przepraszam Was moje miłe ale musiałam sie wygadać . Teraz mi lepiej. Teraz idę coś zchrupać. PA PA PA PA Imię: Agata Wiek: 27 Tc: 24 Termin porodu: 27.07-01.08 Miejscowość: Słubice Waga: 5 kg Płeć: Syn Imię: Agata Wiek: 27 Tc: 24 Termin porodu: 27.07-01.08 Miejscowość: Słubice Waga: 5 kg Płeć: Syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jak mam zrobić tą aktualną stopkę, napiszcie mi , bo ja muszę kopiować za każdym razem. Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko :) Musisz wejsc w preferencje i tam gdzie wkleja sie suwaczek tam wpisz swoja stopke.Ostatnia tabelka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze po lewej stronie brzucha zrobila mi sie dziwna wysypka ... Swedziało od 2 dni a dzis zrobily sie zaognione miejsca z malusienkimi pęcherzykami :( mam nadzieje ze nie jest to zadna choroba wirusowa tylko zwykle uczulenie ... chociaz nie wiem dlaczego jak tylko to zobaczylam skojarzylam z polpaśćcem ... Jak do jutra nie przejdzie, pojade na dyżur do szpitala dermatologicznego ... Ciężarna chyba powinni przyjąć. Kurcze, zmartwiłam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) kasiu, ja mialam polpasca i wiem ze twoja wysypka jest po prostu czyms w rodzaju potowek, tak? polpasiec to obrzydliwy bol , uwierz mi, nie usiedzialabys tak w domku...moja znajoma z pracy niestety ma to paskudztwo...dopadlo ja w 7 mies ciazy!!!! teraz pojawily sie jakies komplikacje, ale jest ok, wraca do pracy:-) buziolki:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!!!! Jest 8.25 a ja juz przy kompie. Zaraz idę do pracy, także na nogach jesteśmy od 7.30. Chociaż sklep otwieram o 10.00. no ale jeszcze zakupy po drodze do pracy itd. Dzisiaj ide do H&M po jakieś spodnie lub bluzeczkę. Tak fajnie jak cos sobie kupujemy . Mi odrazu poprawia się humor. Myślę ,że Niemcy mają otwarte dziś sklepy. Wczoraj mieli święto. Nata 79 dzięki za wskazówki, co do stopki. To ja uciekam , napewno tu wpadne wieczorkiem...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego, smacznego święconego, dyngusa mokrego, życia spokojnego, uścisków moc i szczęścia szczerego na tę Wielką Noc wszytskim mamusią oraz ich brzusiom życze ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM,,,PRZEDŚWIATECZNIE,,,WPODLAM NA CHWILKE ZEBY ZŁOZYĆ ŻYCZENIA WSZYSTKIM MAMUSIA DZIDZIUSIĄ I ICH TATUŚKĄ:):):) KIEDY DZIŚ RANO BYŁAM W KOSCIELE ZE ŚWIĘCONKĄTO KAPŁAN MÓWIŁ O SYMBOLACH SWIA I O JAJKU:) IZ JEST SYMBOLEM NOWGO ZYCIA...POMYSLAŁAM SOBIE WTEDY O NAS WSZYSTKICH KTÓRE TEN NIEZAPRZECZALNY SYMBOL NOSZA POD SERCEM,,,,I TAK MI SIE MIŁO ZROBIŁO... ŻYCZE SPOKOJNYCH ŚWIAT , SMACZNYCH I ŁADNYCH PISANEK MOKREGO SMIGUSA I CAŁĄ KOPE MIŁOŚCI,,,BO ONA JEST NAJWAŻNIEJSZA,,,, ODPOCZYWAJCIE INTENSYWNIE, BAWCIE SIE WYSMIENICIE, NO I WESOŁEGO JAJKA\":):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat! Radosci Zmartwychwstania i mnostwo Bozej Milosci dla Was i Waszych malych duszyczek, jakie nosicie pod serduszkami 🌼 I mnostwo, mnostwo sloneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego \"Alleluja\" życzę Wam i Waszym pociechom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT ,SMACZNEGO JAJKA ,MOKREGO DYNGUSA,BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO,ZDROWIUTKICH DZIDZIUSIÓW I SPEŁNIENIA MARZEŃ Z CAŁEGO SERCA WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!!! Gdzie sie podziewacie??? Wiem, wiem są święta. Napewno miałyście lub macie gości . Ja wczoraj miałam pustke w domu, żadnch gości ( i dobrze) spokój i jeszcze raz spokój. Poszłam na 12.00 do kościółka, a tam chyba z 6 chrztów. No to msza się trochę przedłużyła. Po obiadku chciałam odpocząć dlatego postanowiłam poleżeć sobie. I tak odpoczywałam od 14 .00 do 20.00.Moje dziecko wierci sie cały czas. Śmiejemy się z mężem jak mi brzuch faluje. Wyczytałam , że między 24 tyg, a 28 tc, najbardziej odczuwamy ruchy dziecka. Najwięcej sie wierci. No dobrze, to ja już uciekam. NARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) ja tez juz prawie po swietach:-) dzisiaj przepiekna pogoda, uciekamy z siostra nad rzeke:-) trzeba sie rozerwac:-) moja mala rusza sie caly czas, rano budzi mnie mocnym kopnieciem-mama wstawaj:-) chyba jeszcze ma duzo miejsca, wiec moze sie rozprostowac:-) mam problemy z cera...na dekolcie coraz wiecej wypryskow, tradzik? wiem ze to sprawa hormonalna...nie wiem jednak czy mozna temu zaradzic... no nic dziewuszki-zmykam, pozdrowienia dla przyszlych mamus:-D tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swieta jak juz pisalam spedzilam w pracy i teraz tez przed chwilka wrocilam do domu. A w nocy nie zmruzylam oka od 2:30 do 4:00 bo maly skopal mnie od kazdej strony, wiec Agatka, chyba to prawda z tym kopaniem w 6 miesiacu... Max mnie kopie straszliwie na okraglo, ale w nocy, jak sie lezy i probuje zasnac to te kopniaki wydaja sie tym bardziej natarczywe ;-) Co do tradziku Tati, u mnie nareszcie od 2 tyg. spokoj, wczesniej mialam go wszedzie na ramionach, twarzy i plecach, a wszystko za sprawa hormonow! Teraz moge jesc co chce, a zaden pryszcz nie smie sie pokazac! :-) Ma nadzieje, ze juz tak pozostanie... pozdrawiam wszystkie swietujace i te juz po swietach mamusie! 🌼 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie mamunie:)i maleństwa:) u mnie juz po świętach...jutro razem z moja przyjaciółka która tez jest w ciązy:) jedziemy rozglądnąc sie za wózeczkami,łózeczkami itd.może już cos kupimy?!!!znając nas to zakupimy znowu jakies ciuszki:)tak wam zazdroszcze!!!!!!!!!!!!! tych mocnych kopniaczków!!!!!moje maleństwo kopie lekko i raz na pare godzin:(mowiłam o tym lekarzowi,ale on twierdzi,ze skoro to mja pierwsza ciąza to nie mam sie czym przejmowac bo maleństwu nic nie jest!!! dobrze,ze w piatek ide na usg 3d!!!!!juz nie moge sie doczekac!mam nadzije,ze z dzidzia wszytsko jest dobrze,i ze tak lekko kopie bo jest spokojna-tak jak mamusia:)hihih dobrze,ze moja starsza siostra mnie pocieszyła i powiedziała,ze jej córcia tez mało i lekko kopała bo była duzym bobaskiem- ponad 4 kilo jak sie urodziła:)wiec wierze ze mojemu okruszkowi nic nie jest i ze moze zacznie znowu mocniej kopac (tak jak w 20 tygodniu). no nic juz was nie zanudzam i życze udanego wieczorku.przesyłam buzaiki dla waszych brzusiów;)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez już po wszystkim :) Nie wiem jak Wy ale ja ciągle chodze głodna... i tylko o jedzeniu myślę ..... Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×