Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

oliwia13 zuzia29 witamy Co do siary ja już mam od jakiś 3 tygodni, szczególnie wieczorem i w nocy, koszulki nocne zmieniam co 2 dni Lonta spóźnione ale jak najszczersze: wszystkiego dobrego hmm mi dluzej juz leci i koszulke jakbym wkladek nie nosila to bym musiala ja zmieniac 2 razy na dzien :/ mozecie mnie wpisac do tej tabelki :)) zuza29 opolszczyzna 30lat :/ 22.08.....plec bedzie wiadomo 22 sierpnia ;) no moze pare dni wczesniej albo pozniej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..9,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kgCÓRECZKA doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........5.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........5kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK zuza29...............opolszczyzna.....30.........22.08.......?........? jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27........18(24).08.....8,0CORCIA Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................24........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg Zuza29 czy tak może byc?jesli nie to poprawimy!!!pozdraiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Wiem, ze sie nie odzywam, na forum, ale stale je czytam. Dzis mam urlopik wiec i czas, zeby cokolwiek napisac. Ogolnie to czuje sie doskonale tyle ze strasznie mam opuchniete nogi i pękają naczynka, no ale ponoc to rodzinne.... Czasami mam z tego powodu doła, ale jak pomyśle dla kogo to wszystko to od razu mi rzechodzi :).# tygodnie temu bylismy z mężem na USG 3D, dzidzi rozwija się prawidłowo i to jest najważniejsze.:). Nietety płci sie nie dowiedzieliśmy, bo nie dość że dupke i nóżki mialo w mojej miednicy jeszcze, to przy okazji sie plecami odwrocilo :) hehe. Może bedzie szansa na wizycie w tym tygodniu... No cóż pozrowienia wielkie dla WAS wszystkich!!! i jeszcze Do tati78!!! Moja mama tez jest chora na stwardnienie rozsiane, wykryto to u niej 26 lat temu podczas ciąży ze mną i muszę Ci powiedzieć, ze urodziła potem jeszcze 3 dzieci i do dnia dzisiejszego trzyma sie doskonale!!! Nie wolno sie dołować i poddawać!!!! To jest najważniejsze i z tego, co pisałaś widzę, ze i Ty sie nie poddajesz!!! Jesli masz jakies pytania to chetnie odpowiem!!! jagna44@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ale sie wczoraj wystraszylam, chyba za szybko wstalam z lozka i skrecilam w bok bo tak strasznie mnie brzuch zabolal ze az upadlam na podloge bo nie moglam ustac z bolu. Mam nadzieje ze nic zlego sie nie stalo. Zuzia kopala potem wieczorem i dzis rano tez ja czulam. A tak poza tym to tez was tak bardzo bola krzyze? Ja to juz czasami nie moge sie ubrac ani rozebraz bo nawet tak minimalnie nie dam rady sie schylic. Nie wiem jak to bedzie dalej ale juz teraz okropnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxelka super, że będzie dziewczynka :-) sierp.06 na bóle krzyza najlepsze są ćwiczenia. Mnie plecy bardzo bolały zaczęłam w miarę regularnie ćwiczyć i bóle przeszły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim mamą i szkrabą. Długo się nie oddzywałam, ale byłam na urlopie :) i było cudownie. Pojechałam odwiedzić rodzinkę która stwierdziła że owszem przytyłam ale na buzi, z mamą kupiłam wyprawkę do szpitala, odpoczęłam, nic nie musiałam robić, no a dziś do pracy. Obejżałam też wózek X-lander X2 i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona, również ceną, z pełnym wyposażeniem tj. gondola (duża) folia przeciwdeszczowa na gondolę i spacerówkę, śpiwór do spacerówki i spacerówkę razem 1300 zł w moim rodzinnym mieście a w innych cena wózka dochodzi do 2000 zł. Stwierdziłam że jeżeli nic nie znajdę to zamówię i mama mi przywiezie. Może któraś ma doświadczenie z X-landerem??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim mamusiom i bąbelkom Troszkę mnie nie było, bo ostatnio sporo pracy i jeszcze zaliczenia w międzyczasie. Mam już wyznaczony termin cesarki-26 lipca i zaczynam sie powoli stresować. Jedna rzecz, która mi się udała to znalezienie zastępstwa za mnie na hurtownię-najprawdopodobniej na całe wakacje przyjdze znajoma studentka a w październiku moja koleżanka-ufff jeden najwiekszy problem z głowy. Teraz tylko musze zrobić wszystko aby pozaliczać w terminie egzaminy. Chyba jednak nie będzie tak źle jak myślałam na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak piszesz Ania-blondi o tej cesarce i chce się zapytać czy jeśli lekarz powiedział mi że mam łożysko przodujące to mam się też spodziewać cesarki? mówił że może się jeszcze przemiescić no ale o ile jestem ciekawa i czy coś to zmieni. Może któraś z Was spotkała się z taką sytuacją lub też tak ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie mamusie mi ich pociechy:)u mnie dzis brzydka pogoda (brak słonka),ale humorek mi dopisuje:)ja też pewnie bede miała cesarkę,ale to z powodu dwóch operacji kręgosłupa i jednej operacji serca:( na razie czekam na opinie kardiologa i ortopedy...to oni zadecydują!mam pytanie do blondi-Ani:)czy moge spytac dlaczego masz wyzanczony termin tak od razu?!bo ja pytałam mojego gin czy tez mi wyznaczy termin cesarki, jesli pozostali specjalisci stwierdza:cesarka! a on powiedział ze nie.zaczne rodzic tak jak zaczne i wtedy zrobimy cesarke(jakbym musiała ja miec).wiem ze napisałm to troche nie zrozumiale;)ale mamnadzieje ze w miare mozna sie połapac:)jesli ogłabys mi odp byłabym Ci wdzięczna! no nic uciekam juz bo maja przyjsc dzis do mnie przyjaciólki na ploteczki:)hihih pozdraiwam was i zycze miłego dnia.papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta--> co do tego łożyska to nie wiem, nie spotkałam się z takim problemem. Aniu-->ja mam wyznaczone z góry, bo przy pierwszym dziecku męczyli mnie 3 dni i próbowali wywoływać poród, niestety rozwarcie miałam góra na 3 cm i dalej nic pomimo okropnych bóli i skurczy. Dopiero podczas cesarki okazało się, że mam wadę miednicy (jest źle zbudowana) dlatego rozwarcie sie nie robiło, więc teraz jak juz lekarz wie w czym jest problem, to nie bedzie na siłę wywoływać-od razu na stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp.06 podaję link strony z ćwiczeniami. http://www.babyboom.pl/ciaza_i_porod/fitness/cwiczenia_dla_kobiet_w_ciazy.html Ja ćwiczę z kasetą Jane Fondy Cwiczenia na okres ciąży. Polecam, są świetnie dobrane :-) blondi wspomniałaś o terminie porodu a ja zdałam sobie sprawę, że to już naprawdę niedługo. :-) Mój mąż był dziś w hurtowni z ciuszkami i akcesoriami dla maluchów i miał mi spisać ceny niektórych produktów. Co do wózka, żałuje ale nie stać mnie na taki jakbym chciała, więc wyraliśmy wstępnie wózek wielofunkcyjna za niecałe 400 zł, oczywiście na allegro :-) Łóżeczko obiecali nam już znajomi i z tego też bardzo się cieszę. W maju chciałabym kupić pościel do łóżeczka i wózka i poszewki na to. Myślałam też o śpiworku, rożku i kocyku. Zawsze już by coś było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich. U mnie remont łazienki i nie mama czasu bo jeszcze pracować trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To byl piekny weekend, a zwlaszcza sobota... Najpierw sie poryczalam bo hormony znow daly w kosc, a potem swiat znow byl piekny i pojechalam na ryneczek, gdzie kupilam przepiekne hortensje... :-) W niedziele pogoda juz tak nie dopisala, ale za to humorek bardzo i chcialo mi sie tanczyc z radosci!!!! Roxelka, ciesze sie razem z Toba i gratuluje coreczki 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 Livmar, mam nadzieje, ze nastepnym razem wizyta u lekarza bedzie bardziej znosna i mnie zenujaca. Moim zdaniem niektorych oprzydaloby sie wyslac na kursy taktu i uprzejmosci.... :-( Kotunia, mnie tez do lakoci ciagnie ostatnio, wcinam herbatniki w czekoladzie mlecznej, az mi sie uszy trzesa, na szczescie kilogramy nie rosna ;-) Nawet troszke zmalaly tydzien temu o pol kilo, a teraz znow sie wyrownalo, nadal mam +8kg na koncie. Justynka307 napisz czy kopniaczki wrocily i jak sie masz. Sierp.06 uwazaj na siebie!!! A na bole w krzyzu rzeczywiscie najlepsze cwiczenia. Justa29, Twoj chlopczyk wazy calkiem calkiem!!! W 25tyg. ciazy przecietna waga to 810gram Co do picia glukozy, to tu w Szwecji robi sie te badanie dopiero w 28tyg ciazy a wiec za 2,5 tyg. w moim przypadku :-) Dzieki za rade Donn, wezme ze soba cytrynke, zeby smak byl bardziej znosny... Co do wagi wozkow, to nasz bedzie wazyl ok 8-10kg, ale nie bede musiala wciagac wozka na 2 pietro gdzie mieszkam, tylko bede zostawiac go na dole w klatce. Domofon dziala, wiec byle kto nie wchodzi i nie mam obaw, ze ktos gwizdnie nam wozek dzieciecy- a sasiadow dobrze znamy :-) U mnie jeszcze siara sie nie pojawila, dziewczynki, ale czytalam w szwedzkich ksiazkach, ze moze sie pojawic w 7 miesiacu, wiec jeszcze troszke poczekam. to moja pierwsza ciaza, wiec sie nie spiesze ;-) Jeszcze tylko troche o kosmetykach. Butylparaben nie powinno sie stosowac w kosmetykach tzw \"Stay on\", tzn takich ktorych sie nie splukuje po uzyciu (np w kremach) z powodu mozliwosci wywolania alergii.Lanolin- jeden ze skladnikow masci dla maluszkow w kontakcie z pieluszka tez moze wywolac podraznienia skory. Najlepiej zeby kosmetyki dla dzieci w ogole nie zawieraly perfum, czyli : Tetrasodium EDTA (ryzyko alergii, dzialanie toksyczne). Jesli oliwka zawiera Paraffinum Liquidum- uwazajmy bo skladnik ten w wielu przypadkach ma dzialanie kancerogenne. Tak jak juz pisalam imn mniej \"tego dobrego\" tym lepiej. Z 68 najlepiej sprzedajacych sie w Szwecji produktow tylko 4 produkty szwedzkie spelnialy wymogi testow na toksycznosc zwiazkow zawartych w kosmetykach. To tylko odzwierciedla zasieg problemu. A Szwecja akurat bardzo na takie rzeczy jak chemia i czynniki alergologiczne jest wyczulona. O wielu zwiazkach nadal wiemy bardzo malo, bo ich dzialanie nie zostalo zbadane- ale im mniej skladnikow na etykietce tym lepiej dla naszego dziecka. Ja bede sie wkazdym razie kierowac ta zasada. A ilosc kosmetykow bede ograniczac do minimum. Pamietajmy ze skora maluszkow jest bardzo delikatna i ze ta sama ilosc szamponu czy mydla jaka my uzywamy na sobie bedzie duzo bardziej szkodliwa dla dziecka, ktorego powierzchnia ciala jest o tyle razy mniejsza! uwazajmy na proporcje! Jeszcze tylko sobie przypomnialam, zeby jak kupicie czy jakies ciuszki, czy posciel dla maluszka najpierw to upraly (ale to juz chyba oczywiste), poniewaz nie wszystkie chemikalia (uzywane w branzy tekstylnej) zostaly usuniete podczas produkcji... Sciskam Was wszystkich co sil!!! Buzka,pa. 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi Aniu,dziękuje za udzieleni odpowiedzi!!!myslałam ze moze miałas podobne problemy zdrowotne do moich.Skoro masz termin na 26 lipca to jest dzień imieninowy wszytskich Aneczek:)hihih plusiu dziękujemy za te cenne informacje!!!!!pozdrawiam i życze udanego i spokojnego wieczorku!papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!!! Dzisiaj miło spędziłam dzionek. A mam do was pytanie. Czy macie tą brązową linie , ponoć w piątym miesiącu juz sie pojawia? Jeszcze jedno pytanko. Jak to jest z tymi miesiącami i tygodniami ciązy? Ja jestem w 26 tc , to który to miesiąc. Moim zdaniem to zaczął mi sie siódmy miesiąc. Ostatnio sie nad tym zastanawiałam z koleżanką , która też jest w ciąży. sierp.06-takie bóle możemy teraz miewać , szczególnie po prawej stronie brzucha. Tak mi powiedział mój lekarz. Ja jak za szyko wstanę , lub za szybko wykonam jakiś ruch to też mam taki ból po prawej stronie brzucha. Jeżeli bardzo Cię niepokoją te bóle to zapytaj sie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata_27-to dla Ciebie(miedzy innymi):) 1 miesiąc - 1-4 tygodzień, 2 miesiąc - 5-8 tygodzień, 3 miesiąc - 9-13 tydzień, 4 miesiąc - 14-17 tydzień, 5 miesiąc - 18-22 tydzień, 6 miesiąc - 23-27 tydzień, 7 miesiąc - 28-31 tydzień, 8 miesiąc - 32-35 tydzień, 9 miesiąc - 36-40 tydzień. 2. Sposób ściągnięty z innego forum Smile 1 miesiąc - 0-4,5 tyg. 2 miesiąc - 4,5-9 tyg. 3 miesiąc - 9-13,5 tyg. 4 miesiac - 13,5-18 tyg. 5 miesiąc - 18-22,5 tyg. 6 miesiąc - 22,5-27 tyg. 7 miesiąc - 27-31,5 tyg. 8 miesiąc - 31,5-36 tyg. 9 miesiąc - 36-40 tyg. 3. Wg gazety Claudia dodatek \"Ciąża\": 1 m-c : 1 - 4 tydzień 2 m-c : 5 - 8 tydzień 3 m-c : 9 - 12 tydzień 4 m-c : 13 - 16 tydzień 5 m-c : 17 - 20 tydzień 6 m-c : 21 - 24 tydzień 7 m-c : 25 - 28 tydzień 8 m-c : 29 - 32 tydzień 9 m-c : 33 - 38 tydzień 4. Wg encyklopedii Larousse: 1mc - 1-4tyg 2mc - 5-8tyg 3mc - 9-13tydz 4mc - 14-18tydz 5mc - 19-23tydz 6mc - 24-27tydz 7mc - 28-31tydz 8mc - 32-35tydz 9mc - 36-39tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka__26 -Ja też się czaję na zakup wózka firmy X-LANDER.Tylko ,że ja upatrzyłam sobie model XA.Już go w sklepie dokładnie oglądałam. Jest bardzo fajny. W Słubicach kosztuje 1319 zł. Mam tylko jedno zastrzeżenie. Nie podoba mi buda w spacerówce, a gondola wydawała mi się jakby trochę wąska. Z ciekawości weszłam na stronkę tej firmy i oglądałam modele, i nie znalazłam modelu jak X2 .Jest X1 i X3, XT, XA,ale poszukam. PA PA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie sierpnióweczki! Ostatnio w ogóle się nie odzywałam, bo...nie miałam dostępu do internetu. Do pracy nie chodziłam, bo byłam chora, a w domu mam remont i odłączyli mnie od kompa. :( Marzę żeby ten bałagan już się skończył. Ale za to potem my i dzidziuś będziemy mieli pięknie i czyściutko. :) A w piątek wyjeżdżam na tygodniowy relaks razem z mężusiem! Hurra! Co do ruchów , to na szczęście wróciły jeszcze tego samego dnia( wieczorem), kiedy do Was pisałam. Ale nadal takie sporadyczne i niezbyt mocne. Czy to normalne, że odczuwam ruchy już od jakiś 2 tyg. i mam wrażenie że one są cały czas takie same( nie nasilają się)??? Dziękuję wszystkim z was, które mnie pocieszały i radziły co robić, kiedy nie czułam ruchów. kiedy poczytałam Wasze wypowiedzi, to się trochę uspokajałam. :) Dobrze, że jest to forum. Szczególnie w przypadku takich osób, jak ja - dla których to pierwsza ciąża. U mnie też chęć zakupów dla dzidziusia jest przeogromna( ostatnio kupiłam na allegro śliczniutki żółciutki rożek w misie). Mam już sporo rzeczy, ale tych drobnych(ciuszki, butelki, kocyki). Za te \"grube\" typu wózek, łóżeczko, fotelik wezmę się chyba dopiero pod koniec lipca. Tzn. wtedy je kupię, bo upatrzone już mam. :) Za 1,5 tyg. znowu zobaczę mojego synka(?) na USG. Już nie mogę się doczekać. Aha jeszcze jedno. Czy któraś z Was( albo znajomi) ma wózek Hauck Traxx JAGUAR? Bo my z mężem chcemy taki kupić. Dla nas jest ważne, żeby nie był za ciężki(mieszkamy na 4 piętrze), a ten waży 14 kg( to chyba nie tak dużo?). Kosztuje ok.1200 zł. No, to chyba na tyle, bo rozpisałam się że hej. Pozdrawiam Wszystkie mamusie i wszystkie dzidzie bardzo gorąco!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata- 27 to jest strona z modeliem X1 X-Lander a X2 to to samo tylko z 3 kołami, gondolę oglądałam dokładnie i stwierdziłam że jest odpowiednia, raczej większość gondoli staracza do 5 - 6 miesiąca http://www.gagu.pl/1,398,6397,wielofunkcyjne,X-landerWózek_typu_spacerówka_+_gondola.html prawdopodobnie zdecyduję się go zamówić przez internet bo będzie taniej, tylko że mam zamiar zamówić inny kolor gondoli a inny spacerówki.\\ Justyna wiem o jaki wózek ci chodzi Traxx jaguar, sama mam na niego chęć, jeżeli zobaczę go na żywo to kto wie może zmienię zdanię co do X-lander, chociaż cena jest podobna waga X-lander mniejsza, ale spacerówa wersja podoba mi się bardziej w X-lander, no i jest w spacerówce ochrona na nogi oraz folia a w traxx nie jestem pewna czy nie trzeba dodatkowo dokupić. Co do fotelika to nie będę kupować w zestawie bo podobno koszt jest ok 450 zł a jest to fotelik zaledwie do kilku miesięcy więc kupię używany lub jakiś tańszy w markecie a potem już fotelik normalny do 3 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie Brzuchatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My z mezem i coreczka bylismy wczoraj na USG i wyglada na to ze bedzie kolejna corcia!Lekarz wprawdzie asekuracyjnie chyba dal tylko 60%, ale pokazal wargi sromowe i potem caly czas wyrarzal sie per \"ona\". BArdzo sie ciesze, chocia troszke bylam nastawiona na sunka...nie wiem czemu...W obu moich ciazach myslalam ze bedzie chlopak a okazywala sie cora! hhe, do kitu z takimi przeczuciami! Jesli chodzi o moje kilogramy, to skocze dzis chyba do przychodni w koncu..No, baradzo jestem ciekawa czy bedzie ze 3 kg czy lepiej, hehe, bo taki mam apetyt... :-) Buziaczki, odezwe sie jak cos wiecej sie dowiem. Acha, Plusia, proponuje mimo wszystko stosowac taki lancuch rowerowy czy cos do tego wozka..Znajomi mieli identyczna sytuacje jak Ty, a wozek im po 2-ch miesiacach zwineli.. Przezorny zawsze ubezpieczony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki w ten cieplutki i sloneczny dzionek(przynajmniej u mnie). agata27 ja jeszcze nie mam tej brazowej lini, za to mam czarna - z wloskow Kurcze, Wam tez tak obrosl brzuszek? Na nogach rosna mi tak powoli ze zapominam kiedy je golilam a na brzychu mi az pod mostek wyroslo futerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie mamusie i ich brzusie:)czy u was tez dzis jest taka piekan pogoda?!u mnie w Szczecinie wspaniała!!!!agatko 27 ja jeszce nie mam tej brązowej lini!wydaje mi sie,ze ona pojawia sie pozniej...ale nie jestem pewna.a jak to jest u was dziewczynki z tą linią? pozdraiwam was i maluszki serdecznie i przesyłam buziaki:)ja sie zbieram bo zaraz mam edukacje muzyczna i plastyczna:)hihih papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tej lini, chociaż wydaje mi się że mam bardziej brzuszek owłosiony takim meszkiem , a piersi zaczęły mi się dopiero powiększać i zastanawia mnie kiedy koniec będzie na tym bo już mam pożądne duże C lub D Pogoda przepiękna dziś a ja siedzę w pracy :( Mały raz śpi raz kopie, a nóżkę ma cały czas w jednym miejscu obok pępka i pod palcem czuć :) no i tam kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie u nas pogoda piękna typowo wiosenna bo wczoraj to było prawdziwe lato.Jutro mam wizyte u gin. i usg barzo się ciesze ale też czuję dziwny niepokoj zreszta jak przed kazda wizyta.Mam pytanie czy któras z Was orientuje się jaki powinien być prawidłowy wynik cukru po podaniu glukozy ,mój to 67mg/dl.Pozdrawiam was gorąco i życze miłego dzionka.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski i brzuszki!!!piekny dzionek dzis,w ogrodku zakwitly tulipany🌻chyba specjalnie na moje urodziny:).Przekroczylam magiczna 30 ale wcale nie czuje dolow ani tego,ze jestem stara!A to dzieki mojemu mezowi,ktory dal mi najpiekniejszy prezent w zyciu-nasze malenstwo❤️.Musze sie z wami podzielic swoja radoscia bo czuje jak we mnie buzuje:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×