Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

acha zapomniałam jeszcze o tych kosmetykach...... powiedzcie jakie macie zamiar kupić... bo ja już całkiem zgłupiałam, myślałam że nivea są fajne oliwka ma np mniej składników niż bambino... dla mnie bardzo dobra :).... w środe ide na zakupy i kupie już wszystko czego mi brakuje i te kosmeteyki też bym chciała kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta! Bylam dzis rano na badaniach, jutro ide na ktg i zobaczymy, czy te kwasy zolciowe mi sie zmniejszyly.za 20 tabletek jednego leku zaplacilam prawie 40 zł...jak nie pomopga to sie wsciekne, hehe W kwestii kosmetykow dla dzieci..hm..jakos nie mam dylematow.U mnie przy Gabuni najlepiej sprawdzały sie: -Oilatum-płyn natłuszajacy do kapieli, po nim nie musialam juz stosowac zadnych oliwek :-) (chociaz chyba nie najtanszy, wiec stosowalam tylko pierwsze miesiace) -Sudocrem-przy odparzeniach niezastapiony -pudru nie uzywalam, jesli juz to zwykla make ziemniaczana, nie grudkowala sie, swietnie lagodzi..sposob przodkow, ale dla mnie bomba! -chusteczki do pupy sprawdzilaam wszystkie po kolei, najbardziej lubilam bambino i dzidzius (ale chyba z zapachu raczej ;-) ) -wiem, ze johnson bardzo uczula, wiec przy gabie nie ryzykowalam. -spirytus rozcienczalismy najzwyklej woda..czyli odlalismy z takiej buteleczki kielonek i dopelnilismy woda-i po klopocie kurcze, musze tez kupic ten proszek..wiem ze kiedys stosowalam lovele, cocolino ale teraz zupelnie nie jestem zoroientowana w cenach...a trzeba poprac chociaz kilka ubranek na wszelki wypadek..pzry tej cholernej cholestazie nic nie wiadomo, chociaz mam przeczucie, ze znow urodze w terminie, czyli za 10 tyg :-) ale przezorny zawsze ubezpieczony, hehe Wozek..hm..podobal mi sie ten eljot do ktorego linka przeslala donn, ale cholera, nie moge znalezc strony producenta..albo ja nie umiem szukac albo nie wiem..hehe..Rety, maz juz o tych wozkach sluchac nie moze, a mi to spedza sen z powiek :-P Booziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka>> producent tego wózka nazywa sie El-Jot kupiłam spirytus do pępka narazie 90% ale zaniose do apteki to mi rozrobią, powiedzcie mi co jeszcze kupić w aptece??? np jaki krem do pupy taki na co dzień oprócz tego sudocremu, ?? linomag?? alantan?? czy ten bepanthen???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta U mnie upal a co za tym idzie spuchly mi nogi i rece. Dzis sciagnelam obraczke i chyba juz do porodu na mnie nie wejdzie Co do soirytusu to u nas jest zabroniony bo za bardzo pali skore dziecka moj lekarz mowil ze bez spirytusu pepek goi sie lepiej i nie dochodzi do podraznien skory szkraba trzeba tylko czesto przemywac i wietrzyc. tutaj przepisuja specjalny puder na pepowinke i do 4 dni odpada bez problemow. Moja kolezanka go stosowala i mowi ze jest super wiec ja tez zrezygnowalam ze spirytusu Kotunia ja jak mialam zatrucie zoladkowe to lekarz kazal mi duzo zimnego pic i chlodne kapiele robic na zbicie goraczki bo ja jestem calkowita przeciwniczka tabletek. I nie przegrzewac brzusia wiec biegalam na golasa po domu i spalam pod przescieradlem a goraczke zbilam po 3 godz. Trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia dziewczyny a jak tam u Was z siara bo mi leci tylko z jednej piersi i nie wiem czy to normalne? Kosmetyki to ja w Polsce kupilam sudocrem ,linomag, oliwke bambino i mydelko tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) U mnie upał, ale nie narzekam, co jakiś czas wychodzę na słoneczko, żeby chociaż trochę mnie złapało a tak większość czasu spędzam na leżaczku pod drzewem. Kati ja mam podobnie, siara leci głównie z jednej piersi, czasami jestem po nocy zalana, a z drugiej bardzo, bardzo rzadko. Też jestem ciekawa, czy tak powinno być. co do kosmetyków to faktycznie słyszałam, że Oilatum jest świetne, tylko cena nie najniższa. odliczam juz dni do terminu porodu, zostało jeszcze lub tylko 75 dni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana123
a ile kosztuje to oilatum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki po 3 tyg urlopie ,boze mam zalegloscî w czytaniu ze ho ho!!!! Bylam dzis u lekarza i wszystko ok ,musze poprawic stopke bo mi sie troche w polsce przytylo,mam nadzieje ze u wszystkich wszystko ok??? Justa dzieki za zdjecie ,wow jaki ladny brzuszek ,jak pileczka! A oilatum 150ml kosztuje 24 zl.kupowalam ostatnio wiec wiem aktualna cene,pozdrawiam Boze co za upal !!!!!! U nas dzis 29 st -szok ,chyba lepiej jak jest chlodniej....caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🖐️ U mnie tez zar sie z nieba leje niesmowity. Po poludniu szlam do poloznej, myslalam ze zaslabne, tak goraco, a jak juz w powrotnej drodze wsiadlam w autobus, to jak to sie mowi \"jak z deszczu pod rynne\", trafil sie autobus bez klimatyzacji i strasznie nagrzany, tak ze mozg sie zywcem gotowal... Polozna uspokoila mnie. Powiedziala, ze jak male nie bedzie chcialo sie obrocic to mu pomoze sama. Mozna bowiem przy pomocy masazu brzucha jakos tego malucha obrocic. Dzis rano to w ogole mialam teatr, bo sie polozyl calkiem pionowo, glowe mialam pod zoladkiem, a jego stopki skopaly mi pecherz. Wystraszylam sie ze sie obraca nie w to strone co trzeba i polozylam sie na lewym boku- na szczescie znow polozyl sie na wspak i teraz kopie mi w prawy bok, jak zwykle :-) Co ja sie z moim dzieckiem mam!! Waga zatrzymala sie troszke, ale centymetrow w pasie przybywa i spodnie ciazowe zaczynaja cisnac, a nie chce zeby to sie zle odbilo na dziecku (jemu i tak ciasno) i musze sie przerzucic chyba na jakies przewiewne sukienki. Widzialam bardzo ladne w H&M dla mam. U mnie obraczka na palcu chodzi jeszcze luzno, wiec chyba narazie nie musze jej zdejmowac :-) Kotunia wracaj do zdrowia i uwazaj na to co jesz. Ja czasem az przesadzam z pytaniami o to, czy aby to na pewno mozna jesc to i tamto kobiecie w ciazy? Ale tu w Szwecji lista zakazow jest tak dluga ze chcac nie chcac sprawdzam, czy mieso w srodku dopieczone a ser z pasteryzowanego mleka itd itp. Pewnie bylabym szczesliwsza bez tej wiedzy, bo teraz tylko sie stresuje jak ide w gosci... No ale dosc przynudzania. Wszystkim zycze duzo zdrowia i sloneczka! Buziaki,pa. 🖐️ 👄 👄 👄 Aha, zostalo mi tylko 61 dni do porodu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w aptece i kupiłam te pieluchy dla siebie... o matko!!!!!!!!!! ze tak powiem, kupiłam też to tantum rosa, bepanthen i zamówiłam kosmetyki bubchen... jest tak gorąco że myślałam że padne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia - ja nie chcę absolutnie straszyć, ale z tymi obrotami dziecka to różnie bywa i u nas panuje pogląd, że są one bardzo niebezpieczne, bo zdażało się oderwanie łożyska:( Dlatego w Polsce się praktycznie tego nie wykonuje - tylko jeśli dziecko nieprawidłowo ułożone to robi się cesarkę przy pierwszym dziecku, a przy drugim zależy od szpitala. A ten masaż polega na tym, że pod kontrolą KTG dwie osoby - najczęściej lekarz i położna najpierw wyciskają dziecko do góry (przez brzuch zewnętrznie) a druga osoba na siłę przepycha główkę do dołu - jeśli wcześnie robione to mało skuteczne - bo wiele dzieci się z powrotem obraca, a jeśli bardzo późno - to znaczy tuż przed porodem to dość bolesne:( Ale jeśli Twój maluch leży sobie poprzecznie to musi w końcu którąś ze stron wybrać i miejmy nadzieje, że skieruje się główką do dołu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) u nas rowniez upaly...a ja tak sie mecze...nos caly czerwony...w pracy czuje sie fantastycznie-klimatyzowane pomieszczenia:-) w domu-tragedia...nie wiem co stosowac oprocz wapna, ktore praktycznie nie pomaga a moze tylko lagodzi moje objawy...:-( jest mi smutno, bo nie ciesze sie z ladnej pogody, nigdzie nie chce wychodzic i nie mam ochoty gotowac!!! jestem zmierzla:-( chyba bede uciekac, bo przeciez nie moge juz wytrzymac!!!:-( lecie mi z tego biednego nosa i leci...:-( trzymajcie sie dziewuszki:-) powodzenia w zakupach:-) buzi tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a te majtki jednorazowe to mają być takie siatkowe nie??, bo w aptece mieli ale inne i nie kupiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten upalny dzień.własnie wróciłismy od lekarza:) i teraz bedziemy miec wizyty co 2 tygodnie!jak to nasz pan doktor powiedział \"wszytsko jest na 5 z plusem\", wiec jestem bardzo szczesliwa.przytyłam tylko 1,5 kg przez ostatni miesiac wiec nie jest az tak najgorzej z tymi kilogramami.musze uaktualizowac tabelkE:) teraz tylko jeszce obrona i moge spokojnie czekac na narodziny naszej księżniczki:)do tej pory nie wybraliśmy jeszce imienia:) zasatnawiamy sie po między Wiktorią a Martynką...mi bardziej podoba sie Martynka, a P. Wiktoria!ale jakos dojdziemy do porozumienia;)życzę wam udanego wieczorku, ja ide jesc arbuzika i oglądne Kubusia Puchatka:)buziaki i tzrymajcie sie cieplutko mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, ja mam nadzieje, ze obejdzie sie i bez masazy i cesarskiego ciecia. Teraz juz wsyzstko zalezy tylko od mojego synka, ktory mam nadzieje, ze wyczuje w czym rzecz i ulozy sie jak trzeba..... Dzieki za te informacje 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Ja tez dzis narzekalam na upal, zdecydowanie bylo przyjemniej jak byly nizsze temperaturyi. Ale plus jest taki, ze truskaweczki sa coraz tansze i pysznie slodkie. Nam mowili w szkole rodzenia, ze spirytus 70% mozna jedynie kupic w Geancie. W aptekach go nie ma i najwyzej trzeba rozrabiac. Rehabilitantka rowniez pokazywala nam jedno cwiczenie, ktore mozna wykonywac aby dzidzius sie wlasciwie obrocil. Po prostu lezac w odpowiedniej pozycji masuje sie brzuszek zgodnie z ruchem wskazowek zegara, podobno to pomaga. Co do majteczek jednorazowych to zdecydowanie musza byc siatkowane, poniewaz inne nie przepuszczaja powietrza. I jeszcze z ciekawostek ze szkoly rodzenia to warto pic herbatke z lisci malin, koniecznie z lisci nie owocow np. z 1-2 tyg. przed porodem. Podobno ulatwia ona naturalny porod i porod jest bardziej efektywny. Nam takze polecali najzwyklejsze kosmetyki dla dzidziusia, a ze oliwka Nivea uczula tego doswiadczylam sama. Powoli zaczynam zakupy, bo jestem daleko za Wami, a tu termin coraz blizej. Wynalazlam calkiem fajne koszule porodowe i do karmienia na necie i chyba je sobie kupie. Zycze wszystkim duzo zdrowka i odpoczynku, dzidzie niech sobie zdrowo rosna. Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 30 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +9,5kg Płeć: Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hello kochane ja dopiero stawiam pierwsze kroki na tym portalu ogolnie.Szkoda,ze tak pozno Was znalazlam:-( tez rodze w sierpniu synka:-)ponoc 3 ,choc mam nadzieje,ze aby tyc wczesniej,gdyz umieram z nudow-rozstalam sie z ojcem dziecka i wrocilam do rodzicow,jestem na L-4.Ostatnimi dniami moj maly caly dzien spi a w nocy szaleje,ponoc dziecko juz ma miec malo miejsca i mniej sie ruszac,ale chyba mnie to nie dotyczy,zasypiam dopiero okolo 4,5 rano,co mnie martwi,gdyz nawyk ten chyba wejdzie mu w krew.Pozdrawiam,trzymajcie sie.Ja dzis bylam na dluzszym spacerze i musze powiedziec,ze wszystko mnie bolalo,slonce grzmialo na mozg a ja bylam taka ciezka....brzuch i piersi ciagly na dol...zmierzla sie robie,brak faceta chyba daje mi sie we znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Dzisiaj zamówilam fotelik samochodowy za 113 zł. To chyba nie drogo. Jest na promocji. Podaje stronkę www.bobasmarket.pl Czy Wam drogie dziewczynki napina sie brzuszek? Ja mam napięty brzuch dzisiaj caly dzień, a jeszcze biegam po mieście. Lekarz powiedział ze porodu mogę się spodziewać tak od połowy lipca. Dzisiaj to mnie troche brzuszek pobolewa. Troche popołudniu leżałam , ale leżec też się nie da , bo kopie i boli kręgosłup. Ja uciekam , bo od siedzenia tez bolą plecki. PA!!! Miłych snów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dzisiaj juz mi lepiej ,,,objawy przeszły zupełnie,,, dziekuje za rady i miłe słowa, podniosły mnie na duchu, u mnie dzisiaj tez był ukrop, wiec siedziała w domku bo tu chłodniej, rano zakupy zrobiła,...truskawka i czereśnia nie mogłam sie oprzeć,,,ale zjadłam malutko zeby nie nadwyręzac zoadka...i wszystko jest jak potrzeba, duzo odpoczywałam i teraz czuje sie znakomicie, tylko coraz bardziej mi ciezko, czesto musze zmieniac pozycje jak stoje to zaraz musze usiąść jak leze to tez musze sie podnieść jak siedze to musze wstac albo sie połozyć, oddech zrobił mi sie płytki i byle wysiłek sprawia mi duzy kłopot i dysze jak azorek:) po schodach jak wejde powoli na drugie pietro to jak bym mont ewerest zdobyła,,, ale musze uzbroic sie w cierpliwość i przetrfać tak do sierpnia,,,az babelek bedzie przy nas i troche noszenia przejmie tatuś:) jutro ide na wizyte i bedziemy ogladali synusia jako juz dużego chłopca, bo ostatnio widzieliśmy go 10 tygodni temu:) w środe robie już zakupy wssystkiego co potrzebne mi do szpitala,,,ale dla maluszka wyprawke kupujemy pod sam koniec bo słyszeliśmy ze moze byc duży wiec czekmy na ostaeczne noty:) zieki tej liście co powinna mieć mama ze soba w szpitalu wiem co powinnam mieć przynajmniej w wiekszej cześci:) za co dziekuje bardzo:) pozdrawiam i ide na małe co nie co w postaci arbuza:) całje was gorąco:) i wasze bąbeli też:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELPPPPP!!!!! od tego upału tak spuchły mi stopy ze wyglądaja jak parówki:( czy znacie jekies sposoby na pozbycie sie tej opuchlizny?ja trzymam nogi w zimnej wodzie,i mam nadzieje ze to cos da!!!!!!czy wam tez tak nogi od upału puchna???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Czesc dziewczeta :) Tak to prawda z puchnieciem nog ,ja tez im wiekszy upal tym stopy bardziej spuchniete ,ale mam nadzieje ze jakos dotrwamy jeszcze te 2 miesiace ,powiedzcie jak wy spicie bo ja mam problem z tym spaniem na bokach ,mala kopie i nie zabardzo lubi jak leze na boku tylko na plecach jej odpowiada wtedy spi ladnie cala nocke. Ja jak inne dziewczyny tez torbe spakowalam tylko po to by byc spokojna psychicznie ,nadal co 2 tygodnie powtarzam badania cukru choc jest w normie ,ostatnio poskarzylam sie lekarzowi o bol watroby i skierowal mnie na usg ,ciekawe co to czy moze kubus mi zaszkodzil bo czasem po marchwi odzywa mi sie watroba czy moze mala jest wysoko pod ebrem i uciska ,nic dowiem sie po usg mam nadzieje ze wszystko w porzadku ,za tydzien przestaje pracowac zatrudnia osobe na zastepstwo moze juz na zawsze :) Zmykam dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diann witamy Cie u nas. Pisz jak tylko przyjdzie Ci ochota. Ucaluj brzusio od nas. Wybralas imie dla synka? Zrob sobie stopke taka jak my mamy i wpisz sie do tabelki. Jak bys problemy miala pisz pomozemy Kotunia prawdopodobnie na zadyszki pomagaja cwiczenia oddechowe jak wchodzisz po schodach to rob gleboki wdech i wydech powinno byc lepiej Plusiu na razie sie nie przejmuj ze synek glowa do gory bo jest bardzo duzo przypadkow ze dzieciatko obraca sie w ostatnim dniu a nawet kilka godzin przed porodem. Wiec glowa do gory. Na pewno sie obroci. annaa20 mi pucna nogi i rece ale po chlodnej kapieli i lezeniu na lewym boczku a potem nogi w gore wszystko wraca do normy, nawet obraczke spowrotem moge zalozyc. Moj maz kazal mi juz na urlop isc jak mu o spuchnietych nogach powiedzialam i chyba tak zrobie bo ciagle przeciagam o tydzien teraz powiedzialam do konca czerwca i urlop bo przeciez potem to tylko miesiac i porodowka. Dziewczyny jak to minelo! Szok Co do malzonka to u nas sciezka wojenna zrobil sie taki drazliwy ze to chyba on jest w ciazy, anie ja. Ciagle cos mu nie pasuje a jak ja sie odezwe to sie czepiam i juz, musze przeczekac on chyba uswiadomil sobie ze bedzie tata i to juz niedlogo. Na pocieszenie kupilam sobie stroj kapielowy . Niebiesciutki z cieniutka woalka na brzusio ale musze na przesylke czekac. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala Zatrzymali mnie na obserwacji od czwartku wieczorem z powodu tych skurczy. Wszystko w porządku, ale profilaktycznie mnie zatrzymali, dali p+p i kaprogest i przy okazji wykryli infekcję. Zrobili Usg i potwierdziło się, że chłopak, bo nic się nie wstydził i pokazał wszystkie wdzięki :) w dodatku termin wg usg przesunął mi się na 31 lipca czyli na pewniaka mogę iść na cc wg terminu wcześniej wyznaczonego. Mały waży już 2 kg i ułożony jest pośladkowo strasznie dał mi się we znaki w tym szpitalu-kopał niemiłosiernie, a pielęgniarki miały nie lada problem, żeby znaleźć jego puls. Strasznie tylko za Mackiem teskniłam-nienawidzę siedzenia w szpitalu popłakałam się jak przyjechał z mężem i uwiesił mi się na szyji i nie chciał puscić-za to wczoraj jaki był szczęśliwy, że mama już w domku :) Byłam odwiedzić koleżankę-jest już 4 tygodnie po terminie, a lekarze nic nie robią tylko czekaja aż się same skurcze zacznął. Leży w szpitalu już 4 tydzień-kurde ja bym uciekła od takich lekarzy :( Dziś już jestem w pracy i przeszkalam kolezankę na moje zastępstwo, żeby już w razie czego nie było takiego zamieszania jak w piątek i sobote. Odezwę się w tygodniu jak juz się obrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej!! dzieki za mile przywitanie:-) mnie naszczescie jeszcze nic nie puchnie,chociaz wczoraj na spacerze dwa razy wracalam do witryny sklepowej bo to cos po drugiej stronie bylo po prostu wielkie!!Spanie to rowniez problem,tymbardziej,ze maly przesypia caly dzien a nadrabia w nocy.Brzuch mi rowniez twardnieje,dziwne uczucie,lapia mnie jakies pierwsze skurcze,czasem mocniejsze tak,ze potrafie sie wystraszyc.Jka sie tworzy ta tabelke?I powiedzcie mi jeszcze jakie kosmetyki kupilyscie dziecku,Johnson uczula?Mit czy prawda?A bedziecie prac ciuszki dla malenstwa wczesniej?kiedy?pozdrawiam wszystkie mamuski,ja tez z zwolenniczki stalam sie wrogiem slonca,czuje sie jak foka wyrzucona na brzeg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! dzisiaj chyba znowu gorąco, chociaż może będzie troche lepiej niż wczoraj.... wieczorem ide do szkoły rodzenia, dzisiaj będzie o kąpielach i przewijaniu :) agata>> fotelik bardzo fajny, w sobote jak byliśmy zobaczyć wózki oglądałam też foteliki i całkiem fajne były właśnie w granicach 200zł, więc pewnie jutro taki kupie.... mi nogi chyba za bardzo nie puchną narazie, wczoraj zaopatrzyłam sie w sandały bo wszystkie które miałam były na wysokich obcasach... a obrączje nosze na lewej rece i musze ściągać na noc... powiedzcie jaki materacyk kupić do łóżeczka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi>>> :) :) :) , pamiętaj o tym odpoczywaniu :P diann>>> ja część ubranek mam już upranych i uprasowanych ( mama mi je kupiła to odrazu uprała i uprasowała), reszte będe prać w przyszłym tygodniu... tabelke trzeba skopiować i wkleić do niej swoje dane jak ci sie nie uda to podaj te dane a my cie wkleimy..... dziewczyny powiedzcie mi czy będziecie prały też koce pościele, śpiwory, rożki, bo ja zamierzam prać tylko nie wiem co z nich po tym praniu zostanie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te materace to piankowo kokosowe widziałam albo tylko piankowe albo tylko kokosowe.... i chyba taki piankowo kokosowy wybiore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Kolejny dzien ciepelka. Mozna umrzec w naszym stanie hehehe :). Dawno nie pisalam, bo w pracy nie ma czasu a w domu juz nie chce mi sie ogladac komputera:). Widze, ze wiekszosc zabrala sie ostro za zakupy :). I szczerze mowiac ja tez :). Łozeczko, wozek, posciel dla dzidzi, pieluchy, ubranka, chyba wszystkiego wystarczajaco dużo, a poza tym z ubrankami lepiej nie przesadzac, bo z tych malych rozmiarow szybko dzidzi wyrasta a w dodatku odwiedzajacych duzo wiec po co na zapas kupowac :) Donn materacyk kupuje kokosowo-gryczany (ponoc jest najlepszy, tak przynajmniej w sklepie mnie uswiadamiano) jesli chodzi o kosmetyki, to akurat dostalam wszystko z PENATENu, przywiezione z niemiec. mam nadzieje, ze nnie spowoduja zadnego uczulenia :) jesli chodzi o rzeczy do szpitala, to poki co mam tylko koszulke jedna do karmienia (http://www.allegro.pl/item109109543_koszula_dla_mamy_karmiacej_z_bocianem_rozm_m_.html), i pas poporodowy, a na reszte przyjdzie czas juz niedlugo, słyszalam ze powinno sie zabrac ze soba masc na hemoroidy ???? czy to prawda??? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×