Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Elmirka76, czlowieku gdzie Ty masz glowe!!!! Rece opadaja,jak sie Ciebie czyta, wyjscie jest tylko jedno, wziac rozge i pogonic Cie do okulisty!!!!!!! Pomysl, jak nie o sobie to o dziecku, ktore musisz w koncu wychowac... a poza tem to chyba chcesz widziec co urodzisz, czyz nie ;-) Koniecznie zasiegnij opinii specjalisty, zeby nie doszlo do jakiegos niepozadanego efektu :-( Buzka,pa. Dziewczyny, nie wytrzymalam i kupilam sobie seksowna koszulke do spania ( z bawelny ale z koronkami) i juz mi lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirka76
ŁÓj baby.... jaki wstyd... zaraz po niedzieli lece do okulisty.... macie rację... w końcu żeby cieszyc sie ze szkraba trzeba go..... widzieć... Dzięki za rade i opierdziel :) :) moje wy Brzuchatki , Pękatki :) Insonomia--->> teraz na pewno bedzie wszycho OK!!!! Ja poroniłam po ćórci dwa razy ( w krótkim odstępie czasu) ale nie poddawalismy sie i.... :) :) :) Trzymaj sie i.... tak w zaufaniu Ci powiem... a nawet szeptem... ja modliłam sie do św. Faustyny. I nie pytaj dlaczego do niej, bo nie wiem. Ot tak poprostu... Dodam że nie chodze do kościoła, na mszach sie nudze jak rex, jestem antyklerykiem, ale.... w Dzień Bożego Miłosierdzia pędze do Łagiewnik.... W przyszłym roku tez pojedziemy z naszym Maleństwem.... Warto mieć tam na Górze Kogoś... Po co zaraz klepać pacierze?? Ale westchnąć... albo sie wyzlic ??czemu nie?? SZCZERZE I Z CAŁEGO SERDUCHA POWODZENIA I ZDOWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko ciesze sie ze idziesz do okulisty.Każda z nas,która przed ciaza była pod opieką jakiegos specjalisty powinna w czasie ciązy choc jeden raz sie z nim skonsultować!Ja musiałam isc do ortopedy i kardiologa!Na szczescie nie widza oni przeciw wskazań do porodu naturalnego:)Tobie zycze Tego samego:) Dziewczynki czy macie zamiar szcepić swoje malchuy przeciw pneumokokom?Tyle sie teraz o nich mówi.Moj gin.dał mi filmik na dvd o karmieniu piersią i pneumokokach.Dlatego pytam Was co sadzicie na temat tej szcepionki?Gdyby któraś z Was chciała poczytac o tych okropnych bakteriach polecam link: http://www.pneumokoki.pl/ Miłego wieczorku i jutrzejszego dzionka:)buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania----------
-insomina_ ja też była na początku tego topiku i tez poroniłam:-( w tym miesiacu rozpoczęłam staranka mam nadzieje , ze skuteczne.Trzymam mocno kciuki aby teraz było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania------- strasznie mi przykro, mam nadzieje, ze sie Wam uda kolejnym razem. Nie poddawaj sie, a wszystko na pewno szczesliwie sie zakonczy! Zycze Ci duzo sil i zdrowka i zebys za jakis czas zajrzala do nas i mogla sie podzielic radosnymi nowinami :-) bo na pewno tak bedzie!!!! Powodzenia Aniu---- !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania------- strasznie mi przykro, mam nadzieje, ze sie Wam uda kolejnym razem. Nie poddawaj sie, a wszystko na pewno szczesliwie sie zakonczy! Zycze Ci duzo sil i zdrowka i zebys za jakis czas zajrzala do nas i mogla sie podzielic radosnymi nowinami :-) bo na pewno tak bedzie!!!! Powodzenia Aniu---- !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania--------
Plusia serdecznie dziękuje Moje szczęście straciłam w wigilie2005 - to były bardzo cięzkie chwile ale wszystko minęło. Teraz tylko pozytywne myślenie i przytulanko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hello hello witam i o zdrowie pytam:-) Slask pozdrawia reszte swiata:-) Elmirko!!Nic juz nie bede nic mowic,tylko to,ze lekarz mi powiedzial,ze porod to wydarzenie wbrew pozorom zagrazaje zdrowiu kobiety a nawet zyciu,mimo,iz natura nas do tego przygotowala.Moja znajoma ostatnio rodzila i z wysiku popekaly jej wszystkie naczynka na twarzy a oczy miala czerwone jak buraki,podejrzewam,ze to wina lekarzy choc moze po prostu jest slaba fizycznie.Nie zrozum mnie zle,po prostu zadbaj o siebie,dla pewnosci smigaj do lekarza:-)i napisz nas co i jak,bo martwie sie o Ciebie:-) dziewczyny ,witam was na topiku,zycze udanego rozwiazania,tym,ktore poronily szczerze wspolczuje,ale jestem pewna,ze teraz wam sie uda a my napewno wam pomoze przejsc przez ten fajny,ciekawy a zarazem trudny okres w zyciu,bo musze wam powiedziec,ze ja nie mam nikogo przy sobie,dlatego ten topik jest balsamem mojej duszy:-))))))) mala rzecz a cieszy P.S Moj Michas wystawia raczki z brzuszka,to takie czule,ze miekne zaraz jak kartofelek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Już zapomniałam kiedy ostatnio coś napisałam - jakiś taki straszny leń się ze mnie zrobił, że stać mnie na regularne czytanie Waszych wypowiedzi, a już z napisaniem czegoś od siebie to dużo gorzej. ;) Ale w końcu się melduję! :) U nas wszystko w porządku - powoli kończy się 30 tydz. Nadal pracuję( choć akurat przez ostatnie kilka dni byłam na l-4, bo upały mnie wykończyły i zdarzyło mi się omdlenie) i myślę że tak będzie jeszcze co najmniej do końca czerwca albo i cały lipiec( w firmie zaczęły się urlopy i każda para rąk jest potrzebna a mi zależy na pracy i chciałbym mieć gdzie wrócić po macierzyńskim). Ale zauważyłam że od jakiegoś czasu czuję się coraz gorzej. Niby nie dolega mi nic poważnego, ale dotyka mnie coraz więcej małych, aczkolwiek dręczących rzeczy - np. puchnięcie nóg, bóle kręgosłupa, skurcze łydek, anemia a ostatnio jakaś taka ogólna ociężałość...uff... coraz bardziej bym już chciała żeby był wrzesień. A z drugiej strony jak sobie pomyślę o porodzie, to mi skóra cierpnie.... Dla dzidzi już prawie wszystko mamy - ubranka, kosmetyki, fotelik samochodowy, pościel, kocyki, itd. Wózek i łóżeczko już też wybraliśmy, ale kupimy dopiero pod koniec lipca, bo gdzie to wszystko trzymać?! Dla siebie do szpitala też już raczej wszystko skompletowałam ,ale pewnie znajdą się jeszcze jakieś drobiazgi. Ale wiecie co Wam powiem? - pomimo, że ciąża i przygotowania są już tak zaawansowane, w domu wszędzie leżą jakieś rzeczy dla dzieciaczka, to często łapię się na myśli, że to jakieś nierealne, takie odległe i mgliste. To nasze pierwsze dziecko i jeszcze tak naprawdę nie potrafię sobie chyba wyobrazić jak to będzie... ale już teraz wiem, że NASZE DZIECKO JEST CUDEM I ŻE NIGDY NIE SPOTKAŁO NAS W ŻYCIU( I BYĆ MOŻE JUŻ NIE SPOTKA) NIC RÓWNIE PIĘKNEGO I DONIOSŁEGO!! :) Na koniec tych moich \"wypocin\" chciałam wam jeszcze tylko powiedzieć, że apetyt na sex jest u mnie ogrrromny! ;) Mój mąż biedaczek to chyba nawet momentami jest przerażony. ;) hi hi !! Całuję was gorąco i zapewniam, ze na bieżąco śledzę to co się u was dzieje! Buziaczki Mamuśki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 A ja czuje sie jak smok z prawdziwego zdarzenia, bo w gardle piecze i mam uczucie jakbym zionela ogniem!!!!! A to tylko wenetrzne narzady i macica na zoladek naciskaja, w efekcie czego ten sie nie domyka, buuuuuu Na spacerze po sklepach, gdzie znow zaszalam z koronkami (ech!- raz sie zyje) zlapaly mnie z kolei skurcze (2 razy) i musialam zwolnic tempo. A jak juz wsiadlam do autobusu, to debil-kierowca wszczal ze mnal awanture o bilet. Twierdzil ze karta rabatowa, za pomoca ktorej nabylam bilet z rana nie zgadzaja sie. Na koniec porwal moj bilet (dodam ze ten byl wazny do jutra godz. 8:00 rano), a ja nie doeszlam od konsoli, dopoki nie oddal mi tego biletu i mojej karty. J zdazyl wyslac juz zazalenie i prawdopodobnie ktos jutro do nas zadzwoni z Biura Konsumenta- wtedy jeszcze raz opowiem cala historie z detalami. Mialam ochote goscia strzelic w morde, ale poprzestalam na najgorszych szwedzkich obelgach ;-) tez pomoglo.... :-D Az dziw bierze, ze ludzie nie maja szacunku dla kobiet w ciazy. chyba ten upal tak sie temu kierowcy na mozg rzucil!!!! Mam nadzieje, ze u Was zero stresu, jednym slowem sam relaks. Milego wieczorku, kochane dziewczynki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:-) pozdrawiam was serdecznie:-) roxelko! wyobraz sobie, ze caly weekend przesiedzialam w domu, pozamykalam wszystkie okna i nic a nic nie kichalam:-) no moze wtedy kiedy sciagalam pranie w ogrodzie, wapno nie pomaga:-( a lozyskiem przodujacym nie przejmuj sie, bo jak sama pewnie wiesz przydarzyc ci sie moglo cokolwiek, dzidzia zdrowa, wiec glowa do gory:-) buziaki papapap tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszytskim mamusiom:) Jak minął Wam weekend?Ja leniuchowałam,piekłam ciasto,a dziś pojechałam z P. do szpitala, w którym urodzi sie nasza córcia:)Pytałam połozna co mam zabrać itp. oraz oglądałam sale porodową i sale na których lezy sie z dziećmi:) Wybraliśmy sale do porodu 1 osobową- mam nadzieje ze jak przyjade rodzic to bedzie wolna?!!!, sale po porodzie też weżmiemy 1 osobowa.Oby tylko były wone:)a jesli nie to trudno,najważniejesze zeby niunka urodziła sie zdrowiutka:)Tak chodziliśmy po tym szpiitalu z położną i tak bardzo zapragnełam aby nasza miska juz sie urodziłą:)Ale mam nadziej ze jej sie tak do nas nie spieszy jak nam do niej i ze poczeka jeszce te 6 tygodni:)te maluszki na tym oddziale i szcesliwi rodzice wprawiły mnie w doskonały nastrój!!!!!Oby utrzyamł sie on w nastepnych tygodniach!Życzę wam udanego tygodnia,wspaniałego nastroju i jak najwięcej poztywnego myślenia:)buziaki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) fajnie, że tyle osób odezwało się ostatnio. Donn twój apel odniósł skutek :-) maggiem ja też mam skróconą szyjkę macicy, jednak żadnych innych dolegliwości (odpukać) do tego mnie nie męczą. Lekarz powiedział, że mam funkcjonować normalnie, chodzić na spacery itd... justynka ja też apetyt na sex mam zaostrzony, jednak bardzo uważamy podczas \"przytulania\" i nie mogę się już doczekać 6 tyg po porodzie :-P żeby sie nie musieć ograniczać :-P Mam nadzieję, że mimo niewątpliwego zmęczenia starczy nam wtedy sił i ochoty. elmirka faktycznie leć do okulisty, mnie też czeka taka wizyta, a jutro dzwonię umówić się na echo serca z kardiologiem. Insomnia bardzo bardzo się cieszę i trzymam kciuki z całych sił, zaglądaj do nas i opowiadaj co u ciebie nowego. ania trzymam kciuki za pomyślny efekt starań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn sie martwi o nas a cos jej ostatnio niewidac :(ani na forum ani na gg -tez jest niedostepna...mam nadzieje ze u niej wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Tak mi przykro z powodu tych dziewczyn co poronily ,trzymam kciuki zeby teraz bylo wszystko ok! Okropny weekend strasznie zabiegany,w sobote malowalismy z mezem pokoj do 2.30 w nocy ,a dzis bylismy w szpitalu ,bo bylam umowiona z moja polozna ,no i pokazala mi sale porodowe,boze nie moglam sie nadziwic ,nie w porownaniu z polska naprawde ,z drugiej strony nie powinno to miec znaczenia ,bo czy ladnie czy nie to tak samo boli tu jak i w polsce!Lozka sa tu w postaci takich kanap ,jakie wygodne ,nawet sobie polezalam troche na nich hahahhaha ,zapisalam sie ´na gimnastyke dla ciezarnych ,ide jutro o 18 ciekawe co tam bedzie,straszne upaly i strasznie mi puchna stopy i rece tez ,katastrofa,mam nadzieje ze sie w koncu oziebi hahhaaahah pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jest nas chyba wiecej tych co wola tylko czytac;) Prosze czesciej o nagane, jest mobilizujaca. Postanowilam tez wreszcie cos napisac. Upaly troche daly mi popalic, w nocy tydzien temu bylo tak okropnie duszno, ze juz nie wiedzialm jak sie polozyc zeby zasnac. Pomoglo wreszcie przytulenie sie do woreczkow z lodem:) owinietych sciereczka. Do kosciola zawziecie jezdze, chociaz musze 2 autobusami. Jednak coraz czesciej wytrzymuje tylko do kazania, bo robi mi sie slabo. Kolejki tez odpadaja. Tutaj w Angli kobiety nie maja przywileju poza kolejnoscia. Wczoraj wrocila samochodem wspollokatorka z urlopu w Polsce i przywiozla nam lozeczko i wozek, ktore kupili nam rodzice. Co wchodze do pokoju to zerkam z usmiechem na to wszystko. Nie moge sie nadziwic. Tyle tego wszystkiego( posciel, rozek, baldachim...) Wczoraj tez kupilam polarowy kocyk i recznik z kapturkiem. Wszystko oczywiscie w kolorze niebieskim:) Teraz wreszcie musze kupic rzeczy niezbedne dla mnie do szpitala. Wspolczuje wszystkim ktorym dokuczaja roznego rodzaju dolegliwosci ciazowe typu opuchlizny, zgagi... Mnie meczy tylko alergia i czasem twardnienie brzucha, ale pozatym czuje sie swietnie. Chodze na aerobik w wodzie dla brzuchatek co mi bardzo pomaga. Szkoda tylko ze raz w tygodniu. No to chyba mam rozgrzeszenie na najblizsze dwa tygodnie nie pisania;))) Pozdrawiam. Milego tygodnia.papa Dopisuje kilogramy miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+13kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...7,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....13kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka_-26
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+13kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...7,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....13kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA Hej dziewczyny, na początek tabelka bo znowu 3 kg do przodu, ale to i tak mniej niż przy poprzedniej wizycie :). Okazało się, że to nie jajnik ani wyrostek tylko wiązadła bo mój mały upodobał sobie prawą stronę i żadko leży na lewej, przez to mój brzuch wygląda jak jajo z jednej strony :). Mały ma ok 2200 kg, z granicą błędu 200 g, przewidywalna waga do porodu 3,5 kg, mały ułożony główkowo twarzą do kości łonowej, ale jeszcze ma podobno czas się obrócić, szyjka 3 cm, lekarz stwierdził że mam wytrzymać jeszcze 4 tygodnie a potem to już mogę sobie rodzić. Tak bardzo chciałabym żeby maluch już był z nami :), choć jeszcze nie wszystko gotowe. Jedna z was podziwia mnie że jeszcze pracuję, dla mnie to żaden wyczyn, ja poprostu lubię swoją pracę, poza tym mam niewielu znajomych a niestety większość to koledzy mojego męża, mieszkam w Lubinie dobiero od niecałych 2 lat, więc często czuję się samotna, mąż często na drugie zmiany pracyje w jest w domu o 23.00, w pracy przynajmiej mam buzię do kogo otworzyć. Jednak zaczynam myśleć już o L - 4 i myślę że od lipca czas odpoczywać. No a teraz będę miała moją małą kruszynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+13kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...7,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....13kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA Hej dziewczyny, na początek tabelka bo znowu 3 kg do przodu, ale to i tak mniej niż przy poprzedniej wizycie :). Okazało się, że to nie jajnik ani wyrostek tylko wiązadła bo mój mały upodobał sobie prawą stronę i żadko leży na lewej, przez to mój brzuch wygląda jak jajo z jednej strony :). Mały ma ok 2200 kg, z granicą błędu 200 g, przewidywalna waga do porodu 3,5 kg, mały ułożony główkowo twarzą do kości łonowej, ale jeszcze ma podobno czas się obrócić, szyjka 3 cm, lekarz stwierdził że mam wytrzymać jeszcze 4 tygodnie a potem to już mogę sobie rodzić. Tak bardzo chciałabym żeby maluch już był z nami :), choć jeszcze nie wszystko gotowe. Jedna z was podziwia mnie że jeszcze pracuję, dla mnie to żaden wyczyn, ja poprostu lubię swoją pracę, poza tym mam niewielu znajomych a niestety większość to koledzy mojego męża, mieszkam w Lubinie dobiero od niecałych 2 lat, więc często czuję się samotna, mąż często na drugie zmiany pracyje w jest w domu o 23.00, w pracy przynajmiej mam buzię do kogo otworzyć. Jednak zaczynam myśleć już o L - 4 i myślę że od lipca czas odpoczywać. No a teraz będę miała moją małą kruszynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Alez fajny byl ten dlugi weekend..wprawdzie troche meczacy..ale byl..i nawet nie klocilam sie z mezusiem, tak jak przypuszczalam :-P Wczoraj bylismy na spacerku na Starowce i nagle mnie zlapal taki nieprzyjemny ni to ból, ni to ciągniecie..najprosciej opisac to jako \"myslalam, ze mi macica wypada\" masakra..nie moglam chodzic prawie, co chwila przysiadalam..:-O mam nadzieje ze to nie bedzie sie powtarzalo zbyt czesto. Zaczyna mnie znow swedziec troch skora..mam nadzieje ze nie dlatego ze ta dietke po ostatnich dobrych wynikach lekko odpuscilam sobie ... Ja tu troszke podczytalam Was.. z braku czasu pobieznie, i doczytalam sie ze Roxelka ma lozysko przodujace? Nic sie kochana nie martw...grunt to byc po obserwacja. wielki usmiech dla Ciebie! :-D Bylam w komisie z wozkami w piatek..nic nie bylo co mnie interesuje..tak ciezko jest znalezc jakis lekki w miare wozek..i za w miare sensowna cene Eh,..mam juz dosyc tego poszukiwania :-O Buziaki dla Wszystkich Mamus!!!!!!!!!! I Dzieciątek!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Pogoda cudna, wiaterek chlodny i jednym slowem zyc nie umierac... Znow stanelam na wadze, o zgrozo 14,5 kg do przodu. Zaczynam posadzac o te tycie smietane i lody waniliowe, bo to z nimi przesadzalam ostatnio :-( Nie wiem jak wy, ale jak mam chyba zachciewajke i w zyciu byscie nie zgadly co to jest! Gotowane parowki z musztarda i ketchupem!- Ludzie przezciez ja normalnie tego do ust w ogole nie wezme, a teraz wcinam na miescie w domu, w wesolym miasteczku, gdzie tylko widze szyldy i kiedy poczuje pierwszy glod!!!! A zapach i smak, wystarczy ze pomysle, to mnie w zaladku skreca, tak mi sie chce :-D Ja jakas chyba nienormalna jestem na punkcie tych parowek!!! mam nadzieje, ze to nie tylko mi rzuca sie na mozg :-D i ze Wy tez macie jakies wlasne zachcianki ;-) Zycze Wam milego tygodnia, caluski i glaski dla Waszych pociech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+13kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...7,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 13kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....13kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA Dzień doberek uzuepełniam tabalkę bo zapomniałam dodać kilograma dp swojej wagi:)Miłego dzionka!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej plusia! znam smak parowek:-) ja mam cala ciaze smaczki,przez pierwsze 4 miechy jadlam only kielbaski smazone na patelni z cebulka:-) a teraz to zalezy jak maly lezy,bo jak mi nadepnie na zolad to zostaja czasem biszkopty i jogurty,tak zgaga meczy.Dziewczyny,wiem,ze to poza tematem,ale cos wam powiem,moj byly,ojciec Michasia skrecil noge a poniewaz w niedziele u nas na pogotowiu pustki siedzial w domu,zaprosil mnie na kawke.Poszlam w sukience bo taki upal,on nie mogl sie oprzec mojemu brzuszkowi,zaczal go dotykac...suma sumarum kochalismy sie i sprobujemy byc razem.Kontakt mielismy caly czas tylko juz tak troszke daleko bylismy od siebie.Sexu nie zaluje,przynajmniej moglam sprawdzic jak to my ciezarne potrafimy sie rozciagac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DIANN :) Może jeszcze wszystkosię ułoży między wami ,zyczę wam tego z całego serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann, Twoja historia przypomina mi troszke zycie Mirandy, z \"Seksu w wielkim miescie\" (\"Sex and the city\"), ktora tez jak byla w ciazy miala sex ze Steve'em- czyli swoim ex. Na koniec calego serialu okazalo sie ze sa najszczesliwsza rodzina pod sloncem, pobrali sie i kupili dom itd. Ale happy endy zdarzaja sie nie tylko na srebrnym ekranie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byłam przez długi weekend na wsi i dlatego sie nie odzywałam.... insomnia>> gratuluje 🌻 bardzo sie ciesze że sie udało..... ania>> trzymam kciuki napewno będzie dobrze.... byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam te majtki siatkowe, atrasznie są śmieszne..... pozatym też mi puchną nogi na tym gorącu i nie mam na nic siły i nic mi sie nie chce... jutro ide na wizyte to zobaczymy ile mała już waży.... i co już mnie mniej cieszy ile ja waże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
:-))))))))))))))))))))))))))))) napewno sprobujemy i nie bede wiecznie bala sie taty,ktory ciagle ustawia mi zycie oj, dziewczyny pyszczek mi sie smieje jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, upaly wrocily!!!!! Robilam dzis pranie i wchodzenie z powrotem po schodach (pralnia jest w innym bydynku) bylo dzis nielada wyczynem. Sapalam jak stukilowe zwierze :-p a teraz wcielam na obiad cztery parowki i mam zamiar pobumelowac na kanapie... I gdzie ta moja forma, a tak sie cieszylam ze to juz tylko 7 tyg. zostalo. Teraz wydaje mi sie to wiecznoscia jak patrze na moje opuchniete stopy i lydki. Jak sie dotknie i przycisnie palcem, to takie biale znaczki na nodze sie robia. Ide polozyc swoje przeszczepy na wyrko ;-) Buziaki,pa 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann to Twoje zycie a nie Twojego taty...sama czujesz co jest dla Ciebie dobre,za niedlugo bedziesz mama i bedziesz musiala sama decydowac o swoim malenstwie.A moze miedzy wami nie wszystko stracone i warto dac szanse?serducho Ci podpowie najlepsze rozwiazanie i zawsze walcz o swoje szczescie bo warto!:) pozdrawiam wszystkie umeczone upalami paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×