Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

jagna >> też słyszałam o tych kokosowo gryczanych ale ich nie widziałam, a troche mi sie już nie chce jeździć i szukać.. no zobaczymy jutro może jednak będą... kosmetyki zamówiłam bubchena, najwyżej jak nie będą dobre to zużyje dla siebie :) a małej kupie coś innego ale prawde mówiąc to nie mam pojęcia co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuszule wczoraj dokupiłam 2 jedną miałam już wcześniej, ta piersza jest z przodu rozpinana a 2 pozostałe na ramiączkach, w końcu z takiej jeszcze łatwiej biuścik wyciągnąć niż z tej rozpinanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
Donn -> widzę, że tak jak ja jestes z Krakowa, w jakim szpitalu będziesz rodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B >> mam zamiar rodzić na ujastku, chodze też tam do szkoły rodzenia i lekarza też mam z ujastka, ostatnio zwiedzaliśmy szpital i jest tam całkiem fajnie.... to ty mi powiedz gdzie robisz zakupy :) np wózek łóżeczko i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
my już mamy praktycznie wszystko, no może brakuje pościeli większą część kupowaliśmy na allegro - np. wózek (mamy model Deltim Focus), a resztę to chyba w marketach :-) Ja będę rodzić też w Ujastku, idziemy od lipca do szkoły rodzenia, może nei wytrzymamy do końca ;-) bo się maleństwo urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B >>> no to fajnie może sie spotkamy a na kiedy masz termin?? a lekarza masz z ujastka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 🌼 Kotunia, Blondi-ania, ciesze sie ze czujecie sie lepiej :-) 🌼 🌼 🌼 🌼 U mnie kolejny dzien istnego piekla. W nocy nie poczulam w ogole spadku temperatury, tak bylo duszno! A musze zrobic wypad do sklepu po wode mineralna i zdac plastikowe butelki.... W powietrzu z kolei fruwa masa pylkow- na szczescie mnie nie uczulaja, ale leca w oczy i nos i gdzie popadnie ;-) Ta historia z ta kobieta lezaca w szpitalu 4 tyg, po terminie zmrozila mi krew w zylach!!! Jak to mozliwe, ze lekarze do tej pory nie wywolali porodu?????????????? 2 tyg. po terminie to juz dzwonek alarmowy ale 4 ????? Wiem ze juz pisalam na ten temat, ale mysle ze warto przypomniec. Na stronach szwedzkiego zwiazku ochrony srodowiska szampon i zel pod prysznic dla dzieci firmy NIVEA zostal zakwalifikowany do jednych z najgorszych, czyli wywolujacych m.in. alergie i zawierajacych chemiczne skladniki nieulegajace biodegradacji!!! Co do oliwek, to wiem, ze najlepsze sa produkty o najprostszym skladzie- zasada im mniej skladnikow tym lepiej sprawdza sie najlepiej. Pieluszki Pampers zawieraja z kolei nawilzajace balsamy bardzo szkodliwe dla maluszkow. Dlatego unikajcie pieluszek z roznymi dodatkami, najlepiej kupujcie takie, co nie zawieraja substancji nawilzajacych, wiem ze marka Libero produkuje \"bezpieczne\" pieluszki. BUTYLPARABEN nie powinno sie stosowac w kosmetykach tzw \"Stay on\", tzn takich ktorych sie nie splukuje po uzyciu (np w kremach) z powodu mozliwosci wywolania alergii. LANOLIN- jeden ze skladnikow masci dla maluszkow w kontakcie z pieluszka tez moze wywolac podraznienia skory. Najlepiej zeby kosmetyki dla dzieci w ogole nie zawieraly perfum, czyli : TETRASODIUM EDTA (ryzyko alergii, dzialanie toksyczne). Jesli oliwka zawiera PARAFFINUM LIQUIDUM- uwazajmy bo skladnik ten w wielu przypadkach ma dzialanie kancerogenne. No to spadam. Jak za dlugo siedze przy kompie to tez mi nogi w kostkach puchna. Ale jak potrzymam do gory to przechodzi szybciutko. Buzka,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
Termin mam bliżej nie okreśłony, bo lekarz sierota nie może obliczyć i za każdym razem podaje inny. Za pierwszym USG wyszło 13 sierpień, a za drugim 31 lipiec. Więc nie wiem już, ale spodziewam się może pod koniec lipca/początek sierpnia. Lekarza mam takiego co pracuje w Narutowiczu, a chodze do niego prywatnie na Ruczaju, bo mam blisko przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B>>> no to może sie spotkamy bo mój termin od01.08 do 08.08 :D do lekarza też chodze prywatnie ale w centrum A, też mam w miare blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia>>> to jakie te kosmetyki ???? wymień jakąś firme!!! bo ja już całkiem zgłupiałam.... sprawdzałam skład oliwki bambino i nivea i nivea ma zdecydowanie mniej składników.... ja wyprałam te bubchen bo są podobno naturalne i nie mają tych złych składników no ale nie wiem >>>> :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
donn -> to jak zaczniesz rodzić to przynajmniej do szpitala zdązysz, bo ja mam daleko :-D, aż się mój mąż boi czy zdążymy się dotargać. Mówi bym lepiej rodziła w nocy bo w dzień mogą być korki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
jeśli chodzi o kosmetyki to mam johnson'a, pieluchy pampersa, a chusteczki nawilżające trzy różne opakowania. I mam nadzieję, że dziecku się spodobają :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio sprawdzałam jak jechaliśmy do szkoły rodzenia i mam jakieś 7 minut ale nie jechaliśmy zbyt szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia - przecież PARAFFINUM LIQUIDUM- to nic innego jak ciekła parafina - dlaczego miałaby być rakotwórcza? Wiem, że to rzeczywiście nie najlepszy składnik jak chodzi o kosmetyki (powstaje z destylacji ropy naftowej), są opinie, że się z powierzchni skóry nie wchłania i tworzy nieprzepuszczalną warstwę dla wielu substancji stosowanych w kosmetykach a dodatkowo siedlisko kurzu - ale nie słyszałam, ani nigdzie nie czytałam, żeby miał być rakotwórczy:( Co do uczulania - to nie ma substanci, które nie mogłyby uczulić - jeden jest uczulony na wyszukane substancje, a są osoby uczulone na np. wazelinę - i większości kosmetyków nie mogą stosować. Więc bez sensu są takie obiegowe opinie, że np nivea uczula a bobas nie!!!! Wszystko zależy od osoby - jednego uczuli jakiś składnik danej firmy, a drugiego innej- moim zdaniem warto trzymać się jednej firmy, bo podobne składniki stosuje we wszystkich kosmetykach i w ten sposób ograniczymi ilość substancji, na które ewentualnie dziecko może się uczulić. A jeśli się okaże, że dziecko na dany kosmetyk zareaguje alergią to to też nie tragedia po prostu trzeba go będzie zmienić i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzięki-odpocznę w czwartek, mam nadzieję :) co do maści itp polecam wam wziąć Bepanthen na smarowanie sutków, gwarantuję że się przyda, a nie trzeba go wycierac jak sie dziecko przystawia do piersi, ewentualnie kapturki sylikonowe ale dzieci zwykle więcej powietrza się przy nich nałykaja i maja kolki, dlatego lepiej od razu regularnie smarować sutki maścią maść na hemoroidy może się przydać jeśli boicie się mieć z tym problem, bo w szpitalu dostaniecie tylko czopki glicerynowe na wypróżnienie (ale to też zależy od szpitala) ja też muszę pomysleć o zakupach, niby wszystko mam ale stwierdziłam, że przyda mi się jeszcze łóżeczko turystyczne, aby maleństwo można było położyć spać pod moim okiem i aby było bezpieczne (czyt, największe niebezpieczeństwo to ciekawski Maciek) wiem z doświadczenia że nie bedę za każdym razem latać na górę układać maleństwo do snu, a bedę się bała kłaść go w leżaczku tak jak Maćka właśnie ze względu na Maćka jeszcze kosmetyki (kupuję do pupy sudokrem i oliwkę z oliwek spożywczą a do kąpieli mydełko jonson&jonson-sprawdziłąm na Maćku i mam nadzieję, że maluszek też nie bedzie reagował alergicznie) i rożek i mam wszystko, a do pępuszka są gotowe gaziki Leko i zamierzam znów ich używać - no i jeszcze sól fizjologiczną, jednak czesto się przydaje zarówno ta do noska jak i do oczek, pieluszki bedę uzywała albo Rosmanowskie albo Happy a chusteczki Dzidziuś-to tak na zasadzie sprawdzonych rzeczy, ale może zawsze się okazać, że temu dzieciątku mogą nie pasować i trzeba będzie zmieniać Ważne!!!! kupujcie krem z wysokim filtrem, ale nie chemicznym bo dla tak małych dzieci musi być specjalny działający na zasadzie lustra- ja miałam dla Maćka Nivea i do tej pory go stosuję, ale w aptece znajdziecie też Mustelli albo Lirene (o ile dobrze pamiętam), w koncu mnasze maleństwa urodzą się latem, a bez tego nie ma mowy o spacerkach nawet w cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi>> właśnie wczoraj kupiłam tą maść a dzisiaj dokupiłam sudokrem i te kosmetyki bubchen mam takie: -żel do mycia dla niemowląt - krem dla niemowląt - mydełko - balsam ochronny jeszcze mi brakuje oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris, te dane pochodza z rocznych raportow szwedzkiego Ministerstwa Ochrony Srodowiska. Prawda jest taka, ze o wiekszosci chemicznych substancji wiemy jeszcze bardzo malo i co roku pojawiaja sie nowe badania i ich rezultaty. Co do tej cieklej parafiny, to raport pochodzi z 2004 r. W samej Szwecji jest moze kilka produktow \"bezpiecznych\" dla malca, ale kto wie, czy badania nie wykaza za rok, ze jednak i one bezpieczne nie sa? Macie racje, ze trzeba obserwowac swoje dziecko i jak na cos bedzie uczulone, to po prostu przestac stosowac- to chyba najlepsza strategia... Ja zamierzam nie stosowac chemii tak dlugo ile sie da. Sama woda, ewentualnie cos do dezynfekcji pepuszka. Skora dziecka ma fantastyczna ochrone i nie zamierzam jej \"zmydlic\". Co do prania ciuszkow maluszka- bede prala w takim samym jak nasza odziez, czyli w proszku z atestem Instytutu Alergikow (zawiera minimum niezbednych srodkow chemicznych- zero perfum) Nie zamierzam tez uzywac balsamow po kapieli, chocby ktos nie wiem jak zapewnial mnie ze sa ok podczas karmienia! To tak jakby podawac dziecku mleko z odrobina mleczka Nivea, czy Vaseline Intensive Care. W koncu dziecko ma bezposredni kontakt ze skora piersi, a ta moim zdaniem powinna byc pozbawiona chemii... jak juz skanocze karmic piersia, wtedy zabiore sie za zabiegi upiekszajace. Takie moje osobiste zdanie na ten temat. Posiadajac cala ta wiedze bylabym nierozsadna , gdybym ja zignorowala. Ciesze sie ze wiem, jak moge zminimalizowac ryzyko alergii u swego dziecka poprzez madre wybory. Odpowiedzialnosc lezy pos tronie rodzicow, malenstwo nie ma na nic wplywu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
donn>> z tego co wiem to do każdego szpitala wymagane jest zabranie czegoś innego zarówno dla mamy jak i maleństwa. Wiem, że na stronie Ujastka jest podane co zabrać, ale czy podawali Wam to dokładnie w szkole rodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
dziewczyny drogie z ta tabelka nie mam pojecia jak ja ukulac wiec podaje dane i dziekuje za pomoc.Widze,ze wszystkie jestescie starsze i macie mezow przy boku.Ja niestety pospieszylam sie z decyzja o dziecku,mialam nadzieje,ze partner pomoze,on zas sie ulotnil mimo,iz wszyscy go mieli za bardzo dojrzalego mezczyzne.Porodu sie nie boje wogole,czekam na niego z utesknieniem,zeby miec malenstwo w ramoinach i przelac gdzies swa milosc.Zaraz chyba zabiore sie za pranie ciuszkow,wypiore je wszystkie w zimnej wodzie,mam nadzieje,ze kolor nie pusci a pozniej wezne sie za prasowanie.Nogi mi nie puchna,pojawily sie tylko problemy ze spaniem w nocy no i nadwrazliwosc na upaly i 4 pietro na ktorym mieszkam.Wiem,ze powinnam sie gimnastykowac,ale jakos ogolnie mi ciezko.... tc 33 wiek 21 plec syn imie Michas waga + 13 kg sciskam was strasznie mocno i wasze zaje brzuchole tez:-_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B>>> jeszcze nam nie mówili co zabrać bo byłam tylko na jednym wykładzie ze zwiedzaniem szpitala i jednych ćwiczeniach może dzisiaj sie coś dowiem to ci napisz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+13kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...6,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA diann..........?????...............21...............??????.......13kg synek diann daj jeszcze te brakujące dane to ci zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi>> fajne łóżeczko :) a ten balsam to jest balsam ochronny na zimno wiatr i takie tam i podobno dobry dla mam na buźke dlatego kupiłam... a na początek to mam zamiar używać mydełka i oliwki tylko chyba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no chyba że tak :) co do łóżeczka to przekonałam się że bardzo ułatwia życie szczególnie wtedy kiedy maleństwo zaczyna sie przemieszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
wiec Donn tu Diann:-) termin 3.08 a mieszkam w woj.slaskim ide wlasnie na spacer z bylym jestem rozbita....tesknota i bol,wszystko sie miesza jakbym chciala zawisnac znow w jego ramionach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+13kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...6,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA diann>> już poprawione :) i nie przejmuj sie facetem, skoro on taki .... no chyba że chłopak był w szoku i jeszcze sie nawróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to gdzie reszta dziewczyn z tabelki?????????? prosze nie tylko podczytywać ale napisać nam od czasu do czasu co u was bo my sie tu martwimy czy wszystko ok!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu :-) taki apel, nie moge przjesc obojetnie rozwalilam kompa :-( i teraz mecze sie, zeby przywrocic wszystko do porzadku - znaczy.... rozwalilam... uparlam sie, zeby poogladac mistrzostwa i wepchnelam do kompa stara karte tv + stare oprogramowanie - co zaowocowalo upadkiem systemu :-( a dzis jeszcze na dokladke padl mi monitor - teraz niby chodzi, ale cos czuje, ze niewiele mu zycia pozostalo - chodza parami faktycznie takie zdarzenia my tez, tak jak blondi, kupujemy lozeczko turystyczne - chcialabym model ARTI - z podwieszanym drugim poziomem i przewijakiem, tylko ciagle nie moge znalezc modelu bez bajerow typu wibrator czy muzyczki jedziemy na weekend do rodzicow, wiec rozeznamy sie w sklepach i hurtowniach - moze akurat na wozek tez juz sie zdecydowalismy - kupujemy volanta + fotelik tez implastu, zeby mozna bylo wpinac w stelaz kosmetykow jeszcze nie kupowalam, ale chyba zakupie jedynie jakies mydelko bobas czy bambino, moze oliwke, a tak normalnie to tez zamierzam uzywac wody czy rumianku i zwyklej maczki kartoflanej co do pieluszek - zamierzam uzywac pampersow chusteczek nawilzonych w podrozy co do rozkow, kocykow itp - mam jeden rozek, nie jest usztywniany, wyglada jak gruba kolderka, dwa kocyki - oba sa raczej ciensze, 4 pieluchy flanelowe, 10 pieluch tetrowych kupilam tez podklady do przewijania (w ramach takich jednorazowych na podroz, czy cos... choc napisane na nich, ze mozna je przeprac w 40st), podklad pod przescieradlo i jeden podklad do przewijania taki ewidentnie wielorazowy (twradszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka >>> :D :D :D mi też niedawno padł komp ale już jest ok.. teraz sie śmieje że czekam na 3 część Gotica bo jak weszła 2 to mężuś kupił nowy komputer bo na starym sie źle grało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Spędziłam dzisiaj chyba z godzinę przeglądając kosmetyki dla dzieci i czytając ich skład. Płynna parafina jest składnikiem wszystkich dostępnych oliwek dla dzieci:( więc pozostaje ewentualnie tylko ta z oliwek - gdzie to można kupić? A nawiasem mówiąc Sudokrem też ją zawiera:( Diann - witam serdecznie:) Ja się czuję podobnie - cała obrośnięta tłuszczem, ciężka i nieatrakcyjna:( Już się boję co będzie po porodzie - nie można w końcu przesadzić ze zbyt szybkim odchudzaniem - bo dopiero się rozstępy i obwisła skóra zrobi:( Donn - dalej się nie dowiedziałam o ten wózek, bo moja siostra miała dzisiaj bardzo ważny egzamin i nie chciałam jej głowy zawracać, ale pamiętam i na pewno się dowiem:) Idę sobie troszkę odpocząć, bo po kolejnej rundce po bankach w celu znalezienia dobrego kredytu jestem padnięta:( Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×