Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Donn wielkie dzieki juz chyba nie bede do konca ciazy dolkow miala ze slon jestem ktory meza nie pociaga. Jak cos mnie dopadnie to zdjecia poogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!!!! Dawno się nie odzywałam, przepraszam, ale mąż mi zabiera komputerek do pracy i nie mam jak cokolwiek napisać. Wieczorem juz się nie chce. plecy bolą. Teraz siedzę u męża w pracy to postanowiłam coś napisać. Jak się czujecie? Ja nie za bardzo dobrze. Nie ,żeby coś tam się działo tylko ,ze pogoda mnie dobija, i skurcze są okropnie dokuczliwe. Wstać z łóżka nie mogę bo mały cały czas napięty i boli. Często występują skurcze w dolnej części brzucha. Ale no trudno jak tak musi być to trzeba wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75 ja nie dostałam zdjęc seksownej mamusi,,,ja tez chce,,,ja też,,, u mnie upał daje znaki.... moje drogie niech mi ktoś powie co to sa te wkłady poporodowe?? czy to sa max podpaski, bo byłam w aptece i taka młoda pani nie wiedziała czy sa bonie wie co to.... a jak ona nie wie to co ja mam powiedzieć dzisiaj zrobiłam zakupy dla siebie do szpitala, koszuli nocne biustonosz do karmienia wkładki laktacyjne , penaten tylko nie wiem czy beda dobre ale jakieś musiałam wybrać a ta marka dobrze mi sie kojazy skarpeteczki też sobie kupiłam takie wygodniutkie i kapciuszki....i nie wiem co mnie naszło ale wszystko jest w rózowym kolorze za którym wcześniej nie przepadałam:):):) to sie Aleksander zdziwi jak zobaczy taką rózowa landrynke i sie dowie ze to jesgo mama:) tantum rosa tez zakupiłam , i nie wiem co jeszcze musze kupić, nastepnym razem ide na zakupy końcowe dla maluszka, wiec moze przyjdzie mi do głowy co jeszcze jest potrzebne, pozdrawiam was truskawkowo,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Kati 75 jak mozesz to przeslij mi tez swoje fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATI....CÓŻ MOGE POWIEDZIEĆ,,,,ZDJĘCIA SĄ SUPER, A MAMUSIA Z DZIDZIUSIEM POPROSTU EXTRA ,,,AŻ DZIW BIERZE ZE TAK ŁADNIE MOZNA WYGLADAĆ W CIĄŻY:):):):):):):):):):):):):):) TYLKO POGRATULOWAĆ:):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) do blondi ani:-) wiem, ze sie powtorze, ale po prostu mi przykro, ze nie masz wsparcia w swoim mezu...:-( mysle rowniez, ze w zyciu mozna wiele rzeczy ponaprawiac, jesli go wciaz kochasz-nic nie stoi na przeszkodzie zeby dac sobie szanse, nie z przymusu..nie dla dobra dzieci, tylko dla powodow , dla ktorych kiedys zdecydowaliscie sie ze soba byc...wiem, ze milosc z biegiem lat wiotczeje, przeinacza sie...taka juz chyba kolej rzeczy, nie oznacza to, ze gasnie...ludzie tak rzadko pamietaja o tym, ze kiedys czuli do siebie nieopisany pociag fizyczny, nie mogli sie bez siebie obejsc...jestem przkonana, ze wszystko sie ulozy Aniu, jesli bedzie trzeba podjac decyzje o rozstaniu, nie bedzie to tragedia, wazne zeby byc szczesliwym, przynajmniej bardziej bez tej osoby niz z nia...trzymaj sie, skoncentruj na sobie, studiuj dzielnie i ciesz sie maluszkami:-) jestem z Toba:-) do kati75- no...seksowna matko ziemio:-) fajny pomysl:-) buziaki:-) u mnie ok, goraco , tak goraco ....wszyscy patrza na mnie z politowaniem i wciaz slysze komentarze- oj ty to musisz sie meczyc w tym upale...a ja wlasciwie to mecze sie tylko wstawaniem rano i tym, ze jeszcze przez tydz bede w pracy:-) mala nie dokucza, jest b grzeczna:-) mam nadzieje, ze tak juz zostanie:-) dziewczyny dzieki za wszystkie wypowiedzi na temat torby do szpitala, mysle, ze spakuje ja tez troszke \" po polsku\":-) pozdrawiam i sciskam na placek:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Kati75 sliczne zdjecia ale Ja bym sie chyba na taka odwazna sesje nie odwazyla.Slicznie wygladasz z brzusiem Ja to mam taki malutki brzusio ze wszyscy mi mowia ze to 5 miesiac a Ja juz jestem w 8.Posle Ci tez moje fotki pozdrawiam Imie Basia wiek 23 TC 34 miejscowosc Wyry termin porodu 20.08.2006 waga +14 kg plec corcia Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Kati 75 wysle Ci fotki potem albo jutro bo teraz nie mam zbytnio czasu mam gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Troche poczytalam i smutno jakos sie zrobilo na tym naszym forum. Na pewno wszystko sie dobrze ulozy, trzymam kciuki. Tak wiec glowki do gory, bo w naszych brzuszkach rosna malutkie cuda:) Kati ja takze prosze o zdjecia:) Moj e-mailik: evik11@wp.pl Uciekam, bo dzis nie dam rady wiecej napisac. Mam wielki i twardy brzuszek:( Buziaczki i milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza mała waży 2435 i wszystko ok... mój lekarz też idzie na urlop na 2 tyg od 15 do końca lipca, gdybym jeszcze nie urodziła to mam do niego przyjść 01.08, a tak to do ambulatorium na ujastek będe chodzić, tam mi zrobią ktg i zbadają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale mam wieczór!!! Pokłóciłam się z teściową. Ona dostała jakieś fochy, zaczęła rzucać butami i mnie wyzywać, że ja nią żądzę. Mam przesrane. Wiecie co i ja tak muszę mieszkać. Za długo było dobrze .Półtora tygodnia było słodko. Wiedziałam ,że to za długo. Co to będzie jak sie urodzi dziecko? Mi sie juz płakać chce na myśl, co ja będę przechodzić. Jakie katorgi. Jak jest dobrze to jest , ale jak cos pójdzie nie po jej myśli to zaczynają się fochy. A mój mąż stoi pomiedzy i sam nie wiem co ma zrobić, próbuje załagodzić.Nie długo jadę do swojej mamy. Tam będzie dobrze , aż do porodu. Tylko najgorsze jest to ,że ja teraz siedzę w domu i sprzątam gotuję po wzystkich , piorę i prasuję . I teściowa nie może tego docenić,ze ja tak się muszę wysilić, żeby wymyć podłogę (na kolanach). Normalnie ryczeć sie chce :((((((( :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owi3cka
Witam wszystkie brzuszki :) Już nie długo każda z was będzie mamusią albo pierwszy raz albo kolejny :) Dla świeżych mamusiek mam specjalną książkę internetową, którą szczerze polecam. Czytałam ją dzisiaj rano i bardzo mi się podoba znajduje się tam bardzo dużo ciekawych i przydatych informacji o macierzyństwie :) Napisana jest w łatwym i przyjemnym języku przez młodą mamusię taką jak wy :) Z komentarzy do tej książki wynika że pomogła już wielu mamusiom :) GORĄCO POLECAM TAKĄ LEKTURKE :) Jest naprawde świetna A zanim zdecydujecie się na zakup takiego e-booka dla niepewnych proponuję ściągnięcie darmowego fragmenta, który z pewnością zaciekawi was tak samo jak i mnie :) Dziękuję za uwagę i życzę wszystkiego najlepszego przyszłym mamusiom :) 3mam kciuki za wszystkie POZDRAWIAM :* link: http://zlotemysli.pl/owi3cka.php?c=4main&idEbook=156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Kati wyslalam Ci fotki Ja uciekam juz spac.Dobranoc brzuchatki i malenstwa schowane w brzusiach spijcie dobrze i dajcie sie mamusiom wyspac Imie Basia wiek 23 TC 34 miejscowosc Wyry termin porodu 20.08.2006 waga +14 kg plec corcia Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu23 ja bym sie nie odwazyla takiej sesji zrobic gdyby ktos mi zdjecia pstrykal a ze fotografia to moje hobby wystarczyl mi statyw dobre swiatlo i pomysly. Dziekuje jeszcze raz za komplementy. Moj slubny zaniemowil , stwierdzil ze mam talent,a ja na to ze nie talent tylko sliczne brzusio pasujace do reszty,teraz chce sesje z nim wlacznie. Ciesze sie znow bedziemy robic cos razem. Agatka czy ty nie za duzo robisz w domu? Zmywac podloge na kolanach, a tesciowa to co 100lat ma? Skarb chyba ja przyzwyczailas ze robisz wszystko co mozliwe ale ona tego nie szanuje! Nie rozumiem przeciez kiedys tez byla w ciazy. Ja mialam podobna sytuacje tylko na szczescie na odleglosc. moj Damianik pochwalil sie ze musi mi pomagac porzadki robic bo mi za ciezko a tesciowa za telefon i do mnie z pretensjami ze on to caly dzien üpracuje a ja to na kanapie leze, a moja mama to mi tez moze pomoc.Ja na to ze lekarz mi uwazac kazal zeby przedwczesnie nie urodzic(20% prawdy) i wyklad na temat co by bylo gdyby sie nasz szkrab rzeczywiscie wczesniej urodzil. Zatkalo tesciowa i mam spokoj. Sprobuj moze poskutkuje. Oszczedzedzaj sie aniolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-Ania, Kasia, Plusia, Agata - 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Aniu-Trudno coś napisać - każda z nas ma czasem cięższe chwile i momenty kiedy bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje pocieszenia i wsparcia partnera - może niektórzy po prostu jeszcze nie dorośli do pewnych spraw, sama nie wiem, a może po prostu nie umieją wyraźić tego co naprawdę czują? Kasiu - ja też uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest opieka nad żoną po porodzie - to oficjalne zwolnienie i nie będzie problemu z załatwieniem go. Plusia - jeśli Cię to choć troszkę pocieszy to ja też wczoraj się poryczałam - jakoś tak było mi to potrzebne - jakoś te wszystkie emocje i lęki trzeba rozładować... Agata - no to teściowa doceni co robiłaś jak będziesz u Swojej Mamy - i nagle straci praczkę, sprzątaczkę i kucharkę:) A nie możesz na dłużej u Swojej Mamy zostać - po porodzie, żeby Ci pomogła i wsparła. Przecież poród i pierwsze dni z dzieckiem to naprawdę duży stres, a na to nakładają się wahania hormonalne poporodowe, które niestety większość kobiet żle znosi psychicznie, więc warto być właśnie wtedy w jak najbliższym i najżyczliwszym otoczeniu. Kati, Basia - ja też poproszę o zdjęcia - dorota@dabrow.com A ja w przeciwieństwie do tego co wiele z Was pisze nie mogę usiedzieć w mieszkaniu - dużo lepiej się czuję na zewnątrz:) Oczywiście wybieram cień i preferuje wiatr, ale jakoś lepiej mi się oddycha na swieżym powietrzu. Donn, Plusia, Agula-Kruszyna, Oliwia - 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Donn - A gdzie masz tą swoją wieś - w którą stronę Krakowa? Moja mama kupiła domek bardzo niedaleko Tarnowa. No to sama rozumiesz czemu ja się troszkę boję już wyjeżdżać - chociaż mnie podróże autem jakoś nie dają szkoły - może się po prostu przyzwyczaiłam, bo praktycznie przez całą ciąże ciągle gdzieś jeździłam:) Moi dziadkowie, jak się dowiedzieli, że ja jeszcze planuje teraz wyjechać - to tak na mnie naskoczyli, że to daleko a przecież w każdej chwili mogę urodzić i że moja siostra jest przyszłą okulistką a nie ginekologiem, więc porodu nie odbierze w samochodzie:) ale miałam ubaw:) Ale chyba jednak po niedzieli już na stałę wrócę... A jak Wam się mecz wczoraj podobał????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris>> to my prawie w tą samą str jeździmy :) ja mam te wieś niedaleko Buska Zdroju to taka wieś agroturystyczna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Troche zaleglosci mam ,bo bylam przez caly tydzien w szpitalu z malym (mial wycinane migdalki),okropne upaly !!!strasznie nogi bola bo sa opuchniete....z ostatniej strony wynika ze nie u wszystkich jest slodko......takie niestety zycie!!! Sama sie w poniedzialek rozryczalam jak poszalam na gimnastyke i zobaczylam jak po wszystkie dziewczyny przyjezdzaja mezowie i ich zabieraja ,a ja biedna sama tym autem....zal mi sie zrobilo ze nikt mnie nie rozpieszcza,rodzina w polsce,maz pracuje do 22,nawet mieszkanie sama maluje bo on nie ma kiedy!!!! Dziewczyny przyslijcie mi tez fotki ,ja tez robilam tylko ze nie sesje a poprostu jedno taki ala portret czy co dla meza na urodzinki moj adres edyta74-31@tlen.pl Odnosnie meczu wczorajszego(ja niestety jestem fanka pilki noznej) n o to mysle ze sie Wlocha nalezalo i komplement,hmmm niemcow bylo mi tez troche szkoda ale mimo nawet ze tu mieszkam to mysle ze dobrze im tak bo sie juz tak szczýcili ze szok!!!W koncu troche ochlona!!! No i strasznie mnie wkurza Klose ze spiewa ich hymn!!!!!!!!Niedowiary! Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzis okropną noc. Obudziłam się z wrażeniem, że nie mogę oddychać i faktycznie nie mogłam porządnie nabrać powietrza. Od 3 do 6 byłam na nogach, masę czasu przesiedziałam na dworze na leżaku, bo tam chłodniej i w końcu się uspokoiło. Dziewczyny nikomu nie życzę takich wrażeń, naprawdę miałam wrażenie, że się uduszę. Już myślałam, że skończy się szpitalem, bo dołączyła się straszna pikawa, ale to już chyba ze stresu. Położna powiedziała mi dziś, że to ucisk na przeponę, ale skąd do tego zatkany nos, mimo że nie mam kataru? Pani w aptece dała mi roztwór soli fizjologicznej do zakrapiania, mam nadzieję, że pomoże, nie chcę ponownie przeżywać takiego koszmaru. buziaki dla wszystkich smutasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam 9 miesiąc !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! Dziękuję Wam wszystkim za kilka słów otuchy. Jest mi lepiej na duszy. Ale tak to jest z teściowymi, niestety to jest jednak prawda ,że nie da się żyć w zgodzie.Teraz pójdę do domu i będę siedzieć w swoim pokoiku, jakby za karę.Bo przecież nie mam do kogo się odezwać. Bezsensu takie życie. Wysłałam zdjęcia do was dziewczynki!!!!!. Jeszcze zrobię to jeszcze wyślę. Wy wszystkie wyglądacie poprostu świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ja mam tez z tym oddychaniem w nocy problemy ,szczegolnie teraz w te upaly ,budzi mnie brak powietrza i ponoc strasznie chrapie mylse ze przez ten zatkany nos!!! Wiem jakie to uczucie -okropnosc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka>> staraj sie nie przejmować teściową, i nie przemęczaj sie tak.... acha i kup sobie mopa :D :D :D :D :D :D :D :D zapmniałam jeszcze dodać sobie 800g bo tyle przytyłam... oliwia>>> 🌻 be_B >>> no i jak sie czujesz??? mam nadzieje że nie ćwiczyłaś zbyt intensywnie, dla mnie większość tych ćwiczeń to wcale nie łatwa była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hello najdrozsze!!!!!! dzieki laski za zdjecia,Donn zaczynamy 9 miesiac!!juz niedlugo!! zaczynam sie troszke bac,ale tylko troszke,bo widok bobaska w w yobrazni mnie uspokaja:-) Lapia mnie jakies pierwsze skurcze i czasem oblewa mnie lekki nerw,czy to juz? w nocy sikam juz miarowo,jak nie wysikam sie o 1 to o 4 sikam pol godziny.Wiem,jak boli brak wsparcia od ukochanej osoby,przykro mi z tego powodu,mi sie tylko marzy druga ciaza i jakis mezczyzna z boku,bo samej to fatal,sciskam was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati--przyślij mi pliska też te fotki. to ja insomnia( byłam z wami na poczatku topiku, ale potem sie pogmatwało) k_jokody@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insomnia - pamiętam Twoją historię z początku topiku...Czy dobrze rozumiem z Twojego suwaczka, że znów jesteś w ciąży? Mam nadzieje, że tak i że teraz już wszystko będzie w porządku. Fajnie, że do nas zaglądasz:) Dla Ciebie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
donn>> ćwiczyło się spoko. O dziwo pomimo tego, że w ciąży ruszam się bardzo mało, to mogłam więcej niż te szczupłe (niedożywione) i we wcześniejszych miesiącach dziewczyny. Także jestem z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×