Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Aga.B........KOLOBRZEG..........26........06.08.....5kg............. karamijja..Lódz..................28........12.08.....1kg...............? kasia 30....Rybnik...............30.........12.08..... +11 kg.. ..SYNEK rekasus .....Poznan............27.......12.08..16kg...niespodzianka agulka28....Bielsko-Biala........28......14.08...12kg........SYNEK beatrice ....Warszawa...........29......14.08....4kg.......CÓRCIA ali32.......opolskie................32.....17-19.08...+5kg.......SYNEK zdaleka Anglia..............26.......19.08.......14kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24......19.08........?kg ...SYNEK! joanka.......Szczecin............25...... 20.08..........7kg.........? agusia2.......USA.................30.......21.08..........??.........? ToYaB.......Białystok............28.......21(23).08...+15,5kg..SYNEK marsjanka*...ok. Katowic......27....... 24.08.........19kg.........? sierp.06.......podkarp............24......25.08........7kg...CÓRKA Lonta..........Rybnik ............21........26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25........27.08.......7kg.....Córka ekinio......Warszawa............28....... 29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek....... SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz….... SN 13. Jagna25….Asia….1.08.06…..37…..3040……..56……Marta………… .SN 14. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus...... ..CC 15. edusia..Edyta..3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………. .….? 16.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.......? 17. BE_B….Beata….5.08.06……39…….4,55kg……..59…….chłopiec....SN 18.Evvik...............07.08.06....38....3090.......53......Bartus......SN 19.Maggiem..........07.08.06.......36....?............?......syn.......CC 20.Basia_26..........08.08.06.....39.....2750......52.....Dominika...SN 22.Diann..............9.08.06.....40.....3350g......?........synus....SN 22.zuza29.......opolszczyzna......?.....3400......?........Pawelek..CC 23.Roxelka.........12.08.06.......38........2730......48.....corcia....CC 24.Doris.............13.08.06.......40......3460......57cm..córka....SN 25Katienka.........13.08.06......40......3300.......56.....córka...SN 26.Agula-Kruszyna..13.08.06....?........2970......51cm....corcia..CC 27.Tati78...........17.08.06......41.. 3540...52cm...Oliwka.....CC 28.Kati75...........17.08.06......?......4860.........56....Max.........CC 29.Oliwia13 Olga 19.08.06......39....3270.........59...Piotruś........SN 30.Plusia.....20.08.06......42....3475........53cm....Maximilian...SN 31.Kpiotrowicz..25.08.06...41...4100.....58cm......córcia.......SN 32. Basia23......26.08.06.....?......?.........?........Paulinka........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaa - wreszcie isę doczekałaś Basiu - gratulacje ❤️ 🌻 A u mnie załamanie - nie spie od 4 bo imój syn nie śi od 4. na domiar złego naczytałam się \"języka niemowląt\' i załapałam doła, że jestem chaotyczna i niereformowalna, nie szanuję swojego dziecka i do niego za mało mówie, nie mam cierpliwości i takie tam dalej - a juz myślałam, że psychicznie wychodze na prostą ;) Aha i nabrałam jeszcze schiza, że wszyscy mnie terroryzują i zmuszają do karmienia piersią. Chyba przestanę czytac jakiekolwiek poradniki. Ale z drugiej strony przekonałam się, że nie zawsze kiedy bruno płacze to znaczy że jest głodny - wstyd przyznać ale do tej pory tak uważałam - może lda tego, że płacze rzadko hmmmmmmmmm. niewyspanie uderza mi do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiprowicz Basiu -gratuluje!!!! Plusia przyslij mi tez zdjecia-prosze! Nie wiem czy tez macie tez problem taki jak ja tz mala ciagle by tylko byla na recach i jeszcze trzeba ja bujac jak sie ja polozy to placze,budzi sie i placz,nie potrafi piec min polezec sama bez placzu juz zaczynam myslec ze moze cos nie tak ......jezu jestem czasem az wkurzona bo tak mnie stresuje,kregoslup mi juz peka! Co do seksu po porodzie to okres popologowy trwa 6 tygodni i tyle nie powinno sie kochac bo moze dojsc do zakazenia!!!! tak mi powiedziala polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jak ja napisalam...!!! Mialo byc oczywiscie Kpiotrowicz!!!!sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu 🌻😍🌻😍🌻😍🌻😍🌻 gratuluje i podziwiam kolejną silną mamusie Bernatka130 ja też czytam te książke i coś czuje że u mnie bedzie podobnie nie przejmuj sie bedzie dobrze 🌻 marsjanka* ty też pewnie juz niemożesz sie doczekać na dzidzi ja juz dziś rano myślałam że zaczynają sie jakieś obiawy - nic nie jadłąm napiłam sie wody i ...miałąm mdłości po wodzie!!! brzuszek cały czas twardy i troszeczke pobolewa, małą juz tak silnie niekopie wiec może główka juz jest niżej?? buziaczki dla wszystkich dzielnych mam i nas w dwupaku jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Edusia,nie chce Cie straszyc ale moj Michas zaczal sie tak zachowywac jak zaczely sie kolki.Chyba,ze twoje dziecko juz sie tak nauczylo,bo nie spojrzalam ile ma juz twoja pociecha.Sek w tym,ze jak zasypia na rekach i spi na tyle plytko,ze nie da sie go polozyc,co daje mylne wrazenie,ze nauczony jest na rekach.Michas mial 2 tygodnie kiedy zaczely sie kolki,ale to nadzwyczaj wczesnie ze wzgledu na przyrosniety jezyk,przez ktory zle pil i lykal za duzo powietrza a odkad ma go przeciety robi smieszne minki i wypluwa smoczek:-) Mnie cos boli piers,musze isc do lekarza,wogole jest tysiace spraw urzedowych do zalatwienia i powiem Wam,ze pomimo pomocy rodzicow ciezko jest byc samotna matka:-( Cencie swoich mezczyzn,bo nawet nie wiecie jak ciezko samej z takim malenstwem,pozdrawiam.Jest u mnie rodzinka z Wroclawia i w domu jest jeszcze ciasniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :-) Basienko-----gratulacje!!!!!!!!! Jejku troche jestem przestraszona bo podliczajac procentowo to strasznie duzo cc mamy...co sie dzieje...same powiklania? Ja mam termin na jutro..poki co nic nie czuje zeby mialo sie zaczynac. nic mi sie nie chce..mam dola i juz kompletnie jestem przemeczona tym czekaniem na jakikolwiek znak...a z drugiej strony..boje sie bolu, ze sobie nie poradze z dwojka dzieci, ze polozna nie bedzie mogla przyjechac dio mnei i jednak bede musiala rodzic w szpitalu...ze cos tam jescze..ehhhhh Ja chce juz jednak chyba miec to z glowy...nie nawidze czekania...po prostu :-P. musze sie czyms zajac...moze film jakis obejrze..tak, to chyba dobry pomysl.. buziaki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - przeogromne gratulacje!!!! Dobrze,że masz to już za Sobą:) Odpoczywaj, bo przez najbliższe dni wcale nie będzie łatwo:)🌼🌼🌼 Diann - Kochana, podejrzewam jak Ci ciężko, ale już tyle przeszłaś, że teraz też Sobie na pewno dasz radę:) A jeśli mogę spytać to jak ojciec dziecka zareagował na potomka? Zmieniły się jakoś relacje między Wami? Plusiu - ja też chcę zdjęcia!!!!!! dorota@dabrow.com Bernatka - ja tez czytałam ten poradnik - i w niektórych momentach zaśmiewałam się - np. oprowadzanie noworodka w pierwszy dzień po domu i pokazywanie mu wszystkiego:) W praktyce, ja ledwo szłam, Ala spała w foteliku, mąż usiłował dotaszczyć wszystkei moje rzeczy:) I wyszło na to,ze ja tez swojego dziecka nie szanuje:) Edusia - a stosujesz smoczek? Może on by uspokoił malucha? I czy porządnie ją po jedzeniu dobrze odbijasz? bo dzieci czasem jak nie bekną to potem mają problemy z zaśnięciem. U mnie problem rozwiązał niestety smoczek - malutka chwilkę zsie, a potem zasypia, a jeśli bardzo długo nie może zasnąć to przystawiam do piersi i tak zasypia:( wiem,ze tak sie nie powinno:( Ekinio - cierpliwości Kochana i Ty niedługo utulisz Swojego maluszka:) Jak powiedział jeden lekarz - każda ciąża się kiedyś konczy:) Napiszcie ile śpią Wasze pociechy w nocy i czy budzicie je do karmienia? Bo moja mała ostatnie dwie noce śpi po 7 godzin i nie wiem czy się cieszyć i spać razem z nią czy też martwić, że nie budzi się na karmienie i przesypia głód?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka - nikt Cię tak dobrze nie zrozumia jak ja:) przecież czekałam do 9 dni po terminie:) jeszcze troszkę wytrzymaj, a statystycznie drugi poród jest może nie łatwiejszy, ale jednak krótszy niż pierwszy, więc głowa do góry - a już napewno obarczony mniejszym ryzykiem - bo wiadomo,że jakieś ukryte wady miednicy lub macicy nie zaskoczą nikogo - skoro raz dołem urodziłaś:) trzymaj się kochana jeszcze troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE.. CO DO SPANIA BEJBIKA TO ROZMAWIAŁAM Z POŁOZNĄ, POWIEDZIAŁA MI ZE JESLI DZIDZIUS SPI I JEST ZDROWY, TO GO NIE BUDZIĆ,,,JAK BEDZIE GŁODNY TO NA 100% DA ZNAĆ, NO I DŁUGO TAK NIE BEDZIE SPAŁ, PO 1 MIESIĄCU KIEDY UNORMUJE SIE TROSZECZKE TO ZACZNA SIE ZMIANY, A KAZDY KOLEJNY MIESIAC BEDZIE JUZ DOJZALSZY:) ALEK TEZ PRZEZ PIERWSZE 3 TYGODNIE POTRAFIŁ SPAĆ JAK ZACZAROWANY, TERAZ JUZ REGULARNIE BUDZI SIE CO 3 GODZINY NA KARMIENIE,,,I TO JEST SMIESZNE BO NAM MIJA SZYBKO CZAS I KIEDY DŻIDŻI SIE OBUDZI TO ZASTANAWIAMY SIE DLA CZEGO NIE SPI...I DOPIERO KIEDY ZWRÓCIMY UWAGE NA GODZINE TO WIEMY ZE TO JUZ PORA NA PAPU,,, CZASMI PRZEGAPIAMY JAK SZYBKO ZLECIAŁY 3 GODZINY I NOSZE GO NA REKACH ZEBY JESZCZE POSPAŁ...A ON NIE, I WTEDY SIE ŁAPIE ZE MAMA ZATRACIŁA POCZUCIE CZASU:) I OD RAZU DOSTAJE ALBO CYCA ALBO FLACHE:),,,PO CYCU NIESTETY JEST TYLKO CGHWILKA DRZEMKI..(OK 15 MIN, ) I DZIECKO NADAL CHCE JEŚĆ WIEC WTEDY JUZ BUTELCZYNKA MUSI BYĆ, BO DLA ALKA CYCUS TO JAK APERITIF:) WIEC JESLI DZIDZIA SPI TO NIECH ŚPI A TY KOCHANA MAMUSIU RAZEM Z NIĄ, BO TO MOZE SZYBKO I RADYKALNIE SIE ZMIENIĆ:):):) MY Z MĘŻEM W NOCY RAZEM OBSŁUGUJEMY ALUSIA, I MIMO TEGO ZE NIE JEST ZBYT ABSORBUJACY TO ZAUWAŻYŁAM U SIEBIE PODKRĄŻONE OCZKA,,,ALE CÓŻ, ZA 2 MIESIACE POWINIEN JUZ PRZESYPIAĆ WIEKSZOŚĆ NOCY...WIEC POZOSTAŁO CZEKAĆ :) POZDRAWIAM I ŻYCZE MIŁEGO WEEKENDU A PRO PO KOLEK, TO POLECAM BUTELKE ( JESLI JEST DOKARMIANIE) DR BROWN\'S JEST ANTY KOLKOWA I BARDZO POMAGA W ZWALCZANIU KOLECZEK, NIESTETY NIE JEST TANIA (OK 30 ZŁ) ALE SPRAWDZONA, O WIELE SKRACA KOLKE JESLI JUŻ SIE POJAWI, I NIE POJAWIAJA SIE TAK CZĘSTO.. BUZIACZKI ROBACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za drukowane literki, nie zauwazyłam ze właczony był caps lock:) jeszcze raz goraco pozdrawiam,,, i oczywiście Gratuluje nowym mamusią,,, Basiu,,,cierpliwość została nagrodzona...sowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny prosze trzymajcie za mnie kciuki teraz ja jestem nastepna po Basi ,czekam do wtorku i rano o 7 mam wywolanie ,strasznie sie boje ale chyba dam rade jak kazda z was :) Moze jeszcze sie cos ruszy do wtorku ale watpie . Basiu Gratuluje,jestes dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Kasiu gratulacje ze macie juz porody za soba dzielne dziewczynki Padlinko jaka to ta woda koperkowa? o niej nie slyszalam, a maly tanczyl prawie cala noc i caly dzien juz nie mam sily teraz tata wzial go na spacerek i moze bedzie dobrze bo po raz pierwszy wypil cala piers i nie przysypial jak zwykle. W aptece dostalam mleczko na gazy dla niemowlat i mam nadzieje ze pomoze mimo to idziemy w poniedzialek do lekarza Pozdrawiam was wszystkie i dziekuje za zdjecia maluszkow wszystkie sa takie slodkie ze mozna byloby je schrupac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 😭 😭 😭 😭 stalo sie najgorsze......................odeszlam od Marka, dziwnie sie z tym czuje ale jeszcze dziwniej byloby to wszystko znosic mam napady placzu-chociaz niby czuje sie zrownowazona, nie wiem czy dobrze zrobilam, mam mnostwo watpliwosci i czuje ogromny smutek-czy to odejscie cos naprawi????????????????????????? nie wiem ale mam na to ogromna nadzieje-modle sie o to jestem u rdzicow wiec bede do was czesciej zagladac-braciszek jest wyrozumialy i pozwala kozystac ze swojego kompa gratuluje wszystkim mamusiom, sierpien ma sie ku koncowi wiec urodzaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Pawełek tez sie prezy i wygina, 2 noce ostatnie troche stekal, ale jakos udalo sie go usopokoic, herbatke mu daje ulatwiajaco trawienie, moze bedzie lepiej..... nowe fotki haha, tylko nie smiac sie ;) to tatus po kapieli go tak uczesal ;) www.zuzek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Hip,hip,hurrrrrrra!na czesc Basi i Paulinki! Gratulacje! ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 Doris, Edusia, zdjecia juz pewnie doszly i preza sie w Waszych skrzynkach mailowych ;-) Bernatka130, ja rozrozniam kilka typow placzu Maxa. Jeden jest w miare lagodny, Max wklada raczki do buzi, albo macha nimi wokol glowy, jakby chcial zlapac muche- wtedy wiem, ze jest glodny (100% pewnosci nabieram jak mu wloze palec do buzi, a Maxio zaczyna go ssac) Drugi typ placzu jest bardziej nieprzyjemny dla ucha, twarz wykrzywiona z niezadowolenia, dochadza tez wierzgajace sie nogi- znak ze zcas zmienic pieluszke. Na pozostale formy placzu reaguje w ten sposob, ze trzymam pionowo Maxa, bo albo mu sie chce odbic, albo zwyczajnie dzieciaczkowi chce sie pobyc dluzej przy mamusi (chce czulosci).... Moze wiec sprobuj odnalezc wzor w mowie ciala u Twego Bruno? Zaobserwuj jakie ma ruchy i reakcje w roznych sytuacjach i naucz sie tego jezyka :-) Padlinka, ja tez zauwazylam ze wiele CC u nas na forum, statystycznie rzecz biorac... Co do Twego nastroju, to na kilka dni przed samym porodem tez odczuwalam nieuzasadniony niepokoj, wiec moze Twoj dzien juz blisko? :-) Blondi-ania, tak mi przykro Kotku, ze miedzy Wami sie nie ulozylo... patrz jednak, zeby Twoj stan uczuciowy nie byl spowodowany depresja poporodowa. Porozmawiaj z lekarzem na wszelki wypadek... 🌼 Co do seksu po porodzie, to na szkole rodzenia polozna rekomendowala odczekanie 6 tyg., a jesli ktos nie wytrzyma to zalecila konsultacje z lekarzem, ktory sprawdzi ze wsyztko zagojone jak trezba i nie ma pzeciwwskazan... Agusia2, oczywiscie ze bedziemy za Ciebie trzymac kciuki!!! 🌼 Wybaczcie, zmykam juz, niunia sie budzi. Caluski,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie: Co należy złożyć ubiegając się o becikowe, no i gdzie? Do Urzędu Miasta? Chodzi mi tylko o becikowe od prezydenta. Czy oprócz aktu urodzenia potrzebny jest dowód, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! ja dalej nie rodze :-( zero skurczykow...ale moze cos sie ruszy..mam nadzieje, jutro mam jechac na IP na ktg..ciekawe po co skoro ruchy czuje dobrze..hm.. Kati ta woda koperkowa ktora ja uzywalam nazywa sie Gripe water (chyba tak jakos) http://www.aptekaotc.pl/go/_info/?id=383 u nas sie swietnie spisywala tylko nie pamietam czy od urodzenia ja mozna stosowac czy od skonczonego miesiaca..istotne ze bardzo smaczna :-) z luboscia oblizywalam lyzeczke :-P blondi ania------ moze sie ulozy jescze ... smutno mi z Twojego powodu, ale trzeba byc dobrej mysli...Plusia moze miec racje--to moze byc depresja poporodowa..postaraj sie wszystko poukladac sobie na spokojnie. 👄 dla ciebie.. Kpiotrowicz moze juz jutro wroci do domu ze szpitala. czekamy na ciebie Kasiu! caluje was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Be_b do becikowego - ustawowego potrzebne nast. dokumenty: 1.wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzeina się dziecka (mozna pobrać na stronie urzędu miasta albo w wydziale do spraw socjalnych gdzie się go składa 2. kserokopia odkumentu stwierdzającego tożsamość wnioskodawcy (dowód lub paszport) 3.Ksero skróconego odpisu aktu urodzenia dziecka 4. Dokument stwierdzający zamieszkanie przynajmiej jednego z rodziców lub opiekuna prawnego w gminie w której składa się wniosek (tzn.dla Ciebie to chyba krakow prawda? Do wszystkich kserokopii wymagane sa oryginały do okazania urzędnikowi/Pracownikowi Wydziału Swiadczeń Socjalnych. jeżeli ma się tylko kopie może ja uwierzytlnić notariusz lub instytucja która dokument wydała nie ma żadnych opłat. Jeżeliw niosek złoży się do 10 dnia miesiąca ppowinny być wypłącone do końca następnego miesiąca (najpóxniej) jeżeli po do to do końca jeszcze nastenego miesiąca Dane ze strony UM Kraków Dla krakowa skłąda sie wnioskina os. handlowe 1 -d la mieszkańców nowej Huty(punkt informacji wydawania i przyjmowania wniosków ul. Stachowicza 18 dl amieszkańców Śródmieścia (oddział Świadczen socjalnych ul Traugutta (od 3.Vii - ale nie wiem dla jakiego to terytorium miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A becikowe gminne dla rodzica (przynajmiej jednego) zameldowanego na pobyt stały w krakowie przynajmiej od roku - niezalezne od dochodu - wystarczy mieszkać w krakowie z zameldowaniem na pobyt stały: od 28 czerwca rodzice dzieci, które urodziły się po 8 lutego 2006 moga składać wnioski o otrzymanie jednorazowej zapomogi finansowej z tytułu urodzenia sięd ziecka tzw. gminne becikowe. 1000 zł otrzyma każdy rodzić (tzn. jeden;), bez względuna dochód. Wnioski składasię w tych samych miejscach co o ustawowe becikowe. Tam też są potrzebne formularze (albo w internecie). Aby je otrzymac przynajmiej jedno z rodziców musi być zameldowane w Krakowie na pobyt stały co najmiej od roku (trzeba to udokumentować)/ Wniosek powinien być złożony przed upływem 6 miesięcy (a nie 3 jak w przypadku ustawowego) od daty urodzenia dziecka. Dok. potrzebne te same co poprzednio plus ten dokument potwierdzający zameldowanie. Wypłata ma nastąpić w terminie nie dłuższym niż 30 dni od daty złożenia wniosku (szybciej niż ustawowe :). Wypłata tego dodatku nie ma wpływu na wysokośc dodatku mieszkaniowego Uff - to tyle z mojej wiedzy nabytej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny dzis wszystko wyglada juz inaczej Marek przyjechal wczoraj o 21.00 zabral mnie do lokalu zeby porozmawiac bez swiadkow, obiecal ze bedzie mi pomagal przy dzieciach, ze nie bedzie wpowadzal nerwowej atmosfery w domu i zgodzil sie na moja roczna przerwe od pracy plakal jak mu powiedzialam ze chce pare tygodni byc u rodzicow zeby wrocic do formy psyhicznej-powiedzial ze bez nas zwariuje, ze nie wytrzyma sam w pustym domu zgodzilam sie na powrot, ale zostawiam pare rzeczy u rodzicow i samochod-w razie czego szybko tu wroce zyczcie mi powodzenia bo bardzo sie przyda (moze to po czesci sprawka depresji poporodowej-po Macku tez ja przechodzilam-niestety Marek tez sie wtedy do tego przylozyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-ania, jak ja sie ciesze!!!! :-) 🌼 Bede trzymac kciuki zey Wam sie udalo! Dopiero co wstalam, bo cala noc na nogach, biegne wciac sniadanie ;-) Pozdrowionka dla wsyzstkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U mnie bez zmian - nadal z brzucholem chodze ;) Dzisiaj na 18:30 jade do szpitala na KTG, może się dowiem coś więcej, coś mój gin. wspominał o szpitalu ale ja wolę zaczekać aż dzieciaczek sam zadecyduje o wyjściu. Blondi-ania - życze powodzenia, będzie dobrze :) Jednak jest Jakub? Myślałam że Michaś - w tabelce też tak mamy. Ekinio i Agusia2 - nadal 2w1?? Pozdrawiam mamuśki oraz brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej u mnie byl koszmar dostalam wczoraj goraczki,40 stopni i strasznie bolala jedna piers.Pojechalam na pogotowie a oni na to ze musze sciagnac stary pokarm i ze ani odciagacz ani dziecko nie pomoze tylko maz ma silnie wyssac,nie dali mi nic na zabicie temperatury a ja sie rozryczalam i na odchodnym powiedzialam,ze wychowuje dziecko sama,lekarzowi sie przykro zrobilo a ja zaczelam wyc a mama razem ze mna.Goraczke zbilam,a cycek wodka rozgrzewam i sciagam,ale i tak wszystko nie schodzi,jutro moze prywatna ginekolog przepisze mi cos na zarzymanie pokarmu.Oczywiscie lekarz musial dodac,ze jego zona karmila dwa lata cyckiem.Michas ma zmieniona diete,koncza sie kolki jak mam mu znowu mieszac w zoladku?A Doris z ojcem nie gadam,za duzo zlych slow padlo,ja zawsze ukulam jakiegos esa w ataku zlosci,goraczki wczoraj dostalam u niego,nic sie nie odezwal,pewnie sie wkurzyl bo kazalam mu sie odsunac od dziecka,gdyz ubieral Malego tepem zolwia a ja mdlalam.Napisalam mu esem co lekarz powiedzial,ze ma mi maz sciagac mleko-on ma wyrzuty i pije,nigdy tyle nie pil,ale z nami juz jest bardzo zle,najgorszy jest fakt,ze mieszkamy naprzeciw siebie a jego rodzice to wspaniali ludzie,ktorzy mi dzwonia i placza za wnukiem,moi rodzice ich nie cierpia a w srodku tej afery stoje ja.Boze jakbym chciala miec swoje miejsce w zyciu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi-aniu ciesze sie ze miedzy toba a męzem jest juz lepiej:) Diann przykro mi ze masz tak nieciekawa sytuacje.pamietaj ze po burzy zawsze wychodzi słonce-predzej czy pozniej!!!!Życze ci tego z całego serca❤️!!!! U nas raz lepiej raz gorzej...przed wczoraj Wiktoria obudziła sie o 3 rano i nie spała do 8,potem zasneła na godzine i jak wstała po 9 to zasneła dopiero o 14,bardzo mnie to martiw wiec moja mama zadzwoniła do znajomego lekarza pediatry i dzis ma nas odwiedzic.Poza tym po jedzeniu mała płacze,marudzi,ssie paluszki i ja nie wiem czy to kolka czy jest nadal głodna-po butli raczej to nie mozliwe według mnie-wiec kupiłam wczoraj w aptece espumisan na wzdecia i koleczki.Daje jej te kropelki 4 razy na dobe,jak na razie efekty sa małe,ale moze cos pomoga te kropelki?!!!!! Moj ukochany mimo popazonej całej reki bardzo mi pomaga!W nocy kaze mi spac i on karmi córunie i tuli do snu.Ja wstaje do Wikuni dopiero do 2 karmienia około 4-5 rano!Dzieki temu wysypiam sie w miare:) Jeju mam taki bałagan w kuchni,bo wczoraj zachciałao nam sie pizzy i sami robilismy:)niestety moje lenistwo wzieło gore i wczoraj nie posprzatałam:(teraz tez mi sie nie chce!czasem przydałą by mi sie gospsosia:)no nic uciekam bo na 14 jedziemy do moich rodziców na obiadek,potem na zakupy,a jeszce w[pizamie z nie ułozonymi włosami i bałaganem w kuchni !!!!!!!!trzymajcie sie ciepło zycze udanej i spokojenej niedzieli,całuski cmok cmok🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Blondi-ania mam nadzieje że wszystko bedzie ok i że razem bedzie łatwiej Marsjanka* - ja nadal w dwupaku wczoraj jakies skurcze czułam ale oszukane bo wziełam kąpiel i nic buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann, uedyne czego Ci potrezba to spokoju, a akurat tego nie masz... :-( Tule Cie ze wsyzstkich sil, zobaczysz ze jutro bedzie lepiej. A napady placzu w pierwszych tyg. bycia mama to samo zycie... U Ciebie dochodzi jeszcze ta cala afera z piersiami i zachwianie gospodarki hormonalnej. Jak juz wyleczysz swoj problem, poczujesz sie lepiej. Ucaluj Michasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Witajcie kochane :)ja nadal nic a tu wtorek tuz tuz ,rano o 7 mam byc w szpitalu a jutro jeszcze mam lekarza ciekawe co ustali a moze juz jutro mnie wysle do szpitala choc nie sadze skoro mam papierek wystawiony na wtorek ,jak pomysle to az mi sie slabo robi ze to juz ten wielki dzien nadchodzi ,jestem wlasciwie przygotowana na najgorsze choc Bog jeden wie co mi zgotowal :) To juz muj 6 dzien po terminie i mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku .... Pozdrawiam was serdecznie i do uslyszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×