Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Evvik Patryk teraz cos nie ma apetytu-przypuszczam ze przez zabki-i ssie głownie piers a deserki to mielismy 1 sloiczek na 2x a zupke to nawet na 3x a jesli chodzi o miesko jak robie zupke to ja odcinam ta poledwiczke co jest przy piersi z kurczaka i to gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z daleka Anglia- ja mam z dodatkowymi posiłkami dokładnie tak samo - walka, aby Ala choć łyżeczkę czegoś zjadła:(:(:( prześlę Ci zdjęcie jak jej przeze mnie zupka zrobiona smakowała - to znaczy wszystkim Wam prześlę oczywiśćie:) Główna jej dieta to mój cycuś oczywiśćie, ale staram się być cierpliwa i nie zniechęcać się tym wybrzydzaniem - bo przeciez Ala nie zna innych smaków i konsystencji a nauka jedzenia wymaga czasu. Co do karmienia i zębów - to ja mam na brodawce wybroczyny krwawe:-o:-o:-o wczoraj po nocy zauważyłam - a dziwiłam się co mnie tak przy karmieniu boli:-o:-o:-o:-o Donn - dzięki👄 Gorcia - po pierwszych Twoich postach myślałam,ze chodzi o jakąś znacznie gorszą chorobę...wiem,ze to małe pocieszenie, ale teraz są świetne leki i Leśniowskiego-Crohna zwłaszcza wcześnie wykrytego można super kontrolować - tak,ze praktycznie nie odczuwa się na codizeń skutków. A najgorszy stres osoby chorej - wiec musisz się trzymać za Siebie i za męża. Kati, Plusia - 👄👄👄❤️❤️❤️ Annaa20 - zdradz co to za krople - bo Ala od rana ma katar:( kicha, kaszle i ma 37,7:( A najbardizej się boję,ze przytka jej nosek i nie bedize chciala ssac:( Kasia - ja już od dawna ubieram rajstopy i na to spodenki z podszewką - takie lekko ocieplane i do tego kożuszek i oczywiście ciepłe butki, żeby stopy nie zmarzły. Przecież dziecko powinno mieć tylko jedną warstwę wiecej ubraną niż my - a ja rajstop pod spodnie nie wkładam jak jest dodatnia temperatura już nie wspominając o ocieplaczu:) Na to oczywiście ciepły kocyk. Kotunia - 🌻🌻🌻 Evik - moja Ala je zupki max 4 łyżki - to znaczy tyle wychodzi bo nawet jak wsadzę jej do buzi więcej to wszystko wypluwa:( Deserek - mniej wiecej 3/4 słoiczka na dzień - bo kilka łyzek przed południem, a pół słoiczka do kaszki na wodzie na wieczór. A mięska jeszcze nie daję, bo dopiero niedawno zaczęłam wprowadzać marchewkę. Pytanie do mam karmiących piersią - Ile piją i czego wasze maluchy - Ala pije tylko kilka łyżeczek dziennie, a tak to ją często przystawiam do piersi, bo nie chce nic innego pić:( A nie wiem ile powinna wypijać? I jak często robią kupę Wasze pociechy? Bo moja Ala co kilka dni nadal i nie wiem czy po wprowadzeniu pokarmów to nadal norma, czy powinna robić już częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia24
Kpiotrowicz Ja ubieram w kurteczke nie za gruba i spodenkiale Paulunka ma w sportce taki polarowy cieply spiworek w ktorym siedzi wiec nie mam potrzeby ja ubierac w kombinezon bo jak ja wyciagam po spacerku to ona juz jest cala ciepla az mokra taki cieply ten spiworek.:) Kotunia wszystkiego naj naj Paula spi a Ja jak zwykle w pizamie przy kompie ale juz zmykam weszlam Wam cos szkrobnac i zmykam sie ubrac a potem spacerek jak mala wstanie Dla wszystkich zdolowanych ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼]🌼❤️🌼]🌼❤️🌼]🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta mam nadzieje ze tym razem uda mi sie cos wyslac,bo naprodukuje sie zwykel,na pol strony wypociny a potem do dziecka wstane,albo cos i zapominam wyslac posta i mi przepada.wczoraj juz mialam wyslac a tu tesciu przyszedl i znow przepadlo,powinnam to co napisze kopiowac od razu, ale zawsze zapominam.zreszta mozeja po prostu jestem ciapa?hih najpierw cos co mnie najmocniej gryzie...te depresje..to zle rzeczy...destrukcyjne...ja tez przezywalam taki koszmar i wiem jak to jest,i dziekujeBogu ze w odpowiednim momencie zeslal mi te zajecia na ktorechodze.takie regularne wychodzenie do ludzi,szczegolnie ze spotkaniate sa nastawione na rozwojosobisty,pomogly mi troche przezwyciezyc te nastroje kiepawe...a tz juz buylobardzo zle...mysli o smierci codzienne, i obrzydzenie do meza tez...najgordsze ze z tym nie da sie po prosturozprawic na zasadzie \"wez sie w garsc\"...alemozna sobiepomoc...sprobujcie zorganizowacsobei czas, tylko dlasiebieinie raz w tyg. a czesciej.ja wychodze 3 razy w tyg na 4 h. i mi to wystarczylo,moze jakis kurs jezykowy?najlepiej cos gdzie jest wymaganaobecnoscw miare regularna..tyle na ten tematbo nie chce sie przemadrzac... u nas gaba pioszlado przedszkola wczoraj pierwszy dzien.bylobardzo dobrze,zadnego placzu...ale dzis juz musialam ja odebrac wczesniej bo wyla ze ucho ja boli...oj,nie wiem..teraz usnelobiedactwo,apopoludniu ZNOWUdo lekarza...ostatnioco ruszdo lekarza musze chodzic z malymi...ehhhh emi zabkuje,juz widac przeswity., ale zeby jeszcze sie nie przerznely i jest tez ryk..np teraz...a dopiero drzemala..:/ jak sie nie przekrecala nabrzuch taksie nie przekreca..nei wiem kiedy sie doczekam:( bernatka--jaemitak samo ubieram,sama jestem zmarzluch straszny i ciagle mi zimno i nie chce mi sie wierzyc ze malej moze byc cieplo;-) kotunia:) sto lat!!!! gorcia🌻bdzie ok evvik----super, dziewne ze wczesniej sie nie spotkalysmy!jestem za spotkankiem,zdecydowanie!!!!!!! ojej ale emi sie drze...ide do niej i tym razem WYSYLAM OD RAZU POSTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat...Wszystkiego naj, naj...dla Ciebie Kotunia Ekinio ja jade na slask do Bytomia, a ty mieszkasz w Warszawie? Evvik moj maly zjada roznie, czasem pol lyzeczki deseru lub zupki a czasem okolo 2-3 lyzeczek.Trudno podac dokladnie bo naloze na miseczke pol sloiczka,ale trzeba odjac to co ma na ubranku, ja na spodniach itp.:) Daje mu tyle ile chce, jak juz odwraca glowke i marudzi to nie daje,poco ma sie zrazic do jedzenia. Gotuje mu warzywa,ale miesa jeszcze nie daje. Musze kupic mikser i tu mam pytania do wszystkich jakich mikserow uzywacie??? Buziali dla wszystkich a szczegolnie dla plusi i kati. Wiosna juz tuz tuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia Ali:) Oczywiście to obiecane z miną Ali podczas jedzenia również:) Czy Wasze Maluchy też takie miny szczelają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalysmy :) Doris moj synus wczoraj sam otwieral buzie tak mu smakowaly warzywka przygotowane przez mamusie ;) Ja jak karmie piersia to troche sie boje zeby mnie nie ugryzl.Probuje zlapac zebami(szczegolnie pod koniec jedenia)ale ja zaraz mowie stanowczo z powazna mina NIE WOLNO i pomaga. Czekam na zdjecia Ali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ja nie dostaje zdjec?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?! ŁAJ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kalinowska_paulina@wp.pl ten adres jest aktualny.czekam na foto bo jak nie to sie poobrazam, i walne focha jak stad do..krakowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka - do Ciebie na pewno poszly ode mnie...mam nadzieję,że jeszcze dojdą - jak nie to wyśle jeszcze raz. A może razem z tym fochem przyjedziesz do Krakowa????? Jakby co serdecznie zapraszam:) Z daleka Anglia - wyslalam do tych osób co KPiotrowicz, bo od Niej dostalam ostatniego maila, wiec mi tak bylo latwiej - a nie wiem czy TY bylas na tej liscie i od Kasi dostalas? BO jak nie to wysle specjalnie do Ciebie - tylko daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!!! bardzo pieknie!!! podostawalam i ogladam te wasze cudenka:) tego mi bylo trzeba:Dziekiiiiii!!!Kacupuś i Alusia super!!!!!!!!!!!!!!! hehe doris:) z przyjemnoscia przywioze tego focha do krakowa :P.......latem niestety dopiero;-) i wam ---wszystkim krakowiankom nie odpuszcze! ot co;-) zbieram sie w sobie zeby maseczke na wlosy se zrobic...nie cieerpie tego potem zmywac,bo tluste i takie fuj,ale pomaga:) gabunia sie obudzila,cikawe czy daleej na ucho narzekac bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris to co to masz za tabelke z mejlami Ja tez nie dostalam zdjec Z daleka anglia Twoje dostalam dziekuje sa sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze wczoraj byl dzien tesciowej kawal: co to jest rapucha i 20 zabek?? tesciowa wieszajaca firanke he he a co do tesciowych to ja mam super tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei dostalam od Doris a z daleka anglia brak:( Doris-Patryk nic nie pije-tylko piers-czasem kilka łyzeczek soczku-ale nie podchodzi mu zabardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest różnica między teściową a Słońcem ? Żadna, na jedno i drugie nie da się patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Z daleka Anglia,fajnie,ze do Bytomia,bo ja mieszkam w Piekarach:-)moze uda nam sie jakos zobaczyc spokojnie Kotunia,Kotku wszystkiego najlepszego,28 lat to piekny wiek,zawsze mi sie wydawalo ze w tym wieku czuje sie juz swoja kobiecosc w pelni,ponoc wchodzi sie w najlepsze lata:-) Doris,zdjecia Malutkiej przecudne Mi najbardziej sie podoba jak ma na boczek,wyglada tak strasznie slodko Kati,Plusia,Padlinka wiem wiem co czujecie.Ja postanowilam sprawdzic ile moze wytrzymac moja psychika i z glupim usmiechem przyjmuje baty.Czekam na wiecej a co,co mnie nie zabije to mnie wzmocni.Pokonajcie niewidzialnego wroga i cieszcie sie z widzialnych malych szczesc. Michas jest marudny,z wozka musialam go dzis wyjac i nioslam go na rekach,bo w wozku sie darl.Pozniej okazalo sie,ze jestem chyba wyrodna matka,bo wypil flache mleka i zasnal.Tata zly,ze dziecko glodze,bo on by pewnie mu cis az do wymiotow.Sasiadka mi umarla.Plomba wypadla,zab strasznie boli.Alimenty nie przyszly wiec program-oszczedzam na maxa trwa.Kupilam Michasiowi buty,bo pozyczone od kumpeli,zgubilam na spacerze,spadly ot tak po prostu.Kumpela pozczyla mi je,bo sa miekkie a Michas ma wysokie podbicie i inne buty mu nie pasowaly. Kurteczke tez mu kupilam.Ubieram go tak-body z dlugim rekawem,rajstopki,puchowe ogrodniczki,gruby sweter i kurtka na polarze.Przykrywam tylko kocykiem. Michas kocha nature,uwielbia dotyka galazki i roslinki,tylko tak sie uspokaja.Zastanawiam sie ktore rosliny sa niezbyt dla maluszkow,slyszalam,ze bluszcz ponoc. Ide Was dalej czytac,pozdrawiam i STRASZNIE MARTWIE SIE O KRUCHA:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Kotuniu!!! Wszystkiego naj naj najlepszego!!! Byłam dzisiaj z moim Szymonkiem u dermatologa. Okazało się ,że ma coś jakby atopowe zapalenie skóry, ale to nie jest atopia , tylko tak jakby początki.To nie znaczy ,że jest chory, duzo dzieci to ma. A wieć posiedziałam w gabinecie 10 minut i zapłaciłam 60 zł. Ale lekarz chyba dobry, bo tylko powiedziałam mu co dolega Szymonkowi , to odrazu wiedział o co chodzi. Konkretny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Doris - no co - dobra zupka - tak smakuje, że aż język wyciąga;) hehe a co do fryzur to ja stawiam na tę z 3 rogami - nie iwem dla czego z mistrzem joda mi się kojarzy - piękności - i nie da ise pomylić z chłopcem - śliczna dziewczynka:)) Aga - hmmm atopia - niefajne - brunek toto ma - też na szczęście początek w formie łągodnej - tylko raz miał steryda - teraz wystarczają emoilenty:))) Trzymam kciuki, żeby początek pozostał początkiem:)) Jutro idziemy na testy na alergię na mleko - musieliśmy kilka dni dawać nan a nie nutramigen żeby sprowokowac i teraz idziemy sprawdzac czy w ogole jest na mleko uculony (ech z prowokacji wychodzi, że jest bo po 1 dniu wróciły placki i szorstkości:( Będe się chwalić niecnie - syn mój Bruno Jan po raz pierwszy dziś usiadł samodzielnie - stał sobie na czworakać pchnał sie do tyłu siadł na tyłek i przełżył nogi do przodu - siedział tak troszke ale potem go uradowana podniosłam do góry i trochę mu zajęło zanim ponownie przyjął pozycję siedzącą - zuch - strasznie jestem z niego dumna - ha i znczy to, że nie musi się dziecko przewracać z brucha na plecy żeby nauczyć isę smodzielnie siadać (tak gdzieś wyczytałam w jakiejś mamowej gazecie) bruno z brucha na plecy obrócił sie tylko kilka razy i to przypadkiem:0 ech trzymajcie kciuki - wysłałąm dziś CV do nowej pracy (bo moja księgarnię mają rczej zamykać) i strasznie bym ją chciałą dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati85
Czytam sobie tak wasz topik z czasow kiedy byłyśmy jeszcze w ciąży i tak mi troche smutno i żal , że ja wtedy jeszcze nie miałam internetu i nie mogłam się przyłączyć. Mam na imię Patrycja i 14 sierpnia 2006r. urodziłam mój największy skarb - Oliwię. Dopiero dzisiaj znalazłam ten topik i chętnie tu będę zaglądać częściej, oczywiście jak przyjmujecie nowych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati85 >> mamy sierpniowe przyjmujemy z otwartymi ramionami. Jeśli chcesz do nas dołączyć napisz coś więcej o sobie i o swojej córeczce i dopisz się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati85
Nie bardzo wiem jak mam się dopisac do tabelki?? Jestem mamusią niespełna 7 miesięcznej Oliwki. Jestem z Małą w domku, postanowiliśmy z mężem ,że do 1 roczku córci zostaję w domu. Dni spędzamy sobie na wspólnych zabawach, gotowaniu przepysznych zupek,których Oliwka za nic nie chce jeść. Dużo czasu spędzamy na spacerach ( tej zimy miałyśmy szczęście bo pogoda dopisała). ...napiszę jutro,teraz już idę spać. Oliwka trochę mnie dzisiaj wykończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati85
Dziękuje za przyjęcie do grona SIERPNIOWYCH MAM, z miłą chęcią będę tu zaglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati85 bardzzo serdecznie witamy ciebie i twoja coreczke. Napisz skad jestes. Justa29 nie mam twojego adresu. Diann bede w kraju tylko 2tyg.:( ale chetnie sie z toba spotkam jesli tylko bedzie taka okazja. Doris wyslalam meila wiec masz juz moj adres.Czekam na zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,,, Pati, miło mi widzeć tu kolejną sierpniówke:) pisz pisz pisz,,,,buziaki bardzo miłe z waszej strony były życzenia urodzinowe,,,,wszystkim przesyłam Buziaka,,,juz starsza i oczywiście mądrzejsza bo mam 28 lat i jeden dzień;););) przeczytałąm fajny art..... moze i wam w wolnej chwili sie uda przeczytać i poprawić sobie nastrój byłam wczoraj z alusiem na kontroli, bo miałam kilka pytań, no i sama chcałam zeby pani dr obejzała moja morfologie,,,,i ze mna i z alusie wszystko w najlepszym pozadku:) dostałą lekarski koplement:) ze mam piękna morfologie i ze rzadko kobiety maja taką ładną:) a zrobiłam ja bo coś źle sie ostatnio czułam i jak wielkie bylo moje zdziwienie bo myślałąm ze bedzie coś nie tak,,,a tu :)suprajs:) wiec moje złe samopoczucie to chyba raczej kończąca zima i jej wpływ na mnie, mama nadzieje ze wiosna zadziała na mnie odwrotnie:) bo u nas od wczoraj ma wiosna gościć na stałe:) ja wczoraj juz byłam w wiosennej kurtce na spacerze:) a pro po ubrania to alusia ubieram w body, rajstopki, spodnie, bluze i kurtke,,,,w spacerówce mam śpiworek bardzo ciepły wiec jest mu a w sam raz:) Życze miłego dnia i jeszcze raz witam nową mamusie z jej słoneczkiem, a czytającą ten tekst reszte mamuś zapraszam do pisania:):):) BUZIOLE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu artykół :) http://wiadomosci.onet.pl/1395320,2677,kioskart.html i znowu tabelka:) ************************************************************************************ NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon.........7..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51.............9050g/? ...1 3.gorcia_27....Maciej.........7.......2950g/54cm....... 7100/80cm...1 4.Kotunia.....Aleksander....7........3050g/54cm........9500g/83cm..1 5.justa29......Patryk..........7.......3470/54cm........ 8600/66cm...1 6.Donn.........Aurora..........7......3190/56cm......... .7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub.........7.....3460g/59cm......10070g/ok84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....7.......2820/54cm........7 900/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........7........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........7......2800g/50cm.......6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......7......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........7......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 15.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 17.BE_B.......Michaś........6.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........6.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem 20.Basia_26....Dominika....6...2750g/52cm......ok7100 g/ok.68cm... 22.Diann.........Michaś.......6.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .6......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 6......2730g/48cm.......... 6430/74cm...2 24.Doris.........Alicja.........6.......3460g/57cm.........7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....6......300/56cm.........7810g/67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia....6...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........6...................... ....6680/66cm... 28.Tati 29.Kati75...Maximilian.......6....4860g/56cm...........1010g/72cm...2 30.joanka...Marcelina........6.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr..........6.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........6.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....6...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............6......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....6........4100/58cm.......... .7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......6.....3400g/56cm....... ..8100g/74cm... 37.ToYaB.........Staś..........6......3400g/55cm.......8500 g/70cm...3 38.marsjanka..Agnieszka.....6......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......6.....3260g/59cm...... 6650/64cm..... 40.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7480............ 41.ekinio.........Ksenia........6.....3160g/53cm....... 7300g/68....... 42.Lonta.........Beatka......6......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......6......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........6......3665/56cm........ .7000g...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati 🌻 witaj :-) Diann he he ja też kiedys Piotrusia tachałam przez ponad godzinę a on darł się jak opętany, juz zdążyłam się do lekarza umówić, no bo nie wiedziałam co się dzieje, no i w końcu przyszło mi do głowy dać mu mleka, no i zjadł biedak wszystko :-) i się uspokoił. No ale skąd mogłam wiedzieć, że on jeść woła skoro zjadł całą flachę godzinę wcześniej :-) diann a co się dzieję z Kruszyną??? Przegapiłam coś? plusia, kati, annaa idzie wiosna dziewczynki, miłość rozkwitnie na nowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dzięki za rady odnośnie rozmiaru ubranek. Byliśmy wczoraj na zakupach i kupiliśmy komplecik (śpiochy i kaftanik) na 74 cm, pajacyk na 74 cm, body na 80 cm i gryzaka. Mam nadzieję że rodzicom maliuszka ciuszki się spodobają :) Przy okazji nie umiałam się powstrzymać, żeby kupić coś Dominisi i takim oto sposobem dostała 2 pary body :) Mąż się pieklił, że mnie wpuścić do sklepu to tak szybko z niego nie wyjdę, hehe. Plusia, Kati, Padlinka... ja Was doskonale rozumiem bo czuję się dokładnie tak samo :( Pati85... witamy wśród nas. Odzywaj się częściej :) Z daleka anglia... a dlaczego ja nie dostałam żadnych zdjęć??? hbarbara@poczta.onet.pl Ja podobnie jak Diann mieszkam w Piekarach więc jakbyś znalazła chwilę czasu to liczymy na spotkanie :P Kotunia... spóźnione ale szczere. Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ z okazji urodzin :) Dziękuję za zdjęcia Alusi, Emilki, Paulinki i Gabrysi. Wszystkie dziewczynki prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×