Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

u mnie dola ciag dalszy maz sie obrazil bo przyczepilam sie o rachunek o ktory dwa razy prosilam i nie dostalam (to juz po zrozumieniu) wczoraj spotkalam kolezanke ktora potraktowala mnie jak piate kolo u wozu wiec dol wiekszy Wrzucilam kilka fotografi na bobaskowo swoich prac niektore maja poblyski bo za szklem sa. takie tam amatorskie malowanie moze wam sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26, Olivia13, ekinio >> dziękuję bardzo za odpowiedź. Uspokoiłam się jeśli chodzi o bioderka. Co do danonków to chyba zjem je sama :-). Danonki smakują jak danio i lepiej dam Michałkowi jabłuszko, bo zdrowsze i nie jest na nie uczulolny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Nie odzywam sie za często, bo nie mam za wiele czasu, ale czytam wszystko na biezaco. Mój mały czeka na zeby i jest bardzo marudny. w nocy budzi mi sie bardzo czesto possie cycusia i zasypia. Musze sie wam pochwalic ze kuba robi kupki do nocnika. oczywiscie nie wola tylko zawsze rano sadzam go na nocnik miej wiecej o tej porze co zawsze robi kupke , posiedzi sobie pogada z nocnikiem i przewaznie zrobi kupke. co do wstawania to juz go nie moge z oczu spuscic bo jak tylko ma sie czego chwycic to juz stoi. jak go trzymamy pod pachy to sobie troche idzie. dzis zauwazylam, ze na galce ocznej ma czerwone pasemka nie wiem czy mu jakas zyłka pekla czy skad sie to wzielo.Doris co to moze byc? dodalam nowe zdjecia na bobasach. zobaczcie sobie jak chcecie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie maluszki z bobasow sa sliczne be_B Ja daje danonki sle nie czesto raz na jakis czas.A usg bioderek mielismy 2 razy i wyszlo ok i kazali nam przyjsc na kontrole wiec idziemy w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Ja to nie moge wlanczac kompa bo potem nic nie robie w domu tylko tu zagladam a tyle mam sprzatania.dobra zmykam wylamnczam kompa i zmykam aprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_b - bruno dostał masaże bo jaks iedział to pochylał się strasznie do przodu i wtedy kręgosłup mu się robił jak pałąk - pani doktor zakazała sadzaś i dla wzmocnienia poleciła te masaże - pani rehabilitantka nam pokazała - hmm nic trudnego - najpierw masuje się barki - tak jak dorosłemu zmęczonemu dla rozluźnienia - potem dwoma palcami takie dociskanie punktowe dookoła łopatek żeby tam mięśnie wzmocnić potem kręgosłup - nie po kręgosłupie tylko na tych mięśniach przy kręgosłupie - taka \"drabinka\" zaczyna się przy kręgosłupie z 2 stron i rozciąga do zewnątrz i tak od góry ażd o dołu a potem takie punktowe uciskanie z 2 stron teś od góry do dołu. Na końcu takie rozmasowanie otwartą na płasko dłonią - Brunkowi to pomogło bo po 10 dniach masowania 2 razy dziennie siedzi prosty jak struna i dosyć stabilnie - tylko nie iwem czy ja jasno napisałam jak to się robi - nie umię niestety jakoś konkretnie :(( Idę w poniedziałek na rozmowę o pracę - poszłam więc sobie dziś do fryzjera bo jak zobaczyłam w internecie zdjęcie pana z którym będę miaął rozmowę to sstwierdziłam, że on ma lepiej obcięte włosy niż ja kkiedykolwiek miałam - głupio mi isę zrobiło i postanowiłam zmniejszyć trochę równicę w jakości naszych głów - hehe mam nadzieję, że ot coś da - może nie bedę miałą nowej pracy ale nową fryzurę tak - i przy okazji mam manicure w cenie tej fryzury - co prawda okupione odrobiną bólu ale zawsze to miłe - zrobili mi te manicure za to że przy dopracowywaniu fryzury mi pani przejechała maszynkę policzek - śladu prawie nie ma - trochę bolało teraz szczypie ale moje dłonie wyglądają całkiem całkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatko >> dziękuję za instrukcje masażu. Chyba się musimy ponownie wybrać do lekarza, ostatnio neurolog powiedział, ze wszystko w normie. a Michaś się giba. Nie wiem tylko do jakiego lekarza iść, neurologa chyba. Kurna, ale on się giba też dlatego, ze lekami faszerowany nie ma siły głowy podnieść.. Rzadko się widzę dziewczyny na forum ostatnio odzywacie. Pewnie dlatego, że dzieci wasze raczkują, biegają i je pilnujecie :-P. Michaś kaszle i zipie, lekarstwa nie pomagają. Idziemy do lekarza w poniedziałek, by coś innego wymyśli. Bernatko o jaką pracę się starasz i jak masz fryz? Czy któraś z Was skończyła może studia jakieś pedagogiczne? Ja studiuję pedagogikę społeczną i zaczynam pisać pracę magisterską i jakieś wsparcie by mi się przydało.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lasencje bardzo Was przepraszam,ze sie nie odzywam i to nie wina raczkujacego Michasia,bo Michas ma tak ciezki zadek,ze jak narazie nie umie go oderwac,prawie jak mamusia:-) Bernadetka,czekam na zdjiecia,jaki masz manicure,zwykly?ja musze chyba zaplacic za pazurki,moze wtedy nie bede ich obgryzac :-)narazie to bawie sie w takie jakies kwiatuszki naklejane,zawsz to tansza inwestycja:-) Kati,nie martw sie.U mnie tez palmo niepowodzen,dzis na przykladach zlamalam bratu oparcie z lozka w mieszkaniu wynajmowanym przez niego od wczoraj.Zniszczylam mebel jakies baby:-( Coz zrobic jak sie ma takie nadzwyczajne kraglosci,ze podlogi nie widac. Michas je serek zawsze jakis.Lekarka powiedziala,ze zastapic jedno mleko serkiem,wiec daje najczesciej Bakusia Duzo ostatnio pije,troche sie uspokoil z tymi nerwawi a po zabkowaniu ani sladu,dziwne.Mialy jyz wychodzic i sie chyba wbily spowrotem.Oliwka,dzieki,ze pytasz o samopoczucie.Powiem,ze nie jest zle,przyznali mi zasilek dzis i walcze z pokusa kupienia sobie plaszcza...chyba nie powinnam Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dominisia chyba ząbkuje bo od wczoraj nie pozwala sobie dotknąć dziąsełek. Po kąpieli zmierzyłam jej temperaturę i ma 37,8. Nie dałam jej więc po kąpieli mleka (po poprzednim ciągle ulewała i odbijało jej się) tylko dałam jej się napić herbatki i zasnęła. Zobaczymy co z tego wyniknie. Oby tylko temperatura nie podskoczyła do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szybciutko dzis: KATI!!SUPER !!!!!!!!DLA MNIE NAJFAJNIEJSZE SA TE OKRETY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann no chyba zartujesz?? Lec i kupuj ten plaszczyk przeciez jako mama musisz wygladac pieknie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - mnie też najbsrdziej podobały okręty :))) Tzn. wszystkie wyglądały niesamowicie profesjonalnie - tylko ja mam problem z lubieniem jak cos jest kolorowe;) - a okręty ..........zachwycające:) Może mi mąż zrobi zdjęcie to wyślę jak z fryzurą - generalnie jestem dziś mniejz adowolona niż wczoraj;) Diann - hehe manicure zwyczajne - bo ja tez obgryzam więc nie było za bardzo czego robić bo przez sytuację w pracy paznokcie mam właśnie obgryzione do skóórek:))) A praca - cóż - po prostu inna księgarnia -a le może lepiej będa płacić - ja to mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była koszmarna noc. Dominice temperatura podskoczyłą do 38,5 stopni więc musiałam ją zbijać panadolem w syropie. Temperatura zeszła, rano miała ok. 37,2 a teraz już znowu ma 38 stopni. Nie wiem czy to ząbkowanie czy też jakieś choróbsko ją dopadło. Moja teściowa twierdzi, że powinniśmy z nią pojechać na pogotowie. Wy też tak myślicie? Czy też poczekać do jutra i jutro z rana iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja bym nie jechala - goraczka spada po podaniu leku, malej nic innego nie jest. Czekaj spokojnie co z tego sie wykluje - -oby zabek:)) Szkoda zeby jechala w miejsce gdzie jest tyle zarazkow bo i tak jej nie pomoga - goraczka nie jest grozna, tym bardzije, ze trwa dopiero 2 dzien. jesli jutro nadal bedzie goraczkowac idz do waszego pediatry. Buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jesli ta temperatura wraca to podawaj regularnie lek co kilka godzin, jutro zoriewntujesz sie czy jest nadal. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie w niedzielne popołudnie.Ale sie rozpisałyscie:)TRoszke pochorowałam wiec miałam zaległosci w czytaniu! Na poczatku buziaki i usciski dla Kati i Plusi😘 Witam równiez nowa kolezanke Pati🖐️ Bernatko,nie martw sie moj Paweł tez jest okropnym bałaganiarzem itd. Moja Wikunia jest własnie na drugim spacerku z babcią,a ja moge troszke odpocząć:)Musze sie pochwalic,ze dzis moja kolezanka urodziła corcie-Zuzię:)Tak mi sie zachciałao znowu byc w ciazy...:)Ale poczekam z druga ciążą co najmniej z 4 lata-jak wczesniej nic nie wypadnie;)hihih Dziękuje za wszytskie zdjęcia,dzieci urocze! Pozdrawiam Was serdecznie i śle słoneczne uściski oraz wiosenne buziaki😘🌼.Udanego i radosnego wieczorku,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 jak Dominiczka sie czuje nadal ma gorączkę?? U nas może być Ksenia dziś w nocy przeszła samą siebie a ja gadałam do niej jak do dorosłej że powinna spać, bo co godz sie budziła, a zębów u niej niewidać są jeszcze gdzieś głeboko, za to chrypi strasznie moze to od tego? jutro pójde do lekarza jak nieprzestanie :-(, no i koniec długiego weekendu z mężusiem a było tak fanie Bernatka powodzenia na rozmowie :-) Be_B daj znać co lekarz powiedział Diann :-), ja też chce płaszczyka ;-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł:classic_cool: u nas znow troche nerwowy weekend byl...gabryska ni z gruszki ni z pietruszki znow zaczela goraczkowac w sobote, a jakakolwiek pomoc medyczla pediqtry w sobote(niedziele zreszta tez) odbywala sie od 20.00 wieczor! do tego czasu zbilismy temperature ,alewkurzajace jest dla mni to ze pediatra przyjmujew weekendy tylko o takiej poznej porze.:/ emilka-uparciuch dalej niechce sie przewracac chociaz ze 2-3n ray jej sie jakos udalo --nie na moich oczach niestety ponadto zaliczylam wnerwa bo zdjecia ktore chcialam od 2 tyg odebracjak zaginely tak sie nie odnalazly, wiec zrobilam awanture w punkcie foto a zdj. wywolam po prostu z rossmanie.(i mam postanowienie-wiecej w carefourze nie wywoluje :O) rowniesz vision express mi podpadlo, bo mialam reklamacje zlozona (rozpatrzona pozytywnie na szczescie) z tym ze zamiast moich oprawek przyszly jakies szkaradztwa!!bo ponoc mialy ten sam numer czy jakos tak.teraz czekam az im przysla wlasciwy model.jak nie---po prostu bede musiala wybierac inne oprtawki w podobnej cenie. co jakco ale mialam zludzenia ze taka firma jest troche \"bezpieczniejszz\":P takze jak widzicie troche pod gorke mamy. ale za to na dzien kobiet dostalam od meza w koncu blender :) i moge mielic emilce papki (ktorymi pluje:P) hihi oki ide sprzatac bo dzis tesciowa zostaje z dziecmi jak na kurs pojade wiec musi byc zdziebko czysciej hih :D mocno sciskam wszystkie mamuski i bobasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiejsz noc, zresztą to kolejna taka - była dla mnie okropna bo Ksen co 2h sie budziła, smoka wypluwała albo wyrzucała gdzieś w róg łóżeczka, i tylko cyc powodowała że zasypiała ale niemadługo, chrypak nieznika, do tego psika i kasłać zaczeła, na dziś do lekarza jej niezapisałam bo są inni pediatrzy ale nie nasza, do tamtych niemam zaufania, sama podaje jej malia- syropek honeopatyczny i fenistil w kropelkach, to co ostatnio jej lekarza przepisał, wiec chyba nici z naszego jutrzejszego wypadu, bo niechce wam dzieci pozarażać, pozatym musiała bym jechać busem wiec to zupełnie odpada, i smutno mi z tego powodu, miełgo dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„ Wyliczanki, zgadywanki, wierszowani Kubusia Puchatka” W. Chotomska \"Obliczanka\" Policzymy, co się ma - mam dwie ręce, łokcie dwa, dwa kolanka, nogi dwie - wszystko pięknie zgadza się. Dwoje uszu, oczka dwa, no i buzię też się ma. A ponieważ buzia je - chciałbym buzie też mieć dwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio... gorączka nie ustąpiła :( Pół godziny temu znowu miała 38 stopni. A z mi jej żal jak tak żałośnie płacze. Na 15.40 jesteśmy umówione do lekarza (bo wcześniej żadnego nie ma) kpiotrowicz... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 zdrówka dla Dominisi i czekamy na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Ja tak na momencik,chciałam zyczyc zdrówka Dominisi,Kseni i Gabrysi😘🌼❤️.Wracajcie do zdrowia prędziutko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie obecne i nieobecne mamy:) My też życzymy DUŻO zdrówka wszystkim dużym i małym:) U Alusia pojawił sie długo oczekiwany drug ząbek, wiec aktualizuje tabelke:) Aco do zabków to czzasai daja nam popalić, czasami wieczorem po kapieli Alusia i po ostatnim karmieniu już jak zaśnie potrafi obudzić sie z takim płaczem ii krzykiem ze nie mozna go uspokoić,,,,tylko raczki, go uspakajają, on płacze przez seni musimy go przebudzić zeby sie uspokoił, a jak sie przebudzi to jest w takim szoku i widać ze tak go dziąsełka bolą,ze serduszko sie nam kroi:( całe szczęscie ze zdażyło sie to mu tylko dwa razy no i w miare szybko mija, bo ok 15 minut i zasypia ponownie, tak mi go szkoda:( ciekawi mnie do kiedy moze dzidzius tak sie męczyć z tymi zębami?? aż wszystkie wyjdą?? przecież to full czasu minie za nim to wszystko wyjdzie na powierzchnie.... biedactwa nasze tyle musza przejść? te gorączki i marudzenie są usprawiedliwione ale jak długo to musi trfać.... Przesyłamy buziaki dla wszustkich ząbkujacych pociech,,,, NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........7..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51.............9050g/? ...1 3.gorcia_27....Maciej.........7.......2950g/54cm....... 7100/80cm...1 4.Kotunia.....Aleksander.....7.......3050g/54cm.......9500g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........7.......3470/54cm........ 8600/66cm...1 6.Donn.........Aurora.........7......3190/56cm...........7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........7....3460g/59cm.........10070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....7.......2820/54cm.........7900/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........7........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........7......2800g/50cm........6560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......7......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........7......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 15.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 17.BE_B.......Michaś........6.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........6.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem 20.Basia_26....Dominika....6...2750g/52cm......ok7100 g/ok.68cm... 22.Diann.........Michaś.......6.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .6......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 6......2730g/48cm.......... 6430/74cm...2 24.Doris........Alicja.........6.......3460g/57cm...... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....6......300/56cm........7810g /67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia....6...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........6...................... ....6680/66cm... 28.Tati 29.Kati75...Maximilian.......6....4860g/56cm...........1 010g/72cm... 30.joanka...Marcelina........6.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr..........6.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........6.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....6...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............6......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....6........4100/58cm.......... .7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......6.....3400g/56cm....... ..8100g/74cm... 37.ToYaB.........Staś.........6......3400g/55cm........8500 g/70cm...3 38.marsjanka..Agnieszka.....6......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......6.....3260g/59cm...... 6650/64cm..... 40.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 41.ekinio.........Ksenia........6.....3160g/53cm....... 7300g/68....... 42.Lonta.........Beatka......6......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......6......3200g/54cm.......6140g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........6......3665/56cm...........7000g........... 44.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia gratuluje Alusiowi ząbka 🌻🌻🌻 i oby dalsze ząbkowanie mniej boleśnie przechodził, ja buszuje w necie od 9 bo Ksenia zasneła o 9 i śpi, moze uda mi sie bloga nadrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksenia;Gabrysia,Dominisia duzo zdrowka!!! Ja sie jakos zle czuje to chyba zasluga tej wiosny ,nic mi sie nie chce ,chodze jak zolw ,no i takie zle samopoczucie,i taki bezrad nie wiem co jest grane ,tylko bym lezala na lozku i gapila sie w beznadziejne programy............... Nelka jak pieknie zasypiala w swoim lozku tak teraz odnowa cos zaczyna sie burzyc i ryczec ,no nie idzie wytrzymac,w nocy wstaje teze czesto wiec Ekinio doskonale cie rozumie.........jezu myle tylko ze to sie kiedys skonczy ,no bo przeciez dziecko rosnie.....:) moj maz po weekendzie stwiedzil ze jestem biedna.............poza tym umowilam sie do restuaracji z dziewczynami w ramach dnia kobiet ,no i ..............o boze pojechalam nie tam gdzie trzeba,one tez mnie wkurzyly bo zmienily lokal nic mi nie mowiac,a ja nie pytalam bo bylam pewna ze tam gdzie zawsze,no i paru telefonach sie wkurzylam i przyjechalam do domu ...............i taki to mialam wypad!!!!!!poprostu jedno wielkie nieporozumienie! evvik do polski jade na 2 tyg ale mysle ze teraz sie nie spotkamy bo nie bede miala auta ,jade pociagiem ,za to w wakacjie jade na miesiac i autem ,wiec napewno latem ,z tego co czytalam to wiele dziewczyn jest z warszawy ,wiec pewnie wymyslimy cos wspolnie plusia ,kati co u was dziewczyny ????? mam nadzieje ze nie jest az tak zle ,brakuje tu was.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy od lekarza. Michasiowi cały czas coś siedzi na oskrzelach. Podobno jest lepiej. Mam go opukiwać by wykaszlał to co mu zalega. W piątek kontrola. Pogoda piękna, aż chciałoby się chodzić na ługie spacerki. Niestety czekają nas póki co kilkunastominutowe. Musimy kupić Michałkowi czapkę i jakąś ciepłą kurteczkę albo polar. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje tabelke i z duma wpisuje emilce pierwszy zabek:) NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........7..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51.............9050g/? ...1 3.gorcia_27....Maciej.........7.......2950g/54cm....... 7100/80cm...1 4.Kotunia.....Aleksander.....7.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........7.......3470/54cm........ 8600/66cm...1 6.Donn.........Aurora.........7......3190/56cm.......... .7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........7....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....7.......2820/54cm.........7 900/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........7........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........7......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......7......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........7......3400/57.......... ....6600/......... 13.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 15.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 17.BE_B.......Michaś........6.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........6.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem 20.Basia_26....Dominika....6...2750g/52cm......ok7100 g/ok.68cm... 22.Diann.........Michaś.......6.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .6......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 6......2730g/48cm.......... 6430/74cm...2 24.Doris........Alicja.........6.......3460g/57cm...... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....6......300/56cm........7810g /67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia....6...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........6...................... ....6680/66cm... 28.Tati 29.Kati75...Maximilian.......6....4860g/56cm...........1 010g/72cm... 30.joanka...Marcelina........6.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr..........6.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........6.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....6...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............6......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....6........4100/58cm.......... .7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......6.....3400g/56cm....... ..8100g/74cm... 37.ToYaB.........Staś.........6......3400g/55cm........8 500 g/70cm...3 38.marsjanka..Agnieszka.....6......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......6.....3260g/59cm...... 6650/64cm....1 40.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 41.ekinio.........Ksenia........6.....3160g/53cm....... 7300g/68....... 42.Lonta.........Beatka......6......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......6......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........6......3665/56cm.......... .7000g........... 44.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłyśmy od lekarza. Wkurzyłam się bo lekarka kazała nam wejść jako pierwsze i inne kobiety były oburzone. Normalna znieczulica. Okazało się, że to jednak nie ząbki tylko bardzo brzydkie gardełko :( Bez antybiotyku się niestety nie obejdzie :( Dostała ospamox i lacidofil i w piątek do kontroli. Serce mi się kraje jak na nią patrzę. Taka bidulka jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka gratuluje zabka:) Basia - trzymajcie sie:) jA JESTESM WYKONCZONA.... Od 5 dni siedze z mala od rana do nocy - d. wraca tylko na kapiel albo i nie. Dzis to samo. Kocham Gabrysie ale nie potrafie nie miec ani chwili dla siebie:(:(:( Do tego doszly problemy w pracy -ich wiosna przyszla a ja ledwo zipie.... Z praca final jest taki, ze zaproponowalam swoja rezygnacje (z tej, ktora robilam na zlecenie). Uciekam, mala drze sie, zupelnie nie wiem o co jej chodzi. Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×