Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Hej Dziękuje za zdjęcia dzieciaczków Dziewczyny, powiedzcie mi w jaki sposób robicie tą zupkę z brokułów? I jeszcze jedno pytanie... w jaki sposób radzicie sobie z atakami histerii u Waszych dzieci. Moja mała czasami miewa ataki histerii i próbuje postawić na swoim, wrzeszczy jak opętana no i nie wiem czy mam jej ustapić czy też być twarda. Zazwyczaj ustępuję bo ona zanosi się od płaczu i robi mi się jej żal. Moja mama twierdzi, że takie dziecko jest jeszcze za małe na \"wychowywanie\" i trzeba ustąpić. A co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mika31 - super zdjęcia - szczególnie podoba mi się to pierwsze ze śpiącym tatusiem isynem - takie super śpiące misie:)) blondi-ania - jeju jak ty wytrzymujesz z tymi ćwiczeniami i dietą - podziwiam - ja co dzień wieczorem przejedzona czymś niezdrowym, tłustym i tuczącym obiecuję że od rana zacznę ale..................wieczorem to znowu jestem po jakiejś tłustej przekąsce i znowu sobie obiecuję ................tylko ;). Powodzenia w zaliczeniach:) Kati - co do tego \"biednego Antosi\" - się zreflektowalam, że tak pisze - tak nawykowo jakoś - nie mam nic do jego wagi i rozwoju - zdrowy jest i ślicznie się rozwija - ja tylko tak - dziwi mnie różnorodność dzieci z jednej rodziny - a \"biedny\" jakoś tak nawykowo - cała rodzina tak mówi o maluszku - ale z przyłożeniem na to że słodki maluch - nie wiem czemu taki przymiotnik do tego - od dziś tak nie mówię/piszę:))) ech i wychodzi na to że większość z Was dzierga - zazdrość mnie zżera -a le chyba na tym zżeraniu pozostane - ja nawet nie ceruje a zszyte przeze mnie dziury w rajtkach to sztuka nowoczensa po prostu;) Basia24 - oj jak się bruno wierci - aż się czasem budzi jak się wkręci w szczeble:) Kotunia - ja też prosze o zdjęcia ze spineczkami - takich nie oglądałam - a przynajmiej sobie nie przypominam :( - puszczyk@o2.pl Basia_26ja czasem próbuję przeczekać takie napady - ale nie mam zazwyczaj nerwów do tego i mi żal Brunka - biore na ręce, nosze zabawiam - mam nadzieję, że ot za wczesnie na to żeby on załapał, że tak można matkę tresować:) Ech idę spać - głowa mnie łupie niemożebnie Plusia - no właśnie - jakie to imię nosi J ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26, ja tam ustepuje glownie wieczorami, kiedy wiem ze mam pzremeczone dziecko i nie da sie odwrocic czyms innym uwagi (co robie w innym wypadku). Uwazam ze lepiej ustapic niz doprowadzic malucha do ataku histerii, pod wplywem ktorego wytworzy sie hormon stresu-kortyzol. Jak sie za duzo tego hormonu nagromadzi w takim malenkim organizmie to moze to byc nie za ciekawe w skutkach :-( Cytuje: \"Jak przypominają naukowcy, z dotychczasowych obserwacji na dorosłych pacjentach i dzieciach wynika, że podwyższony poziom kortyzolu może mieć związek z większą podatnością na stres oraz wyższym ryzykiem takich zaburzeń psychicznych, jak depresja czy stany lękowe. \" Basia24 (Ty ciagle jestes Basia23 w GG) moj Maxio tak mi ostatnio daje popalic, wykreca sie i przekreca, tak i siak- a wsysztko zle. Pocic sie tez zaczal troche, dziwne... A placze po nocy, ze nie wiem co. Chyba co zeby, albo gazy :-P Oliwia13, ja oka nie spuszczam z Maxa, taka ze mnie zastraszona mama, no chyba ze bawi sie na materacu na podlodze, bo ten oblozony poduchami z kazdej strony :-D Justa29, no wlasnie, Kotku, moj Maxiopowiedzial pierwsze: dada i mama zinterpretowala mi ze nastepny tez syn :-( A ja chce Weroniczke, Ariadna tez mi ostatnio chodzi po glowie...Jak sie miewa Patryk, zdrowy? Diann, imie J to typowe imie dunskie, zgadnij ktore: Jens, Jörgen, Jesper, Johann, Jacob, Jonathan. Ja straszna optymistka jestem, nie sadze ze mi sie uda za pierwszym razem, no ale moze zajde w ciaze w tym roku ;-) zalezy od staran :-P Pewnie ze nie dam rady sama przy dwojce, ale nie o to mi chodzi. W glebi duszy to tesknie za najblizszymi i polskim jezykiem. A jak naplodze sobie dzieci, to bede wrsezcie miala do kogo buzie otworzyc :-P Zycie na emigracji jest takie sobie. Myslalam ze jestem dzielna i zdolna i ho, ho, a ja mieczak jestem i tyle...Widze ze z Michasia rosnie nowy Jimmy Oliwer- mistrz gotowania, jak od malego z ziemniakami i garnkami za pan brat ;-) Doris, osobiscie nie znam nikogo, kto bylby tak manualnie uzdolniony jak Ty :-) Ja kocham hafty, wyszedylkowane dziela ale nie potrafie sama i tym wiekszy mam respekt i uznanie dla tych co potrafia. Chyle czola. J sie tez takim rekodzielem zachwyca! Sama niby nauczylam sie szyc na maszynie, ale ta osttnio zbiera kurz :-P Basia24, juz wyzej pisalam, ze ja do dziecka to po polsku, problem w tym, ze nie tak czesto jakby nalezalo. Powinnam mu czytac bajki itd, a tego nie robie. jakas taka wewnetrzna blokada, buuu. Kotunia, Twoj synek jest przesliczny, a co dopiero jakby sie urodzila dziewczynka, z takimi genami!!! Zdjecia ze tylko schrupac!! Evvik, jak mama? Ma sie juz lepiej? Ja zaczelam rozdrabniac rybe i kurczaka na wieksze kawalki i choc moj synek wciaz jest bez zebow, to wydaje mis ie ze radzi sobie w miare... ale wiekszosc dania wciaz am konsystencje dobrzez zmielonej papki. Padlinka, jak tam kondycja, nadal taka senna? Mi to dzis kawa tez nie za bardzo skutkowala, a po psycholozce zrobilam sie jeszcze bardziej refleksyjna i dopiero wieczorne wyjscie do kafejki przywrocilo mnie do zycia. No ale ja nogdy nie bylam skowronkiem i rozkrecam sie dopiero poznym popoludniem :-P Ekinio, jak tam reka wrocila do formy? A jak nocki, przesypiacie spokojnie, czy tez Xenia dalej urzadza Wam pobudki? Bernatka130, ale mnie zaskoczylas ojcem! To dopiero!!! Choc z drugiej strony najlepsi projektanci mody to faceci, a w Anglii jak sie idzie szyc kostium na miare to tez do facetow, ktorzy podobnie jak kucharze opanowali profesje krawiecka do mistrzostwa! No ale dalej jestem w szoku! (takim pozytywnym) :-D Blondi-ania, jak dobrze ze sie odezwalas! Juz sie martwilam troszke. Powodzenia an zaliczeniach a jak bedzieesz miala wolna chwile to zagladaj! Zazdroszcze sukcesu co do pzrespanych nocy, zwlaszcza teraz kiedy Max budzi sie i ryczy co 2 godz. i nic tylko cycek go satysfakcjonuje... Imponujace ze wytzrymalas 2 miesiace na diecie- moze to mnie jakos zmobilizuje ;-) A te plamienia...mhmmm. Ja mialam takie w srodku cyklu (ostatnim razem) i po konsultacji z moja polosna dowiedzialam sie ze wszywtko jest tak jak trzeba, ze to normalne po porodzie, ze np plami sie podczas jajeczkowania itd. Ale nie ma to jak pojsc do gina i rozwiac wszelkie watpliowsci. Lonta, hej! Ja wiele w kwestii potomstwa pozostawiam Losowi, uwazam, ze koljny szkrab bedzie, kiedy bedzie, ale ja juz mam 31 lat i nie chce tego typu decyzji zbytnio odwlekac w czasie. Moze podrzucisz nam jakies zdjecia Beci? Wyslij jak masz :-) Kati75, ignoruj przyszywanego dziadka, pokiwaj glowa, jedny uchem wpusc, drugim wypusc- dziala! ;-) A gdzie sie spotykacie na tych babytrefach? W domu u kolezanki, czy w kafejce, a moze w przychodzni dzieciecej? Tu w Szwecji jest wiele mozliwosci, a jak to wyglada w Austrii? Jak waga Maxia? A jak Ty sie czujesz, dobzre spisz po nocach? Kpiotrowicz, co powiedzial lekarz? Jak apetyt u Gabrysi? Moniap31, jak masz ten rowerek, to koniecznie chociaz po 5 min. dziennie. Ja do lata to chyba juz czekac nie bede... Dzis kupilam spodnie w H&M, czarne cygaretki i troche sa takie dopasowane, ale postanowilam, ze zrezygnuje ze slodyczy w ogole i dorzuce dodatkowe okrazenie w parku w szybszym tempie i ... ;-) Agata_27, Szymus to geniusz, a ze raz nasiusial poza nocnikiem, to wyjatek potwierdzajacy regule, synek zalapal o co biega ;-) Wiesz, Maxio nie spal mi po nocach przez pierwsze 5 miesiecy ale i tak chce miec kolejne dziecko. Kazdy wie, ze macierzynstwo to wysilek i poswiecenie, a nie bulka z maslem, a wydaje mi ze im czlowiek mlodszy tym latwiej sobie poradzi,a moze Diann sie wypowie cos na ten temat? ;-) Milka102, duzy buziak 👄 Mam nadzieje, ze migrena poszla sobie precz. Bernatka, a ten talent literackiej elokwencji to po tacie, czy mamie? ;-) JA UWIELBIAM NORMALNIE TWOJE POSTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlo mnie cd: Agata_27, Szymus to geniusz, a ze raz nasiusial poza nocnikiem, to wyjatek potwierdzajacy regule, synek zalapal o co biega ;-) Wiesz, Maxio nie spal mi po nocach przez pierwsze 5 miesiecy ale i tak chce miec kolejne dziecko. Kazdy wie, ze macierzynstwo to wysilek i poswiecenie, a nie bulka z maslem, a wydaje mi ze im czlowiek mlodszy tym latwiej sobie poradzi,a moze Diann sie wypowie cos na ten temat? ;-) Milka102, duzy buziak 👄 Mam nadzieje, ze migrena poszla sobie precz. Bernatka, a ten talent literackiej elokwencji to po tacie, czy mamie? ;-) JA UWIELBIAM NORMALNIE TWOJE POSTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana... Plusiu pobiłas rekord świata w odezwie do wszysttkich:) ja uwielbiam czytać nasze forum bo jest niezwykłe i to wszystko przez was,,,,Plusie ciebie sie poprostu nie da nie kochac, DZIĘKUJE CI ZA TO ZE JESTEŚ, ŻE JESTEŚCIE TU WSZYSTKIE:):):) ja dzis tak z rana bo musze pochwalic mojego dzielnego synka:) pierwszy rz przespał całą noc, bez karmienia i pobudki, spał od 20 i o 23 dostał tylko jeść i dalej już spał do,,,,7 RANO:):):):):) jak sie rano obuziłam to sie wystraszyłam ze nie budził sie i ze moze coś mu sie stało, a on sobie na boczku spał jak suseł:) ja ja bym chciała zeby tak juz zostało:) musze go przekonac, w końcu to duży facet może zrozumie ze tak jest najlepiej dla wszystkich:):):) Aluś spi a ja w tym czasie zabieram sie za siebie i pożądki, mężuś juz wybył do pracy a ja do niego dołaczam o 14 bo dziś sami urzędujemy w sklepie. Jutro znowu Wrocław i uczelnia, a tak mmi sie juz nie chce, tam jexdzić, i tylko swiadomosc ze jeszcze tylko 3 zjazdy i kończe swoja wyższą edukacje mnie tam pcha:) w maju finito koniec i kropka, nastepna szkoła to już bedzie szkoła Alusia:) mamusia już kapituluje:) jak by juz nie zdązyła nic skrobnąć to życze miłego i ciepłego weekendu, buziaki słodkie przepełnione pozyywną energią dla wszystkich mamuś:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) agata>> nic mi niedoszło :( Kotunia>. z Alusia by była śliczna dziewczynka... ale nic mu nie mów żeby sie nieobraził :D Evvik>> jak mama??? Basia24>> Aurora też wyczynia przed spaniem najlepiej by jej było z nami w łóżku ale nie chcemy jej przyzwyczajać... czasem jak ryczy w nocy to ją wezme i wtedy zdecydowanie dłużej śpi diann>> :D dobra lece sprzątać bo rodzice jutro przyjeżdzają .. takie cieplutko że na działeczke sobie pojedziemy :D blondi>> ty to niezła z tą dietą i ćwiczeniami ja sie nie mogo przemóc... a ty daleko od Krakowa mieszkasz??? bo my właśnie szukamy materiałów budowlanych.. i staraszna lipa... chyba z gliny sobie ten dom ulepimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ja ten tydzień miałam do d**y, wczoraj byłam u rodziców, i jak wracałam to mi czarny kot przebiegł przez drogę, a później zając któy mnie wystraszył na maxa, do tego mój telefon nie ma zasiegu jak tylko wyjeżdzam z miasta, jechałąm jak melepeta, by tylko szczęsliwie dojechać do domku!!! a dziś 13 piątek wiec siedze w domku i nie mam zamiaru nigdzie jeździć, od wczoraj jestem przesądna Plusia :-) dziekuje ręka ok, a nocki nie są tragiczne, daje jej 2 x wode w nocy a nad ranem mleko, dziś od 19.30 do 4.10 nie jadła, ale ja miwo wszystko sie budze, czuwam, bo teraz znów katar ma i gilek do pasa i cieżko oddycha, do tego suchy kaszel, niewiem kiedy sobie te noce odeśpie, chyba nigdy, jak popatrze na swojego męża to mu zazdroszcze, bo on potrafi kołdre na głowe zarzucić i spać dalej, a ja niestety nie, Ksen ma to samo co Paulinaka Basi24, wierci sie strasznie, blokuje sie miedzy szczebelkami i ryczy, wczoraj np. zaczełą płakać i poszłam do niej, a ta juz na brzuchu była, moze i podobna do taty ale geny ma po mnie, łazi po ścianach, w miejscu nieusiedzi, a w nocy gada przez sen!!! tak to tylko ja mam, no i skłonność do siniaków nocniczek my juz nabyliśmy odpowiedni ale Ksenia jeszcze sztywno niesiedzi i leci do przodu Basia 26 Ksenia tez ma takie napady, mostek robi, ja zupełnie sobie z tym nieradze, boire ją na rece i przytulam, jedynie tak, a dzieje sie to np dla tego jak chce ją położyć spać, Kotunia Aluś boski, on to chyba modelem bedzie, a spineczki napweno ci wybaczy, ps a właśnie bo wiem że dzieciom niepowinno się do roku obcinać włosów, ale powiedzcie mi dlaczego??? co na to wpływa?? czy to jakiś przesąd, zabobon?????? Mika31 fotki super, i maluszek uroczy Oliwia13 czy macie tylko zabawki fisher price?? czy czasem inne?? dobrze że Piotruś sobie nic niezrobił, Ksenia dziś walneła głową w podłoge, przewróciła sie jak ją posadziłam, a poduszki miałą z boku, popłakała i przestała, i bedzie kolejny siniak na główce Justa29 to nie przesą ale takie gadanie - Ksenia napewno brata niededzie miała juz ja sie o to postaram, te tatatata, KSnia tak gada bo niewie co to znaczy i tyle, jak juz znów nabiore chęci na drugie dziecko to też to dziewucha bedzie Bernatka130, Plusia - może i ja was zaskocze jak powiem, że mój K szyje na maszynie, teraz sie tym chwale ale kiedyś było mi wstyd że ja sama niepotrafie :p powinnam posprzatać ale jakoś natchnienia mi brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane po dlugiej przerwie ,wlasnie wczoraj wrocilismy z polski,bylo fajnie oprocz wyprawy na pociag do warszawy ,a niech szlak trafi te polskie drogi ,spoznilismy sie na pociag 9 min,i musialam jechac o dzien pozniej ,normalnie katastrofa z radomia do warszawy jest okolo 100km a jechalismy 3 godz!!!!!! dziekuje wszystkim za zyczenia wielkanocne i za zdjecia maluchow mam strasznie duzo zalegosci w czytaniu chcialabym chociaz z 5 stron do tylu przeczytac by wiedziec o co chodzi hahhaahha u nas dzis upal 24 st a w niedziele ma byc do 29 ,lato nam sie rozszalalo ,no i dobrze ,bynajmniej dzieci nie trzeba patulic ,zmykam bo mam full prania po tej podrozy ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Widzę, że nie tylko ja obkładam moja karolke poduszkami, a bszłam się, ze jestem nadgorliwa mama:) Z tym obcinaniem włoskó przed roczkiem to po prostu przeesąd :) ale malutki ze spineczką wygląda bosko. Moja Lolka wywijasy w nocy urządza nogi między szczebelki, głowa pod sam ochraniacz i to taka wy6gięta, że boję się ja ruszyc, najlepiej jak sama się poprawi , ale chyba wygodnie jej tak, u nas ciagle pobudki na cyca co 2-3 godz Kotunia gratuluje przespanej nocki ii troszke zazdroszczę :) oby tak dalej. diann życie niesie wiele niespodzianek i wiecej jest tych lepszech życzę Ci spotkania kogoś kochanego i na całe życie :) Michaś sliczny Koncze papki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Plusia, wyspana!!!Czuwam tak jak Ekinio i jedno oko otwarte, ale Max spal dzisiaj wzorowo! Chyba co jednak te gazy :-P Co roz probuje mu dawac cos nowego na sprobowanie i licho wie, co mu w jelitach burczy i spac nie daje. Zeby mi tylko dzisiaj jeszcze tak pospal, to mi zyciue seksualne rozwkwitnie jak te paki za oknem. To chyba dobrze ze mi apetyt na meza wrocil, bo to mnie jakos tak pozytywnie do calego zycia nastraja :-D Donn, Edusia, u nas juz teraz za oknem 18\'C i wlasnie wrocilismy z podworka, gdzie przechadzalam sie tylko w letniej bluzce! (w spodniach etz, zeby nie bylo ze pol nago chodze :-P ) Edusia ja dopiero do Polski sie wybieram, po roku czekania na paszport w polskim konsulacie po paszporcie ani sladu :-( Nastepny kurier bedzie w przyszlym tyg, i jak nie ebdzie dokumentow, to wyrobia i tymczasowy. Bilety juz zamowione, wiec nie ma odwrotu. Powiedz Edusia, jak sie podrozuje z dzieckiem przez Polske, czy Wy tylko publcznymis rodkami lokomocji czy wlasnym samochodem rowniez? My zabieramy sie w saabie (kombi), ale juz teraz zastanawiam sie czyt wystarczy miejsca na wsyzstkie klamoty :-P Kotunia, brawo Aleksander! Tak trzymac! ;-) Wszystkim zycze takich nocek i humorow :-D Ekinio, a czemu to nie chcesz chlopczyka? Pomysl: ideal mezczyzny bo uformowany w 100% przez Ciebie :-) ech... ja mam zamiar wychowac Maxa na faceta, ktory kobiety bedzie na rekach nosil ;-) A co najmniej szanowal je i traktowal jak partnerow, a nie sluzace... (wypisz wymaluj moj tata) Mnostwo zdrowka dla Xeni, ❤️ Ekinio, ja Ci z tym sprzataniem poradze. Natchnienie zwykle przychodzi, jak maja sie pojawic goscie w domu. Zapros tesciowa :-P a chec do szmatki z kurzem Ci szybko wroci :-D Milka102, ja tam nie bede narazie Maxia obcinac, co mu sie wytarlo na czaszcze to wytarlo, ale ten \"czubek\" na srodku glowy mu zostal... to taki jego znak rozpoznawczy ;-) Podetne jak mu zacznie do oczu lezc, ale poniewaz spinek w domu pod dostatkiem zawsze moge zrobic na wzor Kotuni :-) Moc buziaczkow, WIOSNA, dziewczyny! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Basia_26, Evvik, jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam ze spacerku..teraz czekamy na pania od rehabilitacji.nie lubie czekac...:O i kupilam sobie stringi takie fajne badziewne z cekinami :P michalowi sie pokaze to zawalu serca dostanie :D z zachwytu oczywiscie;) wczoraj sobie troche pocwiczylam wieczorkiem ale jednak to juz nie ta kondycja co w grudniu (od swiat bozego narodzenia nie cwiczylam-z lenistwa :P)ale dobry poczatek na powrort do tego zwyczaju cowieczornej gomnastyki..chociaz te 40 minut. w ogole jak mnie leń najdzie to bezczelny nie chce sie odczepić...juz postanowilam ze zeby nie trzeba bylo obierac ziemniakow do obiadu bedzie ryz :P aha i w dalszym ciagu nie od wszystkich dostaje zdjecia.chlip 😭 przypominam o sobie: kalinowska_paulina@wp.pl ekinio,ty nie daj sie tym kotom zastraszyc, mowie ci :P dziewczyny z wawy---KIEDY RYTUALNE PIWKO??? buziaki||!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkich po dlugiej nieobecnosci. jak u was jest z tymi sprawami? moj maz mowi ze cos sobie uroilam ale ja nie sadze. w tamtym miesiacu kochalismy sie dwa razy. nawet poprzytulac sie nie moge. na poczatku po porodzie bylo ok, teraz cos sie zmienilo. on twierdzi ze to tylko moje wymysly ale ja wogole nie czuje ze mu na mnie zalezy. po pracy siada na kompie a [potem jest juz zmeczony i idzie spac. boje sie ze juz mnie nie kocha poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp moja droga witaj znowu masz dokladnie ten sam problem co ja z moim mezem on nie rozumie ze ja potrzebuje jeszcze wiecej czulosci niz kiedys. Pomagaja mi wyzyty u psychologa. Maz na szczescie slucha co psycholog radzi ale szybko zapomina i tak w kolko na poczatku plakalam po kazdym zblizeniu-bylo to dla mnie ponizajace i brudne ,teraz jest lepiej ale jeszcze do normalnosci daleko. moze poszukaj jakiegos specjalisty. Plusiu dziadka zignorowalam i fajnie sie czulam taka lekka.Ograniczylam tez wizyty u nich tzn co sobote ale tylko do powrotu Damiana z pracy U mnie Max niestety nadal zle sypia a ja podziwiam meza ze nie slyszy jego placzu momentami mam ochote go obudzic Dzis kupilam malemu dwie koszulki z napisami. \"Love made me\" i \" dady\'s favorite BOY\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, Dziś znów zapowiada się śliczny dzień. Fajnie, że jest już coraz cieplej i dłużej można być na dworze:). Z mamą niestety bez zmian:( Wciąż jest nieprzytomna i lekarze każą czekać. Zaczęła ociupinę próbować jeść i pić. Wierzymy i modlimy się, że będzie dobrze. Ja troszkę się uspokoiłam i myślę dużo bardziej pozytywnie. Wcześniej co minutę miałam inne, czasami strasznie głupie myśli i to było najgorsze. Nie mogłam sobie za bardzo z nimi poradzić:( Teraz durnowate myśli przepędzam precz i staram się myśleć tylko dobrze. Wczoraj usnęłam o 21.00. Szok. Nigdy mi się to nie zdarza. Chodzę raczej późno spać i niestety wstaję wcześnie, bo maluszek mi robi pobudkę o 6 rano. Potem sobie dosypia koło 8 to czasami ucinam sobie z nim drzemkę, jeśli padam na twarz:). Basia24 fajnie, że masz perspektywę, że potem Paulinka będzie z Tobą w żłobku. U nas coraz bliżej do wizji opiekunki i już jest mi słabo:P Kotunia Aluś po prostu boski. A w spineczce śliczna Alusia:) Normalnie się w nim zakochałam, ale wiem, wiem, jestem dla niego zdecydowanie za stara:P. I trzymam kciuki aby te przespane nocki były normą. Aha i gratuluję starań. Diann ja wierzę, że Twoja druga, prawdziwa połówka gdzieś jest i na pewno się spotkacie. A Michaś śliczniutki. Oliwia13 jeszcze pewnie nie raz będzie nam się serduszko krajało na widok naszych upadających bobasków 🌻. Basia_26 ja gotuję zupkę brokułową w ten sposób, że gotuję ziemniaczki i różyczki brokuł, a odzielnie mięsko i potem to sobie wszystko łączę, rozdrabniam, dodaję oliwę z oliwek, zagotowuję i Bartuś się objada:). Bartuś wczoraj próbował swojego pierwszego biszkopta. Szło mu całkiem nieźle, zwłaszcza że też jest bezzębny:) A właśnie jak jest tak coraz cieplej to czym smarujecie dzieciaczkom buzię? Ekinio u mnie w domku sajgon:) Jak dziś się nie wezmę za porządki to będzie katastrofa. A bardzo fajnie, że masz uzdolnionego męża. Tylko powiedz czy wykorzystujesz te jego zdolności? Edusia witaj po malutkiej przerwie. Plusia cieszę się, że u Ciebie ok. Widzę, że humorek Ci dopisuje, życie domowe kwitnie... I tak trzymaj. U Bartusia też został \"czubek\". Jest rewalcyjny i narazie za nic go nie obetniemy:) A zdrówko ok. Wyleczyłam się już praktycznie w święta. Śmieję się, że cudowny lek Pani doktor zadziałał:). Jeszcze we wtorek troszkę mnie bolało gardło, ale już jest ok. Na szczęście Bartuli nie zaraziłam:) Padlinka jak po wizycie rehabilitantki? Co do piwka to ja chętnie się odstresuję i może troszkę zapomnę o smutkach... A właśnie wysyłamy dziewczynom jakieś zdjątka z naszej wyprawy? Sierp.06 potrzebujesz więcej czasu i cierpliwości. Może spróbuj o tym porozmawiać ze swoją połową? Kati75 u Ciebie też wkrótce wszystko rozkwitnie jak u Plusi. Trzymam kciuki, także za to aby Maxio dał odpocząć mamie w nocy. Życzę Wam milutkiego weekendu i dużo odpoczynku. Znikam, bo Bartuś właśnie zaczął marudzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio! Mężusio na zakupach, Karolinka w łóżęczku, a ja do Was:) Czy yeż miałyście wczoraj wieczorem kłopot z zalogowaniem na stronę, bo u mnie coś nie działało:( Dziś w nocy godzinę \"tańczyłam\" z Lolką, ale kochany J. rano o 7 przejął Lolę a ja do łóżeczka :) Oliwoa13 buziaki dla Piotrusia, oby już nigdy więcej takich upadków, skoro długo nie płakał, to na szczęście bardzo nie bolało, ale współczuję przeżyć. Basia ja po prostu do warzyw podstawowych: marchewka, pietruszka, ziemniaczek, por, pod koniec gotowania dodaję brokuła, ale moja Lolka nie gustuje :) w brokułowej. Ja też czasami mam wrażenie, że moje dziecko szantarzuje mnie płaczem, nadal nie umie zasypiać sama w łóżeczku, czasami popłacze 5 min i śpi, aczasami wrzeszćży że serce się kraje i trzeba do cyca. plusia nastraszyłaś mnie z tym hormonem stresu:( Plusia jak niezręcznie Ci gadac do malego to spiewaj, podobno bardzo dobrze wpływa to na rozwoj dziecka, ja mam juz taki nawyk, ze jak tylko biore Karolinkę, to wyśpiweuje wszyustko co mi sie przypomni, o Lola zachwycona robi opa opa, tylko raz sąsiadka mówiła, że słyszała jak śpiewam i tak dziwnie się uśmiechała :) Dzieki za troske, migrena odeszla oby bezpowrotnie Jak tam z tym paszportem? Jakieś dobre wieści? Ja z tym przesądem yo niie tak negatywnie, tylko ze nie ma chyba jakiegos uzasadnienia, a i ze spineczkami dzieciaczki śliczne, mojej nie chcą się trzymać :) ekino minęła już zła passa? oby ten piątek 13 już się mnie powtórzył :) szybkiego powrotu do zdrowia i oby katarek minął jak najszybciej, paskudztwo taki katar u dzieciątka edusia witaj! pranko już zrobione? Kati 75, ja kilka razy obudzilam mojego kochanego J. i jakoś tak bardziej ze zrozumieniem podchodzi, może to i dobra metoda :) a jak mąż bardziej empatyczny, to i ja mam lepszy nastrój na figielki, choć różnie to bywa ;) miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sobotnio! Mężusio na zakupach, Karolinka w łóżęczku, a ja do Was:) Czy yeż miałyście wczoraj wieczorem kłopot z zalogowaniem na stronę, bo u mnie coś nie działało:( Dziś w nocy godzinę \"tańczyłam\" z Lolką, ale kochany J. rano o 7 przejął Lolę a ja do łóżeczka :) Oliwoa13 buziaki dla Piotrusia, oby już nigdy więcej takich upadków, skoro długo nie płakał, to na szczęście bardzo nie bolało, ale współczuję przeżyć. Basia ja po prostu do warzyw podstawowych: marchewka, pietruszka, ziemniaczek, por, pod koniec gotowania dodaję brokuła, ale moja Lolka nie gustuje :) w brokułowej. Ja też czasami mam wrażenie, że moje dziecko szantarzuje mnie płaczem, nadal nie umie zasypiać sama w łóżeczku, czasami popłacze 5 min i śpi, aczasami wrzeszćży że serce się kraje i trzeba do cyca. plusia nastraszyłaś mnie z tym hormonem stresu:( Plusia jak niezręcznie Ci gadac do malego to spiewaj, podobno bardzo dobrze wpływa to na rozwoj dziecka, ja mam juz taki nawyk, ze jak tylko biore Karolinkę, to wyśpiweuje wszyustko co mi sie przypomni, o Lola zachwycona robi opa opa, tylko raz sąsiadka mówiła, że słyszała jak śpiewam i tak dziwnie się uśmiechała :) Dzieki za troske, migrena odeszla oby bezpowrotnie Jak tam z tym paszportem? Jakieś dobre wieści? Ja z tym przesądem yo niie tak negatywnie, tylko ze nie ma chyba jakiegos uzasadnienia, a i ze spineczkami dzieciaczki śliczne, mojej nie chcą się trzymać :) ekino minęła już zła passa? oby ten piątek 13 już się mnie powtórzył :) szybkiego powrotu do zdrowia i oby katarek minął jak najszybciej, paskudztwo taki katar u dzieciątka edusia witaj! pranko już zrobione? Kati 75, ja kilka razy obudzilam mojego kochanego J. i jakoś tak bardziej ze zrozumieniem podchodzi, może to i dobra metoda :) a jak mąż bardziej empatyczny, to i ja mam lepszy nastrój na figielki, choć różnie to bywa ;) miłego dzionka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo wczoraj kasowalo moje posty a chcialam sie pochwalic nowymi fotami na www.kneflicek.bobasy.pl:-) Rozpisalam sie wczoraj duzo i mi zezarlo.a teraz nie mam czasu...uuu a taki dlugi post byl.Mike juz skrzypi...Plusiu Johann? Sierp. specjalista,chyba tylko i wylacznie sama problemy ktory napewno jest gleboko w Tobie nie rozwiazesz.To nic wstydliwego.Sluchaj Kati,madrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 9400 gr/72cm. 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm.......o k.9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 21.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....7......300/56cm........7810g /67,5cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....7...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........10 400g/73cm... 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 35.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.....8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm........9000 g/70cm...5 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 41.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7900g/72....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 46. Milka102...Karolinka...8.......2950/54cm......... ..?.../72....3 Cześć dziewczyny! Oj działo się u nas ostatnio, działo :( Tydzień przed świętami dopadło mie zapalenie oskrzeli, jeszcze do dziś jestem na antybiotyku. Zaraziłam mojego Stasia tym potwornym wirusem, na szczęście u niego infekcja przebiegła łagodniej, ale tylko dzięki zastrzykom, które dostał :( Mąż cudem się uchował ;) Za to babcia też złapała choróbsko :)( wrrr, i przed świętami i święta mieliśmy wśród leków, kaszlu, kataru, gorączki ;( Koszmar. Z 10 lat nie byłam tak mocno chora :( Teraz przeżywamy znowu gehennę z wyrzynającymi się ząbkami. Niedawno wyrżnął się czwarty, a tu wczoraj patrzymy idzie piąty. Staś marudzi i płacze, gryzie szczebelki w łóżeczku, pomaga jedynie Viburcol :( Dziewczyny, czy swoim maluchom kupiłyście już pierwszą szczoteczkę i pastę? Różne źródła mówią różnie na tena temat, a jak jest u Was? Nie za wcześnie na takie zabiegi? Może pisałyście już o tym, ale ja nie mam czasu czytać wszystkich postów, tyle ich jest :( Chyba zmuszę męża do kupienia drugiego kompa ;) Plusiu, kiedy przyjeżdżasz? KONIECZNIE musimy się spotkać :) No i: dziękuję za wszystkie zdjęcia maluchów, te kurczaczkowe, świąteczne i te \\\"codzienne\\\" ;) Maluchy są takie cudne! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.o6
myslalam o psychologu ale nie sadze zeby moj maz sie zgodzil. on nie widzi problemu. a ja czuje ze coraz bardziej sie oddalamy. nie chce zeby sie to wszystko rozpadlo. zaczynalam kilkakrotnie rozmowy ale zawsze konczylo sie na klotniach. on wogole nie chce rozmawaic. a ja tak bym chciala zeby mnie wysluchal, chcialabym powiedziec czego potrzebuje ale tez uslyszec jak on na to wszystko patrzy i czego on chce a tu nic. nie da sie z nim porozmawiac. zachowuje sie jak dzieciak ktoremu na niczym nie zalezy. nie wiem, on nie rozumie, ze mamy dla kogo byc razem. przeciez mamy dzieciatko i oboje bardzo go kochamy. boje sie ze takie niedomowienia maga wszystko zepsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio:)mialam Ci wczoraj napisac-ale sie nie dało:) Gdy Ci kot przebiegnie droge-nie zalamuj sie-wyrwij kotu z dupy noge-niech biegnie na trzech:P jak minął 13 piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 9400 gr/72cm. 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm.......o k.9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 21.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....7......300/56cm........7810g /67,5cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....7...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........10 400g/73cm... 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 35.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8900/ok/? ...2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.....8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm....... .9000 g/70cm...5 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 41.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7900g/72....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 46. Milka102...Karolinka...8.......2950/54cm......... ..?.../72....3 witam po dlugiej nieobecnosci. nie mialam neta w domu.Kubuś na zajaczka sprezentowal nam 2 zabki a trzeci juz sie przebija.U nas nocki dalej z budzeniem sie ale juz jest lepiej. Moje dziecko juz probuje samo sie puszczac do chodzenia,gdy sie go trzyma za raczki to chodzi pewnie. nie lubi spac w lozeczku, ale to moja wina. Oliwia 13 ty jestes germanista i nie bedziesz miala od wrzesnia pracy? ja tez jestem w tej samej sytuacji niemiecki zlikwidowali i rozgladam sie za nowa praca. Napisze pozniej wiecej, bo mam gosci pozdrawiamy kasia i Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 9400 gr/72cm.2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm.......o k.9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 21.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....7......300/56cm........7810g /67,5cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....7...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........10 400g/73cm... 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 35.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8900/ok/? ...2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.....8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm....... .9000 g/70cm...5 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 41.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7900g/72....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 46. Milka102...Karolinka...8.......2950/54cm......... ..?.../72....3 Donn-jutro już będę w domciu to ci wieczorkiem wyślę na pewno z mojego komputera, ale nie mam pojęcia dlaczego nie doszły. Naprawdę ci wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Juz jestesmy w Anglii :( a bylo tak fajnie. diann ja tez sie wczoraj rozpisalam i mi nie wyslalo. toyab ja od paru dni myje malemu zabki specjalna gumowa szczoteczka, tylko woda.Bardzo to lubi i otwiera buzke. Bylismy bardzo zabiegani w kraju ale tacy szczesliwi.Maz zapomnial o wszystkich problemach, skupil sie na malym,byl bardzo cierpliwy. Teraz musielismy wrocic do rzeczywistosci, maz do pracy ja do gotowania, sprzatania. Niestety nie udalo nam sie spotkac z dziewczynami z Piekar, ale mysle ze nic straconego. Postaram sie nadrobic zaleglosci w czytaniu, narazie poogladalam poczte. Dziekuje wszystkim za zdjecia. Maluchy sa przecudowne. Muj synus tez sie bardzo zmienil, dobrze mu zrobil kontakt z rodzina, jest odwazniejszy i ogromny smieszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu - jej - aż się zarumieniłam - miło, że ktoś lubi czytać co pisze bo ja to czasem się rozpędze izatrzymać z tym pisaniem nie mogę - w sumie przeważnie to dla tego, że porozmawiać nie ma z kim - małżonek służy do spraw przyziemnych i codziennych, w pracy to tylko - pogoda ładna, połóż tę książkę nie tam gdzie ją własnie kąłdziesz - koleżanków niewiele - konkretnie 2 - jedna robi kariere akademicką a druga jest normalna (żeby mi się tu tylko nikt nie obraził;) i tyle - to już jak mam okazję to -wylewam żale;) Kotunia - super, że niedługo koniec nauki dla Ciebie:) - Nie boisz isę, że będzie Ci tego brakowało?:) Ekinio - oooooooo!? a co K. szyje? Ładnie?:) Kati75 - :) :) :) koszulki h&m? My mamy tylko dady\'s favorite boy - super sa koszulki:) sierp.06 - no to Cię mam - wreszcie ktoś kto ma tak jak ja i powoduje, że przestałam się czuć jak bezduszny kosmita z krainy aseksualnych - normalnie Cię kobieto kocham!!!! Bo to problem - ja zupełnie nie mam ochoty - tzn. czasem mis ię pomyśłi, że może - ale jak dochodzi co do czego to wolę spac i radośc mam największa, że kiedy ja sie kąłdę to TŻ nie - tzn. ja bym isę przytulała i takie tam - ale najlepiej bez odniesień seksualnych i takichż ciągów dalszych - najlepiej, żebym mogła jak nastolatki z amerykańskich seriali (tych poprawnych politycznie oczywiście;) - mieć super chłopaka ale zostac dziewica do ślubu (czy jakiejś innej okazji skoro ślub mam za sobą). No i wydaje mi sięczasem, że wszelkie nieporozumienie wynikają w domu z tego, że - głupio to pewnie zabrzami - on nie zostaje zaspokojony, a pewnie by chciał - rozmawialiśmy kilkakrotnie - wydawało się, że on rozumie moją rację -ale - hmm co z jego racją - a przecież bez sensu, żebym się zmuszała - boję się, że sobie gdzies poza domem znajdzie to czego w domu brak - satysfakcję seksualną, ciszę spokój i kobitę nie jęczącą nad głową (nie mówiąc już że jeszcze łądną mądrą lubiąca prozę iberoamerykańską i małe zwierzęta a takżwe spacery przy księżycu hehe - taką co ma lat 21 i w przyszłości będzie na pewno prawnikiem;). Na razie dołek - tzn. seksualny dołek - a ja bym chciała iść i kupić stringi jak Padlinka i czekać aż komuś szczęka opadnie (tzn. chciałabym mieć na to ochotę - kupic mogę) A propos stringów - czy wiecie jak wyglądacie od tyłu? W chwilach absolutniej demencji zastanawiam się np. jak widzą mnie ludzia - no bo ja ide i patrze i zawsze mi się wydaje że wiem, co dany człowiek by mógł zrobić żeby wyglądac lepiej - hehe - albo oglądam różnorakie zaplecza, nogi biusty (a co;) i takie tam - no to pewnie inni tez patrzą na mnie - i co widzą - no to kazałam TŻ - owi zrobić zdjęcia siebie z perspektywy, z której nie mam okazji się widzieć zazwyczaj (nie mówić żeby przysłać - skasowałam- chętniej bym jeszcze wspomnienie o tym zakopała spaliła kwasem oblała itd.) - ło matko - a ja myślałam, że moim problemem jest opona - dziewczyny - nie fotografujcie się z tyłu;) - no chyba że możecie:) Znowu naplotłam - no to idę spać - jutro czeka mnie pi ekny dzień - kupowanie brunkowi ubrań - z większości wyrósł - te nocne niespanie to tez pewnie przez jakiś skok wzrostowy - 2 tygodnie i nie mam co na dziecko włożyć Diann - czy mnie się wydaje czy Michaś ma Twoje oczy?A w ogóle to strasznie ślicznie wyglądacie na tym górnym zdjęciu i razem i osobno ( tzn. każde z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 9400 gr/72cm.2 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......ok 8000/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.moniap31.....Jaś..........8........3680g/56cm.......o k.9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 16.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 18.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 20.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 21.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm....8620g /72cm...2 27.agula-kruszyna...Kasia....7...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 28.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........10 400g/73cm... 31.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 33.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 35.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8900/ok/? ...2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.....8500/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm....... .9000 g/70cm...5 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 41.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7900g/72....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 46. Milka102...Karolinka...8.......2950/54cm......... ..?.../72....3 Pamiętacie mnie? Czytam, czytam regularnie. Przy okazji: błagam, prześlijcie mi książkę kucahrską dla niemowląt, bo mój przyjaciel zgubił mi ją z komputera... Pozdrawiam Was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello prepraszam weekendy zawsze mamy na wyjsciach i dlatego dopiero teraz znalazlam chwilke zeby sie pochwalic, ze po piatkowej 40-minutowej wizycie pani od rehabilitacji emilka zaczela sie przekrecac sama na brzuszek w koncu :D ciesze sie niewymownie.hihi ja tyle z nia cwiczylam i nic, a tu pare minut ze specjalistka i juz sie obraca :) bernatka, ja tam od tylu niezzamierzam sie ogladac i bez tego jestem jeden wielki kompleks :P a stringow nigdy nie nosze odkad skonczylkam liceum, zaczely mnie w pewnym momemncie wkurzac starsznie ;) i tylko baaardzo zadko jak widze takie kicze z cekinkami dlajaja kupuje..po to zeby...hihih za chwile sciagnac :D oki, musze ubierac dziewczyny i znow w swiat wybywamuy. buziaki, dobrej niedzieli!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny jestescie moimi najlepszymi powierniczkami. U nas kryzys moj maz wczoraj popil i prawil komplementy mojej kupeli pomijajac mnie pil zdrowie wszystkich a jak maz kolezanki zwrocil mu uwage to stwierdzil ze ma wyrozumiala zone. Jak poszli zapytalam czy moze ma ochote na moja kolezanke(mezatka z dzieckiem, fajna laska) to po dlugim milczeniu stwierdzil przeciez trzeba gosciom komplementy prawic a zaznaczam ze to jedyna z wielu moich kumpeli ktorej je prawi wiec czegos tu nie rozumiem. Juz raz to sie zdarzylo i jak powiedzialam ze mi przykro obiecal sie poprawic i prosze co dostalam.Moze ktoras z Was mi to objasni bo ja sie pogubilam jak dzis spytalam to dla niego to nie problem a mi jest strasznie przykro i nie chodzi o zazdrosc tylko oto ze ja zostalam zignorowana i znow mama dol. Teraz on spi a ja biegam jak glupia bo mielismy takie piekne plany na dzis a tu prosze maz choruje a ja cierpie i tylko nerwy sobie szarpie . Jak kazalam mu malego uspac to go polozyl obok siebie i czekal az Max zasnie a ten biedny krzyczal w nieboglosy az go wzielam. Nie rozumiem dlaczego niektorzy tatusiowie sa tatusiami tylko wtedy kiedy oni chca bardzo mnie to boli Tym razem obrazilam sie bo zwykle przechodzilam do porzadku dziennego ale teraz za bardzo mnie boli Sierp06 skarbie ja poszlam do psychologa i po pierwszej wizycie obwiescilam ze chodze i potrzebuje tego i nie interesuje mnie jegoo zdanie ma mnie wysluchac i zaakceptowac diann foteczki malinka ToYaB ja mam szczoteczke i pucujemy zeby ale sama woda bo moj lekarz kazal do roczku sie z pasta wstrzymac kasia30 brawa dla Kubusia to prawdziwego zajaczka mieliscie Plusia babytref jest w Magistracie organizowany przez miasto przychodza mamy z dzieciaczkami do 9 m-cy sa dwie panie ktore maja wyksztaucenie pedagogiczne i zawsze przychodzi ktos z informacjami to psycholog to z urzedu miasta to z zywieniowki . Popija sie na podlodze kawke i plotkuje a dzieci robia co chca Jak dziecko wyrosnie z tej grupy to przenosi sie do grupy raczkujacej i dalej jest fajnie. Dodatkowo spotykamy sie grupami na spacerze w parku i zoo bo ja niedaleko mieszkam i akcja teraz na roczny bilet jest wiec dzieciaczki juz maja kontakt ze zwierzyna Max kocha pingwiny i Malpy czlekoksztaltne Pozdrawiam wszystkie mamusie Buziachy przesylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×