Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Stokrotka_26, Oliwia13, Boze dziewczynki ile Wy sie macie :-( Podziwiam Was. Strasznie mi przykro ze dzieciaczki tak cierpia. 🌼 Mam anzdieje,ze kiedys komus uda sie postawic wlasciwa diagnoze, bo od tego zalezy efektywnosc leczenia... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu ❤️ 🌻 Oliwia u mnie też pomagało posmarowanie mąką kartoflaną i tormentinolem (uwaga może brudzić) używam go też na odparzenia bo jest rewelacyjny. Mam nadzieję że Wojtuś ma już za sobą problemy skórne (tfu tfu) i jest wyleczony. U ciebie też się uda, daj znać jaki wynik wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, Sotroktoka - Jezu a myslalam ze tylko ja tak musialam po lekarzach latac. Moja G. ma zdrowa skore ale ja w dziecinstwie cierpialam na AZS. W domu mialam apteke - masci zmienialismy co chwile bo prawda jest taka, ze trudno jest w cos trafic... Chyba musicie uznac, ze to norma i nie zrazac sie czestotliwoscia zmian lekow. Ja sobie mysle, ze dobrze, ze lauja tylko od zewnatrz - tych sterydow cale szczescie nie jest jakos baaardzo duzo w skladach lekow. Oby tylko nie przeksztalcilo sie to w przyszlosci w alergie wziewne. Trzymajcie sie ciepluto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz 🌻 dzięki Stokrotka jasne, że dam znać. Trzymam kciuki, żeby to diabelstwo na dobre dało Wam spokój. Jak dobrze dziewczyny, żej esteście. Czuję się o niebo lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........9800/ 75...........5. 2.Annaa20 ........Wiktoria..13.......3150/51........9800/............. .6. 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82...........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1130 0/85..........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........102 00/76..........7. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.........11. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88...........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78..........6. 9.agnese34...........Lenka..12........3320/55......10500 /75...........4. 10.Agula30.......Martynka..12........306054.........1000 0/.............8. 11.Aga2424..........Miłosz..12........3400/57.......1000 0/.............8. 12.Jagna25...........Marta..12........3040/56.......1045 0/............6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..12........3460/58 ......10700/78.........7. 14.Edusia……….........Nelly..12....... 3540/53........7000/71............ 15.Viki_33............Laura..12........3260/56.......100 00/75.........4. 16.Kika27............Natalia..12........3300/52........7 800/71.........6. 17.BE_B..............Michaś..12.........4550/59......122 00/79..........7. 18.banka26...........Dawid..12........3350/54 .......11100/82.........9. 19.Milka102.......Karolinka..12.......2950/54.........70 00/73..........6. 20.Evvik..............Bartuś..12........3090/53 .......8950/71..........3. 21.Maggiem.......Marcelek..12........2260/50 ......10000/74-80......8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52........870 0/73..........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57.........8 000/70............ 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.........107 00/78......12 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48..........84 00/80.........6. 26.Doris...............Alicja..12........3460/57........ .8230/74.........4. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79..........8. 28.Agula-kruszyna...Kasia..12........2970/51.......10000 /80..........6. 29.Ali32..............Szymon..12.......3140/54.........9 000/74..........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56........120 00/78..........8. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59.........7 800/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......108 50/78...........3. 33.Kasia 30...........Jakub..12.......4820/58........10500/73........ ..7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........1050/ 72..........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75..........2. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72..........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76.........8. 38.marsjanka....Agnieszka..11......3000/50.........9000/ 70 ..........5. 39.padlinka............Emilka..11......3260/59.........8 350/71..........7. 40.z daleka A.....Kacperek..11.......2940.............9600.............. 6. 41.ekinio..............Ksenia..11.......3160/53........1 010076..........2. 42.Lonta..............Beatka..11......4150/58........115 00/............4 hej poprawiam bo zuzka zgubiła zęba Aurusi :D.... czytam i czytam i nadrobić nie moge... tak to jest jak sie ma wakacje.. i lenia :P Be_b>> o powiększeniu rodziny myślimy jak najbardziej.... ale w przyszłości.... jak pomyśle o 2 takich Auruśkach to wpadam w lekką panike :P.... a jak u was... to chyba ty wspominałaś o 3 dzieciaczków?? a domek jest w trakcie budowy poddasz... w przyszłym tygodniu dach.... Padlika>> hi hi ja przez te 2 tygodnie na wsi cały codziennie coś musiałam sie napić :D... także witaj w klubie Basia24>> Aura sie prysznica nie boi kąpie ją w wannie.. ale nie lubi płukać włosów... Plusia>> a który to tydzień?? pomarańcza>> spadaj nikt cie nie zapraszał... Oliwia, Stokrotka>> buziaki dla maluszków... oby było już tylko lepiej.. buziaki dla wszystkich...a największe dla roczniaczków... będe nadrabiać i pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę! Z życzeniami dla kolejnych roczniaków! Emilko i Kacperku wszystkiego naj, zdrówka i uśmiechu na co dzień 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 Wnerwiłam się!😠 Mój kochany niedopilnowany, malutki internałta znaczy Jasio , namajstrował mi w kompie, straciłam całą listę kontaktów:-( odezwijcie się kochane do mnie na gg muszę powpisywać numerki od nowa! Będe wdzięczna! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Dziękuję za słowa wsparcia, u Wojtusia buzia się już zaleczyła ale boję się że na okres zimy paskudztwo znowu wróci :( Oliwia13 jestem z tobą. KOTUNIA już się wpisała do portalu www.nasza-klasa.pl a gdzie reszta dziewczyn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny. Ogarnęło mnie takie lenistwo, że nie miałam ochoty na pisanie, choć wszystko, co pisałyście czytałam bardzo dokładnie. Gratuluję przyszłym mamusiom i jednocześnie bardzo podziwiam. Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie:) Składam tez najserdeczniejsze życzenia wszystkim rocznym juz dzieciaczkom oraz dzisiejszej solenizantce Kseni: niech poznawanie świata bedzie wspaniałą przygodą i sprawia dużo radości 🌻 Lena skończyła juz 13 miesięcy, nadal ma tylko 4 zęby, choć jest już taka stara. Uczę ja korzystać z nocnika, ale mała woła sisi zawsze jak juz zdążyć nasikać w pieluchę. Ogólnie jest pogodna, ale charakterek swój ma. Krzykiem radzi sobie, gdy czegoś jej nie wolno a ma na to ochotę. Zagląda mi do wszystkich szafek, wyciaga co tylko się da i roznosi po całym mieszkaniu. Jeśli tylko znajdzie cos w zasięgu swoich raczek to oczywiście musi to mieć. Do tego chce byc samodzielna: pije sama chodząc po mieszkaniu i je chlebek też sama chodzac po mieszkaniu. wiem, że nie wolno tak uczyć dziecka, bo ono musi siedzieć w foteliku, ale Lena nie ma na to ani ochoty, ani czasu. W nocy nadal zdaża się, że krzyczy i budzi się bez powodu, czasami ma problemy z zasypianiem, ale da się wytrzymać. Muszę Wam sie tez przyznac jaka ze mnie sierota jedna. Otóz poświęciałam sie bardzo, żeby pomóc mężowi i wybrałam się do Zielonej Góry, by zamieścić ogłoszenie w gazecie. Pojechałam autobusem z Leną w wózku i Kacprem, żeby miec pomoc. Nie wiem tylko do czego, bo chudzielec nawet nie miała siły pomóc mi wózka wnieść do autobusu. nic to jednak. W Zielonej okazało się, że budynek ma schody dość wysokie i z wózkiem tam nie wejdę, zresztą mialo byc tylko na moment. Kacper stwierdził, że jest za zimno i z Leną nie zostanie na zewnątrz (a wzięłam go przeciez do pomocy). No i ja głupia uległam dziecku, bo faktycznie było zimno i padało. Zostawiłam wózek, łene wzięłam pod pachę i poszłam załatwic sprawę. A mój pozostawiony bez opieki wózek najzwyklej w świecie ukradli jacys złodzieje. Musiałam zgłosic na policję, potem iść na komisariat, który był zaraz niedaleko i tam oczywiście opisac co i jak. Potem z dzieckiem na ręku (ważącym juz pewnie 11 kilo) iść na dworzec i pojechać do domu. Głupia baba ze mnie. Byłam zła na syna, ze mi nie pomógł, ale przeciez to ja jestem dorosła. w każdym razie ponoc często kradna wózki, ale tez policja wiele odnajduje. to tak na pocieszenie chyba powiedział mi policjant. Mój wózek w Sulechowie był chyba jedyny taki a w Zielonej to może tez ktoś tak jak ja kupował w internecie, bo w hurtowanich i w sklepach takich nie było. Mam nadzieje, ze jednak jakoś się odnajdzie. To na razie tyle, bo niunia się obudziła i juz pragnie wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczyny. Ogarnęło mnie takie lenistwo, że nie miałam ochoty na pisanie, choć wszystko, co pisałyście czytałam bardzo dokładnie. Gratuluję przyszłym mamusiom i jednocześnie bardzo podziwiam. Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o siebie:) Składam tez najserdeczniejsze życzenia wszystkim rocznym juz dzieciaczkom oraz dzisiejszej solenizantce Kseni: niech poznawanie świata bedzie wspaniałą przygodą i sprawia dużo radości 🌻 Lena skończyła juz 13 miesięcy, nadal ma tylko 4 zęby, choć jest już taka stara. Uczę ja korzystać z nocnika, ale mała woła sisi zawsze jak juz zdążyć nasikać w pieluchę. Ogólnie jest pogodna, ale charakterek swój ma. Krzykiem radzi sobie, gdy czegoś jej nie wolno a ma na to ochotę. Zagląda mi do wszystkich szafek, wyciaga co tylko się da i roznosi po całym mieszkaniu. Jeśli tylko znajdzie cos w zasięgu swoich raczek to oczywiście musi to mieć. Do tego chce byc samodzielna: pije sama chodząc po mieszkaniu i je chlebek też sama chodzac po mieszkaniu. wiem, że nie wolno tak uczyć dziecka, bo ono musi siedzieć w foteliku, ale Lena nie ma na to ani ochoty, ani czasu. W nocy nadal zdaża się, że krzyczy i budzi się bez powodu, czasami ma problemy z zasypianiem, ale da się wytrzymać. Muszę Wam sie tez przyznac jaka ze mnie sierota jedna. Otóz poświęciałam sie bardzo, żeby pomóc mężowi i wybrałam się do Zielonej Góry, by zamieścić ogłoszenie w gazecie. Pojechałam autobusem z Leną w wózku i Kacprem, żeby miec pomoc. Nie wiem tylko do czego, bo chudzielec nawet nie miała siły pomóc mi wózka wnieść do autobusu. nic to jednak. W Zielonej okazało się, że budynek ma schody dość wysokie i z wózkiem tam nie wejdę, zresztą mialo byc tylko na moment. Kacper stwierdził, że jest za zimno i z Leną nie zostanie na zewnątrz (a wzięłam go przeciez do pomocy). No i ja głupia uległam dziecku, bo faktycznie było zimno i padało. Zostawiłam wózek, łene wzięłam pod pachę i poszłam załatwic sprawę. A mój pozostawiony bez opieki wózek najzwyklej w świecie ukradli jacys złodzieje. Musiałam zgłosic na policję, potem iść na komisariat, który był zaraz niedaleko i tam oczywiście opisac co i jak. Potem z dzieckiem na ręku (ważącym juz pewnie 11 kilo) iść na dworzec i pojechać do domu. Głupia baba ze mnie. Byłam zła na syna, ze mi nie pomógł, ale przeciez to ja jestem dorosła. w każdym razie ponoc często kradna wózki, ale tez policja wiele odnajduje. to tak na pocieszenie chyba powiedział mi policjant. Mój wózek w Sulechowie był chyba jedyny taki a w Zielonej to może tez ktoś tak jak ja kupował w internecie, bo w hurtowanich i w sklepach takich nie było. Mam nadzieje, ze jednak jakoś się odnajdzie. To na razie tyle, bo niunia się obudziła i juz pragnie wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Najlepszego dla kolejnych roczniaków 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Stokrotka - ty mówisz, że Wojtuś mało mówi - przecie przy brunie to zwycięzca konkursów oratorskich - istny Cycero - bruno mówi tylko wyrazy dźwiękonaśladowcze - znaczy nazywa niektóre rzeczy tymi dźwiękami jakie wydaje - i tyle - mówił tata, baba i dziadzia ale od powrotu z urlopu zaprzestał - poza tym \"mówi\" non stop - ale kto go tam rozumie - po swojemu gada a to dla mnie jak na razie mowa tajemna - tak więc porozumienia na płaszczyźnie ja-syn na razie brak - na prawdę - mówi Wojtuś mnóstwo :) A z mówieniem to smieszna sprawa - mój - a właściwie męża - bratanek idzie w poniedziałek do przedszkola - wróżymy mu pewne problemy - bo on wcześnie zaczął mówić, na dodatek mówi pełnymi zdaniami, mową wiązaną używając mnóstwa przymiotników porównań i stopniowań - w piaskownicy dzieci go nie rozumieją - mówi on do chłopczyka (na oko równolatka) - witaj chłopczyku, czy twój samolot poruszany jest twoimi rączkami czy może jest na baterie - a dziecko w piaskownicy na niego- \"eeeeeeeee\" - no i jak on tak w przedszkolu będzie to nikt się z nim nie pobawi;) - tzn. to opinia jego matki - ja się nie znam - ale wychodzi na to, że za mało mówić - źle (dla rodziców - vide - ja;)za dużo - tyż nie dobrze;) Ojjjj dziewczyny - jak ja was rozumiem z tymi lekarzami i,maściami i innymi cholerstwami - u nas testy nic nie wykazały - ale pani alergolog powiedziała, że wymierne testy z krwi nawet to nie u niemowlaków - 2-3 letnie dzieci tak ale niemowlaki- to wynik mieści się w kategorii \"możliwe\" - nam wyszło że możliwe, iż nie jesteśmy uczuleni na żadne składniki mleka i te mleka od serów (kazeina? nie pamiętam) - 3 rodzaje czegoś tam - a reszta - hmmmmmmmmmmmmm - może być nic albo wszystko - podobno za wcześnie na uczulenia z powietrza - znaczy pyłki - ale czy ja wiem - może pleśnie kurz i roztocza- bo jak dziecko je nutramigen i chrupki kukurydziane to co uczula - ech - dziwne że lekarze przepisali Elidel - nawet na ulotce pisze, że od 2 roku życia - szukałam w internecie dlaczego - bo podobno rewelacyjnie działają - ale znalazłam tylko, że nie przeprowadzono wiarygodnych testów in vivo - no jasne - kto pozwoli testować na bobasach. Ja polecam ten portal o którym ktoś tu już pisał - http://www.atopowe.pl/ - na prawdę kopalnia wiedzy - stamtąd wynalazłam maść protopic - niesterydowa maść - niestety w Polsce nie sprzedają - tam rodzice sobie radzą skąd ją ściągnąć - nie jest droga ale najbliżej sprzedają w Niemczech i Czechach. A jak toto się kończy to zostaje tylko elocom i triderm - na nas raz działa to raz to - stosuje na prawdę rzadko bo sterydy to sterydy - mamy też maść przepisaną przez dermatologa - też steryd ale z najmniejszą dawką która może działać - to najczęściej jak obrzuci plecki - tam też coś takiego jak pisałyście - podbiegnięte wodą. Trzymam kciuki, żebyście znalazły to, co pomaga waszym maluchom - u nas sytuacja sie poprawia - mam nadzieję, że Bruno będzie w tym ułamku dzieci, które do 2 roku życia wyrastają z AZS - i życzę tego samego wszystkim pozostałym (nawet jeżeli to nie AZS tylko inne cholerstwo) AAAAA a co do peniska i odklejania napletka - można zaproponować lekarce przepisanie atecortinu - to zawiesina do ucha lub oka generalnie - ma delikatny antybiotyk, żeby zapobiec nadkażeniom bakteryjnym co się zdarza przy zwężeniu napletka. Ma też steryd, powodujący, ,że naskórek napletka robi się stopniowo cieńszy i łatwiej go odciągać - to czasem pomaga na tyle, że nie trzeba zabiegu - moja pani pediatra taki pomysł przywiozła z kongresu jakiegoś i może to coś da - ten atecortin nie zaszkodzi - mam nadzieje, że pomoże - my \"zawiesinkujemy\" -3 dzień - oprócz tego mamy lignokainę (to przeciwbólowe-znieczulające) i dzięki temu przemoc a narządach syna wychodzi nam składniej. Mam nadzieje, że koś skorzysta z tego chaosu, który przelałam :) Agnese34 - jej - ale chamstwo - wózek kraść - 🌻 - dla Ciebie - mam nadzieje, że się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatka 130 dzięki za ciepłe słowa. Kurcze ja chyba zbyt wiele oczekuję od swojego dziecka, w końcu jakby się zastanowić to faktycznie długą drogę nasze dzieci przebyły w ciągu roku, nauka jedzenia, obracania się, siedzenia, gaworzenia, aż wreszcie chodzenia, więc przecież i mówienie musi zająć trochę czau. Czy wasze dzieci też interesuję się lampami, mój Wojtek gdy widzi lampę to szaleję i koniecznie musi ją pokazać palcem, a widząc kontakt koniecznie musi nacisnąć i sprawdzić czy lampa świeci. Agnes34 szczyt wszystkiego żeby ukraść wózek dla mnie to nie wytłumaczalne, aczokolwiek gdy chodzę po giełdzie w Lubinie to na pierwszy rzut oka połowa wózków jest właśnie ukradziona z klatek schodowych. Mam nadzieję że się znajdzie. Pozdrawiam ciepło wszystkie dzieciaczki. Duży buziaczek dla rocznej Kseni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoznione zyczenia dla pociech z Daleka Anglia i Padlinkowej Emilki! Oraz duzo slonca dla dzisiejszej solenizantki Xeni! ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 ❤️ 🌼 ❤️ 👄 Wramach akcji zakanczania karmienia piersia kupilam sobie dwa sliczne biustonosze-zwykle :-D I tak musialam je nabyc bo mi sie gora skurczyla do sprzed ciazowych rozmiarow. Strasznie mnie boli jak Maxa karmie wieczorem, mam wrazenie ze krew ze mnie wysysa a nie mleko :-P Dzis zamierzam totalnie zakonczyc karmienie. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese34 dopiero co przeczytalam, co za lobuzy! Sumienia nie maja :-( Nie powiem co sie w Turcji ze zlodziejami robi, a tylko na to zasluguje te lachudry. Trzymam kciuki zeby sie odnalazl... Ja to sie przyznam, ze swoj wozek to na grubizny lancuch zamykam, jak gdzies zpstawiam, bo wozki i rowery to \"bardzo chodliwy\" towar wsrod tutejkszych zlodziei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z życzeniami dla Kseni:-) Sto lat maluchu! Rośnij zdrowo i bądź zawsze radością dla swoich rodziców. Szczęścia i wiele wzruszeń życzą Jasio z rodzicami 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny wierzę ,że z waszymi dzieciaczkami będzie wszystko w porządku:-) Trzymajcie się dzielnie🌻 Z wózkiem to już totalna przeginka!!!!!! Plusia>>>trzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT STO LAT NIECH ŻTJE KSENIA NAM !!!!!!! 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️ i dla wczorajszych roczniaczków również gromkie STO LAT 👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️ Dzisiaj już jestem bardzo padnięta ;) ale jutro nakreśle do Was parę zdań. dziewczyny z tymi ropnymi krostkami to odezwijcie się na moje gg 4447264 ja stosowałam stary babciny sposób i okazał się rewelacyjny. Nie chciałabym jednak pisać na ogólnym formum bo jak widzicie \"pomarańczki\" nie śpią. Buziole Acha rozpoczełąm 24 tydzień a nie jak wynikało z wcześniejszego suwaczka 29. Albo ja coś wtedy naknociłam albo ten \"licznik\" był jakiś zwariowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........9800/75...........5. 2.Annaa20 ........Wiktoria..13.......3150/51........9800/..............6. 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630/82...........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........11300/85..........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........10200/76..........7. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........9200/74.........11. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......13500/88...........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000/78..........6. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10500/75...........4. 10.Agula30.......Martynka..13........306054.........10000/.............8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000/...............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......10450/.............6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..12........3460/58 ......10700/78..........7. 14.Edusia……….........Nelly..12....... 3540/53........7000/71............. 15.Viki_33............Laura..12........3260/56.......100 00/75.........4. 16.Kika27............Natalia..12........3300/52........7 800/71.........6. 17.BE_B..............Michaś..12.........4550/59......12200/79..........7. 18.banka26...........Dawid..12........3350/54 .......11100/82.........9. 19.Milka102.......Karolinka..12.......2950/54.........7000/73..........6. 20.Evvik..............Bartuś..12........3090/53 .......8950/71..........3. 21.Maggiem.......Marcelek..12........2260/50 ......10000/74-80......8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52........8700/73..........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57.........8000/70............ 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55........10700/78........12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48..........8400/80.........6. 26.Doris...............Alicja..12........3460/57........ .8230/74.........4. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79..........8. 28.Agula-kruszyna...Kasia..12........2970/51.......10000/80..........6. 29.Ali32..............Szymon..12.......3140/54.........9000/74..........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56........12000/78..........8. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59.........7800/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......10850/78...........3. 33.Kasia 30...........Jakub..12.......4820/58........10500/73..........7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........1050/72..........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........10000/75..........2. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........10500/72..........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10650/76.........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/70 ..........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8350/71..........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600.............. 6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53........1 010076..........2. 42.Lonta..............Beatka..11......4150/58........115 00/............4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Kseni najszczersze życzenia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Rośnij zdrowo Maleńka! gorcia ja nie mam zainstalowanego GG. Czy możesz mi napisać na maila? sternek@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech nam żyje sto lat, niech nam żyje sto lat niech nam żyje niech nam żyje niech nam żyje sto lat - a kto - no oczywiście Ksenia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnione zyczenia dla Emilki i Kacperka.... i już terminowe dla Kseni :).. rośnijcie zdrowiutkie i kochaniutkie :) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu życzymy Ci wszyscy zdrówka szczęśliwości samej i mnóstwa miłości:) wielkiecałuski od Aleksandra i jego rodziców:) Czekamy na zdjęcia z imprezki:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie dziś ja pierwsza. Kawa na biurku. Wojtek budził się dziś w nocy okropnie, po 14 razie przestałam liczyć, mąż to samo budził się i co chwile zerkał na zegarek czy oby nie zaśpi do nowej pracy :) normalnie padam!!! Co ja mam z tymi chłopami :) Górcia mi też napisz na maila ten babciny sposób m.kuczyńska@kghm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia13>> odpowiedz poszła na e-mail stokrotka26>> podaj jeszcze raz adres e-mial bo mi ten odrzuca ;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ile Ty sciełas tych włosow???? ale fajnie ,fajnie-musze przyznac ,ze fryzurka swietnie dobrana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa >> dużo :d.. i chce jeszcze obciąć :D a co raz sie żyje... kurcze popsuła mi sie poczta... wysyłanie udało mi sie jakoś naprawić ale odbierania już nie.... strasznie mi sie skrzynka zapchała przez ten pobyt na wsi :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko>> ja też na początku nie chciałam uwierzyć, ale w końcu nic nie szkodziło sprobować, dajcie znać czy pomaga ;) Buziaki dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziekuje bardzo że życzenia od was wszystkich przesyłamy buziaczki od rocznej Kseni 😘, córeczka wybrała długopis Dla Kacperka i dla Emilki sto lat miłości radości i powodzenia w wszym dziecinnym życiu 😘😘😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 Gorcia to ja ci dodałam te kilka tygodni przepraszam, ale tak w stopce było buziaczki dla ciebie 😘, ps ja też poprosze na gg ten babciny sposób doczytam później miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×