Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Hej kobietki To ja poproszę kawkę rozpuszczalną z mlekiem ;) Pomóżcie mi bo mam podobny problem co kiedyś Ekinio miała... kupiliśmy małej na Mikołaja takie plastikowe kręgle... zanim pojechaliśmy na zakupy powiedzieliśmy teściowej co zamierzamy kupić i ona chciała też żeby jeszcze kupić coś Dominice w ich imieniu... tak więc kupiliśmy te kręgle a jako prezent od nich tablicę magnetyczną... i niby problemu by nie było gdyby nie fakt, że wczoraj moja teściowa wyciągła Domi do zabawy KRĘGLE, którymi bawił się mój mąż jak był mały (wyszperała gdzieś na strychu... my wiedzieliśmy że one tam są ale chcieliśmy kupić nowe). Myślałam, że szlag mnie jasny trafi. Maż powiedział, że przecież wiedziała, że mała ma to dostać na Mikołaja a ona na to z głupawym uśmiechem że Dominika i tak się tym jeszcze nie bawi. Dopiero wczoraj mój mąż przekonał się jaka złośliwa jest jego mama bo jeszcze niedawno uważał że ja przesadzam i wyolbrzymiam wszystko. Ja mam ciągle wrażenie jakbym z nią rywalizowała o to która z nas jest dla Dominisi najlepsza :( Dziewczyny doradźcie mi co mam jej teraz kupić bo przecież nie dam jej czegoś czym już się bawiła. Wózek dla lalek ma, tablicę magnetyczną dostanie a pluszakami się nie bawi. Jedynie na myśl mi przychodzi jakaś fajna książeczka z bajkami lub baśniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo :D, Kremówka, ciasteczko my wczoraj byliśmy na zakupach w markiecie, i to był głupi pomysł, tłumy ludzi, jeden o drugiego sie przepychał, do tego nic niekupiliśmy! a z Ksenią to już wogóle obłed uciekała nam, oby dalej i do zabawek buuu nigdy wiecej w takie tłumy z małą, teraz czekam żeby siostra sie zgodziła siedzieć z nią to może my sami sie wyrwiemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia>> skoro teścowa taka... to może kupcie Dominiczce tablice magnetyczną i dajcie jej dzień przed mikołajem ?? :P....może sie baba nauczy :D... a tak serio to książeczki są super ja Aurze kupuje właśnie książeczki najlepsze takie z twardymi kartaki inne drze... i myśle jeszcze o klackach takich dużych bo bardzo lubi budować wieże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia kawusie juz zrobiłam 😘😘😘😘😘😘😘 książka bardzo fajny pomysł, a może dla Dominiczki jakiś fotelik albo stołeczek do siedzenia, Ksenia pewnie by sie cieszyłą, ostatnio jest na etapie lalek, klocków, i zabawek grających i szczekających, a my pewnie niedługi i ciastoline kupimy hihi bo Ksenia ostatnio na kulkach sie nią bawiła a ona niebrudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn... a wiesz, że to wcale nie głupi pomysł z tą tablicą :P Ewentualnie jeszcze z lalką bo kupili jej w biedronce jakąś lalę za 50 zł która miała być na Mikołaja a potem stwierdzili, że ją pod choinkę dostanie... a założę się że dostanie na tego Mikołaja i tą tablicę i tą lalę od nich. Grrr Ekinio... dzięki za kawusię... jest pyszna :D Co do tych zabawek to klocki Dominisia już ma takie w stylu Garnuszek na klocuszek Fischera tyle że innej firmy, krzesełko to nie najlepszy pomysł bo moje dziecko nie umie minuty w jednym miejscu usiedzieć tak więc chyba jednak kupię tą książeczkę i już nigdy nikomu nie powiem i nie pokażę co zamierzam kupić lub co już kupiam mojemu dziecku :) Mam nauczkę na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! POmocy!!! Potrzebuję leku przciw uzależnieniu!!!!!!! Nasza klasa mnie opętała i zamiast stać na posterunku i pisać z wami ja wiecznie ślęczę na naszej-klasie :( Chyba lanie powinnam dostać ;) ???? Kotunia znowu śliczne słowa dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..16.......2900/51........11500 /86.......12. 2.Annaa20 .......Wiktoria..16.......3150/51.......11950/79.........10. 3.Gorcia_27.........Maciej..16.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..16......3050/54........1200 0/87........12. 5.Justa29...........Patryk..16........3470/54........120 00/80.......10. 6.Donn...............Aurora..16........3190/56.......100 00/79.......15. 7.Blondi-ania.........Jakub..16........3460/59......1510 0/86........14. 8.Bernatka130......Bruno..16........2820/54........10400 /80.......16. 9.agnese34...........Lenka..16........3320/55......10700 /78.........9. 10.Agula30.......Martynka..16........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..16........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..16........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..16........3460/58 ......11300/80.........11 14.Edusia……….........Nelly..15...... 3540/53........12000............10. 15.Viki_33............Laura..15........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..15........3300/52........9 800/76........10. 17.BE_B..............Michaś..15.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..15........3350/54 ......11500/88.........11. 19.Milka102.......Karolinka..15.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..15........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..15........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..15........2750/52......10300 /76.......12. 23.Diann.............Michaś..15........3350/57.......12 kg/80...........4 24.Zuza29.........Pawełek..15........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..15.......2730/48........8900 /86..........11 26.Doris...............Alicja..15.......3460/57.......8 230/74..........12. 27.Katienka......Weronika..15......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..15......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..15......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..15......4860/56.......1290 0/82........12. 31.Oliwia13............Piotr..15.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..15.......3475/53......11 500/82,3...........6 33.Kasia 30..........Jakub..15.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..15.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..15.......3400/56........10 300/75........7. 36.Moniap31.............Jaś..15.......3680/56........109 50/78.......7. 37.ToYaB................Staś..15.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..15......3000/50........10000/ 75 .......12. 39.padlinka............Emilka..15......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..15.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..15.......3160/53.......11 000/82.......7. 42.Lonta..............Beatka..15......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka, jak tez czesto zagladam na nasza klase a to przez miłe wspomnienia, i babska ciekawość:) Alek dzis pobił rekord swiata, spał od 21 do 6 rano o której zjadł mleko i poszedł spać dalej:) do 10:) poprostu bylismy w szoku z T. ale widac dobrze mu sie spało:) Co do prezentów to najpier miała byc skrzynia z klockami duplo, i choc klocków jest juz sporo to prezent opierac miał sie na skrzyni które to bardzo Alka interesują;) ale na Mikołajki dostanie odkurzacz pyłek, który na pewno go zainteresuje, bo uwielbia odkurzac z mamusią i bawic sie naszym domowym;) do tego ja kupiłam mu jeszcze płyte z bajką o franklinie bo bardzo ja lubi:) Pod choinke pewnie dostanie te klocki duplo, chyba ze znajdziemy coś ciekawszego;) Mój T. dzis zdawał testy na prawo jazdy. i wyszły mu pozytywnie z czego jestem bardzo dumna, bo to znaczy ze jest coraz blizej prawka, i nie bede tylko jedynym kierowca w tym domu;) Ja 8 lat temu przezywałam stres egzaminów i przez osiem lak jeździłam bez mandatu:) do czwartku:) załapałam pierwszy mandat i punkciki, ale mialam pecha bo spotkałam sie na drodze twarza w twarz z panami policjantami;) a ze sie spieszyłam na poczte to popełniłam malutki błedzik który bardzo duzo mnie kosztuje, no ale mam nauczke i wiem ze musze bardziej uważać:) a jak męzuś zrobi prawko to w końcu bedę mogłapojeżdzić jak vip:) na tylnym siedzeniu:) Jak tam pozadki przedswiateczne?? bo my ustalilismy ze pora je zacząć ::):):) No to ja zapraszam na drugą kawusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i dla mnie kawka (zbożowa) z mlekiem idę nastwić obiadek i zaraz napisze coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zborzówke pół na pół z mleczkiem Gorcia kiedy sie nam rozsypiesz? bo to juz lada dzień chyba ... Stokrotka ja lać bede, ale nie tylko Ciebie, kilka osób tak wzieło, w tym i mjego K, że non stop by tam siedzieli, od rana do nocy szukają znajomych, wklejają fotki, bo to niedlada problem tymbardziej że tam serwer cały czas przeciązony, ja już po lekkim odwyku hihi, raz dziennie na 10 min zagladam, Kotunia jak za predkość to usprawiadliwiona jesteś ;), bo ja świateł swoich do końca życia sobie niewybacze :P, a co do porządków ... ja zaczynam od tygodnia hihi i jakoś mi sie nieudaje, choć jedną półkę sprzatnełam ze swoimi rzeczami, z którymi cieżko było sie rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj na 18.30 mam wizytę u mojego lekarza więc ustalimy dokładny termin cc, ale najprawdopodobniej będzie to albo 14 albo 17 grudnia także za ok. 2 tyg. Ubranka dla maleństwa i niezbędnik dla siebie mam przygotowane. Prezenty pod choinkę zresztą też bo później pewnie nia dałabym rady kupić. Mąż dostanie dwa sweterki i portfel ;) Maciek dostanie konika na biegunach i sanki a sobie to jeszcze nie wiem co kupię :d Skurcze w nogach ustąpiły na szczęście ale brzuch mam tak wysoko że mały jak kopie to ciągle mi niedobrze. Na szczęscie to już końcówka. Też chce się wziąść za porządki. Z \"grubsza\" mam w szafach poukładane tylko okna pomyć i firanki pozawieszać. Wieczorkiem standardowo wyśle do ekinio fotki Maćka z prośbą o rozesłanie dalej acha pozdrowienia od oliwii 13 jest tak zapracowana że nie ma czasu na kafeterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia buziaczki dla was, a okna niech ci mąż umyje i firany pozawiesz Ty odpoczywaj, bo to ostatnie dni sam na sam z Maciusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zplangklowani
slyszalyscie ze maja pozamykac onetowe fora? ludziska nagminnie lamali ustawe o ochronie danych osobowych i onet przegral sprawe w sadzie . podobno od 14 grudnia nie bedzie juz kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no - ja nie wiem w jakiej malignie ja pisze - drugi dzień pisze i nie wysyłam postów a potem się dziwię, że mnie nie ma :( gorcia 🌻 - to na święta już w powiększonym gronie :) :) :) Stokrotka - hehe to razem pójdziemy na odwyk - ja od paru nocy szukam znajomych i ciężko mnie do łóżka wyciągnąć - nawet sobie przez sen przypominam nazwiska ludzi z podstawówki - kurcze a myślałam, że nie jestem podatna na internetowe uzależnienia od kiedy samodzielnie wyrosłam z irca;) Kupiłam w końcu Brunkowi na mikołaja samochód strażacki grający i napędzany na przycisk tak, że dziecko może sobie go samo poszczać jak tylko załapie gdzie naciskać. Dostał tez mnóstwo książeczek i malowanki dla 2 latków - jej ja nie wiem po co malowanki takiemu dziecku - no chyba że za pół roku Bruno nauczy się używać innych kolorów kredek niż czerwonej i postanowi rysować a nie zarysowywać wzór - ale nie mogłam oprzeć się malowankom z motywami zimowo świątecznymi - poza tym miały naklejki a co to naklejki i jak przylepiać je tam gdzie nie należy to Bruno wie doskonale;) Dostał też puzzle drewniane, mnóstwo książeczek, sorterek maskotki - od dalszej rodziny - zobaczymy co od dziadków dostanie i od chrzestnych - chrzesniak męża otrzymał od niego piłę tarczową - co do której wszyscy utrzymują , że jest szlifierką -a le dziecko się cieszy - piła jest plastikowa - bo obdarowany ma 3 lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wziełam sie za sprzątanie przedświąteczne.. i chyba nie tylko ja bo nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Basią Wszystkiego co Najlepsze....i 100 lat w zdrowiu i szczęsciu przy kochanej rodzinie:) nie wiem co mam zrobic na objad, moze mi podsuniecie pomysł, cos co zjemy my i Alek oraz co robi sie szybko;) normalnie brak mi inwencji... No to ja proponuje drugą kawusie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzenia dla kazdej Basi z osobna; Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzadki swiateczne zrobilam w tamten weekend bo tu sie na adwent przystraja okna lampeczkami ,robi wieniec adwentowy ,wiec poniewaz mam juz dziecko wyzstko wiedzace (7-letnie) zrobilam to dla niego ,nawet pieklismy ciasteczka swiateczne(jakbysmy tylki mieli za male....)nawet w kompie porobilam porzadki i pokasowalam swoje wszystkie kontakty hahahhahaha oczywiscie przez przypadek no i oczywiscie dla wszystkich Basieniek wszystkiego naj naj naj!!! pozatym u mnie monotoni ciag dalszy.................................pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za pamięć i życzonka ;) Na oddział 16.12 i 17 rano cc. Jutro napiszę więcej bo dzisiaj po odwiedzinach to już jestem padnięta Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzonka. Co do prezentu na Mikołaja to tak jak wspominałam kupiłam małej Księgę Baśni i lalkę szmaciankę. Pod choinkę dostanie chyba konika na biegunach. Górcia, a imię do maluszka już wybrane? :D Ja za porządki świąteczne się jeszcze nie zabrałam ale w najbliższych dniach trzeba będzie zacząć coś robić :P Jak spędzacie Wigiliję? Idziecie do rodziców lub teściów czy sami przygotowujecie u siebie w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiom wszystkim razem i każdej z osobna - wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozazdrościliśmy tablicy i Brunek od chrzestnej takową otrzyma - ech fajnie jest być dzieckiem - ja od małżonka dostałam nową fryzurę - znaczy się subwencję na full wypas fryzjera oraz bieliznę (eeeeeeeenie żeby jakąś fikuśną - śliczną bawełnianą koszulę nocną :) Wychodzi na to, że za mikołaja przebierze się mój M bo wyjazdowy mikołaj nie wypalił - myślicie, że dziecko pozna przebranego ojca czy za mały jest może? Gorcia - hehe - to fragment Twojego brzucha na zdjęciu z synkiem i oknem? Kapitalne zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bernatka 130>> tak tak to kawałek mojego brzusia Basia_26>> imię wybrane: BARTOSZ no chyba że będzie dziewczynka ;) co do spędzania świat to nie wiem, jak wyjde do tego czasu ze szpitala no to w tym roku wigilia u nas w domu i święta też a jak nie no to ja w szpitalu a Maciek z tatą pewnie trochę u teściów trochę u moich rodziców Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×