Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

No to jeszcze poprawię tabelkę, bo Lence ubyło ciut na wadze (przez te choróbska o wiele mniej je), urosła 3 cm i pojawił sie jej 5 ząbek. NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78.......9. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B na gardło płukanki z wody z solą- sprawdzone, na mnie zawsze działa dla Emilki {kwiat] gorcia :-) gratulacje, już myślicie o imieniu??? moniap ojej nie zazdroszczę emocji :-( Dobrze, że już wszystko w porządku. stokrotka, no to fajnie, że zaczęło znikać, może pójdzie sobie na zawsze. Daj znać, co dermatolog powie w czwartek. basia24, plusia fajnie, że się odezwałyście :-) Kotunia Ty masz jednak dar przekonywania :-) U nas buzia juz naprawde fajnie się goi :-) ale nie będę zapeszać może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje ze nie bardzo sie czulam, mdlosci hustawki nastrojow i bezsennosc w srodku nocy....Zdaje sie ze najgorsze juz odpuscilo ale dalej sie zakreci zcasem w glowie ni stad ni zowad... Gorcia! Zazdroszcze Ci po cichu ze juz znasz plec :-) Ja zyje nadzieja i modle sie co wieczor zeby byla dziewczynka, ale jak USG pokaze ze bedzie synek, to zdaze sie psychicznie nastawic :-P Jak juz ktos zauwazyl, drugi synek w rodzinie-bardzo ekonomicznie ;-) Bernatka, zebym mogla to bym Pratchetta na domowym oltarzyku postawila :-D Nie istnieje zaden inny pisarz z taka wiedza i poczuciem humoru jak Terry! Narobilas mi smaka i chyba znow sie zlapie za Swiat Dysku :-) A Brunek ma na sobie jedynie pizamke jak spi, czy tez moze i body pod spodem? U nas jeszcze nie grzeja, wiec jak bylo zimno, zreszta teraz tez, zakladam Maxiowi najpierw body a na to pizame i spokoj. Dziecko mi sie tez troche budzi po nocy, pewnie przez zeby, bo wszystkie naraz sie na gorze zaczynaja wyrzynac :-) O 6:00 rano karmie piersia i nie ma zmiluj sie nie zasnie dopoki sie nie napije! Potem daje mi jeszcze troche pospac :-) Mam jednak powazny problem. I zadzwonie do psychologa dzieciecego, bo ona ponoc moze poradzic w podobnych sytuacjach. Otoz Max nie zasnie inaczej jak wtulony we mnie, czy tez dopoki mi nie powyciaga za czupryne i nie da pare kopniakow po czym nie przylozy glowa w nos... Dzis to juz byl istny sajgon. Maz sie poddal na koniec i chyba teraz leza oboje w naszym malzenskim lozku :-( Strasznie mi zalezy zeby Max zasypial u siebie, bo jak sie urodzi drugie dziecko to bedzie kolomyja i nie wyrobie... Mam na gllowie: odzwyczajenie od smoczka, nauka zasypiania we wlasnym lozku, odstawienie od piersi i nauka sadzania na nocnik (jeszcze nie zaczelismy). Max nadal jest trudnym do przewijania dzieckiem. Najgorzej jak zrobi kupe po pachy i zaczyna sie wiercic, gdy ja akurat otworzylam \"pakiecik\". Chce wtedy wiszczec i piszczec (tzn. ja chce wiszczec- dostaje ataku paniki :-P ) a musze zachowac swiety spokoj i zachowac kontakt wzrokowy- inaczej po mnie ;-) Max schudl, bo juz od 3 tyg. definitywnie nie karmie po nocach. Ja wiem co czujesz Roxelka, jak sie idzie do pzrychodni a tam Ci mowia ze dziecko schudlo. Mi tez wstyd i zaczynam miec poczucie winy... A to przeciez nie ja krece glowa na boki podczas posilkow ;-) Max je obiadki, jajka, kanapki, parowki, spagetti i mase owocow i doprawdy nie wiem na co on to spala, pewnie na jego slynne \"det\"- ktore powtarza codziennie na okraglo juz od nie wiem ilu tygodni. Ale z drugiej strony to moze mu brakuje nadzwyczajniej w swiecie produktow mlecznych i calej ich dobroci: tluszczy witamin itd. A ja mu ich dac nie moge :-( Co nie wezme do reki w sklepie to ma mleko w sobie... Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy ze tyle tego we wszystkim. Justa, z tym wkladaniem palcow, ja ignoruje i juz widze poprawe! Z reguly ignoruje te zachowania, ktore mi sie nie podobaja u maxa i dziala. A jak go chwale i mowie: \"Brawo Max!\" to maly sam sobie klaszcze :-D Ale fajny widok :-) :-) Mam pytanie do Was, z tymi kombinezonami to jak Wy je macie zamiar zakladac?`Na ciensze spodnie, na rajstopy na grube spodnie? Ja zupelnie jestem zbita z tropu. Oliwia, jak super ze juz widac poprawe! 🌼 Co do wysypek poszczepiennych, to u nas nic podobnego nie wystapilo, ale sie troche tymi Waszymi opowiesciami przejelam :-( Mam nadzieje,z e same szczepionki sa ok. Chcialam jeszcze tylko napisac ze jestecie naj naj najcudowniejsze na swiecie i ze zwlaszcza jak sie wraca tutaj po paru dniach to sie czuje jakby sie wracalo do domu ❤️ Zastanawiam sie tylko gdzie reszta? Co u Diann, Doris, Tati? Wieki temu daly znak zycia... Banka, Ekinio, Padlinka, Annaa20, Be_B, Stokrotka, Agula-Kruszyna, Agata_27 i cala nasza wspaniala paczka duzo duzo buziaczkow od Maxia!!! 👄 Zmyka, bo ostatnio pozno spac chodzilam :-P i obiecalam J poprawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje ze nie bardzo sie czulam, mdlosci hustawki nastrojow i bezsennosc w srodku nocy....Zdaje sie ze najgorsze juz odpuscilo ale dalej sie zakreci zcasem w glowie ni stad ni zowad... Gorcia! Zazdroszcze Ci po cichu ze juz znasz plec :-) Ja zyje nadzieja i modle sie co wieczor zeby byla dziewczynka, ale jak USG pokaze ze bedzie synek, to zdaze sie psychicznie nastawic :-P Jak juz ktos zauwazyl, drugi synek w rodzinie-bardzo ekonomicznie ;-) Bernatka, zebym mogla to bym Pratchetta na domowym oltarzyku postawila :-D Nie istnieje zaden inny pisarz z taka wiedza i poczuciem humoru jak Terry! Narobilas mi smaka i chyba znow sie zlapie za Swiat Dysku :-) A Brunek ma na sobie jedynie pizamke jak spi, czy tez moze i body pod spodem? U nas jeszcze nie grzeja, wiec jak bylo zimno, zreszta teraz tez, zakladam Maxiowi najpierw body a na to pizame i spokoj. Dziecko mi sie tez troche budzi po nocy, pewnie przez zeby, bo wszystkie naraz sie na gorze zaczynaja wyrzynac :-) O 6:00 rano karmie piersia i nie ma zmiluj sie nie zasnie dopoki sie nie napije! Potem daje mi jeszcze troche pospac :-) Mam jednak powazny problem. I zadzwonie do psychologa dzieciecego, bo ona ponoc moze poradzic w podobnych sytuacjach. Otoz Max nie zasnie inaczej jak wtulony we mnie, czy tez dopoki mi nie powyciaga za czupryne i nie da pare kopniakow po czym nie przylozy glowa w nos... Dzis to juz byl istny sajgon. Maz sie poddal na koniec i chyba teraz leza oboje w naszym malzenskim lozku :-( Strasznie mi zalezy zeby Max zasypial u siebie, bo jak sie urodzi drugie dziecko to bedzie kolomyja i nie wyrobie... Mam na gllowie: odzwyczajenie od smoczka, nauka zasypiania we wlasnym lozku, odstawienie od piersi i nauka sadzania na nocnik (jeszcze nie zaczelismy). Max nadal jest trudnym do przewijania dzieckiem. Najgorzej jak zrobi kupe po pachy i zaczyna sie wiercic, gdy ja akurat otworzylam \"pakiecik\". Chce wtedy wiszczec i piszczec (tzn. ja chce wiszczec- dostaje ataku paniki :-P ) a musze zachowac swiety spokoj i zachowac kontakt wzrokowy- inaczej po mnie ;-) Max schudl, bo juz od 3 tyg. definitywnie nie karmie po nocach. Ja wiem co czujesz Roxelka, jak sie idzie do pzrychodni a tam Ci mowia ze dziecko schudlo. Mi tez wstyd i zaczynam miec poczucie winy... A to przeciez nie ja krece glowa na boki podczas posilkow ;-) Max je obiadki, jajka, kanapki, parowki, spagetti i mase owocow i doprawdy nie wiem na co on to spala, pewnie na jego slynne \"det\"- ktore powtarza codziennie na okraglo juz od nie wiem ilu tygodni. Ale z drugiej strony to moze mu brakuje nadzwyczajniej w swiecie produktow mlecznych i calej ich dobroci: tluszczy witamin itd. A ja mu ich dac nie moge :-( Co nie wezme do reki w sklepie to ma mleko w sobie... Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy ze tyle tego we wszystkim. Justa, z tym wkladaniem palcow, ja ignoruje i juz widze poprawe! Z reguly ignoruje te zachowania, ktore mi sie nie podobaja u maxa i dziala. A jak go chwale i mowie: \"Brawo Max!\" to maly sam sobie klaszcze :-D Ale fajny widok :-) :-) Mam pytanie do Was, z tymi kombinezonami to jak Wy je macie zamiar zakladac?`Na ciensze spodnie, na rajstopy na grube spodnie? Ja zupelnie jestem zbita z tropu. Oliwia, jak super ze juz widac poprawe! 🌼 Co do wysypek poszczepiennych, to u nas nic podobnego nie wystapilo, ale sie troche tymi Waszymi opowiesciami przejelam :-( Mam nadzieje,z e same szczepionki sa ok. Chcialam jeszcze tylko napisac ze jestecie naj naj najcudowniejsze na swiecie i ze zwlaszcza jak sie wraca tutaj po paru dniach to sie czuje jakby sie wracalo do domu ❤️ Zastanawiam sie tylko gdzie reszta? Co u Diann, Doris, Tati? Wieki temu daly znak zycia... Banka, Ekinio, Padlinka, Annaa20, Be_B, Stokrotka, Agula-Kruszyna, Agata_27 i cala nasza wspaniala paczka duzo duzo buziaczkow od Maxia!!! 👄 Zmyka, bo ostatnio pozno spac chodzilam :-P i obiecalam J poprawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje ze nie bardzo sie czulam, mdlosci hustawki nastrojow i bezsennosc w srodku nocy....Zdaje sie ze najgorsze juz odpuscilo ale dalej sie zakreci zcasem w glowie ni stad ni zowad... Gorcia! Zazdroszcze Ci po cichu ze juz znasz plec :-) Ja zyje nadzieja i modle sie co wieczor zeby byla dziewczynka, ale jak USG pokaze ze bedzie synek, to zdaze sie psychicznie nastawic :-P Jak juz ktos zauwazyl, drugi synek w rodzinie-bardzo ekonomicznie ;-) Bernatka, zebym mogla to bym Pratchetta na domowym oltarzyku postawila :-D Nie istnieje zaden inny pisarz z taka wiedza i poczuciem humoru jak Terry! Narobilas mi smaka i chyba znow sie zlapie za Swiat Dysku :-) A Brunek ma na sobie jedynie pizamke jak spi, czy tez moze i body pod spodem? U nas jeszcze nie grzeja, wiec jak bylo zimno, zreszta teraz tez, zakladam Maxiowi najpierw body a na to pizame i spokoj. Dziecko mi sie tez troche budzi po nocy, pewnie przez zeby, bo wszystkie naraz sie na gorze zaczynaja wyrzynac :-) O 6:00 rano karmie piersia i nie ma zmiluj sie nie zasnie dopoki sie nie napije! Potem daje mi jeszcze troche pospac :-) Mam jednak powazny problem. I zadzwonie do psychologa dzieciecego, bo ona ponoc moze poradzic w podobnych sytuacjach. Otoz Max nie zasnie inaczej jak wtulony we mnie, czy tez dopoki mi nie powyciaga za czupryne i nie da pare kopniakow po czym nie przylozy glowa w nos... Dzis to juz byl istny sajgon. Maz sie poddal na koniec i chyba teraz leza oboje w naszym malzenskim lozku :-( Strasznie mi zalezy zeby Max zasypial u siebie, bo jak sie urodzi drugie dziecko to bedzie kolomyja i nie wyrobie... Mam na gllowie: odzwyczajenie od smoczka, nauka zasypiania we wlasnym lozku, odstawienie od piersi i nauka sadzania na nocnik (jeszcze nie zaczelismy). Max nadal jest trudnym do przewijania dzieckiem. Najgorzej jak zrobi kupe po pachy i zaczyna sie wiercic, gdy ja akurat otworzylam \"pakiecik\". Chce wtedy wiszczec i piszczec (tzn. ja chce wiszczec- dostaje ataku paniki :-P ) a musze zachowac swiety spokoj i zachowac kontakt wzrokowy- inaczej po mnie ;-) Max schudl, bo juz od 3 tyg. definitywnie nie karmie po nocach. Ja wiem co czujesz Roxelka, jak sie idzie do pzrychodni a tam Ci mowia ze dziecko schudlo. Mi tez wstyd i zaczynam miec poczucie winy... A to przeciez nie ja krece glowa na boki podczas posilkow ;-) Max je obiadki, jajka, kanapki, parowki, spagetti i mase owocow i doprawdy nie wiem na co on to spala, pewnie na jego slynne \"det\"- ktore powtarza codziennie na okraglo juz od nie wiem ilu tygodni. Ale z drugiej strony to moze mu brakuje nadzwyczajniej w swiecie produktow mlecznych i calej ich dobroci: tluszczy witamin itd. A ja mu ich dac nie moge :-( Co nie wezme do reki w sklepie to ma mleko w sobie... Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy ze tyle tego we wszystkim. Justa, z tym wkladaniem palcow, ja ignoruje i juz widze poprawe! Z reguly ignoruje te zachowania, ktore mi sie nie podobaja u maxa i dziala. A jak go chwale i mowie: \"Brawo Max!\" to maly sam sobie klaszcze :-D Ale fajny widok :-) :-) Mam pytanie do Was, z tymi kombinezonami to jak Wy je macie zamiar zakladac?`Na ciensze spodnie, na rajstopy na grube spodnie? Ja zupelnie jestem zbita z tropu. Oliwia, jak super ze juz widac poprawe! 🌼 Co do wysypek poszczepiennych, to u nas nic podobnego nie wystapilo, ale sie troche tymi Waszymi opowiesciami przejelam :-( Mam nadzieje,z e same szczepionki sa ok. Chcialam jeszcze tylko napisac ze jestecie naj naj najcudowniejsze na swiecie i ze zwlaszcza jak sie wraca tutaj po paru dniach to sie czuje jakby sie wracalo do domu ❤️ Zastanawiam sie tylko gdzie reszta? Co u Diann, Doris, Tati? Wieki temu daly znak zycia... Banka, Ekinio, Padlinka, Annaa20, Be_B, Stokrotka, Agula-Kruszyna, Agata_27, Agnese 34i cala nasza wspaniala paczka duzo duzo buziaczkow od Maxia!!! 👄 Zmyka, bo ostatnio pozno spac chodzilam :-P i obiecalam J poprawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje ze nie bardzo sie czulam, mdlosci hustawki nastrojow i bezsennosc w srodku nocy....Zdaje sie ze najgorsze juz odpuscilo ale dalej sie zakreci zcasem w glowie ni stad ni zowad... Gorcia! Zazdroszcze Ci po cichu ze juz znasz plec :-) Ja zyje nadzieja i modle sie co wieczor zeby byla dziewczynka, ale jak USG pokaze ze bedzie synek, to zdaze sie psychicznie nastawic :-P Jak juz ktos zauwazyl, drugi synek w rodzinie-bardzo ekonomicznie ;-) Bernatka, zebym mogla to bym Pratchetta na domowym oltarzyku postawila :-D Nie istnieje zaden inny pisarz z taka wiedza i poczuciem humoru jak Terry! Narobilas mi smaka i chyba znow sie zlapie za Swiat Dysku :-) A Brunek ma na sobie jedynie pizamke jak spi, czy tez moze i body pod spodem? U nas jeszcze nie grzeja, wiec jak bylo zimno, zreszta teraz tez, zakladam Maxiowi najpierw body a na to pizame i spokoj. Dziecko mi sie tez troche budzi po nocy, pewnie przez zeby, bo wszystkie naraz sie na gorze zaczynaja wyrzynac :-) O 6:00 rano karmie piersia i nie ma zmiluj sie nie zasnie dopoki sie nie napije! Potem daje mi jeszcze troche pospac :-) Mam jednak powazny problem. I zadzwonie do psychologa dzieciecego, bo ona ponoc moze poradzic w podobnych sytuacjach. Otoz Max nie zasnie inaczej jak wtulony we mnie, czy tez dopoki mi nie powyciaga za czupryne i nie da pare kopniakow po czym nie przylozy glowa w nos... Dzis to juz byl istny sajgon. Maz sie poddal na koniec i chyba teraz leza oboje w naszym malzenskim lozku :-( Strasznie mi zalezy zeby Max zasypial u siebie, bo jak sie urodzi drugie dziecko to bedzie kolomyja i nie wyrobie... Mam na gllowie: odzwyczajenie od smoczka, nauka zasypiania we wlasnym lozku, odstawienie od piersi i nauka sadzania na nocnik (jeszcze nie zaczelismy). Max nadal jest trudnym do przewijania dzieckiem. Najgorzej jak zrobi kupe po pachy i zaczyna sie wiercic, gdy ja akurat otworzylam \"pakiecik\". Chce wtedy wiszczec i piszczec (tzn. ja chce wiszczec- dostaje ataku paniki :-P ) a musze zachowac swiety spokoj i zachowac kontakt wzrokowy- inaczej po mnie ;-) Max schudl, bo juz od 3 tyg. definitywnie nie karmie po nocach. Ja wiem co czujesz Roxelka, jak sie idzie do pzrychodni a tam Ci mowia ze dziecko schudlo. Mi tez wstyd i zaczynam miec poczucie winy... A to przeciez nie ja krece glowa na boki podczas posilkow ;-) Max je obiadki, jajka, kanapki, parowki, spagetti i mase owocow i doprawdy nie wiem na co on to spala, pewnie na jego slynne \"det\"- ktore powtarza codziennie na okraglo juz od nie wiem ilu tygodni. Ale z drugiej strony to moze mu brakuje nadzwyczajniej w swiecie produktow mlecznych i calej ich dobroci: tluszczy witamin itd. A ja mu ich dac nie moge :-( Co nie wezme do reki w sklepie to ma mleko w sobie... Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy ze tyle tego we wszystkim. Justa, z tym wkladaniem palcow, ja ignoruje i juz widze poprawe! Z reguly ignoruje te zachowania, ktore mi sie nie podobaja u maxa i dziala. A jak go chwale i mowie: \"Brawo Max!\" to maly sam sobie klaszcze :-D Ale fajny widok :-) :-) Mam pytanie do Was, z tymi kombinezonami to jak Wy je macie zamiar zakladac?`Na ciensze spodnie, na rajstopy na grube spodnie? Ja zupelnie jestem zbita z tropu. Oliwia, jak super ze juz widac poprawe! 🌼 Co do wysypek poszczepiennych, to u nas nic podobnego nie wystapilo, ale sie troche tymi Waszymi opowiesciami przejelam :-( Mam nadzieje,z e same szczepionki sa ok. Chcialam jeszcze tylko napisac ze jestecie naj naj najcudowniejsze na swiecie i ze zwlaszcza jak sie wraca tutaj po paru dniach to sie czuje jakby sie wracalo do domu ❤️ Zastanawiam sie tylko gdzie reszta? Co u Diann, Doris, Tati? Wieki temu daly znak zycia... Banka, Ekinio, Padlinka, Annaa20, Be_B, Stokrotka, Agula-Kruszyna, Agata_27, Agnese 34i cala nasza wspaniala paczka duzo duzo buziaczkow od Maxia!!! 👄 Zmyka, bo ostatnio pozno spac chodzilam :-P i obiecalam J poprawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje ze nie bardzo sie czulam, mdlosci hustawki nastrojow i bezsennosc w srodku nocy....Zdaje sie ze najgorsze juz odpuscilo ale dalej sie zakreci zcasem w glowie ni stad ni zowad... Gorcia! Zazdroszcze Ci po cichu ze juz znasz plec :-) Ja zyje nadzieja i modle sie co wieczor zeby byla dziewczynka, ale jak USG pokaze ze bedzie synek, to zdaze sie psychicznie nastawic :-P Jak juz ktos zauwazyl, drugi synek w rodzinie-bardzo ekonomicznie ;-) Bernatka, zebym mogla to bym Pratchetta na domowym oltarzyku postawila :-D Nie istnieje zaden inny pisarz z taka wiedza i poczuciem humoru jak Terry! Narobilas mi smaka i chyba znow sie zlapie za Swiat Dysku :-) A Brunek ma na sobie jedynie pizamke jak spi, czy tez moze i body pod spodem? U nas jeszcze nie grzeja, wiec jak bylo zimno, zreszta teraz tez, zakladam Maxiowi najpierw body a na to pizame i spokoj. Dziecko mi sie tez troche budzi po nocy, pewnie przez zeby, bo wszystkie naraz sie na gorze zaczynaja wyrzynac :-) O 6:00 rano karmie piersia i nie ma zmiluj sie nie zasnie dopoki sie nie napije! Potem daje mi jeszcze troche pospac :-) Mam jednak powazny problem. I zadzwonie do psychologa dzieciecego, bo ona ponoc moze poradzic w podobnych sytuacjach. Otoz Max nie zasnie inaczej jak wtulony we mnie, czy tez dopoki mi nie powyciaga za czupryne i nie da pare kopniakow po czym nie przylozy glowa w nos... Dzis to juz byl istny sajgon. Maz sie poddal na koniec i chyba teraz leza oboje w naszym malzenskim lozku :-( Strasznie mi zalezy zeby Max zasypial u siebie, bo jak sie urodzi drugie dziecko to bedzie kolomyja i nie wyrobie... Mam na gllowie: odzwyczajenie od smoczka, nauka zasypiania we wlasnym lozku, odstawienie od piersi i nauka sadzania na nocnik (jeszcze nie zaczelismy). Max nadal jest trudnym do przewijania dzieckiem. Najgorzej jak zrobi kupe po pachy i zaczyna sie wiercic, gdy ja akurat otworzylam \"pakiecik\". Chce wtedy wiszczec i piszczec (tzn. ja chce wiszczec- dostaje ataku paniki :-P ) a musze zachowac swiety spokoj i zachowac kontakt wzrokowy- inaczej po mnie ;-) Max schudl, bo juz od 3 tyg. definitywnie nie karmie po nocach. Ja wiem co czujesz Roxelka, jak sie idzie do pzrychodni a tam Ci mowia ze dziecko schudlo. Mi tez wstyd i zaczynam miec poczucie winy... A to przeciez nie ja krece glowa na boki podczas posilkow ;-) Max je obiadki, jajka, kanapki, parowki, spagetti i mase owocow i doprawdy nie wiem na co on to spala, pewnie na jego slynne \"det\"- ktore powtarza codziennie na okraglo juz od nie wiem ilu tygodni. Ale z drugiej strony to moze mu brakuje nadzwyczajniej w swiecie produktow mlecznych i calej ich dobroci: tluszczy witamin itd. A ja mu ich dac nie moge :-( Co nie wezme do reki w sklepie to ma mleko w sobie... Nigdy wczesniej nie zdawalam sobie sprawy ze tyle tego we wszystkim. Justa, z tym wkladaniem palcow, ja ignoruje i juz widze poprawe! Z reguly ignoruje te zachowania, ktore mi sie nie podobaja u maxa i dziala. A jak go chwale i mowie: \"Brawo Max!\" to maly sam sobie klaszcze :-D Ale fajny widok :-) :-) Mam pytanie do Was, z tymi kombinezonami to jak Wy je macie zamiar zakladac?`Na ciensze spodnie, na rajstopy na grube spodnie? Ja zupelnie jestem zbita z tropu. Oliwia, jak super ze juz widac poprawe! 🌼 Co do wysypek poszczepiennych, to u nas nic podobnego nie wystapilo, ale sie troche tymi Waszymi opowiesciami przejelam :-( Mam nadzieje,z e same szczepionki sa ok. Chcialam jeszcze tylko napisac ze jestecie naj naj najcudowniejsze na swiecie i ze zwlaszcza jak sie wraca tutaj po paru dniach to sie czuje jakby sie wracalo do domu ❤️ Zastanawiam sie tylko gdzie reszta? Co u Diann, Doris, Tati? Wieki temu daly znak zycia... Banka, Ekinio, Padlinka, Annaa20, Be_B, Stokrotka, Agula-Kruszyna, Agata_27, Agnese 34i cala nasza wspaniala paczka duzo duzo buziaczkow od Maxia!!! 👄 Zmyka, bo ostatnio pozno spac chodzilam :-P i obiecalam J poprawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hekj...witam was.. Dzisiaj byla m z Dawciem na usg jamy brzusznej wyszlo dobrze , odebralam posiew.. i wyszl bakteria - Enterococcus faecalis... bakteria oporna na wszystkie grupy antybiotyków, wiec w sumie nie wiadomo czym ja likwidowac, a do tego zapalenie oskrzeli i znowu antybiotyk.... ojj mam juz dosc.. mam nnadzieje ze nastepny posiew wyjdzie dobrze...no i ze maly bedzie juz zdrowy bo i on i ja sie bmecze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja - Gorcia - nie doczytałam - gratulacje dla przyszłej mamy kolejnego synka - dużo tych chłopów;) agnese34 🌻 Plusia - ja pod piżamkę nic - tylko pampera - ale u nas już grzeją i teraz jak potargał sobie pajaca to śi w bluzeczce z długim rękawem, na pampera majtki, żeby sprzętu nie zdjął i jak chłodniej to skarpetki - tyle, że u nas przy intensywnym wietrzeniu temperatura w nocy spada do 21 stopni góra - mniej się nie da :( Heh - i to na raz tak próbujesz smoka własne łóżko pierś i nocnik? Nie wyrobiłabym - ledwo nerwowo wytrzymuję próbę kontynuowania nauki jedzenia łyżeczką - wytrzymuję góra 3 łyżki rozmazane na twarzy, wtarte w bluzę czy spodnie - bo zawsze ląduje za śliniakiem jakkolwiek wielki by nie był;) - nocniczek czeka - czasem próbuję na taką nakładkę na sedes go sadzać ale \"nie czuje woli Bożej\" ten mój syn, w łóżeczku śpi, piersi - no cóż;) a smoczek - ojjjjjjjjjjj ma go tylko przy zasypianiu i nie wiem - do 18 roku życia mu go zostawię bo mam słaby charakter - a na raz - ojjjjjjjj mam za słabe leki ;) A pan Pratchett - hehe - te ołtarzyki to z moim M. byście mogli stawiać;) - ja uwielbiam ale zdarza mi s ę zasłonić na półce jego twórczość czasem nawet \"podłym\" romansem - żałuję tylko, że nie znam na tyle dobrze angielskiego, żeby sie poznać na dowcipie oryginałów - takim sposobem muszę czekać na polskie tłumaczenia i jestem sporo do tyłu bo tu wychodzą z kilkuletnim poślizgiem - chociaż wydawcy pracują nad wyrównaniem różnic podobno;) I jeszcze tabelka - więcej zębów więcej miesięcy :) NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........10000 /78.......11. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........10000 /78.......11. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..13......4860/56.......1250 0/82........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5 poprawiam tabelke bo nam sie uroslo :) U nas coagle zamieszanie bo przeprowadzamy sie wiec nie mam czasu do koputera usiasc :( ale satysfakcja ze w koncu na swoje idziemy jest Niestety przez jakis czas nie bede miala dostepu do internetu wiec pozegnam sie z Wami w piatek na jakis czas niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za pamięć. Brawa za pierwsze kroczki Emilki. Plusiu 🌻 Górcia 🌻 Banka26 nie wiem czy byłaś już z wynikiem posiewu u lekarza. Nie wiem też czy to bakteria z moczu bo jeśli tak to oznacza że źle został pobrany mocz. W posiewach jestem przodowniczką, robię co 3 miesiące obecnie a wcześniej raz na miesiąc ponieważ u mojego syna podejrzewano refluks moczowy. Bakteria o której piszesz jest normalną bakterią występującą w kale, prawdopodobbnie gdzieś pod napletkiem lub na skórze dziecka była, ja mimo że dobrze umyłam dziecko to i tak wyszło że chyba jednak gdzieś była pod napletkiem i wysikał ją. Kiedyś korzystałam z woreczków ale jeśli dzieko nie wysika się w ciągu dziesięciu minut to już wynik jest przekłamany. Teraz robię inaczej, kąpię dokładnie dziecko potem okolicę pupy osuszam papierowym ręcznikiem, przed kąpielą poję dziecko, potem kładę go na ręczniku daję butlę z mlekiem biorę jałowy pojemnik i czekam, jak zacznie sikać to pierszwy strumień leci na papierowy ręcznik a drugi już łapię do kubeczka, potem od razu do lodówki i rano do badania. Może nie będzie tak źle, napisz co powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka..dzieki..byłam odrazu po odebraniu wyniku.. tez sie dziwila skad fo ma bo to bakteria szpitalna i pasozytuje w kale..ale tak czy siak wydaje mis ie ze to zle bo jak nie w moczu to wkale ma bkterienie?? czy ona tam u kazdego jest... a lekarka powiedziala ze narazie nic ni da na ta bakterie bo prawie na wszystkie antybiotyki jest odporna... i poki co bedziemy leczyc zinatem zapalenie oskrzeli a za 2 tyg. jescze raz posiew zrobimy... takze nie wiem... mam nadzieje ze zaden szpital nas nie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim Dawno nic nie pisłam ale czytam Was regularnie. Padlinka... gratulacje dla Emilki !!! Moje Donisiątko niestety dalej nie chodzi... zaczyna mnie już to poważnie martwić. Plusiu... Dominika też zasypia tylko wtulona we mnie i dopiero jak zaśnie to mogę ją odtransportować do łóżeczka. Na nocnik tez jeszcze nie sadzam bo jak kilka razy próbowałam to się kończyło atakami histerii. Górcia... gratuluję drugiego chłopczyka. Imię już wybrane? :D Kati... strasznie Ci zazdroszczę tej przeprowadzki. U mnie nic się nie zapowiada na zmiany niestety. NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........10000 /78.......11. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..13........2750/52.......9000 /74.........7. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..13......4860/56.......1250 0/82........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich chorowitków dużo zdrówka, mnie tez zaczyna coś dopadać!! a Oliwa13 ta płukanka jest okropna, ja jej nie mogłam zrobić Dla chodzącej Emi tysiące buziaczków i wielkie brawa i dla Padlinki też Plusia pomaleńku dasz rade odzwyczaić Max :), a co do kombinezonu to wszystko bedzie zależało do tego jaka bedzie pogoda czy bedzie śnieg czy błoto i czy przypadkiem Ksenia niebedzie chciała usiąść w tym błotku, ja kupie jej rajstopy frote i same spodnie bede zakładała, o ile zima bedzie dla nas łaskawa Kpiotrowicz a ja czekam i czekam i czekam .... kiedy do nas wrócisz? Kseni przebijają sie górne zęby 4 na raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u was, ale dziś w aptece zaproponowano mi zamiast cebion-u cevikap, witamina C ale połowe tańsza hop hop czy tu ktoś jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja na sekunde, ostatnio nie mam na nic czasu.:O dziki za gratulacje dla Emi :) hih doczekalismy sie :) zobaczymy czy teaz juz bedzie chodzic czy dalej pelzac:p basia-spokojnie, ja sieprzestalam denerwowac i w ciagu miesiaca emi porobila duze postepy. roznie dzieci zaczynaja chodzic :) ekinio 🌻 my dajemy juvit-tez tanszy od cebionu. jak ksenia znosi te zabki?ciezko pewnie?sciskamy!! przepraszam ze nie pise do Was wszystkich ale juz musze uciekac dalej do pracy. :( wszystkie mocno pozdrawam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo mamunie i ich pociechy mam dobre wiadomosci nie bedemiala przerwy w nadawaniu ;) okazalo sie ze juz 1 .10 podlacza mi necika na nowym mieszkanku hura!! Mocno caluje mamusie ktore sa w ciazy jak czujecie sie i jak wspolpracuja wasze pociechy ?? U nas plan na kolejne dziecko odlozony na polke bo przeprowadzka no i potem umeblowac trzeba ech chyba to potrwa a moze i nie ;) ja biore cerazette i jak przez 6 m-cy nie mialamproblemow tak w ostatnim m-cu 3 tyg okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czemu tu nie daja dzieciom cebionu,my po odstawieniu witaminy d dostalismy zymafluor na zabki i tyle Padlinka wielkie brawa dla Emi Plusia Nelcia tez zasypia tylko ze mna a wlasciwie na mnie ,i zawsze kiedy ja probwalam odzywaczaic spac z nami to moj maz ,no nie mecz dziecka wez ja do nas itd,ale teraz bedzie mial kontrakt w holandi wiec bede sama przez jakis czas ,to napewno ja oducze,NAPEWNO! Wczoraj byla u mnie kolezanka z 17-miesieczna coreczka i prosila mnie bym jej przez 3 dni w tyg pilnowala malej bo ma juz ostatni rok na studiach i nie chce przerywac ,a w zlobku nie ma miejsc ,no i na prawdziwa opiekunke jej nie stac ,nie potrafilam jej odmowic ,bo mi sie jej szkoda zrobilo ale boje sie tej odpowiedzialnosci za dwoje malych dzieci ze szok ,no i moj maz : jak ty sobie to wszystko wyobraz??? z nelcia nie mozesz sobie poradzic a tu jeszcze jedno dziecko ........no coz sprobuje zdrowia dla wszystkich naszych chorowitkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! gorACE pozdrowienia z upalnej Grecji:) jest cudnie - pogoda piekna, hotel swietny. Gabi pieknie spi i swietnie sie przystosowala. Lot zniosla super - nawet nie zaplakala. Przyznam, ze przydalabym nam sie bbcia na chociaz 2 godz dziennie;) G jest tu duzo bardziej absorbujaca niz w Polsce ;) Do uslyszenia za tydzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotorwicz 😘 bawcie sie dobrze i miło że znalazłaś chwilke by do nas zaklikać Justa29 brawa dla Patryka 🌻 Edusia dasz rade z dwójką i może sie zarazisz i postarasz o kolejne ;) , pozdrawiamy Kati75 :) a byłaś u gin.? 3 tyg to długo Padlinka Ksenia odpukać narazie zachowuje sie bez zmian, i oby tak dalej ja właśnie byłam u cieżarnej sąsiadeczki na kawie i powiem wam że termin ma na 4.10 ale \"rodzimy\" juz od pt, tzn strasznie to przeżywam jakbym to ja miała rodzić, i boje sie o nią bo ma małopłytkowość, czy coś o zbliżonej nazwie, przez co niebedzie mogła mieć znieczulenia! a morfologię robi co 3 dni i wychodzi gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Patryka! 🌼 Edusia, Basia26 dzieki za pocieszenie... My od trzech dni \"walczymy\" z samodzielnym zasypianiem Maxa w jego wlasnym lozeczku. Nie wierzylam wlasnym oczom,Maxiodzis wieczorem po raz pierwszy od niepamietnych zcasow usnal we wlasnym lozku i to bez zadnych hecy! Ale jak znam zycie to jutro znow bedzie to samo... no ale nie mam zamiaru sie poddawac. Jak zacznie zasypiac we wlasnym lozeczku na dobre, to przestane go karmic piersia, a potem zabierzemy smoczek, a potem bedzie nocnik :-P Edukacje czas zaczac ;-) Sciskam wszystkich ile sil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio bylam po 3 dniach to uslyszalam ze sie zdarza potem po 10 dostalam plukanke dopochwowa ktora pomogla na 3 dni no i teraz kilka dni temu zastrzyk ktory ma pomoc na razie dziala ale jak dlugo ?? Jak to sie powtorzy to odstawiam tabletki w nosie mam i niech sie dzieje ci chce ;) Patryczek brawo!!! Plusiu trzymam kciuki za postepy Maxia o za Ciebie i ogromne przedsiewziecie :) Mam prosbe a raczej porady szukam Wlasnie sie przeprowadzamy i nie wiem co zrobic z Maxiem czy dalej powinien spac z nami w pokoju czy przeniesc go do swojego. Jestem w rozterce czy to nie za duzo dla jego malej glowki bedzie nowe miejsce i jeszcze spanie oddzielnie poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje że nikt sie nieodzywa?? obraziłyście sie na kafe czy co? Plusia 🌻 Gorcia 🌻 Edusia buziaczki dla Ciebie i Nelly Padlinka pracocholiczko daj znak życia 😘 Donn jak Aurusia czy już zdrowa? Be_B czy lepjej sie czujecie? Banka26 jak Dawidek sie czuje? Oliwia jak buzia Piotrusia? Kotunia co u was, jak sie mniewa Aluś? Moniap co u Jasia? Annaa20 czy przenieśli Cię już na zaoczne studia? Roxelka czekamy na fotki :) a reszta dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio, u nas dobrze, Michałek jeszcze smarka i kaszle, ale jestem dobrej myśli 🌼 jutro na studia brrrr, a kochana padlinka zostanie z Michałkiem, jak dobrze mieć kogo wykorzystac :-) Michaś od 2 dni gardzi herbatką, spróbuję mu znowu dać, może wypije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×