Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Agata_27, Powaznie, ze Szymek spi do 14:00-tej? Ale jak w jednym ciagu? A co robi w nocy? U mnie jak wsyzstko jest normalnie to Max spi 11-12 godz. w nocy, a potem 1,5h w ciagu dnia (np przed polud. ok. 11-tej) a potem skubany trzyma sie na nogacg caluski dzien. jak on to robi, nie mam pojecia :-) Wreszcie dalam Maxiowi do posmakowania truskawki (polskie). Szwedzkich sie balam bo sa pryskane jakims gazem nerwowym i moze to byc niebezpieczne dla malenkich dzieci. J ma nowe hobby, probuje na Google Earth (zdjeciach satelitarnych dostepnych w sieci) odnalezc zaginiony samolot Steve\'a Fossett\'a, dzis znalazl w nocy taki samolot ktory potencjalnie moglby byc wlasnie samolotem owego miliardera, ale... dopoki sie nie sprawdzi to nie ma pewnosci. W kazdym razie cala noc mi spac nie dal, ciagle przybiegal i opowiadal co widzial w i-necie a potem jeszcze przez 2 godz. rozmawial z przyjacielem zyjacym w Stanach. Ach ci faceci :-P Co do Livmar, Edusia, to juz mi sie dawno wydawalo ze sie na nas obrazila. Przykro, ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusiu, ja mam konto na gmailu, a można tam ustawić by zdjęcia przychodziły mniejsze jak ktoś po kilke mega wysłał? Bo tak chyba napisałaś, a ja nie zrozumiałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be_B, nie nie zrozumialysmy sie, zdjecia przychodza w oryginalnym rozmiarze, jedyna zaleta gmail, ze ma mase gigabajtow i starczy miejsca na wiele miesiecy a moze i lat. Ja moje konto mam juz 3 lata :-) i jeszcze sie nie zapelnilo ;-) A mam wciaz zachowane niemal wsyzstkie maile wyslane i przyslane! Jest taki inny program do zjec, ktorego ja uzywam, PICASA, tam mozna samemu regulowac rozmiary zdjec i wysylac chocby po 35 sztuk naraz, co zajmuje mi jedynie 2 minutki. W normalnym systemie msuze ladowac zdjecia pojedynczo, a tu tylko zaznaczam te co chce wyslac i w droge :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu, Picassę też używam do obróbki zdjęc na stronę Michałka i nie tylko. Ale chyba się faktycznie nie zrozumiałyśmy :-), bo moim problemem jest nie mała skrzynka, lecz limitowany Internet, limit wynosi 500 mega i po przekroczeniu tego spowalnia mi tak strasznie, że mnie telepie. No ale kosztuje tylko 29 zł hhihih, więc czego tu się spodziewać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bylam z mal u lekarza z ta pupcia i powiedzial zapalenie pieluszkowe i ze sie dziwi ze tak pozno to ma bo kazde dziecko to przechodzi ale wczesniej.Zapisal masc specjalnie robiona i faktycznie pomaga juz jej to zbladlo ale jeszcze ma .U Nas nic nowego pracuje do 17.30 wiec duzo czasu wieczorem nie ma wiec go spedzam z Paulinka.Teraz ona spi a Ja sie ide pluskac i tez spac no chyba ze zostane napadnieta:)przez maza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zabralam Maxia na dlugi spacer po parku i mi sie zdrzemnal na godzine :-P no i musialam walczyc potem wieczorem z usypianiem. Zasnal dopiero o 21:00. Strasznie mnie mdlilo dzis caluski dzien, w ogole wydaje mis ie troche inna ta cala druga ciaza, ale to moze dlatego ze karmie i sklad hormonalny w organizmie jest inny niz poprzednim razem. Co do jedzenia, dalej Maxiowi wciskam kaszke, az mi go szkoda, tak sie wykreca. I tez przy stole musze zabawiac an okraglo, dzis nie mialam sily to bylo pod gorke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No śpiochy!!! Wstajemy.!!!! Ja już druga kawka, śniadanko a tu dalej cisza ;) Wojtuś nie chce jeść żadnych kaszek, próbowałam już wszystkie smaki, naciąga go okropnie, połyka ale ma torsje :(, ani w butelce ani łyżeczką. Czasem gotuję zwykłe mleko, wrzucam do niego 2 sucharki, miksuję i to chętnie wypija. Na nutramigenie się nie da bo smak paskudny. Powoli zacznę zmieniać mleko na inne, zobaczymy może zrezygnuje z nutramigenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja już od 6 nie śpie jak zwykle zresztą.. Strokrotka>> no to wojtuś zwyczajnie kaszy nie lubi.. to nie ma go co zmuszać .. be_B>> wiem nudze :P.. ale daj przepis na te sałatke z mozarellą.. bo mam właśnie w domku a lubie bardzo... w zamian jak zechcesz dam przpis na spagetti :D z mozarellą ... Basia24 >> dobrze że Paulince sie polepszyło Plusia>> ale ten twój Maź łobuziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł dziewczynki :) -a ja wstaje sobie codziennie o 6.20 :o zanim sie wyszykuje, gabi obudze to i tak sie nie wyrabiam...z niczym ehhhhhhhhh buuuuuuuuu -boli mnie brzuch blehhh, a glosniki w komputerze sie popsuly chyba bo trzeszcza jak diabli... :/ -kawa w pracy sie skoonczyla i musialam lure wypic -jakos mi smutnoooo ehhhh a poza tym same pozytywy hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn 🌼, sałatka z mozarellą: plasterek pomidora przyprawionego pieprzem i solą, na to plasterek mozarelli, na to listek bazylii, a potem listek pomidora, plasterek mozarelli i listek bazylii itd.......itd, aż Ci się składniki skończą. Na to się polewa troszynkę oliwy, ale ja ostatnio zapomniałam a i tak smaczne było. Do tego jemy 2 kromki pieczywa chrupkiego, no ale ciemnie też by było cool :-D Tylko muisz mieć mozarelle w jednej kuli :D, bo widziałam, ze są też małe kuleczki do koreczków dobre. Jak się kładzie jeden składnik na drugi to nie w formie piramidki, tylko hm, jakby to opisac jak karty, które masz zaraz wylosować hehe. W sumie chyba na opakowaniu jest taki przepis hehe :-). A poproszę o przepis na spagetti. padlinka, bądź dzielna 🌼, jeszcze parę godzin i wracasz do domu Sytuacja opanowana, pogoń za uciekającym i sikającym na wszystkie strony Michałkiem ukończona, mógłby iść spać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_b dzieki :P okazalo sie ze u mnie to nie glosniki trzeszczaly tylko otwarta strona internetowa hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy 5 zęba - gorna jedynka, hurra w koncu na gorze :) a mnie Beatka nie chce pic mleka, jak kiedys wypijala cala butelke, tak teraz jak widzi butelke z bialym plynem, stanowczym gestem ja odsuwa. Sprytna, bo jak kolor płynu jest inny (soczek), to nie protestuje ;) kaszki nigdy nie lubila, zrobilam jej grysik - be, nie dobry zrobilam kakao - tez nie jedynie co je z mleka to danio i mleczne batoniki kinder podobnie jak Wasze dzieci, uwielbia ogladac teledyski dla dzieci, ja jej puszczam na komputerze z portalu interii i sie nauczyla, ze jak chce posluchac to stoi pod komputerem i piszczy... Ach z tym piszczeniem to tez nie ma co gadac, jak tylko cos chce to taki pisk, ze az uszy bola. No i od 1 urodzin Beatka sama drepcze po domu :) ale ulga dla kregoslupa NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80..........8. 2.Annaa20 ........Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79........... 8. 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82...........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86..........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78...........8. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.........11. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88...........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78..........9. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10500 /75...........4. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /.............8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/.............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/............6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......10700/78..........7. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71............. 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75..........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71..........6. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79..........7. 18.banka26...........Dawid..13........3350/54 ......11100/82..........9. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73...........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71..........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80......8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73...........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70............. 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.........12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8400 /80...........6. 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74...........4. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79..........8. 28.Agula-kruszyna...Kasia..12........2970/51......10000/ 80..........6. 29.Ali32..............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74............8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78..........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72...........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78...........3. 33.Kasia 30...........Jakub..12.......4820/58........1050073......... ..7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72.........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75..........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72..........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76.........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ..........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71..........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600.............. .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 250/76..........3. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........114 00/.............5 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh stokrotko, jakos sie trzeba pocieszac, co nie ?;) u nas taka ciezka atmosfera dzis w pracy ze ledwo chyba dociagne do 16.00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B>> pomidory smażysz na oliwie z oliwek pod koniec dodajesz dużo bazylii... mozarelle pokroić w kostke posypać na makaron i zalać sosem z poidorów.... pycha... a jakie łatwiutkie :)... a no i sosik przyprawić trzeba solą i pieprzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko hasło dnia jest rewelacyjne:) Czekam na następne!!!! Basiu24 dobrze,że pupcia Paulinki już sie goi! Donn,moja Wiki tez wstawała miedzy 5 a 6 rano,ale od jakiegos czasu wstaje o 7. Życzę Ci aby i twoja królewna dała ci dużej pospac:) U mnie generalnie lipaaaaaaa... chciałam wrócic na studia uzupełniające dzienne ale nie było chetnych wiec nie otowrzyli,wiec nie mam gdzie wrocic.Chyba ze na zaoczne,koszt 1850zł za semestr!!!!!!!!!Czekam na decyzje Pawła,mam nadzieje ze uda mi sie rozpocząc te studia zaoczne w tym roku!!!! Moja przyjaciólke spotkała tragedia,ale nie bede o tym pisała ze względu na nasze ciężarne mamusie,które serdecznie pozdrawiam i całuje😘😘😘 Moja Wiki odziwo usneła o 12.30,wiec ide ogarnąc troszke mieszkanko,pozdrawiam Was serdecznie i sciskam mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło wszystkie mamusie be_B dziekuje za przepis:) 🌻 właśnie przed chwilka zrobiłam paste wiec teraz zapraszam na paste z makreli do mnie:) potrafka z kurczaka tez juz zrobiona i myslac o tym ile dziś czasu spedziłam w kuchni to coraz bardziej przypominam matke polke a tak sie zarzekałam ze mnie do garów sie nie zaciągnie:) no ale jak mus to mus:)jak by ktoś głodny czytał to czym predzej do Legnicy na moje specjały ...sa to specjały laika zupełnego kulinarnego wiedz nie gwarantuje ze beda smakowały:) ja mam takie dziwne zachowanie ze jak gotuje to rzadko prubuje to co zrobie,,,,wiec dokąd nie zjemy np objadu nie wiem czy jest dobre,,albo czy zjadliwe:) mój mąż cały czas wychwala to co robie ale nie wiem czy to nie jest przekolorowane zebym miała wiecej zapału do ciągłego gotowania:) no ale zyjemy a co lepsza mamy sie nie źle:) a Alkowi smakuje wszystko co zrobie:) wiec ten nie moze byc zakłamany i zawsze prawde powie:) znaczy pokaze :) jak to dziecko:) Ekinio dla cienie i Kseni 🌻 ❤️ Buziaki ja ide pobaraszkować z dziecięciem moim i wypic kawusie co by mnie na nogi równo postawiło bo jakaś senna sie zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia, zanim do Ciebie dotrzemy to z Twoich pyszności nic nie zostanie :-). A co dobrego umiesz robić? Chętnie zrobię coś jadalnego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zgrozo angina znowu mi sie przyplatala gardlo boli niesamowicie wiec co to moze byc jak nie angina.Ja chyba te migdaly wytne hehe bo to juz 3 angina w tym roku a do konca jeszcxze kilka miesiecy buuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewuszki! do roboty pisać!, bo nam topik zdechnie:-p, ja tu wchodzę z nadzieją,że coś poczytam ,a tu pustka , echo odpowiada!!!!!!!!!!! O żesz ty rym do bolera, bo się pogniewamy!:-) Mój syn o zgrozo przerzuca się na jedną drzemkę w ciągu dnia! Do tej pory musowo miał dwie!A cóż to, przerzuca się na czas zimowy? może szkoda mu dnia , bo ciemno zaczyna się szybko robić!:-D Padlinka>>> kochana a gdzie ty?, ze swoim hasłem dnia!!!!:-D jestem zniecierpliwiona! Pozdro dla wszystkich!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co to nikogo nie ma od rana?? my dzisiaj do lekarza sie wybieramy bo nie wiem czy Aurze przechodzi czy nie... jakoś sie ta choroba nie może zdecydować.. Baśka:) nie daj sie anginie ... Padlinka jak tam dzisiaj w pracy??? i co robi cała reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być\" przestawia na czas zimowy\", zastosowałam powtórzenie, jeszcze jakaś polonistka mnie poprawi ( wiecie kogo mam na myśli) :-D:-D:-D żartowałam!!!!!;-) a tak jakoś szukam zaczepki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniap >> Aurusia już od bardzo dawna śpi raz dziennie.... niestety...ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wróciłam z uczelni. Byłam załatwić sobie wpis z praktyk i zdać indeks. Dojazd na uczelnie kiepśiutki mam ze względu na wstrzymanie ruchu tramwajowego. Michałek kwiczał w każdym tramwaju, eh, zrzucał buty i chciał uciekać. Ledwo żyję. :-D Kto jest polonistką, która lubi błędy poprawiać? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be_b z tego co wiem to chyba plusia chodzila na polonistyke ,wiec moze ona ci cos pomoze? jezeli chodzi o poprawianie bledow.... boze nelcia wstaje teraz tak wczesnie o7 rano!!! a tak ladnie spala do 9.30...........a chodzi spac o 20.30 i raz dziennie od 1 -2 godz.nie wiem teraz ale cos w nia wstapilo ,sluchajcie bo ona ciagle nic tylko drze sie AM AM AM i cigle chce cos jesc...........moze to znow jakas faza szybkiego wzrostu??? mam nadzieje ze jej to minie ,bo bedzie armata mam kolezeanke w siodmym miesiacu ciazy ,och pozazdroscic wszystkim ciezarnym tego brzuszka.........bo juz rodzenia to nie :),ale poki có to u nas koniec ,mamy juz parke i jestesmy szczesliwi ,chyba ze bedzie jakas wpadka ,no to wiadomo..... pozdrawiam wszystkie serdecznie,szczegolnie te ciezarne pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edusiu, nie mam problemów z błędami, wręcz przeciwnie ;-), pytałam z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz, jak to rzuciłaś? ale chyba nie jesteś smutna z tego powodu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×