Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

agata_27🌻 kochana wszystko się ułoży zobaczysz!!!!!!! Stokrotka_26 racje ma! jestem takiego samego zdania! A mój mały potwornicki dzisiaj szalał!- najpierw wylał herbatę na klawiaturę, wyłączył mi się monitor, więc byłam cała w panice ,że jakieś spięcie było! a potem zciągnął na siebie mikser, który zresztą lekko się obłamał! ( dodam, że został zakupiony parę dni temu). Byłam zła na niego, ale uświadomiłam sobie szybko ,że to była tylko i wyłącznie moja wina!. Ciągle zapominam ile on już potrafi i ciągle nie jestem świadoma tego czego się uczy. A uczy się w zastraszającym tempie! Przeraża mnie to troszeczkę! Uciekam ćwiczyć angielski;-);-) dobrej nocki!!!!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :0 Agatka>. trzymaj sie i nie daj sie tecia... olej ich ... wiem ze to latwo sie mowi..a gorzej zrobic ale cwicz :P.. trzymam mocno kciuki zebys dostala mieszkanie... padlinka.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke... Agatka, nie zalamuj sie. Bede trzymac kciuki, zebyscie dostali wlasne mieszkanie. Moze faktycznie idz do burmistrza osobiscie a najlepiej z Szymkiem na reku i powiedz w jakiej sytuacji sie znalezliscie. Burmistrz tez czlowiek i serca z kamienia chyba nie ma. Nie poddawaj sie. Strasznie mi przykro,ze musialas wysluchiwac tyle przykrosci. To okropne uczucie mieszkac z kims, kto zieje jadem i ciezko Ci ejst pewnie teraz w ogole tam przebywac. Ale nie trac nadziei, jeszcze sie wszystko ulozy tak, ze tesciowie beda do Was zaproszenia poczta wysylac bylebyscie ich odwiedzili. Mocno Cie sciskam. Buziaczki dla wsyzstkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka biedactwo caluski dla ciebie,wszystko bedzie dobrze! obyscie tylko dostali to mieszkanko!!! zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja :) zapomnialam wam napisac ze wczoraj byl pierwszy dzien w ktorym sie opiekowalam innym dzieckiem jescze i musze przyznac ze calkiem spoko,mala Rozalia jest bardzo grzeczynm dzieckiem i dzieki bogu bo nela przy niej sie zachowywala jakby w nia cos wstapilo a pewnie tylko przez to ze czula ze nie jest w polu zaineresowania wiec robila wszystko by zwrocic na nia uwage,nawet jak bawilysmy sie na podlodze to ona musiala siedziec mi na kolanach! no i jescze jedno jedza jedna przez druga jak pokroilam jabluszko to jena wziela jedno a za nia druga,jak ta pierwsza zobaczyla ze ta druga wziela to brala jablko w druga raczke i na odwrot ,mozna sie bylo posmiac,naepwno jest to troche stresujace ale jakby nie bylo za 3 godz dostalam 15€ i w sumie nie bylo nam razem az tak zle :) pozdrawiam i milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata_27, jak samopoczucie? Edusia, wiedzialam, ze sobie z dwojka poradzisz ;-) Co do tego usypiania jeszcze, to Ty jeszcze masz czas, a tamta moja znajoma zaczela za pozno :-( Jej dziecko ma 1rok i 9 miesiecy, zaraz urodzi sie kolejne i kobieta ma faktycznie orzech do zgryzienia, bo mala zaczela histeryzowac, jak mama wychodzila... Lepiej odzwyczaic wczesniej, w tym wieku dzieci (wieku anszych brzdacow) szybko zapominaja ze plakaly i dlaczego plakaly minionego wieczoru :-) Co do watrobki, slowo daje, nie mam pojecia, ale wydaje mi sie ze jak Nelcia lubi, to mozna spokojnie podawac. Kati75, jak brzuch? Mam nadzieje,ze krwawienia ustapily. To na pewno jakies zachwianie hormonalne. Mi tez zanim zaszlam w ciaze dzialy sie hece: krwawienia podczas jajeczkowania :-( Lepiej moze idz do gina i zmien tabletki, bo jak hormony sie rzoreguiluja to i z humorem kiepsko... a to sie odbija na zyciu rodzinnym itp.Wiesz, Kati, moj maxio mial taka \"faze\" kiedy musialam go karmic piersia 4-5 razy dziennie (roczne dziecko!!!) ale jak mi w poradni laktacyjnej poradzili, nie bylo powodow do zmartwien i wsyzstko wrocilo do normy, czyt. karmie raz dziennie o 6:00 rano. Widac ma potrzebe bliskosci albo po prostu jest glodny ;-) Agula-Kruszyna 🌼 Padlinka 🌼 ach Ty imprezowiczko ;-) Basia24, gratuluje zakonczenia rehabilitacji 🌼 Ekinio, 🌼 Jak sie miewa cala rodzinka? A jak sypia Xenia? Ja ostatnio rozkoszuje sie wieczoornym wysiadywaniem przed ekranem (komputera) i ogladaniem DVD. Do tego dorzucam czekoladke, herbatke waniliowa albo chipsy, zaleznie od nastroju i tak sie przytulamy ja i J :-) a wsyzstko dzieki temu ze Maxio zasypia na wlasna reke! Ile mi to nerwow i czasu zaoszczedzilo!!! :-D Evvik, gratulacje dla Bartunia! Maxio wciaz ostroznie sie pzremieszcza wzdluz mebli i to tyle... dopiero co uczy sie stac bez trzymanki przez dluzsza chwilke... Moniap31, ale masz urwiska w domu ;-) A tego chodzenia spac z kurami to troche nawet zazdroszcze, chcialabym byc takim skowronkiem, ale urodzilam sie sowa i prowadze zycie nocne :-P Zasypiam najwczesniej o 23:00 Donn, jak usypianie Aurusi? He, he... bezstresowo to moze u nas tak do konca nie bylo, ale trzeba byc konsekwentnym i juz. Maxio czasem dopomina sie naszej uwagi jak juz laduje w lozku, ale to sa sekundowe sprawy i znow jest ok. A ja przeciez \"musze\" miec czas dla siebie i J ;-) Marsjanka 🌼 Bernatka, ja pamietam, jak Maxio mial 6 miesiecy to podraznienia od sliny przyprawialo mnie o bezsennosc. Zdaje sie ze nam linomag pomagal, choc juz nie pamietam dokladnie. Minie- to pewne :-) Gorcia, zazdroszcze Ci takich problemow (jak tych z wyborem proj. domu) ;-) Tez chce! 🌼 U nas z sampoczuciem Maxia juz lepiej, ale kaszle wciaz bidulek i czasem w nocy go ten kaszel budzi. No ale dzisiejsza nocke przespalismy w jednym ciagu (cud!) i przez caly dzien mialam sily na sprzatanie domu i testowanie nowych przepisow kulinarnych, tzn nowych dla mnie, bo wsyzstkie Wy juz umiecie gotowac i tylko ja odkladalam na ostatnia godzine. Szukam fajnych dan \"bezmlecznych i bezserowych, bo kolacje zazwyczaj z Maxiem wspolnie jemy a on wiadomo ma alergie na mleko. Az zal serce sciska ze pewnych rzeczy podac mu nie moge :-( Pocieszam sie ze jest nadzieja,ze on z tej alergii moze kiedys wyrosnie... Sciskam Was ile sil. Wreszcie wyjzralo u nas slonce, od dwoch dni jest cudowna piekna, polska zlota jesien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia u nas tak sobie Ksenia dostała w Pt Eurespal i nasivin, i ma okropny kaszel, teraz jest suchy i duszący, czy któraś z was podawała Eurespal??, u nas kaszel trwa juz ponad tydzien a od śr bardzo meczący jest dla Kseni, podała bym jej sinecod, ale niewiem czy można?? a do przychodzni moge pójść w pn! Edusia wiedziałam że sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski wlasnie po 3 miechach wchodze do netu.Ogladam poczte.Mam mnostwo cudownych zdjec.Dzieciaczki sa juz takie duze.Lece teraz troche poczytac co u Was slychac.U mnie bylo 2 mezczyzn,ale to dluga historia.Sciskam i bardzo dziekuje za fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann oczom nie wierze:) jak sie ciesze ze jesteś kogo jak kogo ale ciebie brakowało mi bardzo BARDZO SIE CIESZE ZE JESTES I NIE RÓB NAM TEGO WIECEJ, NIE ZNIKAJ NA TAK DŁUGO... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann witamy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 super że jesteś :), i czekamy na foto Michasia u nas nocka była taka sobie, Ksenia strasznie kasłała, jakby wnetrzności chciała wykasłać, dopiero o 4 rano odważyłam dać sie do tego Eurospalu syropek prawoślazowy i kaszel ucich, ciekawe na jak długo ?? miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, biedactwa Wy moje... 🌼 U nas Maxio pokasluje ale zdaje sie ze to nie taki \"plucny\" kaszel tylko taki co to w gardle siedzi, ale moze lepiej sie skonsultowac jutro z pielegniarka...? Zobacze jaka bedzie nocka, bo dzis mi znow sie dziecina obudzila o 4:00 i zyc nie dala do 5:30. Ja strasznie sie teraz mecze, bo jak mnie ktos w nocy zbudzi to nie moge na powrot zasnac :-( Gapie sie w sufit i szturcham J co chrapie... :-P Jego chrapanie przeszkadza mi ejdynie kiedy sie obudze, bo jak spie to moze sobie chrapac az sie dom trzesie :-P Diann, Kochana! Tesknilam za Toba!!! Mowisz 2 facetow bylo? ho, ho, ho.... Mi nie starcza energi na jednego, he, he... Buzka! 👄 Dla wsyzstkich cmokasy 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo odzywam się bardzo rzadko, ale czytam was systematycznie. Moje dziecię jest jak żywe srebro, wszedzie go pełno,nie usiedzi w miejscu minuty, więc w obawie o jego zdrowie musze sie za nim niezle nabiegac. gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom. My tez bysmy chcieli drugie dziecko ale niestety w chwili obecnej warunki mieszkaniowe i materialne nam na to nie pozwalaja.mieszkamy u tesciów w jednym pokoju a ja od wrzesnia nie mam pracy. ale jakby sie pojawilo to jakos bysmy musieli dac sobie rade zdrowka dla wszytkich chorych i szybkiego powrotu do zdrowia pozdrawiam postaram sie czesciej pisac obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio 🌻 ale mi żal Kseni 🌻 ile to już czasu się Maluszek męczy. diann -- no nie moge :-) witamy :-) kasia30 ja pamiętam :-) pisz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Bardzo Wam dzękuje za te wszystkie słowa otuchy. Dzięki. Jutro idę do Burmistrza( z Szymonkiem ) i zobaczymy. Napiszę Wam wieczorkiem jak mi poszło. Z teściami nie rozmawiamy, bo po co? Akurat dzisiaj przyjechali , bo na wekeend pojechali sobie na wieś. Było fajnie. ale co fajne to się szybko kończy. Szymon już śpi. Padł biedaczek. Teraz fanie mi dzie spać. W dzień spi tylko raz i dopiero idzie ok 20.00 juz lulki. obudzi się na herbatke jeszcze . Wydoi całą buteleczkę i dalej lulki. Dalej nic nie chce jeść. tylo mleko , danio i kacha. Żadnej zupy , ziemniaka, kanapki, nic z tych rzeczy. DO JUTRA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie tutaj dosyc dlugo, wiec napsize pare slowek... Pawelek rosnie jak na drozdzach, 2 tygodnie temu zaczal sam dreptac :)) na szczescie zadko choruje, czasem dopada go katarek... co do spania, to Pawelek od zawsze zasypial sam, okolo 19-20 dostaje butelke w lozeczku i potem troche jeszcze porobi fikolkow, pogada z misiem i zasypia, nie wyobrazam sobie jakbym miala go nosic na rekach albo wozic w wozku, w ciagu dnia tak samo zaspypia... moj Pawelek wogole na rekach nie lubi byc noszony, to taka zosia samosia moj maz wyjechal do angolow i bardzo bardzo za nim tesknimy, przyjedzie dopiero na swieta no chyba ze wczesniej tam pojedziemy :)) co do maili od Szuchnik...mi sie bardzo podobaja...prosze o wiecej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia29 miło Cie widziec i czytać :-) agata trzymam kciuki za jutrzejszą rozmowę 🌻 stokrotka bardzo się ciesze razem z Tobą, że z bużką Wojtusia wszystko w porządku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 U Piotrusia poprawa znaczna, jednak nie zeszło do końca i czasami wydaje mi si, ze coś się pojawia w innych miejscach niż zawsze. Ale może to już obsesja. Tak czy inaczej chciałabym w tym tygodniu pojechać do profesora, żeby zobaczył sam, jak to wygląda i zadecydował, co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann,zuzia29,Kasia30-kooooooooope lat:)oddzywajcie sie czesciej Agatka27-myslami jestem z Toba i trzymam kciuki na jutrzejszy dzien Ekinio-zdrowka dla Kseni!!i cierpliwosci dla Was Patryk katarek ma a to juz meczące bo zdarzy sie mu zwrocic zalegajaca wydzieline:O pozdrawiam podczytujace mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam nowe - stare formułowiczki, fajnie że znowu będziemy w razem. Olwika dzięki, fajne że u twojego Pawełka też lepiej z buźką, niestety ja też mam obsesję na punkcie każdego wyskakującego pryszcza :(. 🌻🌻❤️❤️ Agata27 super że idziesz załatwiać to mieszkanie, dzielna dziewczyna, nie daj się teścią, jutro będę myślami z tobą i z niecierpliwością czekam na twoją relację z wizyty. Agatko27 nie mogę wejść na link twojego Szymonka na bobasach nawet gdy kopiuję to wychodzi mi główna strona :(:(:(: i jeszcze dla ciebie 🌻🌻❤️❤️ Dla wszystkich przeziębionych i chorujących 🌻🌻🌻 Ja stram się na uszach stawać żeby Wojtuś był zdrowy bo marzy mi się wyjazd do mamusi na wszystkich świętych ehhh żebym tylko mogła pojechać .... Plusia 🌻 Diann 🌻 Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kati - mam nadzieję, że z TŻ-em - lepiej - a może w Polsce ginekolog? Agata27 - goooorąco ściskam wszystkie paluchy - nie tylko kciuki - za tę rozmowę z burmistrzem i za szybkie otrzymanie mieszkania. Ech - że tez moga być tacy niefajni ludzie jak ci Twoi teściowie - :( Diann 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wiiiiiiiiiiitam:) Ekinio - ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj mam nadzieję, że kaszel poszedł precz? Zdrówka!!! ksia30, zuzia29 🌻 A ja mam za sobą pierwszą noc dziecka poza domem - od wczorajszego popołudnia do dzisiejszego wieczora Bruno był u dziadków - my z TŻ poszliśmy balować na wesele za miasto - ech- i wiecie co - ta mała cholera wcale nie tęskniła - bawił się wyśmienicie bo babunia go rozpieszczała dziadziuś na rękach nosił a dwa koty nie uciekały zbyt szybko - no i jaka konkurencją dla takich atrakcji jest zwykła codzienna matka? ech - muszę się przyzwyczajać, że nie całe życie mojego dziecka kręci sie wokół mnie - są przecież jeszcze parówki, huśtawka, kot, dziadkowie i gwiazdy tańczą na lodzi (matko - przypadkiem włączyłam a Bruno stanął jak wryty a potem tańczył klaskał i wył kiedy kończyła się muzyka i klaskanie;) miłego tygodnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś śmiesznego na wesołe rozpoczęcie tego pochmurnego dnia :D Cytat: Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee ie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu. :D:D:D:D ;) No to tak na przywitanie po długiej nieobecności. Diann, Kati i Zuzka tak mnie zmobilizowały ;) jak wszyscy to wszyscy. Poczytuję was owszem w wolnych chwilach, ale zawsze jest coś do zrobienia i nie starcza mi energii żeby cos napisać. Co u nas? Nie ominęło nas przeziębienie :( Maciuś od czwartku gorączkował, a Kubuś zaczął wczoraj-wygląda to na trzydniówkę, ale katar i kaszel jeszcze się dzieciom dołączył. Mam dość, bo jak Maciek nie idzie do przedszkola to jest nie do wytrzymania i wiecznie psoci się Kubie. Na szczęście teraz śpi :) Kuba już od 6-tej urzęduje, włąśnie dorwał szufelkę i zmiotkę i sprząta mi salon żeby od czasu do czasu wdrapać się na stół lub wsadzić mi nogi na klawiaturę. Ogólnie oceniając to cały czas łobuzuje, a i gaduła się zrobił. Można z nim już niezłe rozmowy prowadzić- kurde Maćka w elokwencji zagina ;) Uparty jest do tego jak osioł. Jeśli chodzi o zasypianie to w ciągu dnia zasypia sam w łóżeczku, ale wieczorem musi przytulić się do mamusi z resztą tak jak i Maciek, więc obaj zasypiają w naszym łóżku koło godziny 20-tej chyba, że Kubuś zaśnie pierwszy to jak go przenoszę do łóżeczka, Maciuś idzie z nim do swojego łóżka :) Niby się sobie psocą ale jeden za drugim jest :) Aga trzymam kciuki za powodzenie akcji i nie daj się teściom :) Plusiu, ToYaBe, Górciu zdrówka dla was i maluszków w brzuszkach (również dla starszego rodzeństwa :) ) super, że będziecie miały kolejne maleństwa, ale nie zazdroszczę tych pierwszych miesięcy, cieszę się, że to już za mną. Stokrotko nie tylko ty masz obsesję na punkcie wysypek twojego dziecka u mnie obaj chłopcy są atopikami (ja z resztą też) mało tego u Maćka widać objawy tzw marszu alergicznego czyli przejścia alergii pokarmowej we wziewną, a Kuba już dostaje flixotite przez inhalator-niby dłużej karmiony piersią a gorszą ma alergię :( Ja zrobiłam sobie wreszcie testy i wyszło mi uczulenie na trawy, chwasty, zboża, ale też bardzo silna na dwa rodzaje pleśni. Dzieci najwyraźniej też to mają bo objawia się jak u mnie czyli katarem, chrypką, kaszlem i wysypką na twarzy. Jak ostatnio byliśmy u teściów to w drodze powrotnej myślałam że Maciek płuca wypluje taki miał męczący kaszel. A u teściów cały dom jest zapleśniony chyba nie będziemy tam jeździć :( ok uaktualnię jeszcze nasze dane :) Maciuś wstał i już nie dadzą mi popisać. NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..14.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..14.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..14.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..14.......3050/54........1180 0/87........8. 5.Justa29...........Patryk..14........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..14........3190/56.......100 00/77.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..14........3460/59......1400 0/88........10. 8.Bernatka130......Bruno..14........2820/54........10000 /78.......11. 9.agnese34...........Lenka..14........3320/55......10430 /78.........5. 10.Agula30.......Martynka..14........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..14........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..14........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..14........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..14....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..14........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..14........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..13........2750/52.......9000 /74.........7. 23.Diann.............Michaś..13........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..13........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..13.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..13........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..13.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..13.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..13......4860/56.......1250 0/82........10. 31.Oliwia13............Piotr..13.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..13.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..13.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..13.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..13.......3400/56........100 00/75........4. 36.Moniap31.............Jaś..13.......3680/56........109 50/75........6. 37.ToYaB................Staś..13.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..13......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..13......3260/59.........9 450/75........8. 40.z daleka A.....Kacperek..13.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..13.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..13......4150/58........115 00/............5 hmmmm a kiedyś pewna pomarańcza czepiła się wagi mojego dziecka karmię obu chłopców w identyczny sposób i ciekawe jest to, że Maciuś jest chudzielec 16 kg i 107 cm a Kubuś bardziej przy sobie. Wyjaśnienie jest jedno-genetyka, a nie tuczenie-daleka jestem od tego, bo sama mam skłonności do tycia i walczę z nadwagą , a dziecku bym krzywdy takiej nie zrobiła. Z resztą nawet lekarze się dziwią jak dwóch braci może być od siebie tak różnych, ale uspokajają mnie, że z Kubą wszystko w porządku. Ma bardzo dużą masę mięśniową i to jest dobre, a nie jest ulany z samego tłuszczu. Ruchliwy, bo nie usiedzi 2 minut w jednym miejscu nawet teraz kiedy jest chory, a i apetytu nie ma ponad normę. To tak gwoli wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten zimny poranek, ja już po jednej kawie ale przed śniadaniem ;). Wojtuś był oporny dziś w stawaniu ale w końcu się udało. Blondi - Ania super tekst przeczytałam go nawet nie zauważając lieterówek :) więc brytyjczycy mieli rację :) Ania nie przejmuj się pomarańczką ona wszystkich się czepia, chce siać zamęt na forum zresztą na innych tematach nie jest lepiej. Dla wszystkich bobasów by nie chorowały ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Właśnie byłam w żłobku zapisać Szymonka. Nie ma miejsc. podanie złoże. Stokrotko- link otwiera się normalnie. Skopiowałam i się strona otworzyła www.szymonek.bobasy.pl. Jak będę miała chwilę to dodam trochę nowych zdjęć. Dziewczyny słyszałyście o konkursie pampers? Można wygrać sesje zdjęciową , i całoroczny zapas pampersów i chusteczek.. Jak nie to wyślę wam wszystko pocztą , albo zamieszczę regulamin na forum. Jak wolicie. Trzeba wysłac zdjęcie dziecka w kapieli , lub jak śpi. z formułką WYRAŻAM>.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agata27 chodziło mi że w stopce nie podświetla się gdy najadę kursorem pewnie nie dałaś entera. Daj znać po rozmowie co z mieszkaniem. Pozdrawiam i zabieram się do oglądania zdjęć Szymonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STKROTKO-Nie wiem czemu się nie podświetla. Nie umiem tego zrobić zaraz dodam kilka nowych zdjęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie odebrałam meila pt najmodniejsze smoczki i dostalam konia trojańskiego. NIE OTWIERAJCIE TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi witaj rzezcywiscie dobry teks´t ja tez go przeczytalam nie zauwazajac ze literki sa pozmieniane szok ! dobre moj maz dzis wyjezdza do holandi pracowac bo dostal tam umowe hmmm ciekawe jak to bedzie............napewno wiecej obowiazkow ,ma przyjezdzac co 2 tyg ,nie wiem czy plakac czy sie cieszyc .... ekinio i jak tam bylas na imprezie? bernatka nie ma co przezywac ze maly nie teskni trzeba sie cieszyc bynajmniej ja bym sie cieszyla jakbym mogla mala komus podrzucic ... diann witaj ,napisz cos o tych swoim facetach ,jestes z kotryms z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata to ja wysłałam tego maila-przepraszam, ale nie wiem czemu tam się wkradł trojan, ja kompa mam czystego-nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×