Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Ja wlasnie zajrzalam, Justa :-) To jak Wam mijaja wakacje? U mnie zamiast sielanki, masa pilnowania, oczy dookola glowy. Chyba po tym przedszkolu odzwyczailam sie od pilnowania wlasnych dzieci na caly etat :-D Bylismy w Polsce, jejciu jak wszystko podrozalo! Jak Wy sobie radzicie? Jutro konczy mi sie urlop, buzka dla wszystkich sierpnioweczek. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla sierpniowych 4ro latków :) (i lipcowych również) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czesc dziewczeta! Ja wpadam się tylko przywitac i pomachac Wam 🖐️ Mam nadzieje ze u Was wsjo w pariadkie, i Wasze dzieci rozwijaja sie zdrowo i wspaniale :) Justa! dzieki :) U mnie juz 23 tydzien, rodze w grudniu i boje sie tak strasznie ze szkoda gadac:P trzymajcie kciuki , bo czeka mnie nowosc--mam w brzuchu synka. sciskam , caluje! Dobrej koncowki lata (jescze 3 tygodnie :P ) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio-spóźnione ale serdeczne życzenia z okazji urodzin-wszystkiego naj,naj,naj ... niech się spełni piszcie kobietki-może uda nam sie jeszcze rozkręcić topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa dziękuje bardzo :* Od nas rónież spóżnone życzenia urodzinowe dla wszyskich czterolatków wielkie buziaczki Padlinka ups a ja myslałam że jednak kobitka bedzie :P ślicznie wyglądasz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny dawno nie pisałam,ale postaram sie poprawic. gratuluję wszystkim nowym mamusiom dzieciaczków,a oczekujacym łatwych porodów. Ja też mam już dwóch skarbów,w 2008 urodziłam drugiego chłopczyka Dawidka. charakterami bardzo róznią się z Kubusiem bardzo,ale jest ok.piszcie dziewczyny, może topik nie umrze smiercia naturalną. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hej ;) my zapisaliśmy Aure do przedszkola bo nam na wsi otwierają od stycznia ale dopiero w pażdzierniku będzie wiadomo czy sie dostała .. mam wielką nadzieje że tak... Ekinio a jak Ksienia?? Padlinka ja tam czasem zaglądam... czasem nawet coś napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu czterolatkowi podoba się w przedszkolu, choć wrzesień to dwa i pół tygodnia zajęć i 2 tygodnia anginy. No ale może w przyszlym miesiącu będzie lepiej. Poza tym szlag mnie trafia od tej pogody, przynać się Wam muszę, że nawet przez chwilę pomyślałam sobie wczoraj - byle do wiosny! Straszne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Patryk w przedszkolu ok zaprawiony w boju po tamtym roku :) mam nadzieje ,ze będzie mniej chorował niż rok temu bo wtedy średnio co 1,5 m-ca był tydzien wyrwany z przedszkola bo chorował ostatnia była chyba ospa ,którą zaraził mnie hehe-33 lata i ospe mieć -że też się tyle uchowałam :D Padlinka-gratuluje synka - ja też jestem z grudnia :) Kasia 30 Tobie również gratuluje chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aura sie dostała do przedszkola... będzie chodziła od stycznia lub lutego zależy kiedy zdążą z przedszkolem :) buźka dla wszystkich... zaglądajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Vanessy
hej dziewczyny,ja juz daaaawno nie pisalam,ale poprosilam o usuniecie konta.Uwazajcie co piszecie,jak bylam z brzuszkiem ..napisalam posta o porodzie w Anglii i ....przeczytalam swojego posta w londynskim miesieczniku..dobrze ze tam akurat dobrze to wszystko opisalam..ale konto mam usuniete i raczej juz boje sie pisac na forach internetowych. Prosimy przy okazji o glosiki na synka,bo bierzemy udzial w konkursie next. http://apps.facebook.com/baby_modelcomp/entry/27305 Dziekuje. P.S Padlinko gratuluje syneczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynik. Mineło sporo czasu. Prawie nie zaglądam na to forum :( tzn. na całą kafeterię. Jakoś człowiek zupełnie nie ma czasu. Mój syn też chodzi do przedszkola. Początki były trudne ale teraz jest ok. Aktualnie siedzi już 1,5 tygodnia w domu bo angina. Cały czas nie mogę go doleczyć z powodu utrzymującego się kaszlu. Mąż rozpoczoł te chorowanie, zaraził syna a ja złapałam to też kilka dni temu :(. Nie chorowałm wiele lat a tu taki klops. Chciałam się też pochwalić, że obecnie jestm 14 tygodniu ciąży i że prawdopodobnie będzie to chłopczyk :). Okropnie się cieszę. Długo nie mogłam się zdecydować na drugie dziecko bo zawsze coś w pracy wyskakiwało i co chwila inna w ciąży a ktoś pracować musiał :). Jednak w końcu po wielu przemyśleniach postanowiłam więcej nie czekać, udało się za 1 razem :). Mąż jest przeszczęśliwy, non stop się martwi zwłaszcza teraz jak jestem chora. Reszta bez zmian, nadal pracujemy w tych samych miejscach, lokum się również nie zmieniło. Gratulacje dla wszystkich mam bo widzę, że wiele dzieci się porodziło :):):):). Pozdrawiam was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka już dawno nie aktualna :). Obecnie ważę 58 kg bo ciąża mnie skutecznie póki co odchudza :). Dieta na której byłam to raczej taka moja fanebria mąż się bardzo denerwował bo przy moim wzroście to nie powinnam ważyć mniej niż 60 kg no ale ja się uparłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah dziewczęta po co liczyć kilogramy? Stokrotko, gratuluję, że niedługo znowu zostaniesz mamusią :-). Dwóch chłopców, ah wiem coś o tym ;), bywa ciężko ale i wesoło. Życzę Ci dużo zdrówka i wytrwałości. Dzieci lubią przywlekać choroby z przedszkola, więc uważaj :) Padlinko, rodzisz czy nie rodzisz? :P Napisz co u Gabrysi, jak sobie radzi w szkole i jak Emka a raczej jak sobie radzi z nią pani Beatką :P? Ekinio, co tam u córeczek? Grzeczne są? :) Takie fajne z nich dziewczynki, zawsze uśmiechnięte :) (wiem, bo zdjęcia oglądam :)). Czy bierzesz pod uwagę braciszka dla Kseni i Blanki? ;) Donn, jak Leoś? Bo Maciek chyba kryzys dwulatka przechodzi o zgrozo :/ kpiotrowicz, a Ciebie to też kupę lat tu nie było, co słychać u Gabrysi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :) Be_B wywolala do tablicy haha Witajcie dziewczeta :D Ja sie kulam jescze, mam nadzieje ze urodze ciut wczesniej niz mi z terminu wychodzi,,,ale roznie to bywa.. Dzieci me wzglednie zdrowe, i mam nadzieje ze tak zostanie ;) Ja ucze sie funkcjonowac bez pracy,,i wychodziloby mi to lepiej jakby nie to ze cale dnie potrafie przesypiac haha :D poza tym wszystko gra..mam nadzieje ze u Was tez :) Caluuusyyy 4all!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to i ja się stawie :) wieki nie byłam na kafe, Be-B ech ja przy nich dwóch wariuje a co dopiero o trzecim mowa, nie planuje, choć kiedyś marzyłam o tej trzeciej (ja syna nie bede miała ;)) na odmłodzenie około 40 ale już mi przeszło, ja fotki malutkiej widziałam kiedyś a z miłą chęcią bym sobie Twoje skarby pooglądała :) Padlinka śpij ile możesz, trzymaj sie kochana :* i może uda nam sie zobaczyć, dzielna jesteś dziewczyna😘 u nas może być, ja nadal w domu, Ksenia w punkcie przedszkolnym, Blanka ze mną, uściski dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to i ja się stawie :) wieki nie byłam na kafe, Be-B ech ja przy nich dwóch wariuje a co dopiero o trzecim mowa, nie planuje, choć kiedyś marzyłam o tej trzeciej (ja syna nie bede miała ;)) na odmłodzenie około 40 ale już mi przeszło, ja fotki malutkiej widziałam kiedyś a z miłą chęcią bym sobie Twoje skarby pooglądała :) Padlinka śpij ile możesz, trzymaj sie kochana :* i może uda nam sie zobaczyć, dzielna jesteś dziewczyna😘 u nas może być, ja nadal w domu, Ksenia w punkcie przedszkolnym, Blanka ze mną, uściski dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hao halo dziewczyny:-)ja tez zajrzalam po latach,jestem pod wrazeniem waszej wytrwalej korespondecji:-) moze za jakis czas przyznam sie czemu przestalam pisac:-P narazie badam czy pamietam login i w ogole:-)czy tez w eter pisze:-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Zajrzalam i sie melduje:) u nas oki:) Gaba to duza panna, od 1,5 roku chodzi do przedszkola, ktore jest suuuper:) Choruje duuzo mniej niz kiedys - wiec to duza ulga. Gabi to mala Artystka - odziedziczyla talenty po tacie:) Pieknie rysuje, maluje - spedza na tym po klika godzin dziennie. Do tego pływa i dzielnie probuje nauczyc sie jezdzic na lyzwach i nartach:) Narty ogarniamy wpsolnie, jestesmy na podobnym etapie:) Rodzina o kolejne dzieci w najblizszym czasie nam sie nie powiekszy - strasznie jestesm uparta w swoich deklaracjach poporodowych;) Za to odnalazlam w sobie nowa pasje - psią:) Mam w domu 1,5 roczna szcznaucerke miniaturke i 5 miesieczna olbrzymke z ktorymi bawie sie w psie sporty. Pochlonelo mnie to calkowicie:) Rozluznia, daje ogrom satysfakcji, zapelnia kazdy wolny wieczor:) Gabi ma pasje zwirzece po mnie - przebakuje o 3 psie- dla niej, jak juz wybudujemy dom:) Planujemy zamieszkac w nowym domu za 1,5 roku, jak Gabi bedzie szla do szkoly (jakie stare te nasze dzieci:) ). Poki co szukamy idealnego projektu na nasze wymarzone cudo;) W pracy neiwiele sie u mnie zmien ilo - obecnie pracuje 4 dni w tyg po 6 godzin i mam nadzieje ze nie bede musiala wiecej;) Darek jest na emeryturze policyjnej;) i jako 35 latek ma wreszcie czas na rozwijanie swoich pasji. Wydal ksiazke, pracuje jako wykladowca i ma dla nas duuuzo czasu:) Paulinka urodzila zdrowego synka, niestety dotej pory nie udalo mi sie jej odwiedzic:( Ciagle jeste zasmarkana ale w tym tygodniu wyciagne Ekino i zobaczymy co u nich slychac:) Z Edytka widujemy sie regularnie, dziewczynki sie przyjaznia i bardzo lubia:) Uwielbiam te poranne leniwe kawki - ktore Edytko koniecznie musimy nadrobic:) Caluje Was wszystkie i obiecuje regularnie zaghladac:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w Nowym Roku 2011 :-* mam nadzieje że bedzie to lepszy rok dla nas wszystkich. U nas leniwie minoł ostatni czas. Święta spędziliśmy u rodziców, Sylwester u siostry, Ksenia miała takie niewielkie ferie od mamy he he, kładła sie spać o 22 a wstawała o 9 rano no i teraz musze ją przestawić, dziś nie było źle oby tak dalej. Ksenia podobnie jak Gabrysia maluje i rysuje na potęgę wszystko, dzięki niej i Blanka sie duzo szybciej rozwija. To są dwa różne charaktery. Ksenia w miejscu nie usiedzi za długo taka "kręcona" jest troszeczkę w mnie :P, za to małe duże B nasz niejadek potrafi długo zajmować sie sobą, np teraz jesteśmy na etapie puzzli potrafi ułożyć już 36 elementów! co jak na 2 letnie dziecko jest dużo, do tego gada jak najęta, mądrzy się i układa dłuższe zdania od Kseni choć nie zawsze do konca da się zrozumieć co mówi. Ja siedzę w domu i mam nadzieje to zmienić w tym roku, ale najpierw czekają nas zabiegi oczne u obu panienek. Blana bedzie miała 19 stycznia Botuline po raz drugi, po ostatniej niestety rozchorowała sie zbyt szybko i mino dobrych rokowaniń znów kont zeza sie zwiększył, Ksenia 9 marca ma podobrn zabieg. To by było tyle u nas. Ściskam wirtualnie :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×