Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

cześć dziewczynki Ja po weekendzie w szkole-coraz bardziej mnie to męczy, dziś wszystkie mięśnie czuję i jestem totalnie zmęczona. Szkrab tak szalał jak byłam w szkole, że usiedzieć spokojnie nie mogłam na zajęciach. Babka od matmy nawet się śmiać zaczęła, że chyba nieźle daje mi popalić, bo widzi jak ja się krecę. Faktycznie wyjatkowo pobudzony był-chyba uczyć się nie lubi ;) tati mój mail to annastraszewska@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gg to 2589821 no, ide sprzatac w koncu bo S-Y-F ... A potem wybiore sie moze do lekarza po skieirowanka..bleh..troche mi sie nie chce ale im wczesniej tym lepiej i dowiem sie przy okazji ile to juz przytylam :-P Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) jutro glukoza i wizyta u lekarza. Może poznamy płec :-) jagna co tam u Ciebie? Czy z szyjką już wszystko w porządku ? A gdzie się podziały agula30, agula kruszyna i joanka? Dziewczyny napiszcie co u was. u mnie dziś piękna pogoda, od razu ma się inny humorek. Maluszek kopie, szczęśliwie się odwrócił i póki co nie kopie w szyjkę, a kopnięcia w brzuch to sama przyjemność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie niedawno wrocilam z badania. Picie glukozy okazalo sie przyjemniejsze niz sadzilam ;-) Moja polozna specjalnie schlodzila dla nas napoje w lodowce, a po dodaniu calej cytryny smakowalo jak...sprite! No prawie... :-) Nie ma ryzyka cukrzycy- wyniki super. Najfantastyczniejsze bylo oczywiscie sluchanie bicia serduszka, walilo 150/minute! Troche rozczarowala mnie za to waga, bo w domu pokazuje 71,6 a w przychodni 73,1 ,no ale chyba trzeba odjac z 0,8kg na ubrania, dzinsy, bluze itd. Slonko wyjrzalo z rana, ale juz zdazylo sie zachmurzyc...Mam nadzieje, ze Wy macie lepiej. Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:)ja po weekendzie spedzonym na nauce...dzis mam zamiar troszke odpoczac!Chcoaiz nie tak do kmonca poniewaz muszę pisac projekt mojej pracy,bo obrona tuż tuż:)Pomysł z wymianą gg i meili,super! Zajrzałam do lipcówek,bo mamdwa terminy jeden na 29.07 drugi na 2.08 i one tez oprócz tabelki takiej jak my mamy to maja jeszce tabelkę z meilami i numerami gg!Fajna sprawa:)Życze milutkiego dnia buziaki.papa, aha moj nr gg 1459385.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byłam w aptece po lekarstwa i wstąpiłam do księgarni,,, kupiłam mojemu maluszkowi \"wiersze dla dzieci\" Brzechwy i Tuwima... już nawet troche poczytałyśmy.... co do tabelki to lepsza chyba taka utajniona ....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamusie. Dziś Warszawa bardzo słoneczna i aż niechce się siedzieć w domu. Już jestem spokojniejsza jeśli chodzi o mojego malca. Wiem napewno że to dziewczynka ale tak jak Ty donn - też nieźle wyglądam i każdy mi mówi że to chłopiec. Badanie miałam w czwartek na dobrym aparacie (chyba 3D,) w szpitalu bródnowskim, u prof. Włodzimierza Sawickiego - konkretny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona. Przynajmiej jestem już spokojna, bo odległość łożyska od szyjki wynosi 10cm :) . Podaje moje GG 8249113 i mojego Skype - pierzyny (to od nazwiska, na skype jestem prawie cały czas i możemy pogadać jeśli macie słuchawki i mikrofon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie poprawiłam swoje preferencje trzymajcie się ciepło pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gg 4844626 nie wiem czemu, ale moj malec nie kopie mnie az tak intensywnie jak Wasze. Moze to kwestia temperamentu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta słońce nie martw sie,bo moja córcia tez mocno nie kopie.W nocy daje mi spać, wiec nie wiem jak to jest obudzic sie z poowdu kopniaczków maleństwa:) Kopniaczki nie sa az tak mocne aby sprawiały mi ból.Najważniejsze ze nasze maleństwa są zdrowe i że nie wykryto u nich wad rozwojowych!Także głowa do góry!całuski i miłego dnia:)papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Ci annaa20 podnioslas mnie na duchu, tak jak mówisz najważniejsze, że malenstwo jest zdrowe. Pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem..Warszawa w sloncu..ale cisnienie chyba mizerne bo bardzo sie slabo poczulam po spacerze..ledwo siedze, zaraz sie chyba glebne na lozko z nogami do gory.. ehhh a potem polece do tego lekarza..a nie chce mi sie strasznie, ale jak mam mozliwosc zostawic mala z kims trzeba to wykorzystac.zjadlam juz 5 kanapek od przyjscia do domu..rety i mam ochote na jescze!!!!!!!! makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia13 jestem jestem,zreszta trudno mnie teraz nie zauwazyc:(czytam regularnie ale zazwyczaj w pozycji horyzontalnej bo malenstwo usadzilo sie po prawej stronie tuz pod zebrami i siedziec mi nie daje...boli tak po pawej stronie jak cholerka,ma ktoras z brzuchatek takie cos?czasami nawet jestem juz tym zmeczona,probuje przesunac,ale obrywam kopniaka i daje spokoj:)U mnie juz 28 tydz i jak sie ubiore w meza swetr to nie widac brzuszka,ale za to dup...widac,ze hej!😭Nigdy nie nalezalam do super szczuplych,ale teraz to ta ciaza to mi w nogi i w tylek poszla:(zreszta w pierwszej ciazy tez tak mialam i wiem,ze mozna to zgubic ale jakie to trudne!!!!mam za soba walke z 20 kg i jak sobie teraz pomysle co mnie czeka to ehhh...ma ktoras podobnie???pozdrawiam idziekuje za pamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta może i kwestia temperamentu, jak tak to moja małą jest w tetę spokojna i opanowana. Każdy inaczej odczuwa kopniaki maleństwa. Ja czuje je od półtora miesiąca i wydaje mi się ,że są takie same - a mój mąż jak dotyka do brzucha mówi że są dużo silniejsze niż wcześniej - a może ja przezwyczaiłam się do tego. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ruchow maluszka, to tak jak to Doris ujela, przypominaja w tej chwili przekrecanie sie. A poza tem to ruchy maluszka sa bardziej widoczne golym okiem, brzuch faluje i sie wypreza, jak male stopki czy nozki robia sie bardziej aktywne. Czasem jest tych kopniakow strasznie duzo i czesto, a czasem tak jak dzis troszke o 6:00, troszke o 10:00 i cisza na morzu...Poniewaz glowka mego dziecka jest na gorze w okolicach pepka, a nozki pod, czasem zaboli, jak male kopnie w pecherz :-) Ale ogolnie jest wszystko jak byc powinno... Polozna powiedziala, ze absolutnie nie nalezy sie w tej chwili przejmowac polozeniem maluszka, bo jeszcze sie ulozy jak trzeba- skoro wszyscy, Doris zreszta tez sa jednomyslni, wiec nie przejmujmy sie tymi kwestiami. Nareszcie wyjrzalo slonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka, ha, ha :-D ja uwielbiam jablkowo-mietowego Tymbarka, J zawsze mi kupuje, jak zaglada do polskiego butiku ;-) Szczesciara ze mnie. Zaprzyjazniona sasiadka (ma dwuletniego synka) zaoferowala sie ze pozyczy mi ubranka dla maluszka. Przy nastepnej okazji ma mi podrzucic caly karton ciuszkow. Tak sie ciesze,ze zaoszczedze troche grosza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) to moj mail taniabalkiewicz@wp.pl, prosze o zdjecia:-) apropos wagi...przytylam 9 kg, jestem zadowolona, tzn, mam nadzieje jeszcze przytyc...jakies 3 kg? wiem, ze ciaza mi sluzy, w pracy nie zwracam uwagi na komentarze typu- z tylu nikt nie zgadlby ze jestes w ciazy, ludzie maja takie upodobanie dotykania brzucha i zachwycania sie tym cudem:-) czuje sie dobrze, krwawienie z dziasel dalej dokucza, chociaz moze troche mniej:-) plecki bola mnie kiedy siedze dlugo przy kompie, co jest nieuniknione-szczegolnie w pracy...zatykaja mi sie uszy...no to chyba tyle... czytam mojej malej juz od jakiegos czasu, ubzduralam sobie ze to lubi:-) blondi aniu-dzieki za maila;-) wysle zdjecia :-) kilka:-) buziaki tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Cos ostatnio nie mialam sily aby cos napisac, ciagle cos mi wypadalo. Weekend minal tak szybko, ze wciaz nie wierze, ze dzis poniedzialek. W sobote bylismy z mezem po raz pierwszy w szkole rodzenia. Naprawde bylo super. 12 par przezywajacych to co my, te same leki, rozterki itp. Od razu zrobilo mi sie razniej... Nasi mezowie przerazeni, ale i glodni informacji i proszacy o instrukcje obslugi dzidzi, aby jej nie uszkodzic :). A wieczorkiem mielismy imprezke, zameczyla mnie trzylatka z dwulatkiem. Dlatego niedziela minela pod znakiem odpoczynku i jeszcze raz odpoczynku. A potem sciagnelam z internetu muzyke dla bobasa, sluchalam jej i sie smialam, bo jest bardzo fajna. Taka wlasnie bobasowa... Ja nadal nie mam zadnych rzeczy dla dzidziusia. Mialam juz rozpoczac zakupy, ale chyba poczekam jeszcze do lipca. Narazie omijam sklepy dzieciecie wiec nawet mnie nie ciagnie do malutkich ubranek. Dzidzius kopie sobie coraz mocniej. Bawimy sie z nim i cieszymy sie, gdy reaguje na nasze delikatne popukiwania brzuszka. Fajne uczucie... Na moj brzuszek tez wszyscy mowia, ze jest maly, chociaz mi sie wydaje calkiem spory. W kazdym razie nie ciazy mi jakos. Powoli odstawiam slodycze. Przyznaje, ze nie jest to latwe, bo ciagle mam ochote na cos slodkiego, ale troszke oszukuje te moje zachcianki i zobaczymy. Rzucam sie na owoce lub warzywa. Teraz moj maz palaszuje ciasto, ktore upieklam na sobotnia imprezke, a ja musze obejsc sie smakiem. No ale coz, tylek i nogi robia sie coraz grubsze, wiec musze sie ograniczac. Niikt nie powiedzial, ze bedzie lekko. Koncze, bo cos sie teraz rozszalam z pisaniem. Milego wieczoru. Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 27 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +8,5kg Płeć: Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znowu U mnie wszystko w jak najlepszym pozadku nareszcie dochodze do siebie po urlopie. Moj nr GG1026096 U nas wieje i nie chce sie nawet nosa wystawic. Dzisiaj z mezem robilismy porzadki w mieszkaniu nawet nie wiedzielismy ze mamy tyle zbednych rzeczy. Jutro zamierzam przetrzasnac szafy bo ma byc brzydko a moj skarb do pracy idzie wiec mam pole do popisu Probowalam wkleic zdjecie mojego aniolka ale nie wiem czy mi sie udalo Milej nocy [URL=http://img507.imageshack.us/my.php?image=scannen00163dn.jpg]http://img507.imageshack.us/img507/5761/scannen00163dn.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati zdjęcie dzidziusia super, naprawdę fajne. Niestety nie mam możliwości pochwalenia się swoją córą, główkę zakryła ręką i buzki wogóle nie było widać ;) . Wiem że główkę ma po prawej stronie, a nogi i ręce buszują pod brzuchem. Pozdrawiam i życze łądnej pogody i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati super zdjecia!ja w piatek tez juzbede miała takie!!!! Czy mozecie mi napisac jak moge wkleic takie zdjecie tak jak Kati?ale tak krok po kroku.buziaki, dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czes dziewczeta Dziekuje za pochwaly polaskotalyscie proznosc mamusi U mnie pogoda sie poprawila na szczescie Wyszlo slonko i mam nadzieje ze nie zajdzie ekinio moj synus ostatnie dwa USG nie chcial buziaczka pokazac juz myslalam ze na tym tez zrobi nam numer ale Max dal nam sie do woli na siebie napatrzec.Moze to smieszne ale liczylam paluszki mojego skarbka MA WSZYSTKIE!!! annaa20 wejdz na strone www.imageshack.us tam po prawej stronie jest okienko gdze pisze wyszukiwanie jak klikniesz mozesz grzebac w swoich dokumentach. Jak znajdziesz zdjecie musisz je otworzyc i ono ci sie doda do strony potem nacisnij host it na dole jak zaladuje Ci sie to wybierz Thumbnail for forums (1) zaznacz to i skopiuj potem schowaj okno wejdz na forum i dodaj do tego co napiszesz i juz Mam nadzieje ze dobrze to opisalam powodzenia w probach!! A to drugi zdjecie mojej niuni [URL=http://img68.imageshack.us/my.php?image=scannen00201nw.jpg]http://img68.imageshack.us/img68/1653/scannen00201nw.th.jpg Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75, zdjecia robia niesamowite wrazenie! Znac profil swego dziecka, moc go sobie wyobrazac, kiedy sie o nim mowi i mysli- to jest to! Ja jeszcze nie wiem, jak wyglada moj Max, a dowiem sie dopiero przy porodzie, bo podczas ciazy jak pisalam, poddalam sie jedynie jednemu badaniu USG, bez zadnych 3,4D. Moim zdaniem fakt ze zna sie plec dziecka nie odbiera radosci z niespodzianki jaka daje pierwsze spotkanie z wlasnym dzieckiem. Nie moge sie doczekac!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie chca mi sie otworzyc te strony ze zdjeciami????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety! Sliczne te zdjecia.. Wyobrazilam sobie ze moja niunia wyglada podobnie na pewno i sie ciut wzruszylam, hehe Wczoraj polazlam do lekarza, po czym okazalo sie ze pokickalo mi sie i przyjmuje on w poniedzialki przed poludniem, wioec cala ta meczaca wyprawa byla na darmo..ale spacer zaliczylam maly przynajmniej.jak wrocilam dlonie mialam tak spuhniete ze ich nie poznawalam, hehehe Dzis lekarz drugie podejscie... Chyba o tym swedzeniu jescze nie bede mowila, bo dzis w nocy np nic mnie nie swedzialo, moze to nerwy byly albo co...poczekam troche-i zobaczymy. Ciagle jestem na etapie polowania na wozek..lipa, PODOBA MI SIE TYLKO DRIVER 4Xl I bebecar trophy...oba dosyc drogie..i wcale nie najlzejsze jedak..nie sadze zebym taki wymarzony lekki wozek znalazla w koncu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka>>> lepiej powiedz lekarzowi bo może to tylko jakieś uczulenie a ty nie potrzebnie sie przejmujesz, a jeśli jednak coś poważniejszego to lepiej wcześniej zadziałać... daj linka do tego drugiego wózka.... też sie cały czas zastanawiam jaki kupić, napaliłam sie na tego drivera na początku ale tyle sie o nim złego naczytałam ze raczej zrezygnuje... teraz myśle o haucku bo już sama nie wiem... podobał mi sie też przez chwile deltim fokus, ale sacerówke ma nie za ładną i też nie za wiele dobrego o nim piszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×