Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość be_B
Hej Mam pytanko, może kiedyś ono padło, ale proszę o odpowiedź. Czy majtki jednorazowe można kupić w aptece, jesli tak to ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te sexy majteczki kupiłam w hurtowni dla dzieci i kosztowały 5 zł.Ceny w tej hurtowni sa droższe niż w sklepie (co zauważyłam juz później) wiec w aptece czy skelpie powinny kosztowac tyle samo. W opkaowaniu mama 4 sztuki.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej ale wy czadzicie z tymi wpisami,dziennie tyle czytania:-) ja musialam dzis kupic kolejna kiecke,znow wieksza,bo te ciazowki,ktore kupilam na poczatku ciazy cos juz nie zdaja egzaminu.Kiecka zaje,wykorzystam rowniez po ciazy.Poza tym dzis slyszalam bardzo fajny komplement,kobieta z kwaciarni,babka z klasa mi powiedziala,ze w zyciu nie widziala piekniejszej kobiety w ciazy i ze ja to po prostu jestem chyba stworzona do rodzenia dzieci:-))))) ale mi sie mordka smiala,to mile sciskam wasze mega juz brzuchole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkim sie dzis na zakupy zebralo. Mi sie strasznie skora pomiedzy udami obciera, jak tylko ide na miasto i chociaz uzywam talku z Oriflame, to i tak po pewnym czasie skora sie robi wilgotna w tym upale. Rozwiazanie znalazlam w H&M gdzie kupilam sliczne bawelniane bezowe szorty dla mam, z dodatkiem elastanu. Swietnie wygladaja na sylwetce i sa przewiewne- a wygoda ze nie wiem co! Dobrej nocki, znikam, biegne ogladac reszte meczu Szwecja Anglia.Aha, Polacy dzis wstydu nie przyniesli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sierpniówezki ;) Wpadłam tutaj na chwilunię. Ja termin mam na 28lipca,ale cos czuje ze urodzę chyba wczesniej;) Mam juz prawie wszystko przygotowane. Poprane ubranka tez mam w mleczku Loveli,bo slyszalam ze jego sie lepiej wyplukuje. Zostalo mi jeszcze wyprac ubranka ktore mają do mnie przyjść od rodzinki za oceanu, a i jeszcze poprac musze posciele i kocyk,a i wkladke dla noworodka w foteliku. A jesli chodzi o zakupy, to mam tez juz prawie wszystko. Zostaly mi tylko drobiazgi tj. wanienka, kosmetyki dla coreczki,pampersy,no i takie tam jak gaziki,wode fizjologiczną. No i zastanawiam sie nad kupnem drugiej koszuli do szpitala. Jedną juz ma. Ale ostatnio na szkole nam mowiono,zeby wziąść dwie lepiej. Na zmianę!! Ok zmykam zaraz do wyrka,3maj cie sie cieplutko i zycze wam szybiego porodu :) ps.widzialam ze tutaj padl na forum link do bloga,ktory sam stworzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i brzusie, dzięki za wskazówki. Chyba od soboty zacznę wielkie pranie i prasowanie. Sama radość widzieć takie małe ubranka i dotykać je. Ostatnio spojrzałam do karty ciąży i wyczytałam że mam 33 cm szyjkę, czy to możliwe że taka długa ta szyjka? czy prawidłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
ZDYCHAM!!!!!!!!!!!!! jutro ide lezec plackiem na ogrodek,musze opalic lydki chociazby,bo strasze.A dzis od rana walcze,zeby nie isc do B. Lezy borok z chora noga a na operacje isc nie moze,bo nie jest nigdzie ubezpieczony,nieodpowiedzialny facet.Odwiedze go dzis,tak mi chopa brak...:-) dziewczyny,szkoda,ze tak daleko mieszkamy od siebie,rano sobie tak myslalam,jakbysmy sobie wynajely domek nad jeziorem i spedzily razem aby dwa dni,ale bylby widok,tyle slodkich sloniatek naraz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś upałów ciąg dalszy a gdzie tam sierpnień... co do ustępowania miejsca to mi podobnie jak juz któraś z Was pisala miejsca ustępują tylko panie w granicy wieku 30-40 a reszta chyba oslepla. Takie upaly a oni miejsca nie ustapia a jeszcze sie przepychaja - cos okropnego. Podobnie jak Wy ostatnio tez mysle o wypraniu rzeczy dla dzidziusia. Tez bym musiala sobie jakas kiecke kupic, bo mam tylko spodnie i jak dalej bedzie taka temperatura to nie dam rady w nich chodzic. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Ide dzis znow na spotkanie z polozna. Bedzie o znieczulaniu w trakcie porodu. Wczoraj rozbolal mnie brzuch, jak dostalam skurczy, a dzis tylko sie przebudzilam i brzuszek stwardnial jak kamien. Musze sie zapytac, czy to tak ma byc, bo wiem, ze pod wplywem wysilku moga pojawic sie te skurcze, ale ja zaledwie wstalam z lozka :-( Wydaje mi sie ze urodze wczesniej, ale mam nadzieje, ze bedzie to mimo wsyzstko w sierpniu...a nie lipcu, choc kto wie? Dwa tygodnie w te lub we w te, to ponoc norma... Wiecie co, a u mnie pada! Z jednej strony bosko, jest czym pooddychac, a z drugiej tak sobie, bo jest ciemno w domu, a ja mialam ostrzyc dzisiaj meza :-) Juz od kilku dni tak go strzyge,a glupio byloby znow sie wymowic :-p Ale jestem glodna, biegne na sniadanko. Buziaczki dla wsyzstkich: sierpnioweczek i lipcoweczek i wszystkich wszystkich!!!! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! byłam wczoraj u lekarza wszystko ok, mała waży 2365.. :) rzeczy mam zamiar prać wszystkie łącznie z kołdrami kocami śpiworkami i ochraniaczami w mleczku lovelli... z tym płynem do płukania to słyszałam że nie można nawet w szkole rodzenia mówili żeby nie używać... oglądałam kiedyś taki płyn do płukania dla dzieci ale nie pamiętam jaka firma i tam było napisane że od 3 lat stosować.... u mnie dzisiaj ma być 30 stopni i chyba padne też nie mam żadnej sukienki tylko same spodnie... :( też mam już prawie wszystkie rzeczy... wczoraj kupiliśmy wielgachną torbe duże opakowanie pampersów i szczotke z grzebykiem do czesania maluszka, mam też zamówione łożeczko na sobote, może nam sie uda kupić wózek, wanienke przewijak i pościel i to będzie już wszystko chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze małe zmiany... w kg :) miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+13kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...8,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 13kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....14kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernatka130
Witam:) Potomka (o niewiadomej jak na razie płci:) spodziewam się - wg terminu - 6.08. czytam ten temacik od jakiegoś czasu i bardzo wiele się diedziałam (heh np. że nie jestem jedyna osoba która nie mieści się nawet w ciążowe ciuchy np. i że nie umręna ból bioder bo nie tylko ja to mam:) Chciałam wypowiedzieć się w sprawie potrzeby zabrania do szpitala aktu małżeństwa - w brew pozorom to nie głupota i wymysł PiS-u -ale całkiem przydatny dokument - oczywiście nie dla wszystkich potrzebny:) Potrzebny jest w przypadku gdy: matka ma inne nazwisko niż mąż malżonek - w odpisie aktu malżeństwa zaznaczone jest jakie nazwisko bedzie nosiło dziecko - jeżeli nie ma się tego dokumentu a nie zawsze jest czas na wypełnienie niezbędnych formalności przed porodem to dziecku zawsze wpisująd o książeczki zdrowia dziecka którą zakłądają w szpitalu nazwisko matki - potem jest troszku ceregieli z odkręcaniem formalności bo przy przyjmowaniu pacjętki do szpitala jest straszna biurokracja i tony papierow sie wypełnia - ten akt to własnie po to. Alb (jak np. jest w moim przypadku) ślub wzięty całkiem niedawno nazwisko mam łączone swojei męża - dziecko w akcie ma zaznaczone że ma nosić nazwisko męża a w moim dowodzie osobistym, książeczce zdrowia karcie ciąży itp nie ma jeszcze wzmianki o tym, że jestem mężatką czy że zmieniłam nazwisko bo nie zdazyłam tego jeszcze zrobić (formalności musiałabym zalatwiac setki kilometrów od swojego aktualnego miejsca zamieszkania i zwyczajnie postanowiłam z tym poczekać:) No i wpisaliby mi bez tego aktu dziecko o nazwisku panieńskim - niby da się odkręcic ale jak pisałam - to komplikuje i się panie wypełniające dokumenty denerwują - nie pisze na wyrost - moja siostra zajmuje się archiwizacją dokumentów w pionie administracyjnym szpitala i te informacje częściowo od niej a cześciowo od mojej położnej. oczy wiscie panie które w dowodzie mają nazwisko męża (jeżeli są zamężne oczywiście:)) nie mają potrzeby zabireać tegoż aktu, taks amo kobiety niezamęzne, których dziecko ma nosić ich nazwisko. Kolejna sprawa biurokratyczna jest z paniami niemzamężnymi, ktorych dziecko ma nosić nazwisko ojca - do tego potrzebny jest dodatkowy papierek tzw. uznanie - to się załatwia w USC i wtedy nie ma żadnego problemu z nazwiskiem dziecka tożsamym z nazwiskiem ojca nie bedącego jednocześnie mężem matki. Wiem, żeo takich rzeczach się nie mysli jeadąc do porodu i w sumie nie jest to tak istotne jak inne rzeczy z torby przyszłej ammay - ale mimo wszystko dużo ułatwia i niejest li i jedynie głupim wymysłem głupiego rządu:))))) Ha i jeszcze kwestia książeczek - od początku czerwca legitymacja ubezpiezeniowa wazna jest niestety tylko dwa miesiące od daty poprzedniego wpisu - ojc o ja przez to przeszlam w tym miesiącu:) A przy przyjęciu do szpitala nalezy mieć przy sobie legitymaję ubezpieczeniową z ważną pieczątką - inaczej przywypisywaniu ze szpitala może świeżo upieczoną mamę spotkac przykra przygoda polegająca na otrzymaniu rachuku:( Mma nadzieję, że nie zanudziłam zbytnio tą biurokracją Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że wasze (i mój tez oczywiście) bobasy czująs ięd obrze i powitają ten świat bez żadnych niedogodności:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+14kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...8,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 13kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....14kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz juz ostrzyzony :-D Bernatka130, nareszcie sie odezwalas :-) Pisz czesciej!!!!! Twoje informacje na pewno przydadza sie wielu dziewczynom 🌼 Czy to Twoje pierwsze dziecko? Jakie imiona wybraliscie? A tak w ogole to z tego co piszesz, jestes swiezo upieczona mezatka, wiec gorace gratulacje!!!! 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ Masz zamiar rodzic razem z mezem? Skad klikasz? Moze, skoro juz tak czesto nasz czytasz, zalatwisz sobie stopke i wpiszesz do tabelki? Mnie zjada ciekawosc co do Twoich kilogramow ;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje swoje pol kilo.... miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+14kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...8,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 13kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...14,5kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA Livmar, jak upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ja dziś się trochę strachu najadłam, bo po porannym sikaniu dostałam jakiegoś przykurczu w podbrzuszu, i tylko myślałam, że to jeszcze za wcześnie. Położyłam się i szybciutko się uspokoiło, więc już teraz jestem spokojniejsza. Widzę, że nie tylko ja mam przeczucia, że urodzę szybciej :-D Może już się po prostu nie możemy doczekać. Nie wyobrażam sobie urodzić 2 tygodnie po terminie. To byłby już wrzesień!!! U mnie jest skrócona szyjka macicy ale to przecież o nczym nie przeświadcza. Moje znajome z tym samym problemem rodziły w terminie, więc może nie ma się co nastawiać na szybkie rozwiązanie. Znajoma pani ginekolog powiedziała mi, że prz terminie na 26 sierpnia już z końcem lipca mogę robić wszystko, nawet kankana tańczyć :-D Mimo bujnej wyobraźni nie potrafię sobie tego wyobrazić :-) To jakby słoniątko próbowało tak wysoko unieść nogi :-) My już mamy dla malucha sporo rzeczy, jednak dużo jeszcze trzeba nabyć. Ja dziś zamawiam na allegro rzeczy do torby do szpiala (podkłady, wkładki, gatki) Może też uda mi się wyszukać jakąś fajną niedrogą koszulę nocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny ja dosyc dobrze znosze te upaly, lubie taki klimat od zawsze, powinnam sie chyba wyprowadzic na poludnie kontynentu :-) bylam na usg dzisiaj, dzidzius jeszce dupka na dole, ale mam nadzieje ze zaraz sie przewroci :-) BPD 77,1 mm (29,6 Hdb) FL 57,8 mm(30,1 Hdb) AC 233 mm (28,5 Hdb) masa szacunkowa okolo 1127 g troche malo, ale gdzie ta wieksza masa mialaby sie zmiescic w moich dodatkowych 3 kilo? Tak, tak..3 kilo, grrrrrrrrrrrr..pierwszy raz w zyciu nie ciesze sie ze nie przybieram konkretnie na wadze :-O obwod brzucha 89 cm. traf tu za kobieta, nie ;-) boli mnie kregoslup, jakos tak miedzy lopatkami..normalnie nieprzyjemna sprawa, ale tak sobie mysle, ze chyba musze czasem czuc jakis dyskomfort, w koncu to juz prawie koniec 7-go miesiaca :-) no, pobiadolilam to spadam...trochetrzeba posprzatac, pranko wstawic, i do sklepu isc..a tak nie chc mi sie.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bernatka130 !!! dzięki za wyjaśnienia 👄 , ja postanowiłam na zaczepki nie odpowiadać bo to w końcu każdego sprawa gdzie rodzi i co ze sobą zabiera :) napisz nam coś więcej o sobie i pisz częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie co do tej książeczki ubezpieczeniowej, bo musze sie przyznac ze nie wiem zbyt dokladnie czym rozni sie od plastikowej karty ubezpieczeniowej, którą posiadam. Moze ktos mi wytlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej jak mozna przytyc tylko trzy kilo w ciazy?ja uwazam swoje 13 za sukces bo naprawde widzialam wieksze ciezarne od siebie:-) pozdrawiam sciskam caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..sama chcialabym wiedziec jak mozna przytyc tylko 3 kilo...buuuuuuuuu, nie doluj mnie, o ja niesczesna!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystie szkraby... u mnie właśnie sie rozpadało na dobre,,,ciemno sie zrobio i pada:):):) a nie padało juz barrrrrrrrrrdzo dawno...tego było mi i ziemi potrzeba:) do południa był taki skwar ze nie mozna było wyrobić...w cieniu 30,,,ale cienia było mało, z tego wszystkiego poszłam poszukać jakiejś kiecusi bo za mało mam lekkich ciuszków, wszak zamówiłam w quell ale jeszcze towar nie dotarł do mnie i nie wytrzymałam i zafundowałam sobie ładna sukienusie,,,,bezową,,,lnianą:) i humorek poprawił mi sie na maxa:) i pogoda też mi sprzyja:) bo uwielbiam burze:) a właśnie nadciąga:) pozdrawiam was pogodnie umiarkowanie goraco:) icałuski sle dla babelków😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce deszczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! padlinka >>> spoko nie załamuj sie, ja bym wolała 3kg przytyć a nie 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha byłam w sklepie i pooglądałam te płyny do płukania... ten od 3 lat to jest \"dzidziuś\", potem był jeszcze GLOBAL i pisało na nim że dla niemowlaków może być, no i lenor ale ten był tylko z obrazkiem maluszka i delikatny.... zastanawiam sie czy nie kupić któregoś do samych kocyków, bo nie wiem jak będą bez płynu wyglądały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja tak osobiście to bym płynów do płukania wogóle nie używała-też mam twardą wodę a Maciek ma 1,5 roku i nadal do jego ciuszków nie stosuję płynu, przestałąm też używać do naszych rzeczy i przynajmniej skończył mi się problem z niezidentyfikowanymi wysypkami na przedramionach Persil niby też jest dla dzieci przeznaczony, a Maciuś dostał wysypki-chyba wrócę do Lovelli Z tym aktem ślubu dobrze wiedzieć, bo ja mam podwójne nazwisko (po mężu i panieńskie) i mojemu Maćkowi do książeczki też wpisali podwójne, choć miał mieć tylko po tacie :O dziś spuchłam jak nigdy-nawet klapki są dla mnie za ciasne, gdyby nie wentylator to dawno już bym zemdlała w tym biurze :( lubię gorące lato, ale tym razem daje się mi we znaki-wczoraj przez godzinę siedziałam w chłodnej kąpieli-Maciek też z wanny nie chciał wychodzić a przede mną jeszcze 4 egzaminy ( w tym jedno zaliczenie) niestety mikroekonomię zawaliłam przez ten pobyt w szpitalu-więc wyrok-WRZESIEŃ!!!! oby nic więcej nie doszło, bo nie wiem jak ja bedę się uczyć przy takim maleństwie i z półtorarocznym szkrabem :O aha łóżeczko turystyczne z allegro przyszło-kurczę super jest nawet niania się zachwyciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczeta u mnie podly dzien goraco i parno a nie pada do tego humor mam jak u wisielca przez malzonka ktory ma wszystko w nosie.Nie ma ochoty mi pomagac a jak go o cos poprosze to albo potem albo acha slysze i zero efektu Dzisiaj w pracy bylam i cale mieszkanie wysprzatalam wiec bola mnie plecy i nogi spuchly a moj maz na to ze po cosie przemeczam. Ma racje ale on za porzadki sie nie wezmie bo chyba uwaza ze ja nie do zdarcia jestem. Nie wiem jak go zmobilizowac. Pzreciez my brudem zarosniemy jak dziecko na swiat przyjdzie a ja juz nie mam sily z odkurzaczem biegac. Nie mowiac po porodzie. Moze ktoras z Was ma jakis pomysl na zmobilizowanie lenia bo to chyba to. Wczesniej moj ksiaze robil o wiele wiecej w domu niz teraz MAM TEGOWSZYSTKIEGO DOSC do tego synus dupcie wypina jakby miejsca nie mial mam z jednej strony wypchniety brzuch tak na maxa. No przeciez Max ma byc wiec pasuje Ha ha Jutro pedze do lekarza. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! musze powiedziec ze z tym ustepowaniem miejsca to mozna tu zapomniec ,boze normalnie mi sie plakac chcialo jak bylam z synkiem w knajpie na meczu polska -kostaryka i bylo krzeslo jedno wolne przy stoliku,wiec widze ze tam nikt nie siada,zabralam malego i tam sie pakuje a tu nagle mi wyskakuje gowiniara jedna ze tu ma jeszcze przyjsc jej kolezanka i to dla niej jest zarezerwowane,jak ona przyjedzie to ja mam zejsc -czujecie???? Poza tym np w kosciele u nas jest zawsze wszystko zajete ,a ludzie udaja jakby nie zauwazali ze jestem w ciazy,jak juz na mnie spojrza to odwracaja wzrok i juz pozniej zadne w moja strone nie spojrzy normalnie zalamka! padlinka mnie tez tak dziwnie plecy bola w okolicach lopatek Mam dosc upalow ,wlasciwie dzieki nim wiem teraz ze jestem w ciazy hhahaha caluski pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernatka 130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ja się poprostu rozpływam. Juz nie mam siły. JA CHCĘ DESZCZU I WIATRU. Dłonie i nogi mi troszeczkę napuchły , i wogóle jestem strasznie nerwowa. Co chwilę wskakuje do wanny , aby sie trochę ochłodzić , ale to tylko na chwilę. Musimy jakoś wytrzymać!!!! Dzisiaj odebrałam wynniki, jak na 35 tc są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×