Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Annaa20 - ciesze sie że filmik dotarł do Ciebie choć wiem że do cześci nieposzło bo za dużo mb, czekam na filmik twojej Wikusi Gorcia_27 - tez słyszałam o tym Bebilon Peti 2 że wycofany z aptek 6 dni temu - a media dopiero wczoraj muwiły o zatruciu 16 miesiecznego dziecka - w necie nic na ten temat nieznalazłam!!! ciekawe czemu? Plusia hop hop gdzie y sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kpiotrowicz,ja mieszkam z rodzicami i sa czasmi roznice zdan,jak zakladalam Malemu rekawiczki,zeby sie nie drapal to ojciec sie smial,ze jak mu w sierpniu w domu rekawiczki ubieram to co bedzie w grudniu:-) U nas tez fajnie z rozwojem,kazdego dnia wydaje mi sie wiekszy i sprytniejszy:-) Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio>> do mnie filmik dotarł Ksenia jest super... kpiotrowicz>> z Gabrsi niezła modelka :) annaa>> Aurunia już lepiej... chociaż dalej ma ten katar... w aptece nie dostałam tej fridy.. twierdzą że w hurtowaniach nie ma ale ja im za bardzo nie wierze bo u nich w tej hurtowni to nic nie ma... mąż ma dzisiaj zobaczyć w entliczku pętliczku bo tam podobno są... tymczasem kupiliśmy zwykłą gruszke ... ale ciężko nią cokolwiek zdziałać... troche mi sie tylko udało wyciągną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym bebilonem to niezłe jaja... normalnie zmienie go na inne mleko... tylko nie wiem jakie.. no i chyba już na nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23-ciesze sie ze stronka sie podoba:) ja \"kózki\"wyciagam patyczkiem higienicznym z ogranicznikiem z nami mieszka moja Babcia i u nas były głownie jazdy o jedzenie-ze mam \"chudy\":)pokarm ,ze mały jest głodny,ze nie ma jak butla....no ale dawniej sie chyba inaczej dzieci \"chowało\" i jeszcze czasem wymysla ze cos mu jest (głowa go boli:)bo jakby nic mu nie było to by nie płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszaslam od lekarki ze te \"oddysacze \" nie sa za dobre bo zbyt dokladnie oczyszczaja nosek i latwiej o infekcje i alergie czy jakios tak..moja emi gruszki nie cierpi, ale jaktrezba to trzeba. nie nede sie rozczulac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka>>> no to u mnie to samo :) darła sie jak nie wiem.. przy tym oczyszczaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ciag dalszy niepowodzen spalil mi sie sokownik i automat do kawy szwankuje, a najgorsze ze Maxiowi siusiulka sie zrasta do tego ma slaby system immunologiczny i musielismy szczepic przeciw rotavirus i pneumokoki tuta to wydatek ok 200ezro ale to jeszcze nie wszystko Max ma rozszczep miesni brzuszka i dlatego ma problem z bakami i bole brzusia musimy na basen i mamy cwiczenia od fizjoterapeutki. Niestety nie cwicze ale stres robi swoje Do tego chrzestny chyba nie przyjedzie na chrzest a zastepcczego nie mam a maz ma szwagra tylko ze jak on bedzie to nam sie bardziej niz im oplaca do Polski pojechac a ja nie chce bo sie boje Maxio potrzebuje duzo ruchu a w samochodzie z tym problem zobaczymy co mnie jeszcze spotka moze u mnie to listopad taki pechowy ? Moj Maxik Wazy juz 7700g i ma 64cm klusunia moja ********************************************************************************* NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C....KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE *********************************************************************************** 1.agata_27....Szymon......14/3...........2900/51..........6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......16/3 ......2950g/54cm....ok5000g/66 cm 4.Kotunia......Aleksander....16/3.......3050g/54cm...... 6600g/70cm 5.justa29......Patryk.........3,5 m-ca.....3470/54cm......6500g/67cm 6.Donn.........Aurora..........3.........3190/56cm.......5700g/ok65cm 7.Blondi-ania...Jakub..........3..........3460g/59cm.....7130g/ok68cm 8.Bernatka130......Bruno.....16/3......2820/54cm..........6400/63cm 9.Livmar 10.Justynka307....Igor..3,5 m-ca.....2800g/50cm........6560g/63cm 11.Agula30 12.Aga2424......Miłosz.....14/ ..........3400/57............6600/........ 13.Jagna25......Marta.....12/2..........3040g/56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.....3,5.........3460/58 cm........7100/67 cm 15.edusia……….Nelly………….3,5…………..3,540/53cm……….7000/71cm 16.Kika27......Natalia........11/2........3300/52cm.........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g/59cm.......7970g/66cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090/53 cm........6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika......3.........2750g/52cm......5300g/61cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g/57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g/55cm......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa.....13/3.........2730g/48cm......5400/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....14/3........3300/56cm.......6205g/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia ....3........... 2970g/51cm.....5640g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....3,1m-ca....4860g/56cm.......7700g/64cm 30.joanka...Marcelina........12/2....3150g/58cm...........4500g 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......13/3......3475g/53cm........6880g/64cm 33.agulka28....Kacperek....12/2,5....3490g/54cm........6500g/62cm 34.Kasia 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....2,5.........4100/58cm.......5600/?? 36.Basia23.....Paulinka......10/2.......3400g/56cm........5600g/63cm 37.ToYaB....Staś..............10/2.........3400g/55cm........6 kg/62cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g/59cm.............4700g 40.z daleka A.....Kacperek.....3...........2940g...................5840g 41.ekinio.........Ksenia.......11/2,5......3160g/53cm............5360g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g/58cm............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati>>> 🌻 no naprawde pechowy ten miesiąc u Ciebie ale może grudzień będzie już lepszy... napisz jak Max sie czuje po szczepieniu na pneumokoki bo ja też mam zamiar szczepić Auruśke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to co sie dzieje z Livmar, Maggiem, Ali i Tati... dziewczynki napiszcie co u was??? Mara też sie coś dawno nie odzywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Elmirki to chyba już z pół roku nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__________@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju dziewczyny ale wy macie powera z tym Weiderem - ja góra 2 dni pod rząd wytrzymuje potem zapominam albo coś wypada i zaczynam znowu od nowa - masakra a nie kondycja:) Dziś zatańczyłam z Brunem walczyka i tak się zasapałam, że myślałam, że mi płuca wyskoczą - masakra a nie kondycja - nie mówiąc o wyglądzie co niektórych części ciała;) Dziękuje ślicznie za zdjęcia i filmik - Ekinio - cudny łysolek:) Ja proszę o więcej :) Co do katarku i przyrządow do wyciągania - ja ma \"Sopelek\" - kupowałam w Entliczku - w aptece nawet nie pytałam - panie nie wiedzą z czym sie je połowy rzeczy o króe pytam rządna nowości z gazety;) Fridy nie było jak kupowałam - podobno lepsze - no i ma końcówek dodatkowych do zmiany 10 z 3 zł a nie 4 za 6:) Lekarka polecała też katarek - to to już ekstremum - to mozna podłączyć do odkurzacza - nie umiem sobie wyobrazić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niewiele rzucilam okiem, co u Was... chcialam tylko: >> z tymi kupkami co rzadko bywaja - tak sobie pomyslalam przy lekturze ulotek, ktorych mam w nadmiarze - HiPP ma produkt o nazwie \"herbatka & sok\" - koper wloski i sok z jablka to jest dla dzeci po 4. mc-u zycia ale to juz przeciez niedlugo dla niektorych - moze podawany jako male urozmaicenie diety jednoczesnie pomoze na wyproznienie.... http://hipp.pl/products/herbatkisok_ogolnie.htm >> a propos noska - ja Marcyni niczym nie gmeram w nosie, cos jej tam czasem furczy ale z reguly sama sie tego pozbywa, ewentualnie pomagam, jak juz jest u wyjscia - rozkiem pieluszki na przyklad, a jak cos wiecej to zakraplam roztwor soli - M prycha, potem kicha, wszystko wylatuje, ja jej buzie wycieram i po sprawie ale moze szczesliwie omijaja nas powazniejsze dolegliwosci... oby tak dalej w takim razie, odpukuje w niemalowane :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Ekinio, ja sie wkurzylam na swego bloga i juz nic nie pisze, bo funkcja do publikowania zdjec nie dziala!!! To to mnie tak strasznie zniechecilo!!!Wczoraj znalazlam inna strone do zalozenia nowego bloga, moze to wypali. Od czasu szczepionki Maxio pochlania jednak cala moja uwage i nie mam czasu na zrobienie kanapki. Dobrze z e mamy kafejke w poblizu, dzwonie tam, zamawiam i odbieram po 10 min, po czym znow w zastraszajaco szybkim tempie wcinam te bagietki i kanapki- to chyba raczej niezdrowo tak...zeby maly nie zaczal wrzeszczec. Dzis poslzam pod prysznic, ale musialam wyskoczyc po 5 min, tak sie rozplakal... Czytam i czytam o tych Waszych cwiczeniach i deprechy dostaje :-( Codziennie sobie obiecuje ze dzis to juz zaczne robienie brzuszkow itp, a potem dzien mija a ja nic... Wczoraj caly dzien pralam, ledwie zyje.Nie dziwota ze nie mam sil na dodatkowe sporty... Dobrzez e J byl w domu to pomogl przy Maxiu. Dziewczyny dzieki za zdjecia i filmy, sa fantastyczne! 🌼 Kpiotrowicz, przykro mi z powodu mamy, mi tez czasem sie zdaza, moze obecnie nie, ale to tylko cisza przed burza. Z reguly to jednak ja jestem ta upierdliwa \"mamuska\" nawet wobec swojej wlasnej matki...Kazdy rodzic powinien robic tak, zeby bylo zgodnie z jego przekonaniami i sumieniem. Rady babc i cioci mozna sobie posluchac ale ostatecznie to my ponosimy odpowiedzialnosc za nasze dzieci i to do nas naleza decyzje. Kati, no to faktycznie, jak pech to pech.... oby jak najszybciej ta zla passa sie skonczyla. Ja narazie zadnych \"odsysaczy\" do noska nie kupuje, w aptece powiedzieli mezowi, ze u tak malenkich dzieci w ogole nie powinno sie ich stosowac. M.in. dlatego ze naczynka krwionosne sa bardzo delikatne. Zauwazylam ze jak Maxio ma katarek to kicha, a po kilku godzinach mu te sople z noska i tak usychaja po czym same wypadaja i juz ani sladu po nich... Moj krolewicz znow sie budzi. Zmykam i sciskam Was wsyzstkie goraco! Moc caluskow dla naszych pociech! 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Plusia :) oliwia>> ty chodzisz na solarium, a powiedz mi czy karmisz piersią ... bo ja też bym sie chętnie wybrała ale nie wiem czy można... co do ćwiczeń to mi sie nie chce jak cholera.. ale i tak ćwicze... może sie tego brzucha pozbęde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn niby na instrukcji w solarium pisza ze nie wolno ale ja chodzilam. Wydaje mi sie ze jedyna rzecz ktora moze na tym ucierpiec to sutki, ktore beda wysychaly i pekaly. Ja zakladalam stanik i nic mi nie bylo:) Kati trzymaj sie dzielnie!! Plusia ja tez zaczelam pisac bloga ale ja chyba nie potrafie zamieszczac tych zdjec. Bo jak klikam dodaj zdjecie to pojawia mi sie adres astrony internetowej (chyba zeby wpisac gdzie ono jest...). Nie wiem sama jak sie do tego zabrac - macie jakis pomysl? Buziaki Ps Uciekam na piwko i papierosa z siostra i kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz>> no to ja też ide bo nie moge już patrzeć na tą biel.. :) majtki chyba też zostawie bo blizne po cc też nie wiem czy można opalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kpiotrowicz>> ja kupiłam kliek ryżowy BOBOWITA i tam jest napisane że 3 łyczeczki na 100 ml. Ja wsypuję 3 na 210 ml żeby mały nie miał problemów z wypróżnieniem. I podaje 2 razy dziennie - w porze obiadowej i na nocne karmienie. A od jutro zaczynam podawać soczek jabłkowy. Dzisiaj jestem w bardzo smutnym nastroju rano zmarła koleżanka z poprzedniej pracy ;( miała zaledwie 44 lata osierociła 2 dzieci w tym chłopca w wieku 14 lat z autyzmem Ile jest warte nasze życie?? 🌼http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20060724_-8_My+child+is.png🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia 27 :) sprobuje...najpierw wchodzisz tak jakbys chciala cos napisac na forum,pozniej wyswietla Ci sie strona gdzie bys pisala ale wchodzisz na PREFERENCJE a pozniej logujesz sie,marzesz stopke9piszesz lub nie nowa) i potwierdzasz...sprobuj ciekawa jestem czy sie nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxiowi na twarzy kolo prawego uszka juz od jakiegos czasu przyczepilo sie jakies paskudztwo. Skora jest przesuszona i sie luszczy, a czasem jest zaczerwieniona. Wyglada prawie jak liszaj i robilo sie ciagle wieksze i wieksze... :-) :-( Smarowalam bepanthenem na poczatku, ale pomagalo tylko na troskze, a potem robilo sie czerwone i skora znow sie luszczyla. Od kilku dni zaczelam smarowac linomagiem i wreszcie skora w y g la d a normalnie, bo pod palcami ciagle jeszcze czuje sie ze jest troche porowata... mam nadzieje,ze to minie. Kurcze wkurzona jestem! Na biustonosze do karmienia z Triumpha. Kupilam latem, niby firma i jakosc tralalala.... a dzis mi polamala sie haftka i otworzyl biustonosz, bylam na zakupach akurat i musialam sie potem kryc po lazienkach,zeby ten biustonosz zapiac! Nie cierpie tego uczucia, jak mi sie w publicznym miejscu otwiera biustonosz!!!! A bez pzreciez nie bede chodzic, bo kazda piers wazy kg! Zaczyna sie weekend, mam nadzieje,ze wreszcie powysylam obiecane listy- zle sie czuje jak z czyms zalegam. Nie wiem jak to bedzie z widokowkami Bozonarodzeniowymi, zawsze wszystko w ostatniej chwili... w tym roku chyba jednak wysle juz na poczatku grudnia :-P Ogolnie jestem jakas taka nie do zycia, najchetniej bym zakopala sie pod koldra i obudzila na wiosne, mam nadzieje,ze mi ten nastroj przejdzie. Zmykam zeby juz nie smecic. Sciskam wsyzstkie co sil. Diann tez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn ja rozmawiałam na temat solarium z moim ginem i on nie widział przeciwskazań, ale chodzę na max 12 minut i zakrywam piersi. plusia dobrze, ze Maxowi zszedł ten liszaj, do takich maluszków zawsze się coś przyczepi. Z cerą Piotrusia było dużo lepiej, ale od kiedy się ślini to aż mu się strupki na brodzie robią :-( A wczoraj odkryłam pleśniawki na podniebieniu. No ale dobrze, że to tylko małe problemy :-) Co do ćwiczeń to mi się też nie chce, ale zrobiłam zdjęcie brzucha i .... lepiej nie mówić. Mam nadzieję, że ta oponka zniknie i będę mogła za miesiąc pochwalić Wam się płaskim brzuszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Plusia za pamiec:-) u mnie nudy,na spacery nie wychodzimy Maly grzeczny jak aniolek nie wiem jak Wy,ale ja wciaz jestem slaba od porodu,chyba zbadam sobie krew.Juz nie powiem o wypadajacych wlosach i bolacych zebach.A kark to pozal sie boze... wyczytalam gdzies,ze do roku dziecko dobrze jest nauczys pic z kubka niekapka,bo ssanie zle wplywa na zeby.Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann ja bede chciala uczyc picia z kubeczka jak najszybciej:) Na razie odzywaczajam Gabrysie od smoka -dzis 3 dzien idzie nam w miare;) Diann napisz prosze jakas krotka insteukcje jak wprowadzalam Michasiowi pokarmy i kaszki. Co czego ile i kiedy. Bo Ty chyba zaczelas szybciej niz po 4 miesiacu? Moje gadu 5246294 :) Dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×