Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Aurora dalej sie drapie mimo tego balneum, zmiany proszku i pampersów na haggisy, które zresztą są bardziej gówniane niż pampersy... evvik>> Aurusia je chlebek już od jakiegoś daje jej takie malutkie kawałeczki układam na tacke od krzesełka a ona to sobie wszystko ładnie wyzbiera i zje... oliwia>> mi lekarka mówiła że można dawać jajeczko całe na miekko, ale ja jeszcze niepróbowałam, jogurt naturalny z owocami... kaszke manne.. no i w sumie to niewiem co jeszcze na śnadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tbelka bo Aurora kończy dzisiaj 9 miesięcy :D NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR...KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27....Szymon........9..........2900/51........94 00 gr/72cm..2 2.Annaa20 ......Wiktoria......9..........3150/51.............9050g/? ...3 3.Gorcia_27....Maciej.........9.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....9.......3050g/54cm......... 10kg/85cm...4 5.Justa29......Patryk..........9.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........9........3190/56cm........ .8400/73cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm........10 070g/84cm...2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm........ 8500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.Moniap31.....Jaś..........8.......3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........8.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......8......3460/58 cm........1020/76 cm.. 2 16.Edusia……….Nelly............8....... 3540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........8.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........8.......4550g/59cm.........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........8.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......8........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......8.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.Zuza29.......Pawełek.... .8......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 8......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........8.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.Agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.Ali32.........Szymon..........8...................... .......6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1040 0g/74cm....4 31.Joanka...Marcelina........8.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7 800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........8.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.Agulka28....Kacperek.....8...3490g/54cm.........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub...........8.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....8........4100/58cm........85 00/ 72cm...2 37.Basia23.....Paulinka.......8.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8500g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ .....?..../..?.....2 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm..............?.. ./72....4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAMMMMMM Padlinka nie miałam zamiaru cie lechtać stwierdziłam tylko oczywiste fakty ... dorobiic sie takich dziewczyn to fiu fiu:) biedni ci młodzi faceci:) bedą mieli dylemacik jak takie panny piekne zaczna swój czar roztaczać....Pladlinka i Milka powinniście juz zacząć opracowywać strategie obronną bo wasze pierworodne już nie są takie malutkie jak nasze sierpniowe bejbiki:) oj bójcie sie tatki bójcie:):):) najbardzej to potrafią uwieść swoimi oczami:) Maja i Gabunia poprostu mają zniewalające sporzenie:) A duma wasza jest usprawiedliwiona:) Donn nasze gratulacje dla 9miesięcznej jubilatki:) tyle samo z nami co i z tobą Donn:) BUZIOLE Mi osobiscie potrzeba jakiejś terapii kawowej i plotkowej bo depresia sie koło mnie kręci,,, oj gdyby człowiek czasami mógłby wyłaczyć aplikacje myslenie i martwienie to było by super,,,,a tak wszystko na głowie potrafi poprosu przytłoczyc, i chyba sił witalnych mi brak albo energia ze mnie uchodzi, bo jakos tak dziwnie sie czuje, tak bardzo mi sie nie chce i tobrze by było zeby ktoś sprawił zeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce:):):) Tak Ładnie was prosze piszcie piszczie bo przynajmniej to powoduje ze na chwilke odskakuje od codzienności i moge sie nacieszyc wami:) Życze miłego słonecznego dnia,,, moze bedzie dobrze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia>> dla Alusia też oczywiście buziaczki :D u mnie w domu jakby torndo przeszło ale od jutra mężuś ma tydzień urlopu to może mi sie uda coś ogarnąć... Aurora usneła.. to ja lece kawe robić i przyłanczam sie do tych plotek :D Padlinak>> a Emi ma oczka jak Auruśka :)...takie wielkie.. ale kolor inny.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn jak to sama jak ja pije:):)) z toba zawsze kawusie wypije :) chwila dla mmuś tez musi być a co tam:) moze jeszcze ktośma ochote ?? na kawe oczywiscie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! tylko kto za mnie posprzata?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! boli mnie gardlo :/ a kawa bedzie dzis juz druga..zrobie tak: lyk kawy, pare rzeczy sprzatne, łyk kawy, ubiore cos na siebie:P , lyk kawy itd :D jestem okropnym leniem...brrrrrr ale uwielbiam kawe w dobrym towarzystwie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak ktoras jest zalogowana na gronie to zapukajcie do mnie :) zawsze jakas alternatywa dla naszej ubustwianej, jedynej, niezastapionej, seksownej i ponetnej KEFETERII :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para wybrala sie na zimowe ferie do malego, romantycznego domku gdzies w gorach. On od razu poszedl do drewutni po drwa do kominka. Po powrocie krzyczy: - Kochanie, jak strasznie zmarzly mi rece! - Wloz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule. Jak powiedziala, tak zrobil i to go rozgrzalo. Zjedli obiad i on poszedl narabac jeszcze troche drewna. Po powrocie wola: - Kochanie, alez mi zimno w rece! - Wloz je miedzy moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna. Nie trzeba mu bylo dwa razy powtarzac. Po kolacji chlopak udal sie po zapas drewna na cala noc. Ledwo wrocil, od razu wola: - Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w rece! - Rece, rece! - nie wytrzymuje dziewczyna. - A uszy to ci nie marzna? hihiihhi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka co z tym gonem?? jak mozna sie tam wprosic?? ty pijesz kawe ta jak ja,,,ubieranie kawa sprzątanko, kawa, kafeteria kawa, pranko kawa\") Edusia halo Edusia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kpiotrowicz, Padlinka, Evvik -- dziekuje 😘 Katietka czytamy Cię Weronika urocza, dziekuje bardzo za śliczne fotki Karolinki, Vanessy, Maxa, Bartusia, Patryka, i przepraszam jeśli kogoś pominełam Donn ja też właśnie kawusie kończe Kpiotrowicz, Padlinka, Evvik -- dziekuje 😘 jak ubieracie dzieci na spacer?? jeszcze na długi rekaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo dziekuje,,,,grono juz moje:) Alus własnie sie obudził wiec pewnie zapoznam sie z nim później:) ale barzo mi sie miejsce podoba,,, Edysia mam nadzieje ze wszystko ze ok. bardzo dziekuje za zaproszenie, jeszcze mi tylko troche czasu potrzeba jak by miał ktoś na zbyciu to ja z miła chęcia przyjme albo wymienie na coś ciekawszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edusia=Ekinio:) pozdrawiam:) alek w krótkim rekawku smiga, ubieram mu na to bluze dresową jak jest za ciepło to sciagam ,,,,choć raczej jest w dresiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! sorki ze nie pisze ale jak przyjechalam z polski to zaraz byli u nas goscie przez caly czas a teraz tz dzis jedziemy na urlop do wloch i znow mnie nie bedzie przez tydzien ,ale po urlopie sie odezwe i wysle jakies fotki moja nelcia juz jakies 2 tygodnie raczkuje i jest z nia urwanie d..y nic tylko za mna ciagle lazi i zdarzyla juz nam z lozka spasc :( dziekuje za zdjecia Maksia,Vanesski,Aurorki,Bartusia ,Macius ia Kseni sa cudowne i nie wiem ktora niunie tata uczyl raczkowac .....ale sie usmialam ,nelcia tez tak na poczatku raczkowala..... spoznione ale szczere kondolecja dla ciebie Evik ,trzymaj sie dzielnie ,mam ciary jak o tobie pomysle🌻 do uslyszenia za tydzien,ciesze sie ze jeszcze mnie pamietacie papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - dla zaspokojenia babskiej ciekawości - zakładamy firme doradczo - szkoleniową z dosyc wąskiej dziedziny na ktorej zna sie moj maz;) Ja choruje. Wczoraj byl najgorszy dzien- musielismy wezwac lekarza do domu bo nie dawalam sobie rady. Biore antybiotyk i zobaczymy co bedzie. Na razie poprawy nie widzę:( Moja na razie na sniadanie je zawsze mleko z kaszka ryzowa - i na razie poki ograniczona jestem tym co moge jej podawac na tym poprzestane. Wyregilowalam ja jesli chodzi o godziny spania w dzien - spi po sniadanku jakies 40 min i po obiedzie 1,5 - 2. To wystarcza na to, zeby nie byc bardzo marudna;) Do sukcesow wychowawczo kulinarnych moge zaliczyć to ze Gaba zaczela jesc czesiowo moje zupki. Troche jeszcze musze dodac tej sloikowej zeby czula ze jej smakuje ale i tak jest coraz lepiej. Chcoiaz dzis dalam nie takie proporcje i w d...pie miala zarcie;) Walcze musialam wygrac ja bo zaczela strasznie duzo tych zup jesc a mnie nie stac na kupowanie 2-3 sloikow samych zupek dziennie. Bo gdzie jeszcze owoce, mleko, kaszki i inne pierdoly..... darek dzis ostatni dzien w pracy- potem bedzie z Gabka;) Ja nie chche wracac na caly etat ale boje sie o nasze zycie finansowe - chociaz intuicja podpowiada mi ze dalibysmy sobie rade. Uciekam - buziaki:)) Ekino - Gabi wczoraj byla w krotkim rekawku. Kupoilam juz tez krotkie spodenki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia, Kpiotrowicz - dziekuje 😘 moje dziecko jest niedobre, dziś dostawała spazm, nie wiem czy dobrze to pisze??, płąkała cały czas i na spacerku zamiast sie relaksować pogodą, musiałąm ja nosić na rekach!!! normalnie wyć mi sie chce, co za niedoborta z tej Kseni rośnie, aż mi wstyd było przed koleżanką jak ona tak wyła, bo jej dziecko to aniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!! Ale się zdenerwowałam, zeżarło mi mojego posta, a tyle się napisałam 😡No to teraz pokrótce: Jasio skończył dziś 8 miesięcy! :-D ale ten czas goni!! Dołączył także do grona dzieciaczków, które mają już za sobą przygodę z nocniczkiem. Zrobił sisiu, nawet się nie bał, zobaczymy jak będzie mu szło. Patelnia u nas okropna nic się nie chce!! Kpiotrowicz>>życzę szybkiego powrotu do formy! Padlinko>> kawał przedni warty sprzedania dalej Milka102>> to sobie pogadałyśmy wczoraj co nie ;-) aż mąż się wzburzył,że tyle na mnie czekał :P. zmykam ,idę zażyć trochę słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik dzieki za kwiatki i inne bratki 🌼 ❤️ A Karolinka jakby nie zauważała kolczyków, tylko jak jest śpiĄCA to trze ucho i natrafi na kolczyka i zaintereuje się nim, częściej nteresują ją buciki, które namiętnie ściąga :) a mnie i tztusia ciągnie za okulary :) oliwia13 na pewno będzie dobrze napisz jak z wtymi wynikami ja też słyszałam , że dzieci znajomych miały takie powiekszone wezły i samo przeszło be_B i padlinka rajstopy we wzorki :D bardzo mi się podobają do takich eleganckich kreacji zróbcie zdjęcia i pokażcie się nam !!! Padlinka jestem już zalogowana w gronie i jakoś nie wiem co dalej może wieczorem tpo rozgryzę:) albo krótki rekaw i coś cienkiego, albo body jedno z długim:), jakoś tak całkiem na krótko nie mam odwagi:) kpiotrowicz bidulko trzymaj się jesteśmy z Tobą w chorobowej niedoli ekinio nie niedobra tylko ciekawa świata i przywiązana do mamusi :), każde dziecko inne, a może coś jej było źle, gorąco, zimno, pić kupka i inne warianty...:) moniap mój mężuś oglądał meczyk :) i moje się udają 🌼 Kotunia doszedł sms? Dziś Lola siedziała na nocniczku, a w ramach podgrzewania położyłam chusteczki higieniczne, śmiesznie wyglądało, ale siusiu nie było :). Zastanawiam się czy nie iść z Lolką do lekarza na jakąś kontrolę, bo nie podciąga się do stania i malo je, może nic jej nie jest, ale jakby jednak coś to nie chcę tego zaniedbać, ale nie chcę też panikować o co posądza mnie mój mężuś. Ale to po tych wolnych dniach. Czekają mnie urodzinki Mai, będzie świętowanie z koleżankami w Mc Donaldzie i z rodzinką w domku, a mamusia torta upiecze. Jak zdjęcia jakieś sensowne będą to podeślę. Lola nie spi ju ż pa kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta miała papugę w domu, która ciągle powtarzała: - Precz z Kaczyńskim! Precz z Kaczyńskimi! Ktoś z sąsiadów podkablował i niedługo do kobity puka policja: - Dzień dobry, policja. Dostaliśmy wezwanie, że pani papuga obraża naszego prezydenta i premiera. Proszę pokazać papugę. Kobieta przynosi klatkę z papugą, a ta już od progu drze się: - \"Precz z Kaczyńskimi!\" Policjant upomina kobietę: - Jeśli to się będzie powtarzało to będziemy musieli uśpić papugę, a panią wsadzić do więzienia. Kobieta po wyjściu funkcjonariuszy prosi papugę: - Słuchaj papużko, nie mów tak więcej proszę, bo mnie zamkną a ciebie uśpią i po co nam to. Kilka dni spokoju, ale papuga sobie przypomniała i znowu zaczęła swoje: - Precz z Kaczyńskimi! - na całe gardło. Na drugi dzień kobieta dostała wezwanie do sądu na rozprawę - papuga jako dowód rzeczowy. Kobieta poszła więc do spowiedzi powiedzieć księdzu co jej leży na sercu. A ksiądz mówi: - Słuchaj kobieto - ja mam też papugę, która mówi i jest podobna. Na czas rozprawy podmienimy papugi i nikt się nie skapnie. No i jak uradzili, tak zrobili. Dzień rozprawy, kobiecina z księdzem podmienili papugi i babka leci do sądu z kościelną papugą. Sędzią mówi: - Proszę wnieść klatkę z papugą. Klatka z papugą wniesiona - papuga nic. Nie odzywa sie słowem. Oskarżyciel podpuszcza papugę: - Czy papuga mówiła \"Precz z Kaczyńskimi!\" ? Papuga nic. Sędzia podpowiada: - Precz z Kaczyńskimi! - oskarżyciel i oskarżyciel posiłkowy też zachęcają: - Precz z Kaczyńskimi! W końcu cała sala skanduje: - Precz z Kaczyńskimi! Precz z Kaczyńskimi! A papuga zawodzi kościelnym głosem: - Słuuuuchaaaaj Jeeeezuuuuu jak cię błaagaa luuud......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becnie znana deklinacja poszerzona została o dodatkowe odmiany: 1. Mianownik - kto? co? 2. Dopełniacz - kogo? czego? 3. Celownik - komu? czemu? 4. Biernik - kogo? co? 5. Nadrzędnik - z kim? z czym? 6. Miejscownik - o kim? o czym? 7. Wołacz - o! 8. Intymnik - kto? z kim? 9. Wygryznik - kto? kogo? i dlaczego? 10. Łapownik - kto? komu? ile? 11. Przypierdolnik - komu? w co? 12. Przypierdolnik materialny - komu? w co? za ile? 13. Powodnik - dlaczego ja? 14. Dziwnik - ke? 15. Rządownik - kwa? kwa? 16. Złodziejnik - komu? gdzie? ile? 17. Politycznik - koalicja? z kim? dlaczego? po co? 18. Powybornik - co ja k...wa zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk nosi dlugi rekawek-niby cieplo jest ale to jeszcze kwiecien a jakie zakladacie czapeczki?z odkrytymi uszkami?slyszalam ze do roczku dziecko powinno miec jakiekolwiek nakrycie glowy ale zeby nie bylo z gola glowka my dzisiaj caly dzien na polu-hehe-u nas sie wlasnie mowi na polu a nie na dworze:) straszny uparciuch mi rosnie-jak nie dostanie tego co chce to wrzeszczy-normalnie maly histeryk=ma ktoras ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ale sie uśmiałam :D :D:D :D:D :D:D :D:D :D Mika102 tak ona ciekawska świata, wózek jest be, a rączki moje to zbawienie dla Ksen, jak mnie widzi to odrazu zaczyna marudzić albo sie śmieje, a przywiązanie swoja drogą choć zaczepia wszystkich na ulicy, z tego marudznia Ksenia dziś w body i w rajstopkach była na spacerku od 13 do 15, musiałam ja rozebrać z sukienki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio nie wiem co zrobiłam na grono, skorzystałam z zaproszenia, wpisałam swoje dane, a potem mąż wyłączył mi tę stronę, a jak włączyłam ponownie, to jest coś innego i pojawia się nieprawidłowe hasło :( buuuuuuuuuuuu ratunku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Znowu słońce, aż chce się żyć!🌻 Jasio spał dziś od 20.30 do 6.00 bez pobudki:-D dospał ze mną na łóżku do 8.00, więc jego mama jest wyspana!! i zadowolona!! Mały brzdąc gaworząc sobie powie ta-ta,ba-ba, ale mamy to jeszcze nie usłyszałam :-( Justynko 29>> możemy podać sobie ręce, Jasio identycznie reaguje. A nie daj boże jedz coś przy nim, i nie ważne, że niedawno zjadł obiadek, ze złości aż piąstki zaciska jak mu się nie da.Nie mam pojęcia skąd to sie bierze. Może to skutek mieszkania z dziadkami, którzy nie dają mu zapłakać, i wtykają w rączki co popadnie.Ale mam nadzieję,że maluchy z tego wyrastają , jeśli nie to będziemy miały problem w przyszłości :-O Ja również boję się ubierać małego na krótki rękaw i spodenki, zakładam mu rajstopki,body z długim rękawem(białe)i czapeczkę z daszkiem,no i oczywiście smaruję rączki i buzię faktorem 30 ale mimo tego zauważyłam,że dłonie ma już zabrązowione Jak dobrze, że odziedziczył karnacje po tacie, nie będzie przypiekał buraczka:-) uciekam już słyszę małego piszczenie z dołu, czas na śniadanko! życzę miłego dnia wszystkim mamą i maluchą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj o 10 rano moja mama widziała babke z niemowlaczkiem 2,5 miesiąca(specjalnie sie zapytała) ubranym w same body w skarpetkach i bez czapeczki :-O w kwietniu lato poczuła jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz, wracaj Skarbie do zdrowia! ❤️ Ja walcze dalej z gora prasowania, a Max w najlepsze dalej daje mi popalic, czytalam w podreczniku do bobasow ze ta faza jeszcze troche potrwa :-( Nie wiem czy sie odezwe jeszcze dluzej przed wyjazdem, postaram sie... Jutro ostatnia szansa na kupno prezentow dla rodziny, bo poniedzialek i wtorek szwedzi swietuja i maja wsyzstko pozamykane... Milego wieczorku! 👄 No i zeby naszym mezom uszy czesto marzly ;-) (patrz wyzej: post padlinki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×