Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hey Asik, Kamila, Channah i Miama 🌻 a u mnie dziś troszke słoneczko przebija i właśnie wróciłam z długiego spaceru z julką-moim psiakiem:-) lubię zaglądać tu do Was doipero o tej porze,robię sobie kawkę no i jest już co poczytać:-) Channah- skoro miałaś taki początek to finał na pewno bedzie lepszy:-) ja tylko raz byłam u gin. kobiety i od tej pory zawsze tylko do faceta:-) są poprostu bardziej delikatni :-) Asik-może to dobre znaki:-)ale nie możesz sie tak denerwować:-)pomyśl o maluszku w Twoim brzuszku:-)ja tez myśle już o teście:-)i chciałam poszukać takiego który mozna zrobić wcześniej:-) i nie mam pojęcia jaki:-) też unikam kłucia jak tylko mogę:-)poradź mi jaki i kiedy najlepiej zrobić:-)wyobrażam sobie jak Ty się musisz denerwować skoro to już 9 raz:-( i to pewnie stąd te złe chumorki:-) nie daj sie im:-)ja właśnie wszamałam czekoladową smakiję...hm...pychotka....i pomaga:-)no i dziś już jest wtorek......ja wmawiam sobie że to nie możliwe by sie udało za pierwszysm razem ale chodze i doszukuje się wciąż jakiś objawów.....i tłumacze sobie że nie mogę za bardzo chcieć bo nic z tego nie wyjdzie:-) Miama- masz rację że ruch to zdrowie, ale uważaj na zimno:-) Kamila- miłego \"czytania\" i pisz jakie diagnozy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah jaka historiaaaaa, mozna oczy wybałuszyć, żeby tak lekarz traktował pacjeta....jej... ale pogoda okropna, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
Asik25 nie przejmuj się, nie jestes sama, a nawet jestes w lepszej sytuacji, bo ja nawet nie mogę się jeszcze starać o dzidzię. Leczę te migdały (mam wątpliwości czy jest to fachowo robione, znów mam antybiotyk). Poza tym czeka mnie jeszcze usg piersi i wizyta u onkologa żeby stwierdzic co to za guzek.. No cóż takie życie, ale mimo wszytsko stram się miec pozytywne nastawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jest z nami jeszcze JANA, Karyn i Kamilkaaa 🌻 Asiczku- je tez słyszałam że w tym czasie mogą wystapić jakieś małe plamienia:-) oj chyba wszystkie zazdrościmy Channah:-) jest naszą nadzieją i taką \"przewodniczką\" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wyrzucie mnie, bo nie wyjdę z domu... nie mam siły jak wyglądam za okno! Darka jak tylko wróce to napiszę, ale po wizycie u lekarza wyskocze na miasto więc nie wiem kiedy wrócę.... A co do testów to ponoć Quick View mają dobrą opinię (najlepszę) i wykrywają wczesną ciążę! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, proszę mnie natychmiast opatulić kaftanikiem, takim z za długimi rękawkami. Ja chyba naprawdę zwariuje zanim zatestuję. Byłam jeszcze raz w wc i nic różowego nie widziałam a wkładki nie zmieniałam. Może mój czerwony sweterek mi się wżarł w oczy albo co. Chciałabym żeby mnie uśpić i obudzić na test. Chyba zrobię go w czwartek rano jak dożyję, no chyba że wróci do mnie choć część mojej cierpliwości to zaczekam do piątku, ale wątpię. Kupię Quick Vue, najczęściej o nim czytałam w necie, najwięcej dziewczyn go poleca. A najbardziej skarżą się na Pre- test. Darka- to już 10-ty cykl starań! 9 nieudanych za mną, dlatego w tabelce jest 9. Tak jak za tobą jest 0 cykli staran bo ten jest pierwszy i może być owocny:-) Kamilkaaa- na kiedy masz termin tego usg? Trzymam kciuki zeby to nie było nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Kamilkaaaa sory że ja znów to samo napisze ale ja bym usunęła te migdały.... skoro ciągle pakują Ci te antybiotyki i pozbyć się tego dziadostwa nie możesz! Moja mama maiała takie cyrki, lekarz doradził jej by usunęła. Tak tez zrobiła i jak ręką odjął. Dobrze się czuje i jest wszystko ok!!!! Ale oczywiście nie chcę Cię namawiać tylko maiałm taki przypadek w rodzinie więc wiem czym to \"pachnie\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- a jednak Pre- test? No proszę! Ale ty robiłaś po terminie @ to nie było już wątpliwości, może o to chodzi. Już sama nie wiem. Fajniackie są randki z mężem:-) Uwielbiam je:-) Może tez coś dzisiaj wymyślimy:-) Świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
termin usg mam na piątek (02 czerwca), więc ten piątek to nie tylko dla mnie troche stresująca data ;0 do onkloga idę dopiero 12 czerwca. Odnosnie migdałow to zaden laryngolog nie zalecił wycięcia migdałow bo niby "ładnie" wyglądają. Dopiero w lipcu jadę do innego laryngologa (podobno jest dobry) zobaczę co on mi zaleci. Przecież ja w końcu chcę się starac o dzidzię, a nie ciągle tylko czekac. Teraz się jeszcze dowiedziałm, ze jesli nie ma się skończonego 3 miesiąca ciąży to gdy wygasnie umowa na czas okreslony, wtedy pracodawca nie ma obowiązku jej przedłużenia do dnia porodu. A ja mam tylko umowę do końca roku. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie właśnie nawiedziła @ z opóźnieniem prawie 3 tyg. Mam nadzieję, że to nie jest jaklas choroba. Jak się skończy idę do ginki. Asik25 pamiętaj o luzie i relaksie (jak się uda zrelaksować) :D Czwartek już niedaleko! Wytrzymasz. Kamilkaaaa26, myslę, że Kamila7 ma rację. Rozmawiałaś z lekarzem o ewentualnym usunięciu migdałków? Channah przypomniałaś mi, że pojutrze mam rocznicę ślubu. Prawie zapomniałam...coś muszę wymyślić- najgorsze, że pustka w głowie... Podpowiedźcie coś, plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- może romantyczna kolacja przy świecach? Mało oryginalne ale zawsze cieszy. Channah- obawiam się że do piątku nie wytrzymam, choć z drugiej strony obawiam się że test tak wcześnie zrobiony może nie być do końca wiarygodny... Cóż zobaczę, najwyżej zrobie test w czwartek i jak będzie negatywny (tfu, tfu) to będę czekać na nieprzyjście @. Ale może dostane prezent od losu na dzień dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- tak właśnie planuję o 6,00 zaraz jak wstanę. Od razu jak przyjdę do pracy to napisze jaki wynik... Kto wie, może Ktoś zrobi tacie prezent i pojawi się na tym świecie:-) Przykro mi że w poprzednim roku Dzień Ojca przyniósł złe wiadomości. W tym roku karta się odwróci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra, ja też się zaraz zbieram do domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę tak wcześnie najlepiej robic test? A można o 8 rano , hihi tez będzie efektywny o tej porze? Asik25 czy Ty wstajesz o 6? Ja bym padła, ledwo budze się o 8, ale cóź późno się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik- ha, ha,zrób test w czwartek i powtórz w piątek :-)ja chyba nie bedę teściła w tym miesiącu:-)poczekam na @, no chyba że sie będzie opóżniać to może wtedy......Asiczku jutro już środa!!! Channah- tak to jest na tym świecie:-( mój tata wciąż mi mowi bym się spieszyła bo on chce się jeszcze wnukami pocieszyć, niestety jestem jedynaczką, a mój tatuś ma już prawie 60tkę( urodziłam się w jego 30ste urodziny)a moż historia się powtórzy:-) channah czy boisz sie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki...kurcze ale u nas upaly-na razie jest 27(9 rano) a ma byc 34 !!!! a z wilgotnoscia powietrza to czuje sie jakby bylo 45.Zyc nie mozna-a pracy siedze opatulona jak na zime! przeslalabym wam troche tej pogody, bo pisalyscie ze w Posce pochmurnie-tylko u Darii troche slonce przebija... Asik-sa tez testy ktoore mozna zrobic przed terminem spodziewanej miesiaczki-moze taki sprobukesz-ja robialam dwa rozne-jeden rano-drugi nastepnego dnia po obiedzie...Trzymam kciuki za was( Daria i Asia) oby w tym miesciacu sie poszczescilo!!!! Buziaki,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieeew ! Właśnie wstałam z drzemki.... Ja robiłam test paskowy Romed - dobry jest chyba, chociaż większość woli testy płytkowe a nie paskowe. A robiłam około 8.30 rano (chcociaż ciężko mi było się wstrzymać z sikaniem) :p Test mam na pamiątke i czasem sobie oglądam te 2 kreseczki :) Wyjątkowo naprawdę nie mam co robić. :) Chyba pogram na komuterze... Chciałabym upałów!!!!Bo na takie chłody nie mam ubrań, a sukienek letnich mam masę... :( A tu takie zimno i brzydko... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla i Darka od razu mi lepiej jak wyszłam na zewnątrz. Autentycznie ubrałam zimową kurtkę i pojechałam. Z miejsca humorek lepszy, zmiana otoczenia zadziałała super na psyche. I na pewno mi to nie zaszkodziło. może się będziecie śmiać, ale rano zastanawiałam się jeszcze czy nie wziąść czapki, ale zrezygnowałam :D 👄 Channah właśnie tacy są niektórzy lekarze. A jeśli już nie idziesz prywatnie to zapomnij o dobrej opiece. Moja znajoma 2 lata nie zachodziła w ciążę i lekarz jej powiedział bezczelnie, że \"Pani chodzi na kasę chorych i chce Pani być w ciąży???!!!\" Niekiedy przyznaję rację protestującym lekarzom, ale za chwilę mi się znowu nóż w kieszeni otwiera jak widzę ich pracę i \"poświęcenie\" Śmiech na sali normalnie. Dziewczyny WSZYSTKIE WAS POZDRAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA ja tez mam sporo sukienek-ale nie moge ich nosic bo zamarzlabym w pracy-wiec ubieram sie na cebulke-koniecznie dlugie spodnie-bluzeczke i jakas marynarke albo sweter jak wchodze do banku...wczoraj sie zapomnialam i wybieglam w swetrze na lunch -myslalam ze fala goracego powietrza mnie powali... Ja tez trzymam moje tesciki na pamiatke-jeden z dwoma kreseczkami a jeden z plusikiem-zostal mo jeszcze jeden-moze za pare lat..jest wazny do 2008(nie wiem czy sie wyrobie..;) Fajna pamiatka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... zamarzam..... Zazdroszcze Wam, że siedzicie w domku. Jak mi zimno....:( Do jutra, miłego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam przed chwilką. Pani doktor mówił aby sie tym nie martwić, tylko trzeba zrobić kontrolne usg około września. I tyle. No więc, mam nadzieję, że to \"cos\" zniknie, a przynajmniej nie będzie się powiększać.... :o Karyn- ja jestm w domku, ale mi też zimno :D Fakt, mam pootwierane okna, ale jak zamknę to robi sie duszno i źle się czuję .... Buźka dla wszystkich 👄 Agapka- gdzie ty sie podziewasz?? 100krocia- a ty czemu się tak długo nie odzywasz?? co się dzieje z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, właśnie nadrabiałam zaległości i czytałam topic :) Jestem troszkę zła, bo chcieliśmy zacząć staranka w czerwcu, a muszą się przesunąć na lipiec. Miałam cylle 29 dniowe, więc tak zarezerwowaliśmy wczasy, żeby najpierw ponurkować, a później baraszkować, ale ostatnie 4 cykle byly 27 dniowe, więc jajeczkowanie będę miała na początku wyjazdu. Nie chcę ryzykować nurkując, w razie jak zaszłabym w ciążę od razu. (ale zagmatwałam :P)) Nie można nurkować w ciąży. No ale w lipcu mamy 3-cią rocznicę ślubu więc może wtedy się uda :) Już odliczam dni do wyjazdu i nie umiem się skupić na pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! No, 100krocia nareszcie jesteś!!!!:) Ja już myślałam że nas opuściłaś...:( Nie dziwie się że nie możesz się skupić na pracy skoro takie plany się szykują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Channah- gdzies czytałam o takich bólach jak przed @ jako sygnały zbliżającego się Ktosia, ale to nie było zbyt wiarygodne źródło więc nie wiem. Najlepiej odpoczywaj maksymalnie:-) Niech się Mały tak nie spieszy:-) Kamilla- w takim razie trzeba pamiętać tylko o kontroli i życzę ci żeby nic się tam nie rozwijało w nieodpowiednim kierunku. Darka- bardzo dawno już nie robiłam testu, ostatnio chyba w lutym, jak @ spóźniała się prawie tydzień- wyjątkowo, bo ani wcześniej ani później już się to nie zdarzyło. W tym cyklu brakuje mi już cierpliwości. @ powinna być czwartek- piątek, więc myślę że powinien być wiarygodny test, choć jeszcze się waham czy zrobić go w czwartek czy piątek... Skoro jajko było dojrzałe 16 maja, to po 2 tygodniach od tego czasu już powinien wykryć Quick vue, co nie? Skoro piszą że wykrywa 6- dniową ciążę... choć wiele razy słyszałam że to nie do końca prawda... Gosik- aż trudno sobie wyobrazić taki upał:-) Tutaj jest zimno, szaro i deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - dzięki ❤️ 🌼 Może wytrzymaj Asiku do piątku... będziesz pewniejsza! W sumie to mnie Dziewczyny troszkę wyobraźnia ponosi co do ciąży...bo w tym miesiącu troszke zaszalelismy z mężem :), odważniej niż zwykle.... ale po chwili tak sobie myślę ; to niemożliwe i bardzo mało prawdopodobne aby.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, Kamilla!!! Zaintrygowałaś mnie:-) To teraz czekamy do 05.06:-) Nigdy nic nie wiadomo:-) Może dzidzia akurat teraz ma ochotę pojawić się w waszym życiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- tak, wiem, że masz rację, nie powinno się testować przed terminem @. Dość spory procent wczesnych ciąż samoistnie się traci więc byłby wielki żal i płacz że test \"wyszedł\" a tu @. Jak mijają mi ataki paniki żeby testować już natychmiast to wiem że powinnam poczekać CONAJMNIEJ do piątku. Tylko to takie trudne... ale już nie jestem taka pewna co do jutrzejszego testowania. Jestem bardzo ciekawa wasej piątkowej wizyty u gina. Na która godz idziecie? Zdążymy pogadać po wizycie na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik- nie liczę na nic (bo prawdopodobieństwo jest nikłe....), także na pewno 5.06 będę mieć jak zwykle @! W piatek wyjeżdżamy na wycieczkę z Mężem, organizowaną przez jego pracę... także mam nadzieję się dobrze bawić! wracamy w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×