Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Jak ja bym sobie pojechała na wycieczkę... że o dłuższym urlopie nie wspomnę:-) Mam nadzieję że mój mąż dostanie chociaż tydzień wolnego żeby gdzieś pojechać. Za tydzień mamy coprawda chrzciny prawie pod wschodnią granicą, także niezła wycieczka, ale odpocząć to nie zdążymy:-) 2 dni w drodze... bardzo lubimy jeździć ale mój mężuś będzie wykończony, a w razie jakby w tym cyklu nam się nie udało to na ten wyjazd będa przypadać dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
1000-krocia a gdzie ie wybierasz na te cudowne wakacje? Channah a na kiedy masz dokładnie termin na pojawienbie się maleństwa? My też z mężem planujemy wakacje w Bułgarii lub Grecji w czerwcu lub na początku wrzesnia. Termin jest uzależniony od tego czy zdąża mi wyrobić paszport w czerwcu. Tak bardzo bym chciała pojechac w drugiej połowie czerwca a nie we wrzesniu. \Wtedy możemy zacząć się stadac już w lipcu (jak z moim zdrowiem będzie ok). A tak to dopiero po przyjeżdzie we wrześniu. Bo gdyy akurat się udało szybko to strach tłuc sie autokarem dwa dni. Więc niech się biorą do roboty i ten paszport mi tu dają szybciutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- niestety wstaję codziennie o 6,00. Dla mnie to też środek nocy, ale na 7,00 mam do pracki:-) Najgorzej jest w zimie, bo ciemno i to już jest zupełnie kara wstawać o takiej nieludzkiej porze:-) Kamilkaaa- też ciekawe plany wakacyjne:-) Pojechało by się, oj pojechało... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my w tym roku nie wyjedziemy na dłużej nigdzie, gdyż ropoczynam pracę i szef mi nie da urlopu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa26 jedziemy do Egiptu :) Później jak będzie dzidzia, to trudno będzie się wyrwać gdziekolwiek :( Ciężko też urlopy nam dopasować, ale w tym roku załatwiliśmy wszystko w lutym i jakoś się udało :) Już się nie mogę doczekać ciepełka, bo u nas jest 8 stopni brrr Mam kilka zdjęć z wyjazdu w 2002 r na stronce: http://www.sharm.prv.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia a jak to jest z tą \"zemstą Faraona\", dopadła Was? Bo wszyscy znajomi, którzy wracali z Egiptu opwiadali ze mięli kilka dni wyjęte z życiorysu prze to :o My z Mężem pojechaliśmy w podróż poślubną do Tunezji, ale tam nie ma problemu z florą bakteryjną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila7 super, że organizują wycieczki. Fajny zakład pracy ma Twój mąż. Koniecznie napisz jak wrażenia i gdzie byliście. W zasadzie i tak pogoda narazie \"nieurlopowa\" więc odbijemy sobie urlopy w następne wakacje! My w tym roku tez raczej nigdzie nie pojedziemy oczywiście ze względu na prace. Asik25 a gdzie jedziecie na chrzciny? Może wyjdą gdzieś koło mnie , hihi. ...a może z chrzcin wrócicie już we 3-kę? skoro to te! dni się szykują :) zapobiegawczo weź namiot - może nie będzie padać :D... 100krocia ale będziesz miała fajnie bo cieplutko! Ja dziś postanowiłam, że nie marznę i jestem ubrana jak w zimę :D Pozdrów ode mnie piramidy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- jedziemy na wioskę koło Przeworska, najbliższe duże miasto to chyba Rzeszów:-) Ja jeszcze mam cichą nadzieję, że może już pojedziemy tam w trójkę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie tak sobie pojechać w świat. W sumie raz w życiu byłam na wczasach za granicą i to była Chorwacja. Fajnie macie, ale ja w sumie nie żałuję, dla mnie teraz priorytetem jest moja dzidzia ;-) miłych i udanych wypraw Wam życzę. Asik poczekaj do piątku, na pewno lepiej się wtedy przetestować, choć teraz pewnie by już wyszło co i jak. Ale to tylko 2 dni, wytrzymasz.... U mnie szaro, buro i ponuro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia super zdjęcia i opisy. Kurcze , nabrałam ochoty na taki wyjazd...może kiedyś (buuuu:() To Wasza stronka z wakacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - nas zemsta nie dopadla, a jedliśmy wszystko łącznie z hotdogami kupionymi w Kairze na bazarze :) Mam nadzieję, że teraz też będziemy mieli szczęście :) Miama my zazwyczaj jeżdzimy (nie do Egiptu) z takim tanim biurem Funclub. Nie jest to żadna rewelacja, ale rok temu byliśmy w Kokkino Nero w Grecji za 700 zł od osoby (przejazd + 9 nocy w apartamentach z aneksem kuchennym), 2 lata temu chorwacja za 650 zł Orebic pod namiotami (przejazd +9 nocy) - namioty z dwoma sypialniami dla 4 osob, w namiocie lodówka, garnki, sztuce, kuchenka, stolik + krzesła. Oczywiście nie można spodziewać się luksusów za taką cenę, ale nam zawsze się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- postaram się wytrzymać do tego straaasznie odległego piątku, ale nic nie obiecuję:-) Najważniejsze żeby się okazało że jestem \"2 w 1\"... bo znowu będzie załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam luksusów nie potrzebuję i nawet nie lubię na takich wyprawach. Super wycieczki macie. No i zdjęcia ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik trzymam kciuki, życzę Ci 2 grubaśnych krech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale wam fajnie z tymi podróżami... Ja nigdy nie byłam na takiej wyprawie poza Węgrami, ale to był obóz w szkole średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 to kawał drogi ode mnie :) 100krocia super macie te biuro podróży, wyprawy za grosze. Na taką wyprawę to nawet ja mogłabym nazbierać kasę. Zawsze jak gdzieś jedziemy to wybieramy miejsca z możliwością rozłożenia namiotu. Wychodzi taniej, jest super spac w namiocie - bardzo lubimy takie polowe warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się che pojechać... Fajną mają ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!!! Ja tez chce na wakacje!!! Nigdy nie bylam na wczasach zagranicznych. Tylko raz na wycieczce szkolnej tygodniowej do Londynu i w Holandii (2tyg). Ale to nie to samo... Moze kiedys jeszcze pojade... Juz z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co taka cisza nastała?? Jutro sobie z Wami nie pogadam za bardzo no i w piatek też.... takż dopiero w poniedziałek /prawdopodobnie/....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie pisze...... trudno! Za to ja jestem bardzo zadaowolona, bo dosłownie przed sekundą skończyłam jeść olbrzymią porcję frytek :D :D :D Jaką ja miałam ochotę na te frytki.... rzadko je jem, bo mój Mąż jest wyznawcą \"zdrowej kuchni\", a ja uwilbiam kuchnię \"tłustą i niezdrową\"... wiem, beznadzieja, ale taka prawda, więc dobrze jak czasem mną potrząśnie mój Ukochany żebym się opamietała....!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem!:-) Właśnie wcinam trzecie śniadanko:-) Bułeczka z sereczkiem:-) Frytki też bardzo lubię, w ogóle lubimy z mężem takie niezdrowe jedzenie ale staram się żebyśmy jedli takie rzeczy raczej sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co niezdrowe to dobre... tak to już jest! Właśnie umyłam naczynka...i zaraz obiadek będę przygotwywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, bo się nie znam na tym; czy jak tak palą kwasy w żołądku to to się naywa \"zgaga\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, na zgagach to ja się nie znam na szczęście. Pewnie w ciąży poznam co to za przyjemność- OBY! (ciąża, nie zgaga). Zaraz zmykam do domku, ale jeszcze przede mną pare spraw do załatwienia na mieście to jeszcze trochę dzisiaj pomarznę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski...widze rozmowa o wkacjach na calego...:) ja tez dzis dalam wnisek do mojej szefowej o urlop w lipcu...jak jeszcze nie bylam w ciazy to zaplanowalismy ze w tym roku wyjezdzamy do Dominican Republic pogrzac sie na plazy...ale teraz to nie ma sensu, bo nie wiem czy wytrzymalabym w tych upalach przez tydzien-a w takich resortach nic innego do roboty nie ma-tylko opalanie-plywanie i.... picie..:) No wiec uradzialismy ze pojedziemy na tydzien do British Columbia(dokladnie Vancouver) to inna prowincja Kanady-4.5 godziny samolotem od Toronto-podobno przepiekna-z jednej strony ocean a z drugiej gory...Na pewno bedzie wiecej rzeczy do robienia...chcemy poplynac na ogladanie wielorybow-moze byc fajnie tylko nie wiem jak ja zniose chorobe morska...:( 100Krocia-a Ty to tak profesjonalnie nurkujesz -z butla na plecach?? a zapomnialabym napisac o wczorajszej wizycie u mojego doktora-no wiec wszystko jest dobrze, nic niepokojacego nie znalazl-i powiedzial, ze z usg wuynika ze w dniu badania bylam w ciazy 8 tygodni i 3 dni -dzisiaj moja 9 tyg. i 2 dni...to wiecej niz ja wyliczylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
To ty Kamilla7 nadawałabyś sie z moim mężem, on też uwielbia niezdrowe zarcie :) Ja też lubię frytki, ale staram sie ograniczać i gonię go za to niezdrowe żarcie. On tylko mógłby jeść frytki, hot wingsy, jakieś hamburgery itp. Oby do piątku i niech te badanie będzie ju z mną. Trochę zaczynam się denerwować. Czyli razme z Asik25 wyczekuję piątku. Oby był dla nas szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAAA frytki..... chyba wiem co zrobię na obiad :D Też uwielbiamy frytki a do tego udka pieczone i sałatka z pomidorków.... ależ zgłodniałam, hihi G*O*S*I*K super, że z maleństwem wszystko ok. I wakacje zapowiadają się ciekawie. Narób wielorybom dużo zdjęć :) Idę zrobić następną herbatę bo zamarzam. Chciałabym siedzieć w domku pod kocem i poczytać książkę ... a tu jeszcze do 17-stej w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)kurde caly czas mysle o tym czy jestem w ciazy bo bardzo bym chciala,od poczatku cyklu praktycznie dzien w dzien sie kochamy z moim chlopakiem,ale to nie jest tak ze to jest na sile zeby bylo dziecko tylko poprostu mamy ochote i chcemy dzidziusia.Jak myslicie jestm w ciazy?mam mdlosci 1,5 tyg temu wymiotowalam,mialam plamienia brazowe(i tez nie jest tak ze sobie cos proboje wkrecac) robilam test w 20 dniu cyklu ale nic nie wyszlo zeby byla ciaza,myslicie ze to bylo za wczesnie na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×