Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

właśnie analizuję swój kalendarz:-) to mój 31 dzień cyklu, przez ostatnie miesiące było zawsze 30-31 dni czyli u mnie norma:-)no ale dzień dopiero się zaczął....... zobaczę co się bedzie działo dziś....i myślę że jeśli dalej nic to jutro zrobię test.... aż się boję o tym myśleć i pisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- ale by było fajnie, jakby ci się udało i to za pierwszym razem!!!:-) Życzę ci tego z całego serca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wszystkich !? i chcialabym sie do was przylaczyc !! bo tak jak wiekszosc \"tu \"staram sie o upragnione dzidzi :) narazie jednak nic mi nie wychodzi :( staram sie juz od ponad 6 miesiecy :(:(:( i niewiem gdzie lezy przyczyna jesli macie jakies rady pomozcie :) 2 miesiace temu okres spoznil mi sie az 18 dni jednak kiedy zrobilam test przezylam szok - wynik negatywny :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wszystkich !? i chcialabym sie do was przylaczyc !! bo tak jak wiekszosc \"tu \"staram sie o upragnione dzidzi :) narazie jednak nic mi nie wychodzi :( staram sie juz od ponad 6 miesiecy :(:(:( i niewiem gdzie lezy przyczyna jesli macie jakies rady pomozcie :) 2 miesiace temu okres spoznil mi sie az 18 dni jednak kiedy zrobilam test przezylam szok - wynik negatywny :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wszystkich !? i chcialabym sie do was przylaczyc !! bo tak jak wiekszosc \"tu \"staram sie o upragnione dzidzi :) narazie jednak nic mi nie wychodzi :( staram sie juz od ponad 6 miesiecy :(:(:( i niewiem gdzie lezy przyczyna jesli macie jakies rady pomozcie :) 2 miesiace temu okres spoznil mi sie az 18 dni jednak kiedy zrobilam test przezylam szok - wynik negatywny :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rosa :-) zoatań z nami:-) ja dopiero zaczęłam staranka ale różnie to bywa:-) ale to szczęsliwy topik:-) i na pewno nam się wszystkim uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello darka !? pewnie ze zostane z wami ?! bardzo mi sie tu podoba :) i mam nadzieje ze nam wszystkim sie powiedzie :):):) i ze 2007 bedzie bardzo szczesliwym i owocnym rokiem :) a nasze babelki beda sliczne zdrowe i bardzo kochane -bo bedziemy tzrymac mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rosa! Witamy na naszym topiku:-) Życzę powodzenia w starankach, oby jak najszybciej zakończyły się sukcesem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to pozytywne myślenie:-) tak trzymać! dopisz sie do naszej tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny !? no ba !? ja jestem nastawiona na sukces nas wszystkich co do jednej bez wyjatku!? jak napisala\" DARK\" to jest szczesliwy topik :) i ja w to wierze bardzo dlatego sie przylaczylam :):):) co do dopisania sie w tabelce to niemam zielonego pojecia jak to zrobic gdyz pierwszy raz pisze na forum i bede musiala sie duzo nauczyc !? prosze wiec o rady !? z gory dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelke znajdziesz kilka postów wyżej:-) zaznacz całą kopiuj i wklej w miejscu nowego wpisu dopisz info o sobie i gotowe:-) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........30. 06.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 a propo spania, to dziś zaspałam...hihi . Chyba w niedzielę dopiero odeśpię tydzień :) Rosa kopiujesz tabelę i wklejasz tam gdzie piszesz text i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Widze ze tabelka III sie powiekasza!!! SUPER! Ciesze sie bardzo... Ja nadal biore tablet na brak @. Jeszcze musze sie tak meczyc do połowy sierpnia ale wytrzymam- szybko zleci a potem.... :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was moje Drogie ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- bardzo dawno do nas nie zaglądałaś:-) Tabelka nr 3 sie powiększa tylko ja okupuje ta \"dwójkę\" i nie mogę się z niej wyrwać:-) Ale wierzę że i na mnie przyjdzie pora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze ale podczytuje jak mam czas :) A co do ciazy na na nas wszystkie przyjdzie pora i bedziemy chodzic z wielkim brzuchami i beda do nas mowic\" ciężarówka\" Zobaczycie Dziewczyny !!!! Całusy !!! Bede zagladac!!! Acha i zawsze powtarzam ze najwazniejsze to pozytywne myslenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę po mojego chrześniaczka do przedszkola i zabieram go na lody, pizzę,colę, karuzelę i wszystko co zabronionę przez mamę:-) @ wciąz nie ma....i czuję się jakos dziwnie.....temp. 37,2....to chyba wszystko przez to że za bardzo sie przejmuję:-) Asik-3maj się🌻 pozdrawiam wszystkich:-) zajrze do Was póżniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no no a moze .... trzymam mocno kciuki :):):) za ciebie DARKA !? tak tak rozpiszczaj twojego chrzesniaka !!! ASIK25 spoko spoko my tez pewnie sie doczekamy i mam nadzieje ze nastapi to szybciej niz myslimy :) pozdrawiam goraco !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria...to co mam grastulowac...jak nic nie przyjdzie to przetestuj sie w weekend bo umieram z ciekawosci U mnie to zmeczenie ujawinilo sie dopiero w ciazy-po prostu nad tym nie panuje-tez mi sie zdarzy zdrzemnac po poludniu...mam nadzieje ze to sie niebawem skonczy bo nie moge normalnie funkcjonowac-nie mam na nic sily-moj chlopak wyciaga mnie na silownie a ja nie mam sily nogi ruszyc- a wiem dobrze ze potrzeba mi ruchu...bledne kolo..:( Rosa witaj ! to na prawde szczesliwy topik-ja jestem zywym przykladem...Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiotaj Rosa, powodzenia w staraniach, ten topic jest szczęśliwy, jak tu przyszłam to od razu zaszłam, więc :D U mnie oki, jutro zaczyna się usg-owski 9 tydzień ;-) A ja co? nic tylko śpię, jem, albo mnie mdli i to strasznie, wreszcie mnie naszły porządne mdłości. Pozdrówki dla Asik, Darki - oby Wam się udało, dla Niikoli, Rosy - Wam też dalej dla Jany, Gosika, Channah, Aleksandry, Karyn, Molusi, Kamolkiiiii, Kamilli, 100kroci, Agapki i dla wszystkich o których zapomniałam też {kwiatek] 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mdli bez ciąży....bleee :( dobrze, że zaraz do domu i weekend! Czas na herbatkę miętową :D Jakie macie plany na weekend ? Bo ja: wyspać się, pojechać na festyn i spotkać się z koleżanką i pomóc przy remoncie. To chyba tyle, a i jak zawsze posprzątać mieszkanie. Miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ja bylam wczoraj u lekarza (ginka) powiedziec ze sie chcemy z mezem zacac starac o dziecko, ale ze w sumie to mi sie pare dni okres spoznia wiec moze stal sie cud i juz jestem w ciazy? stwierdzil ze jest taka szansa bo cos tam ze śluzem i macicą.. kazal zrobic test za tydzien ja oczywiscie zrobilam na nastepny dzien czyli dzis ale nic.. startujemy z mezem za pare tygodni, chyba ze test za tydz.pokaze 2 kreseczki, to bylby szok.. pozdrawiam was wszystkie starajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
darka poszla poszalec z chrzesniakiem na karuzele :) zamiast do apteki po test :P !? darka napisz co i jak bo trzymamy mocno kciuki i hihii zrzera nas ciekawosc ?? wiec szybko napisz ...plissss miama jeju naprawde odrazu ci sie udalo zeby mi sie tez tak przytrafilo - poszczescilo :) a tak pozatym to trzymcie kciuki bo mam dni plodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa udało mi się w 2 cyklu starań, więc nie od razu, ale prawie. Tylko na ten topic nie od razu trafiłam. Tobie powodzonka. Darka i jak tam????????? jutro musisz zrobić test :D Wydaje mi się że może akurat, skoro tempka jest................... Powodzenia i pozdrówki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria...ja tez mialalm podwyzszona temperature...trzymala sie pow 37 od dnia owulacji, wiec jeli twoja nie spada to bardz dobry znak! trzymam kciuki! za ciebie Rosa tez-zycze owocnych\"przytulanek\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny mam pytanie
dzięki dziewczyny za pocieszenie ale mam nadzieje ze nie dołączę do Was:)Caly czas liczęna to ze to przez stres mi sie opóźnia no i przez przebytą niedawno chorobe.Jak wcześniej pisałam mam juz dwojke dzieci 13 i 7 lat i dobrze by bylo zeby tak zostało:)poza tym ulubiona praca i zaczęłam studia,czego chcieć więcej.Ale Wam życzę aby sie wszystkim poukładało tak jak chcecie i zdrowych dzieciaczków🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Cześć wszystkim, witam też nowe osóbki :) bedzie nas więcej. Robiłam dziś usg, niestety lekarz niewiele mi powiedział. Więc jak zaczęłam go ciągnąć za język to odnosnie tego guzka powiedział ze to jakieś łagodne zmiany i że można to usunąć operacyjnie choć na razie nie trzeba. Więc jeśli nie trzeba to nie ywbieram sie pod noze. Wiec jeśli to nie jest nic groźnego to juz do tego onkologa sie chyba nie wybieram, bo on pewnie tez każe zrobic usg i potwierdzi się diagnoza. Teraz jeszcze tylko muszę podleczyć migdały nio i w czerwcu pojechać na wczasy, a potem koło lata zacząć staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik,Miama, Rosa- dzięki za miłe słowa-oby sie sprawdziły:-) testu nie kupiłam ,bo byłam pewna że jak wróce do domku to bedzie @ a tu dalej nic........czekam do jutra...... a z temp. to u mnie tak różnie bo juz była niższ po jajeczkowaniu a od kilku dni znów wzrosła:-) Karyn- miłego weekendu:-)u nas wszystko zależy od pogody, ale ciesze się że jutro odwiedzą nas znajomi z 3 miesięcznym synkiem:-)a dziś wieczorek z mężem i film:-) Gosia80-powodzenia:-) Kamilkaaa-zobaczysz wszystko bedzie OK :-) Channah- co u Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej darka !? jak bylo z chrzesniakiem ?? a jesli chodzi o @ to trzymam mocno bardzo mocniutko kciuki zeby no wiesz ... niechce zapeszyc !? ale czuje ze ...bedziesz swietowac :) pozdrawiam i zycze wszystkim milego wekenndu oraz mocnych usciskow z mezami, chlopakami itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×