Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Czesc dziewczyny.Mimo ze posiadam juz pareczke slodkich dzieciatek w wieku 18 i 15 lat Bardzo chetnie przyłacze sie do Waszego Grona.Kilka dni temu stracilam ciąże niespodziankę , zdalam sobie sprawe ze bardzo tesknie za straconym maluszkiem i Bardzo Chce go Poznac.Mam 36 lat i myślę ze chętnie zostałabym mamą po raz trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........12.06 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....19.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....8.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila witaj !!!! troje dzieci...super !!!! to moje marzenie...!!! tylko nie wiem czy podolam-na razie jestem w ciazy z moim pierwszym dzieckiem-dluga droga przede mna....Tobie zycze powodzenia, zostan z nami -to na prwde szczesliwy topic-mnie przynisol szczescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dzieciątka !!!!!A wiesz ze właśnie moja córeczkę rodzilam w Olsztynie :) W szpitalu Wojewodzkim.Ale to bylo 15 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje..:) chyba powinnam zmienic tabelke-\"stare\" bywalczynie-ze tak powiem, sa poinformowane, ze nie mieszkam juz w Posce, a od paru lat przebywam za oceanem-a Olsztyn....mam wielki sentyment do tego miasta....! najlepszy czas na dziecko...dzieci juz w szkole-czy nawet koncza szkole, a ty mozesz spokojnie skupic sie na malenstwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.nIE MYŚLALAM O MALENSTWIE (3) DO PÓKI GO NIE POŻEGNAŁAM URODZIBY SIE OK 25 GRUDNIA A TAK.....Ale dzieciaki tak sie cieszyly z rodzenstwa my tym bardziej ze pomyslalam -fAJNIE BYŁO by Cie poznac malenstwo.Ale teraz musze odpocząć pozbierać siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Darka to u Ciebie faktycznie dziwna sytuacja. Wiec albo jest malutka fasolka która się jeszcze nie chce ujawniać, albo emocje i @ gdzieś się zagubiła. U mnie też tak kiedyś było, jakiś czas temu miałam niezłego stracha ze będę w ciaży (wtedy jeszcze nie planowałam dzidziusia, choć jesliby był to na pewno też bym sie ucieszyła). I w końcu od tego myslenia czy jest maluch czy nie @ tez się bardzo opóźniła. Jednak w końcu przyszła. Ja teraz jestem na etapie planowania szczepionki na zapalenie wątroby typu B. Najpierw jednak dowiedziałam się ze musze zrobic badania krwi w tym mierunku, a dopiero potem jak wyjdzie ok to się szczepić. Na razie biore jeszcze antybiotyk, więc nie wiem czy mogę robić te badania (chcę od razu zrobić toksoplazmozę i tsh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test zrobiłam ponownie dzis rano i nic.......:-( dwa chyba nie mogą się mylić:-( @ dalej nie ma...... oszaleję:-( zaraz wyjeżdżam do Niemiec i Holandii....... ale tylko na kilka dni:-) więc na @ pewnie troszkę poczekam...... emocje wzięły górę nad ciałem..... pozdrawiam Was wszystkie bardzo słonecznie:-) przywiozę nam troche słonka:-) trzymajcie się zdrowo i dzielnie:-) udanych staranek i rosnacych brzuszków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! :D :D :D :D :D Jak to napisać.....hm...... zrobiłam rano test, bo okres mi się spóźniał (tylko 1 dzień) i sa dwie krechy!!!!!!!!!!!.... Jestm w SZOKU! I jakoś NIE WIERZĘ! Nie dociera to do mnie i cały czas rozważam że test sie pomylił,.... albo coś z nim nie tak... oczywiście ciesze się, ale dopóki jutro rano , jak powtórzę go i nie zobaczę znów dwóch kresek to nie uwierzę!!!!!! Szok..... chodzę do łazienki (bo tam go zostawiłam) i sprawdzam czy śnię..... sorry, ze tak chaotycznie piszę, ale niesamowicie dziwnie się czuję! A poza tym mam dzis egzamin na uczelni (zwolniłam się z pracy) i naprawde nie wiem jak go napiszę...... pozdrawiam Was gorąco!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że napisałam wam o tym teście , a jutro będę to wszystko odkręcać, bo pewnie się okaże że to nie prawda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!! :D :D :D Super że udało Ci się tak szybko (chyba szybciej niż planowałaś?) Ale to tym lepiej. Nie bedziesz miała takich sresów jak Darka, Asik i kiedyś ja. Takie czekanie na brak @ jest męczące okropnie.. Więc odpręż się, napisz wzorowo egzamin (trzymam kciuki), dbaj o siebie, nie pal, nie pij kawy za dużo i piwka (ah jak mi go brakuje...) i ciesz sie ciążą!!!!!!!!!! :) Zapisz sie do gina. USG potwierdzające najlepiej zrobić koło 7-8 tygodnia chyba, zobaczysz serduszko już. Jeszcze raz gratuluje!!! Darka - póki nie ma @ póty nadzieja! Ja spadam na uczelnie. Doszła mi kolejna dolegliwość ciążowa - ciągle latam do wc a jak nieraz zapomne profilaktycznie do boli mnie pecherz i ogółem brzuch. Chyba ktoś mi w środkuzaczyna rozrabiać. Wieczorkami czuje delikatnie, dziwne takie uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januś dziękuję Ci bardzo 👄.... ale ja nie wierze w to... naprawdę , czuję że jutrzejszy test nie pokaże dwóch kresek..... Boje się .... wiem, że brzmi to wszystko dziwnie , ale tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- ale zaskoczenie!!! Szkoda że nie mozesz zobaczyć jakie mam teraz duże oczy!!! Szok!!!!! Ale udowny szok!!!!! Ty szczęściaro!!!! No to jak założycielka topiku jest w ciąży to teraz proszę wszystkim nam po kolei załatwiać fasolkę!!!:-) Strasznie się cieszę twoim szczęściem, jejku aż mi się cieplej zrobiło!!! No ładnie, ominęłaś drugą tabelkę!!! GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- poczekaj jeszcze trochę, test u niektórych kobiet wykazuję ciążę czasami tydzień albo i więcej po terminie spodziewanej @. Życzę ci miłej wycieczki i nie przywoź @ do Polski:-) Channah- przekazuje że trzyma za ciebie kciuki. Na razie chce odpocząć trochę od kompa, dlatego ja przekazuje:-) Witam nowe koleżanki na topiku:-) Kamilla7- nie moge uwierzyć jakie wielkie szczęście cię spotkało, jejku!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku- dzięki👄 ❤️ale, ja nie wierzę w to...NAPRAWDĘ!. dlatego głupio mi przyjmowac gratulacje... Jak się to wszystko potwierdzi wtedy odetchnę z ulgą.... ale teraz wydaje mi się to NIEMOŻLIWE!!!!!!!!!! Myslę że ztym testem coś nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze kamilla7, ale nas zaskoczyłaś :) GRATULACJE :) też bym tak chciała dowiedzieć się, że \"wpadłam\" :D No ale mam nadzieję, że niedługo się spotkamy w III tabelce. Zakładam, że właśnie mam przedostatnią @ (staranka stary lipiec :)) Uważaj teraz na siebie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko--wpadalam zobaczyc co tam u Was a tu taka FANTYASTYCZNA wiadomosc!!!GRATULUJE z całego serducha❤️ super,porostu super!!!! trzymam kciuki aby wszystko byłow porządku bo to najwaznejsze i ciesze sie razemz toba kochana!!!!!!! buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah- jeśli to czytasz i już wiesz o Kamilli7 to daj znać, bo jak nie to odczekam do południa żeby was nie obudzić i napiszę do Ciebie smska z tą radosną nowiną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Kamilko Gratuluje rowniez i ja! A jutro na pewno bede 2 _________ _________ Spoko spoko ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- ciesze się że do nas wróciłaś! Zawsze możesz z nami pogadać! Jak nie na kafe ze wszystkimi to możesz pisać długie maile do mnie, pamiętaj! A teraz: o co chodzi? Skąd dołki? \"Ktoś\" Ci dokucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo ja również dołączam sie do grona z gratulacjami!Szczęścia Ci życzę pełen wór :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- mam podobny pogląd na te sprawy. Mąż owszem, chcę żeby przy mnie był, choć nie raczej nie w czasie porodu. Ale też nie wyobrażam sobie żeby miał mnie ktoś odwiedzać tuż po porodzie gdy ja wymęczona, spocona, zamiast intymności to pielgrzymki i wycieczki rodziny i znajomych. W takiej chwili tez chciałabym widzieć tylko Mężusia. Jakoś musicie delikatnię tę sprawę zaałatwić, żeby się Mamy nie obraziły, ale zrozumiały jakie to dla was ważne. Powodzenia! Zaględaj do nas i pisz!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah zagdzam sie z Toba w 100% w tym co napisałas! Chodzi mi o te odwiedziny w szpitalu, kibicowanie na korytarzu itp. Ja jak czasem pomysle jak to bedzie w moim przypadku to az sie boje! Moja tesciowa jest pielegniarka i jest tak przewrazliwiona ze brak słow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie .Myśle że troszczeczkę zmienicie zdanie gdy ,,to\'\' już nastąpi.Będziecie dumne i szczęśliwe TAK że bardzo chętnie podzielicie się tym szczęściem ze wszystkimi nie omijając nikogo:)Tak to jest !Nie będzie WAM przeszkadzał tłum w poczekalni ani teściowa.Zobaczycie Kochane :):) Chyba to pierwsze dzieciątka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- myślę że wasze obawy sa jak najbardziej zrozumiałe i każdy powinien uszanować to czego sobie życzycie a czego nie. Wiem że w takich sytuacjach Babcie wiedzą zawsze \"lepiej\" od Mamy, ale tak im się tylko wydaje. Tak naprawdę to Matka dzięki instynktowi wie co dla jej dziecka jest najlepsze. Tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- wszystko się samo ułoży tak jak powinno. Przecież zawsze jak zmienisz zdanie to możesz zadzwonić do jednej czy drugiej Mamy i je zaprosić. A do tego czasu po prostu poproście je żeby uszanowały waszą decyzję i prośbę. A swoją drogą coraz bardziej wydaje mi się że jesteśy do sibie podobne. Ta wzmianka o \"charakterku\" tez mnie w tym utwierdza:-) Channah- czy Ty wiesz że ja nawet nie wiem ile masz lat? Nie ma Cie przeciez w tabelce, a nie przypominam sobie żebyś kiedys pisała... Odpowiedz, jeśli możesz, to tylko taka zwykła ciekawość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×