Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

chanach--czekamy na fotki ;) tak tak juz zcerwiec wdodatku 13 i moje urodzinki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Juz wróciłam! Było cuuudownie!!!:-) Mam nadzieję że równiez owocnie. Staram się nie mysleć i nawet przez ten czas mi się to udawało, ale teraz po powrocie chyba znowu zacznie się psychoza. Chyba powinnam nie wracać z urlopu aż do zajścia:-) Channah- niech ten Twój Ktoś tak nie straszy Rodziców po nocach:-) Jeszcze troszkę czasu ma to niech lepiej śpi grzecznie w nocy:-) A co z Darką? Myślałam że przez ten czas coś się odezwie, może jakaś dobra nowina a tu cisza... Darka! Proszę się zameldować!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ty juz Kochana w lipcu staranka zaczynasz ja pod koniec sierpnia a moze bedzie to nawet początek września. Ale szybko zleci... Ściskam Cie Mocno ! ❤️ Dla reszty kobitek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- wszystkiego naj, naj, najlepszego z okazji urodzinek! Spełnienia najważniejszego życiowego marzenia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama i Channah- dziękuję za zdjęcia:-) Piękne i wzruszające:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Agapki najserdeczniejsze życzonka urodzinowe i doczekania wspaniałego potomstwa 🌼 3 osoba, którą znam, mająca dziś urodziny. Tamte dwie to moja chrześniaczka i chrześniak mojego męża. Ale się poskładało :D Agapko masz rację co do tych badań. Z własnego również doświadczenia wiem, ze warto. Channah czekamy na fotki. Trzymaj się i poczekaj do terminu 👄 :D Faktycznie kawał człowieka, dodając nóżki, lekarz powiedział, ze będzie około 5 cm. Rewelacja!!!!!!!!!!!! :D Asik na razie czekamy na wieści pocichutku.... Wysłałam fotki jeszcze do innych Was, do kogo tylko miałam maila. sprawdźcie. pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah super fotki i super balonik. A na Twoim usg, to zupełnie tak jak na moim. Sliczne Dzieciątko. Poza tym to chciałam jeszcze powiedzieć, ze Ty masz w sumie tylko balonik duży, bo reszta ciała to chyba Ci nie popuchła, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile Ci przybyło przez całą ciąże? też się martwię o Aleksandrę, już ją tu kiedyś próbowałam wołać na forum, ale bezskutecznie. Myślę, że może ma jakieś problemiki z kompem, bo inaczej to by się chyba odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej girls! :) Miama- jaki duży bobaselk;) Ciesze się ze wszsytsko oki, zresztą nie mogło być inaczej! Agapka- wszystkiego najlepszego!!!!!Spenienia wszelkich marzeń, ale szczególnie tego jednego... :D!!!!! Channah-nie moge się doczekać, aż dotre do domu i oglądnę twoje foki ;) Asiku- wyczekuję owoców twoejgo wyjazdu!!!! Napewno się pojawią! Super, że się udał i jesteś zadowolona , to najważniejsze!!! Właśnie- gdzie Darka?? odezwij się!!!!! Pozdrwaim Was WSZYSTKIE mocno!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah wracaj wracaj. A to jest jej adres. Ja do niej napisałam, mam nadzieję że się odezwie. alexdawidziak@wp.pl Kamilla dzięki, pewnie ze nie mogło być inaczej 🌼 Teraz czekamy na Twoje fotki z usg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- wg suwaczka zostało wam tylko 24 dni:-) Ale ten czas szybko leci... Postaram sie już nie smęcić i nie smucić ani nie marudzić, bo przecież to jest wszystko oczywiste jak ja bardzo chcę być w ciąży, zostac matką. Mam wrażenie że każdy mój post wygląda identycznie: strasznie bym chciała żeby się udało, mam nadzieję że to już w tym cyklu, mam nadzieję że @ Nie przyjdzie... i w żadnym poscie nic nowego nie wnoszę... Staram się jak moge żeby o tym nie myśleć, ale później przychodzi taki moment że załapuję takiego doła, że pewnie znowu nic z tego i w ogóle że to wszystko jest do d.... Człowiek chce, niby wszystko gra a tu nic się nie zmienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah DZIEKI ZA FOTKI -SUPER!!! Ja tez chce miec balonik!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat agapko 🌻, wszystkiego naj :) Asik, jutro znów będę u Ciebie, tym razem zadzwonię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia-coś często odwiedzasz moje miasto:-) Myslałam że twoja miejscowość leży troche daleko od mojej. A tu proszę jaki częsty gość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHAM WAS DZIWCZYNKI WY MOJE KOCHANE!!!!!❤️❤️❤️❤️ dla kazdej z osobna sle😘 wpadajcie na tort zaprazam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asik, robimy tam dwa projekty i teraz są często wyjazdy :) Mam nadzieję, że to już ostatni :) ale chyba tak, bo do 22 blisko, a później 2,5 tygodnia urlopu :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--wpadaj śmiało na torcik ;) no i na komposik ze świrzych truskawek..bo karmi ci nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- dzieki za pocieszenie. Musiałam sobie pomarudzić, bo po chwilach szczęścia na 3 dniowym urlopie dla równowagi musiałam wpaść w dołek. Ale już się wygrzebuję, obiecuję:-) Mam wielgachną nadzieję być już w ciąży w tym miesiącu!!! Proszę!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- dzieki za pocieszenie. Musiałam sobie pomarudzić, bo po chwilach szczęścia na 3 dniowym urlopie dla równowagi musiałam wpaść w dołek. Ale już się wygrzebuję, obiecuję:-) Mam wielgachną nadzieję być już w ciąży w tym miesiącu!!! Proszę!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
jej ja też nieśmiało poproszę o fotki :) Asik25, Channah ma rację nie przejmuj sie ze marudzisz, wszyscy to rozumiemy. Zresztą czasem każdy marudzi. Przecież chcemy zeby to forrum było szczere, czyli piszemy co nam leży na sercu. Jak nas coś martwi to narzekamy, radzimy sie. Jak jest dobrze to opisujemy swoje radości i szczęście i cieszymy sie tym razem. Ja na przykład mam już dosyc robienia tych badań. Dzisiiaj chciałam zaszczepić sie na zapalenie wątroby typu B i okazało sie że nie ma szczepionki w przychodni. W innej zasnie chcą mnie zaszczepić bo nie należe do nich. Poza tym muszę powtórzyć usg piersi. Moja lekarka doradziła zebym poszła jeszcze do poradnii onkologicznej i zeby tam mnie zbdali, bo będzie to pewniejszy wyni (na codzień się tym zajmują) i zeby zdecydowali czy trzeba to wyciać czy nie. A poza tym jest cudownie, w piątek wyjeżdzam na upragniony urlop (do Bułgarii). Żyję już tylko tym, nie mogę sie na czym innym skupic. Przesyłam buziaki dla wszsytkich (dla maluszków też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello !? spoznione ale bardzo szczera zyczenia urodzinowe dla agapki :) przezpraszam ze tak pozno ale kom mi siadl :( a u mnie po staremu @ przyszala regularnie :( wiec mam dola !? i chyba powoli zaczynam tracic nadzieje :( a tak wierzylam ze mi sie uda tym razem hmmmmmmmmm widac nie jest mi pisame ... pozdrawiam goraco !? i trzymie kciuki za was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziwczyny! Co to za doły jakieś. Uśmiech proszę, nie ma smucenia się. Będzie dobrze, doczekacie się swoich pociech, tylko widocznie potrzeba wiecej czasu, ale na pewno niedługo topik zmieni nazwę natopik o naszych dziciach i tam wszystkie się spotkamy. Channah 14 kg? To niedużo.... Dla mnie podwójny kawałek tortu, w końcu jem za dwóch, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Agapko - wszystkiego naj naj najlepszego!!! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyśloności i szybciutko upragnionego dzidziusia!!! Wysłałam nieco kiepskie zdjęcia, ale sama sobie robiłam i średnio to wyszło. Jakbym o kimś zapomniałą to prosze sie upomniec :) Ah zjadłabym tez tortu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka...100 lat, 100 lat !!!!!!!!! niech zyje zyje nam !!!!!!!!!!!!!! wszystkiego naj naj naj....i zeby lipiec(czy koniec lipca) szybciej przyszedl!!!! bylam wczoraj u mojej gin...slyszalam bicie serca mojego dziecka-sliczny dzwiek!!! ale bardzo szybki ...! poza tym dala mi pozwolenie na Kube-wiec wybywam w lipcu!!! moge plywac, spacerowac, zebym tylko nie przesadzala ze sloncem...ja i tak nie jestem maniaczka opalenizny-tak tylko troszeczke...poloze balsam z filtrem 45 i bedzie ok...;) i powiedziala, zebym nie robila w ciazy pasemek-jak juz to jeden kolor, zeby pokryc odrosty-ten wybielacz jest podobno bardzo zracy...USG mam miec w tym tygodniu, albo w nastepnym-umowia mi wizyte i zadzwonia...wczoraj zrobilam tez badania krwi-chyba wszystkie mozliwe- myslalam ze mi krwi zabranie, tak szybko zmieniala te probowki-badali wszystko nawet HIV...!nastepna wizyta za miesiac...Buziaki dla wszystkich **********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK mówię Ci - usg to potężna dawka pozytywnego szoku. pewnie myślisz ze niewiele zobaczysz, ale spodziewaj się super przeżycia. Ja mam termin troszkę wcześniej niż podawałam - 2 stycznia. JANA supcio zdjęcia, brzuszek prawie tak pasuje na ten czas. Czekam na następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta47
witam was wszystkie planujace,starajace i przyszle mamy:) ja wiem,ze wy sie juz tu wszystkie dobrze znacie i macie swoje sprawy i to bardzo dobrze:)jednak zawsze zabiera troszke czasu zeby sie poznac tak wiec ja zaczynam postepowanie zapoznawcze i rowniez poprosze o wasze fotki z brzuszkami czy nie a potem poodsylam swoje jesli oczywiescie chcecie:)bedzie mi bardzo milo was zobaczyc:)jak rowniez wasze malutkie pisklaczki w brzuszkach:) ja sie tu chyba troche nie nadaje bo jak ja wstaje to wy praktycznie konczycie obrady i musze czekac do nastepnego dnia:(mimo wszystko jednak pomecze sie i czekam na foty z podpisami oczywiscie agapka-zdrowia szczescia pomaranczy niech ci facet nago tanczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta 78
przepraszam pomylilam swojego nicka w wypowiedzi powyzej:)zrobilam to przez nieuwage,chyba sie zamyslilam po tych waszych wypowiedziach:)oczywiscie mialo byc greta78!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta...wyslalam ci cos-z ostatnich wakacji-na zdjecia z brzuszkiem musisz jeszcze poczekac...bo na razie nic nie widac...czekam na rewanz..jgoha@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×