Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość
hej co tu dzis tak pusto :( hello .... puk - puk ... jest tu ktos ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Darka, Asik- bardzo Wam dziekuję za wsparcie! Jakoś poszło, choc te 5 godzin byłó naprawde wykańczające! Teraz pozostało czekanie na wyniki, które będa ok sierpień/wrzesień. Witam nowe Dziewczyny :) Jana- gartuluje Córeczki :D i dziekuję za śliczne zdjęcie z usg! Jest genialne! Channah-dzieki za forki baloniczka :) Darka-super zdjęcia znad morza, jak je oglądałam to się rozmarzyła, bo bardzo chciałabym tam być..... Jak to dobrze, ze jutro niedziela... Dziwne zmany zaszły w mom życiu, gdyż zawsze byłam śpiochem i wstawanie wcześnie rano przychodziło mi z trudem, a teraz wstaję bez problemu skoro świt- mój Mąż nie może się nadziwić ;) Oprócz tego czasem mam małe mdłości i zgagę...., ale jest to znośne. ...wiem że zabrzmi to dziwne, bo przecież niedawno dowiedziałam się o ciąży, ale mam większy brzuszek.....hmmmm Pozdrawiam WAS gorąco :D Idę do łóżeczka lulu, bo padam z nóg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeszcze raz bardzo bardzo wszystkim dziękuje za gratulacje! :) Oboje z mężem jesteśmy przeszczęśliwi :) Kamilla7 - tak to jest w ciąży, każdy dzień może przynieść coś zaskakującego. Dla mnie to jest fascynujące, jeden z najlepszych okresów w moim życiu :) Rosa - przesłałam fotki.I trzymam za Ciebie kciuki ! :) Też dzisiaj jadłam truskawki. Dzidzia mocno sie przy tym ruszała. Nie wiem czy dlatego ze jej smakowalo, czy na odwrót :) Daria - ja też chce nad morze! Jak zobaczylam zdjecia to sie rozmarzyłam... Uwielbiam szum fal... channah - masz bardzo zgrabny brzuszek!!! Mam nadzieje ze tez taki bede miec. W ogóle na ostatni miesiac wyglądasz rewelacyjnie. I mimo upałów! Moja mama mnie straszy ze pod koniec bede jak wieloryb (ona była :D ) Spuchne i w ogole. Ale patrzac na Twoje zdjecia widze ze to sie nie sprawdza w kazdym przypadku. oby i u mnie tak było :) Dzisiaj przespałam pół dnia, czasem tak mi się zdarza. A rano budze sie z kurami, ale to pewnie przez to że mam wakacje, zero stresu i dobrze sie czuje :) Tylko ostatnio brzuszek rośnie i czasem mam wrażenie że skóry mi zaraz zabraknie :p Używam coraz więcej specyfików przeciw rozstępom. Jak mi sie skończy galaretka to przejde na oliwke dla dzieci. Robie sobie spis rzeczy które musze kupic. Zakupy bede robic dopiero około września, wiec mam duzo czasu na zastanowienie. Ale wole wiedziec CO mam kupic i w jakiej cenie. Moze kiedys tyrafie na super okazje czy coś... Poza tym teraz jest tyle firm i taki wybór ze mozna zgłupiec, wole to na spokojnie przemyśleć i miec ustalone :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrabnoc...do jutra chanach---piłeczka pzrecudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️ dla was kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello :) dziekuje slicznie za przecudne fotki od agapa i jana :) jana jak zobaczylam twoja fasolke to mi sie w oku lezki zakrecily :) ja tez chceeeeeeeeeeeeee miec swoja fasolke :):):) i dzis bede na nia pracowac w pocie czola :);) wczoraj przezylam straszna burze grzmialo huczalo i blyskalo az wysiadl prad na cala noc a zeby tego bylo malo to zalalo mi pol chaty:( tak walil deszcz !! nawet gradem walilo ze nam kilka dachowek na dachu poszlo!? i lalo sie :(:( pracowita noc mialam dzis sie relaksuje i trzymcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hejjjj gdzie sie podziewaja moje towarzyszki doli i niedoli :) no odezwijcie sie .... wy mnie chyba nie kofffacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w poniedzuiałek,no i koneic długiego weeka ...ale pogoda sliczna wiec aż chce sie cosik robic...biore się za pranie ;) buziaolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałąm wyniki badań antykardiolipidowych....moze ktos bedzie wiedział co oznaczają...??? IgM 2,96 U/ml IgM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo tam wyzej coś źle wyszło IgM 2,96 U/ml IgM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju kasuje mi sie teskst nie wyskakuje cały...wwerrrrrrrrrrrrrrrr ale chodzi mi o to ze IgG--warosc średnio pozytywna IgM--wartosć negatywna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie podziekowałm za fotki A wiec dziekuje :) Jana to zdjatko dzidzi super! Tez tak sądzę ze nie ma brzydkich brzuszków. Moj moze bedzie troche oszpecony blizna po operacji ale co tam! Wazne zeby brzunio był :)! Channah jeszcze tylko 18 dni! Ale super ! Juz niedługo przytulisz do siebie swoje maleństwo! :D A gołabki UWIELBIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Dziewczyny, ratujecie!!!! Wczoraj i dziś-cały dzień mi niedobrze!!!! Dziś rano miałam odruchy wymiotne, ale w efekcie nie wymiotowałam... Niemiłe uczucie :o....HELP! Szkoda, że długi weekend sie skończył .... Jestem w pracy i czaję się aby mnie nikt nie zauważył, hihi ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - ja czasem jak mnie tak mocno mdliło tak długo stałam nad kiblem aż zwymiotowałam, bo potem było mi dużo lepiej. Niestety na mdłości nic mi nie pomagało, mimo wielu prób i porad... Na szczęście niektórym to szybko mija. Ja miałam mdłości i wymioty tylko około 2 tygodni :) Da się wytrzymać, choć bywa ciężko. Tylko nie radzę jechać wtedy pociągiem. Ja raz pojechałam i wspominam to jako horror. Nasiliły sie w podróży okropnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam w piekny i sloneczny dzien !? tak tak zgadzam sie ze nie ma brzydkich brzuszkow :) brzuszki sa fantastyczne :) male ,srednie i duze :):):) bo w srodku chowa sie fasolka ;) channah.. a golabki to roskosz podniebienia :) oj ale cie rozpieszczaja !? i tak pownno byc ... twoja fasoleczka ma sie dobrze :) po posilku zycze bregdensa w brzuszku z radosci :) kamila oj bidulko masz typowe objawy cizay ;)!? podobno zjedzenie czegos przed wstaniem z lozka pomaga :) ale niewiem na ile to jest pomocne ale sprobowac warto a noz widelec ;) no i wciagu dnia cos amac w malych ilosciach podobno skutkuje :) trzymam kciuki zeby takich objawow bylo jak naj mniej :) ja dzis korzystajac z pieknej pogody ide sie plumkac do basenu w ogrodzie :) i wszystkim zycze relaksujacego dnia :):):) pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki badań pzreciwciał antykardiolipidowyhc,a wiec znam juz przyczyne starty moejgo maluszka!!!! jedna z wartosć IgG jest pozytywna i podwyższona....teraz muszę sie umówic na wizyte u mojej pani ginekolog ktora da mi instrujcje co dalej...ale podobno lecznie trwa około miesiąca potem mozna stranka zaczynac biorac dodatkow leki.......kamien spadł mi z serca jak znam przyczyne!!!!naprawde,bo teraz przynajmneijw wiem ze moge cos zrobic że moge temu zapomiec!!!uufffff _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wreszcie jestem! Nie miałam do teraz neta, ale już szybciutko nadrobiłam czytanie:-) J_A_N_A- sliczne zdjęcie twojej ślicznej córeczki!!!:-) Gratuluję! Darka- fajowe zdjęcia, też mi się marzą wakacje nad morzem... może się uda:-) Channah- piękne zdjęcia, jak zwykle:-) Dziękuję wam! Witam nowe koleżanki, widzę że już samotność w tabelce nr 2 mi nie grozi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to są te przeciwciała antykardiolipidowe ?? Pierwsze słyszę :\\ Dzisiaj idziemy do fotografa zrobić fotki do certyfikatu nurkowego. Muszę też wymienić prawo jazdy bo od 3 lat jeżdżę na nieważnym (zmiana nazwiska), szkoda mi tylko kasy dla tych zdzierców, no ale mogę dostać droższy mandat, więc w końcu muszę się ruszyć :) U mnie przygotowania do wyjadu (czwartek) pełną parą. Już ciuchy poprane i poprasowane. Nie wiem, jak zmieścimy sie w lumicie kilogramowym w bagażu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- super wiadomość. Czyli warto robić badania i drążyć wątpliwości. Dzięki temu twoja dzidzia w przyszłości będzie już bezpieczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! DZIĘKI ZA ŚWIETNE ZDJĘCIA!!! Jestem już, jakoś straciłam poczucie czasu. J_A_N_A wspaniała wiadomość! my też bardzo chcielibyśmy córeczkę. 🌻 Chociaż to w zasadzie wszystko jedno, oby zdrowe było. :) G*O*S*I*K dzięki, że pamiętałaś o mnie - ❤️ Kamila7 napewno poszło Ci dobrze - nie ma innej opcji :D . Ale długo musisz czekać na wyniki, bardzo to męczące. Darka, super urlopik... Kocham morze, byłam ostatnio z 15 lat temu :( i narazie się nie zanosi na urlop nad morzem , buuu Chanah raz dwa dojdziesz do poprzedniej wagi :) odpoczywaj teraz za wszystkie czasy... i smacznych gołąbków! Agapko to wspaniale, że się powoli wyjasnia! Dobrze, że znasz przyczynę. To teraz raz dwa wskakujesz do tabelki mamuś :D 100krocia ja też wymnieniałm prawko. I tak jak Ty 3 lata jeżdziłam na \"panieńskim\" . Cóż jestem chudsza o 70zł (beznadziejna biurokracja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale, pochwale, ale Ty może bedziesz miała ważniejszy powód do chwalenia, czekam niecierpliwie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no hej !? pogoda jest wspaniala :) ale za dlugo nie idzie poszalec w basenie bo slonce drzeje bez litosci :) znowu nikt o mnie nie pamieta :( agapko gratuluje dobrze ze juz wiesz na czym stoisz i ze idzie to wyleczyc bede trzymac mocno kciuki :) czyli za miesiac startujesz :) 100krocia niezapomnij o mnie jak bedziesz wysylac foteczki :) i zycze udanego urlopiku ... napaisz gdzie sie wybierasz ...i czy bedziesz tam nurkowac :) channah dlaczego jeszcze nie widzialam twoich fotek :( a bardzo bym chciala:) pozdrawiam goraco w ten upalny dzien ps .czy ktos ma moze jakis fajny przepis na orzezwiajacy napoj ?? bo od lemoniady : woda z sokiem z cytryny z lodem :) mam juz zgage :( czekam na propozycje :) z gory dziekuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
channah - dziekuje za odp . i czekam z niecierpliwoscia na foteczki :) bo jeszcze ich nie mam :( ale pewnie sie doczekam :) kurcze ale mnie przyjaralo w basenie :(:(:( chyba w nocy bede piszczec oh pieszcze mimo ze posmarowalam sie juz kremem :( a kuba ma karenacje po tatusiu i jemu nic sie nie stalo wyglada jak mulat :):):) jakos tu posciutko no coooo jest !?!?!? gdzie sie podziewacie :) pewnie wszystkie opalaja sie tylko nie przesadzcie :) ;) boo bedziecie cierpiec tak jak jaaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane!!mówiłma ze zrobie wszysrtko aby doiedziec sie DLACZEGO!!!wiec chyba dokonałam tegon o Dziewczyny kochane nawet nie wiecie,jaka jestem szcześliwa ...jak bym 3 miesiace czekała na ten dzień!!! cos nieprawdepodobnego!!!takie uczucie jak by ktos ze mnie zwalił stos kamieni...jaka ulga!!!przecież tyle(wiekszos) kobiet nie wie dlaczego!!Ja wiem/!!znam przyczyne wiem DLACZEGO!!!!!!!Tez słyszałam ze leczenie tych pzreciwciał nie jest trudne wiec bardzo,bardzo,bardzo sie ciesze...bo to wielki krok na drodze do moejgo szcześcia!!!!!!Boże jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!! dziś dzwonie po 18.00 do moejj kochanej gini i sie umówie z nia na najbliższy termin,da mi instrukcje .....a wog,ole dziewczyny!!nie dajcie się zwiesć jeśli lekarz nie ebdzie chiał wam zlecic badań!!! mi moj pierwszy gin powiedział,ze po pierwszym poronieniu nie potrzeba,bo poco!!!! a moja ginia jest WIELKA!!!!!!wiedziała co trzeba zrobić!!!!i chwała jest za to...bo zespół antykardiolipidowy ktory ja mam....powoduje pzredewszystkim -nawykowe poronienia jesli jest niewyleczony....weic gdybyy nie to jedno badanie...to następnym razem stało by sie to samo!!!!!!! a tak ..wiem co trzeba robić!! i weim dLACZEGO!!!!!!!!!jestem szczęśliwa!!!!!! dla tych dziewczyn które nie wiedzą co to zespół antykardiolipidowy powiem swoimi słowami --są to problemy z krzepnieciem sie krwi,moga tworzyć sie zakrzepy,a pzredweszystkim powoduje to NAWYKOE PORONIENIA!!!!! poniewaz krew do dzidziusia nie dochodzi tak jak powinna!!! Wiec gdybym nie zribiłą tego badania to nastepnym razem spotkało by mnie to samo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja wlasnie dostalam mandat-wiec humor mam taki sobie..:( Agspka, dobrze ze wszystkiego sie dowiedzialas-wiem, ze wiele dziewczyn po starscie dzidziusia w nieskonczonosc zadaje sobie pytanie jak to sie stalo i dlaczego-i zaden lekarz nie jest w stanie na to odpowiedziec...Teraz jak znasz przyczyne moze sie zaczac na to leczyc...i nastepnym razem dzidzia bedzie juz zdrowo rosla..:) ja mam usg w ten czwartek-22 czerwca-oczywiscie mam lekkiego stesa-ale nie bede sie tym zameczac, bo po co na zapas... Karyn w koncu sie odezwalas!!! Kamilka-ja mam to samo od 2 miesiecy...tylko takie odruchy wymiotne-slecze nad kibelkiem ale jakos nie moge sie zmusic-taka jak pisala Jana pewnie by pomoglo-ale nie moge sie zmusic...ale jestem w szoku ze taka zeska jestes-wstawac z rana...ja nie moge sie podniesc z wyrka...a po pracy padam na twarz...jestem potwornie zmeczona..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik-- zyzce miłego widoku na usg;) a aj juz sie zapisałam na wizyte do gini...babka jest boska zapisała mnie na ta srode po jutrze :)....chociaz u niej zawsze takie kolejko...🌻 czyz nie wsominałam juz ze to lekarka z powołąnai :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam witam i o zdrowie pytam:) po krotkiej przerwie znow jestem i nadrabiam zaleglosci bo troche sie ich narobilo przez te pare dni przyleciala do mnie siostra na wakacje wiec euforia pierwszych dni zajmowala mnie zupelnie:)stesknilam sie za nia bardzo wiec musialam sie najpierw tak wstepnie nacieszyc:))) dzis bylam u ginekologa pierwszy raz od ponad dwoch lat i pierwszy raz tu w stanach zeby sie troszke przebadac i teraz czekam na wyniki,ktore beda za 3 tygodnie,mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok i z wizyty jestem bardzo zadowolona bo tak wspaniale mnie tam potraktowali,ze do teraz jestem w szoku a do tego dostalam wielka puche specjalnych witaminek dla starajacych sie,takze nic tylko brac sie do roboty:)))musze jednak rzucic fajeczki a te smakuja mi wysmienicie!!! dziekuje wszystkim za fotki,wszystkie sa przesliczne a dzidziusie jeszcze sliczniejsze:))) J-A-N-A-gratuluje coruni justynki:)wspaniale jest sie dowiedziec co tam w brzuszku siedzi:) G*O*S*I*K-trzymam kciuki zeby i tobie powiedzieli co u ciebie pod serduszkiem za szkrab siedzi:)))dawaj znac od razu po!!!!a co do mandatu to lepiej przestan tak rajdowo jezdzic bo kruszynke przestraszysz channach-dawaj fotki z drzewkiem:)i korzystaj z tych ostatnich chwil relaksu i leniuchuj na potege!!!! 100-krocia-udanego wypadu!!!!wypoczywaj i ciesz sie wolnym ile wlezie!!!! agapka-to wspaniala wiadomosc!!!trzymam kciuki za owocne i upojne noce przyszlego miesiaca!!!!!!ciesze sie ,ze wykrylas defekt,ktory tak latwo da sie naprawic:)powodzenia pozdrawiam was wszystkie i sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Gosik- ja po pracy mam to samo ; padam na pyszczek! To juz tradycja, że po obiadku ide spać... Jana- jesli to tylko dwa tygodnie potrwa to spoko... jakos to zniosę, byle nie dłużej... Może faktycznie postaram się przymusić, aby to z siebie wydalić.... ale nie wiem czy dam radę! Rosa -:) dzieki za rdę, ale ja otwieram rano czy i już czuję jak mi \"niedobrze\"..... Agapka- to bardzo ważne , ze udao Ci się poznac przyczynę, teraz tylko naprawić to co nie \"działa\" jak trzeba i do dzieła... i wszystko bedzie oki! aha, i gratuluję, ze masz taka fajna ginkę! Dobra, girls, spadam, bo senna jestem ;) Teraz wyjatkowo wcześnie chodzę spać.... :D 👄 buźka dla WSZYTSKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta...mandat dostalam za nieprawidlowe parkowanie-mozna bylo tylko godzinke, a ja stalam 1:15...:( ja tez mam siostre...i jak bylam w Polsce to nie widzialam jej przez rok-potem jak sie w koncu spotkalysmy to nie moglysmy sie nagadac-teraz tez nie mozemy jednego dnia przezyc zeby sie nie spaotkac albo przez telefon nie pogadac-to bardzo wazne!! a jakie witaminki zaczelas brac?materne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym żygankiem to jakoś zwykle nie miałam problemu, wystarczyło że pomyślałam o tym i samo szło :D Ale dobrze że to już za mną... Agapa - świetnie że wiesz już co i jak. Teraz spokojniej podejdziesz do nowych starań i gdy znów bedziesz w ciąży to tez większy komfort psychiczny :) greta78 - rzuć ten paskudny nałóg! Ciąża jest dobrym momentem i dopingiem do rzucenia :) Dziewczyny, wiem że w ciąży powinno sie robic często badania krwi i moczu. Co miesiąc. To teoria. A w praktyce NFZ ile tych badań refunduje? Bo nie wiem czy domagać sie od gina co wizyte czy nie? Boje sie o te wyniki bo czesto mam infekcje pecherza. Jak bedzie trzeba to bede je robic na wlasna reke, ale jesli moge nie placic to po co prywatnie.. Ale o wszytkie skierowania trzeba sie prawie kłócić.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×