Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

100krocia :((:(:(:(:( boziu a tak liczylam i tak mocno trzymalam kciuki zeby tobie sie udalo kochana :( a tu takie wiesci ...kochana trzymaj sie :) niewiem co napisac zeby cie pocieszyc czy sa jakies slowa na swiecie ktore by cie pocieszyly :( wiedz tylko jedno jestesmy z toba niepodawaj sie i nie zalamuj ...i wierz jak najmocniej w to ze nastepnym razem bedzie dobrze :) bo wiara czyni cuda :) \"a czas leczy ranny zwyjatkiem tych ktore sam zadal \" DLACZEGO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOLa LEC po test :) i przyjdz z dobrymi wiesciami :) tak bardzo nam sa potrzebne :) :):) p.s:) 3mam kciuki za 2 grubasne krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka--------no widze że robi sie bardzo ciekawie ...mamm nadzieje że wszystko poukłąda sie po twojej myśli;) 100krocia--mocno cię tule❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia - przykro mi :( Joka - kup test! 31 dzień cyklu to już długo :) Dzisiaj miałam zachcianke ciążową - marynowane grzybki. Na mieście kupiłam śpiwrek dla małej i kombinezonik i gratis dostałam skarpetuszki :) Oprócz tego to mi kręgosłup pęka i musiałam łyknąć no-spa bo skurcze mnie chcwyciły w drodze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam plamić. Wcześniej dzwoniłam do lekarza, kazał odstawić luteine i zadzwonić w czwartek rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia-> bardzo mi przykro... :( :( :( Mam pytanie odnośnie śluzu podczas pierwszych tygodni ciąży... jaki powinien być? bo ja mam go dziś jakby mniej, tak jak to zwylke bywa u mnie przed @... Nie nastawiam się za bardzo na ciążę... cykle mam nieregularne, więc wszystko się może zdarzyć... poczekam jeszcze z testem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia jestem z Tobą. Joka wcześniej nie miałam okazji z Tobą pogadać, więc witam serdecznie. U mnie śluzik w ciąży cały czas podobny - mleczno biały, na początku było go mało, a teraz mnie czasem zalewa. Leć jutro po test i dawaj wynik....... Dziś wkraczam w 6 miesiąc ciąży, aż trudno w to uwierzyć, czas tak szybko leci.. A jutro: DRUGA ROCZNICA NASZEGO śLUBU. PAPIEROWA. WOW!!! Będzie to trzeba uczcić. Tylko czym 8) I znów mam okazję powiedzieć wszystkim jedynie DOBRANOC i dobrego tygodnia 🌼 Oby był lepszy niż poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! 100krocia- strsznie mi przykro :( trzymaj się dzielnie, jesteśmy z Tobą!! ! joka- mam nadzieję, że przyniesiesz dobre, a nawet baaarzdo dobre wieści!!!!! trzymamy kciukasy i chwal się tutaj szybciutko tymi dwoma krechami! agapka- jak to dobrze, że ten małpiszon w końcu przylazł do Ciebie(w tym przypadku to dobrze), atk by nowe, owocne starnka rozpocząć :) Miama- gratuluję rozpoczecia 6 miesiąca!!! :) ...jeju, jak ten czs leci, niedawno były gratulacje z okazji zafasolkowania, a już za niedługo będą nowe; z okazji narodzin maluszka ;) Asiku- pisz jak tam piątkowa wizyta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 dzień cyklu i nadal nie ma @ :) znów powoli pojawia się biały śluz... jakoś nie mam odwagi zrobić testu, tym bardziej, że cykle mam raczej nieregularne... chyba poczekam jeszcze kilka dni... miłego dnia! 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich tych smutnych--100krocia❤️ i tych szczęścliwych-miama❤️ ..witam joke--[a wiec teścik odpuścilas sobie..wiesz poczekaj jeszcze kilka dni jak cykle masz nie regularne to lepiej poczekac niz rozczarowac si e tak jak ja..choc zyzce ci z całego serducha abys się @ nie doczekała ;) u mnie @ na maxa się zadomowiła...i strasznie obfita jest..juz się nie moge doczekac jej końca..cjoć teraz staranka to raczej bedzie przyjemnośc a nie typowe robienie dzicka jak w zeszłym miesiącu..nie napalam sie wogóle..wcale...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki! 🌻 dla tych smutnych! Agapka mi @ już sie skończyła ! :D z moich wylyczeń to dni płodne bedą ok 9 do 16 września. Ale nie wiem czy dobrze wyliczyłam. Zastanawiam się nad kupieniem testów owulacujnych. Też się nie napalam bo nie che rozczarowań, a po za tym to z tym moim jednym jajnikiem może nie być tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki starające się:))) przepraszam że was tak opuściłam ale miałam morderczy tydzień i weekend. 100-krocia i tik-tak - kochane, płacze razem z Wami, ale będzie dobrze no i u mnie troszkę się dziej: otóż w czwtrtek pisałam wam - zrobiła pierwszy test, nie wyszedł w sobotę - to był dzień spodziewanej miesiączki - zrobiłam drugi, też nie wyszedł, ale nie wyrzuciałm gi i jak spojrzałam po kilku godzinach zobaczyłam cienką i bladą drugą krechę. Do trgo zauważyłam że wokół sutka robi mi się sino! Co o ty myślicie? nie dostałam okresu, czy yto może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Witam wszystkich w nowym tygodniu, i miejmy nadzieję że lepszym. Ale strasznie cos pusto u dzisiaj :( Czy wiecie co u biednej tiki-tak? Asiczku a gdzie ty sie podziewasz, co tam po wizycie? ja juz postanowiłam prawie na 99% że też zacznę staranka we wrzesniu :) Trochę sie boję czy to nie za wczesnie od mojego zabiegu wycinania migdałków, czy nie jestem jeszcze osłabiona po tych wszystkich lekach, ale... ileż można czekać. Czy wiecie moze czy jest jakiś czas, który powinno sie odczekać po zażywaniu antybiotyków i innych szkodliwych dla płodu leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 ..........ola .........27 .....almeri(hiszpania)...3...........02/09 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszla dzis rano popsula mi caly dzien:( smutno tu u nas na topicu:( ale trudno sie dziwic jak same smutne wiadomosci ze wszystkich stron slychac:( 100krocia,tiki-tak-trzymajcie sie dziewczyny,wy teraz potrzebujecie duzo milosci i nie szczedzcie sobie jej a cala gorycz niech wyplynie ze lzami...... pozwolcie sobie na lzy....one oczyszczaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis - hmm, testy powinno się sprawdzac albo max 10 minut po zrobieniu (płytkowe) albo max pół godziny po zrobieniu (paskowe), później tracą wiarygodnóść i mogą pokazywać fałszywy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem gretko ...buuuuu szkoda ze @ przyszła..ale wrzesnien ansz ;) a ja lece robic kolacje i m jak miłośc oglądac ;) całuje każda z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mam dziś dla Was dobre wieści:-) właśnie wróciłam z badania USG i mam same dobre wieśći... jak narazie z naszą dzidzią wszystko OK ma już ponad 6 cm i wszystkie dane i pomiary w normie:-) i maleństwo wariowało jak nigdy:-) lekarz mowił, że dawno nie widział tak ruchliwego maluszka:-) dokładnie widziałam rączki, nóżki, stopki...sreduszko,kręgosłup,główkę... widziłam jak ssa kciuka.... cudowne przeżycia:-) pozdrawiam Was i ściskam mocno te zasmucone:-)🌻 życzę każdemu takich pozytywnych emocji:-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........5.09 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 ..........ola .........27 .....almeri(hiszpania)...3...........02/09 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......12....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 ..........ola .........27 .....almeri(hiszpania)...3...........02/09 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka to wspaniale!!!!ja chce jakies nowe foteczki a jak nie masz to sobie strzel jakies i dawaj!!!!!!ja tu czekam:) asik gdzie jestes???????jak tam wizyta???????opowiadaj!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................"x"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...3...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................"x"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08 lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
witam wszystkie kobietki niestety jak szczelil wczoraj @ przyszla, wiec zaczniemy staranka we wrzesniu, nie ma sie co poddawac:-))))) dawno was nie odwiedzalam, poniewaz mialam straszny zamet w pracy i w domu. teraz mam nadzieje, ze sie troszke uspokoi i nadrobie zaleglosci. tiki-tak bardzo mi przykro, trzymaj sie mocno i badz pelna optymizmu, gdyz to bardzo wazny faktor. agapka jestem z toba i mam nadzieje, ze we wrzesniu razem z greta78 pochwalimy sie 2 kreskami caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............12...........18.09 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........Ełk.............1.............01.09 Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......10....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 32....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...30.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...19.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub hej wszystkim kobitkom darko ale super wieści kochana!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek! Wczoraj miałam niespodziewanie dzień wolny:-) Tiki- tak i 100krocia- strasznie mi przykro... brak słów:-( Miama- suuuper, już 6 miesiąc:-) W piątek pani gin w zasadzie nic ciekawego nie powiedziała. Powiedziała że wszystko wygląda w porządku i nic więcej nie jest w stanie zrobić. Wypisała mi jedynie na kartce jakie hormony i kiedy mam zbadać (prywatnie) i dała namiary na Poznać do kliniki leczenia niepłodności aby tam diagnozować dokładnie bo szkoda tracić czas. Badania typu wrogość śluzu czy antyciała czy coś mogę w Lubinie zapomnieć bo nikt tutaj tego nie robi. Zrobiła mi jeszcze raz usg dopochwowe i znowu był piękny dojrzały pęcherzyk. Poza tym wszystko ok. I mówiła też o blokadzie psychicznej, że często jak nie widać przyczyny dlaczego się nie zachodzi to się okazuje że wystarczy zdecydować się na adopcję i nagle jest ciąża. Na aerobik mogę chodzić, mówiła że to nie zakłóci owulacji, a jak by się udało zajść to w pierwszym tygodniu ciąży i tak nie jestem w stanie zaszkodzić dzidzi w ten sposób. Nie jestem tak do końca przekonana bo czytałam wiele artykułów że zbyt intensywny wysiłek może jednak zakłócić jajeczkowanie. No nie wiem. Ale dzisiaj idę na aerobik:-) Aha, duphastonu już mi nie przepisała. Nie wiem czy zapomniała czy co, nic nie wspominała o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witaj Agapka ❤️ Channah, jakiego grzeczengo synusia masz ;), tylko gratulować! daria- strasznie się cieszę, że u Was wszystko dobrze! Byle tak dalej \"ciężaróweczko\" ;)!!! A przede mną dziewczyny kolejna porcja pomidorów na przecier ;), zdaje się, że po tych przetworach będe \"pomidorowym specjalistą\" :D W planie mam jeszcze marynowana paprykę, juz czeka w kolejce :) Obiecałam sobie,że jak będę w ciąży to porobię zapasy na zimę, żebysmy się zjadali z małym smakołykami jak śnnieg za oknem będzie :D Kompoty już zrobine .... ;) Asiku- gdzie ty jesteś???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, wywołałam Cię Asiula! Co do gin, to widzę, że wizyta była ok, dzieki tym skierowaniom ruszycie do przodu. To super. A co do tej blokady psychicznej, to napewno coś w tym jest, tylko /tak jak to już wiele razy mówiłysmy/; jak tu ne mysleć......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×