Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość kasia......
diddlania - przeszło mi po jakimś tygodniu czyli tak jak by mi się mniej więcej kończyła miesiączka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo wy juz sie rozkoszujecie weekendem a ja dopiero zaczynam prace...:( ale to nic...dzis jest pitaek i moje urosdzinki...zapomnialam wam napisac ze dzis koncze 28 lat i zaczynam 29! Plan sie udal zajsc w ciaze przed 30 tka..;) wczoraj bylimsy na pierwszycg zajeciach ze szkoly rodzenia-bardzo jane klasy i kludzie(wszyscy tacy przejeci rola rodzicow...) napewno to byla dobra decyzja-wiele wartosciowych informacji... Kasia-ja niestety tez ci za bardzo nie pomoge-tu sa zupelnie inne prawa-a na poslkim prwie pracy nie za bardzo sie znam..:( zycze powodzenia cokolweiek wymyslisz Jana ja tez miewam glupie sny-to chyba normalne, staraj sie tak tego nie analizowac, bo to i tak nic nie znaczy Miama...termin zmienil mi sie na 27 grudnia-ciekawe kto pierwszy urodzi... Pozdrowienia,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja w Twojej sytuacji podjełabym tą drugą pracę opłaciła ZUS i uciekła na zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia......
G*O*S*I*K - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) kwiatuszek dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży,ale mam nadzieję, że tak:)może wtedy ten koszmar z pracą się skończy,bo już jestem tym wyjątkowo zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i zdrowej dzidziuni !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia......
zekanna - właśnie chyba tak zrobię, przemyślę to jeszcze, ale mam bardzo mało czasu. Do wesela (czyli za tydzień) muszę mieć jasną sprawę, bo nie chce o tym mysleć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz przede wszystkim powinnaś być szczęśliwa i myśleć tylko o samych miłych rzeczach-Powodzenia, mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia......
Dzięki! Jak się zdecyduje, to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za zyczenia....:) walsnie poslaniec przyniosl mi kwiaty od mojego Maxa...alez piekny bukiet herbacianych roz-takich jak lubie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( niewiem czemu nie wyswietlil sie napis w < nawiasie wiec go napisze [bukiet herbacianych roz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik to faktycznie nie lada okazja. Zatem ode mnie też WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, SZCZęśCIA W KAżDEJ DZIEDZINIE żYCIA. 🌼 No zobaczymy która pierwsza urodzi, mnie tam się nic nie przesuwa ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik ! od Molusia również Wszystkoego Najlepszego🌻 Miłego weekendu Laseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik:-)🌻100lat i dużo zdrówka,miłości i szczęścia🌻z pomorza i mnie się udało zajść przed 30 ale za to urodzę już w 30...ha ha to smutne że kobitki w ciąży musza się martić o swoją pracę....w jakim my chorym kraju żyjemy.... właśnie pomalowałam kumpelę na wesele a sama zabieram się za ciasto i pizze...mamy dziś gości a mój taki struty leży...tez coś mu zaszkodziło...mam nadzieje że to nie wirus i że mnie ominie...wczoraj jadł w jakimś barze....odpuściłam mu sprzątanie...trudno a ja zabieram sie za żarełko... miłego weekednu wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj jak tu u nas pusto..... chyba wszyscy wybyli z domków na weekend i dobrze bo pogoda wciąż super:-) a ja jak zawsze po kolejnej sesji wysyłałam Wam 2 fotki:-) a niedziela mineła spokojnie...obiadek u teściów i spacer w lesie.... a jak u Was po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ! :) Piękna jesień tego roku, aż się w pracy nic chce siedzieć. Na jutro mam termin @ . Mam nadzieje, że nie przyjdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz boski ten wrzesień, mam nadzieję, że październik też będzie ładny. U nas w porządeczku, korzystamy z uroków jesieni i mało siedzimy przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Gosik- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrowego dzidziusia, pieknego domku i spełnienia wszeslkich marzeń 🌼 🌼 🌼! Daria-dziękuję za foteczki! Jeśli tylko jakieś będziesz mieć, śmiało przysyłaj!!!:) Moluś- oby ta małpa nie przyszła!!!Trzymam mocno kciukasy!:D U mas oki, Mężuś wrócił do domku więc Ja i Maluszek jesteśmy baaardzo szcęśliwi :D Weekend bardzo szybko nam minął, mięlismy parę spraw do załatwienia. Szukamy jakiegoś nowego aparatu fotograficznego, aby kupić jeszcze przed narodzinami Dzidziuni! Mój Mąż się napalił :p Wczoraj były także 3 -cie urodzinki mojego siostrezńca! Miał śliczny tort w kształcie zamku ;) Buźka dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - polecam Cannona, my mamy i uważam że dobry jest. Przeziębienie mnie wykańcza :( I bardzo chce juz miec malutką przy sobie! Z drugiej strony najpierw wolałabym sie wyleczyc, bo w tym stanie cięzko by mi było z noworodkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nie podziękowałam za foteczki, a wiec dziekuje :) Jana ja na przeziebinie siosuje taka miksture: 6 kiwi rozdrabniam dodaje do nich 2 łyzki miodu i sok z 2 cytrym. Mieszm wszystko i wcinam po 1 łyzce 3x dziennie. Możesz dodoac wiecej miodu jak Ci bedzie za kwasne. Naprawde polecam! Kamilla tez mam nadzije , ze przyjdzie choc mowie ze wcale sie na to nie nastawiam i chyba spokojna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- i tak trzymaj!!! a ja trzymam za to by poszła sobie w cholerę! Jana- dzięki! Mięliśmy analoga Canona (byliśmy z niego zadowloleni, ale to było dawno), potem kupiliśmy cyfrówkę Olimpusa, a teraz mój wypatrzył Sony (też cyfra)... chyba kupimy go pod koniec października, bo to taki większy wydatek.... Współczuję z powodu przeziębienia :o I bądź dzielna- do porodu coraz bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło być ze mam nadzijeje za NIE przyjdzie -hehe A dziś zaczynami robić winko by było czym sie rozgrzać w zimowe wieczory :) Ja mam aparat Canona i nie moge narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadłam sie tylko przywitać. chorobowo-urlop był udany - Tatry nadal stoją i mają się świetnie - było cudownie. powrot do pracy po 3 tygodniach nieobecności jest STRASZSZSZSZNY - nie wiem co sie dzieje, o co chodzi, gdzie co jeste, co mam robic nie mam wiec kiedy Was nadrobic i nie wiem czy kiedys mi sie to uda... Dziekuje Wam serdecznie za wszystkie pozdrowienia i miłe słowa przekazywane przez Agapkę i które sama tu później przyczytałam - DZIĘKUJE:) A Tobie Agapko - wielkie DZIĘKI - jesteś wsapaniałą babką. pozdrawiam i buziaki śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×