Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

dzień dobry :) Asik- witaj! jak zawsze na posterunku ;) Moluś- jak tam beta, robiłaś? Elunia- 🌼właśnie, nie trac nadzieji, napisz co masz w planie zrobić z badanek! Channah-miłego leniuchowania :) Dziś Mój Mąż wraca...jupi!!!!!Planuje zrobic pizzę....wiem, że to jego przysmak (szczególnie jak żona robi...:p ) I może jeszcze pracy troszkę popiszę..... Wczoraj na obiad zrobiłam sobie spaghetti....już dwano nie robiłam więc zjadłam niesamowite ilości :), a Mluszke przez ponad godzinę kopał mame po tym jedzinku tak że hej.... leżałam i przez tą całą godzinkę na łóżeczku i obserwowałam brzuszek, który calusieńki podskakiwał :D ale miałam ubaw!!!! Musięliśmy oczywiście do taty zadzownić i opowiedzieć co jego Dzidzi wyrabia ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- fajnie sie pobawiłaś z Dzidzią:-) Pizze też bym chętnie zjadła, szczególnie taką dowowej roboty- mniam:-) Moluś- pisz na szybko jak wynik bety!!! Oby był taki jak chcemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny byłam wczoraj u gina, jestem w 6-7 tc, skarzylam się na ból jajników i kłucia i dostałam duphaston, oprócz tego magnez i folik, badania beta rosną bo 21.09 mialam 16142,90mlu/ml a 28.09 juz było 94023,73mlu/ml, martwię się tym że musze łykać te tabletki ale chyba się musze bardziej oszczędzać i więcej wypoczywać, czy któraś miała taką sytuację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diadlana--gratulacje❤️ hej dziewczyny :) kamilko--ale to musi byc cudne uczucie takie kopniaki dzidzi :) Asik--witaj :) buxiaki :) miłęgo dnia wam zycze kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didlania - folik łykałam do 3 miesiąca, od 4 miesiaca witaminy dla kobiet w ciazy (Prenatal a potem Feminatal). Duphastonu nie jadłąm, ale skoro Ci lekarz kazał to widac trzeba. Tylko po co magnez...? Miewasz skurcze? Bo ja biore magnez od miesiąca gdzies, ale przez to ze zaczelam miec skurcze. 100krocia - dziekuje za jezyk 2latka! A masz moze jeszcze jezyk niemowląt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuprynka22
czesc, tez bym juz chciala miec takie nowe życie w sobie to musi byc wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana ja łykam folik od czerwca non stop, magnez to chyba własnie na te skurcze jajników, za dwa tygodnie mam brac femintal, teraz jeszcze dodatkowo biore wit.a+e bo to na alergie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) didlliana - ja też miewałam bóle jajników ale nie dostałam, zadnych leków no ale ja nie mówiłam o tym lekarzowi bo akurat jak poszłam na wizyte to juz przez tydzień mnie nie bolały i zapomniałam o tym powiedziec, no a potem to juz było zapużno......niestety ale skoro lekarza kazał to widac trzeba, jesli o ile masz napewno zaufanie do niego bo jesli nie to ja bym sie przeszła jeszcze do innego lekarza. Dbaj o siebie i uważaj na wszystko - tak niewiele potrzeba by stracic ten skarb. agapko - i Tobie również miłego dnia :) i wszystkim :) byłam na Twoim blogu 🌻 Asik: Poradnia Genetyczna przy Szpitalu klinicznym Nr 1 we Wrocławiu ul. Chałubińskiego 4 tel. 071 327 09 74, 071 784 27 25 od pon - pt 8-14.30 zatelefonujesz i wszystko sie dowiesz, oni gdzieś na stronie szpitala też będą znalazłam tą kartke :) Kamilla - zapros nas kiedys a swoją pizzę, uwielbiam a tyeraz nie mam piekarnika :( zadnych wypieków :( Ależ Ci fajno z tym brzuszkiem:) Moluś co z tymi wynikami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diddlania - a czy witamine a+e ustaliłaś z lekarzem? Czy gionekolog o tym wie? Z tego co słyszałam nie powinno sie jej regularnie łykac w ciąży bo moze wywolywac powstanie wad rozwojowych u dziecka. Tez mam alergie, bywalo bardzo ciężko(szczegolnie w kwietniu) ale jakos dałąm rade bez leków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana tak moja gin wie o tej witaminie, u mnie alergia się badzo nasiliła jak zaszlam w ciąże, bardzo mnie opsypało, w nocy nie mogłam spac bo tak mnie wszytsko swędziało, teraz jest juz lepiej, do mojej gin mam zaufanie, moja siostra chodzila do niej i wszystko bylo ok, urodzila dwóch zdrowych chłopców, co do alergii to w licpu odstawiłam wszystie tabletki typu zyrtec i cała ta reszta, teraz jest już lepiej, wiec bede ta witamine odstawiac, i zaczne brac feminatal za dwa tygodnie, bo co za duzo to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- dziękuję bardzo:-) Choć mam nadzieję że nie skorzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Asiku i ja Ci tego z całego ❤️ życze, obyć nidgy nie musiała korzystać z tych info. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dopiero wstałam bo wolne dziś sobie zrobiłam :) Co do Bety to nie robiłam jeszcze. Mąż mnie dziś chciał wysłać i jak mu powiedziałm, że jeszcze poczekam to walnoł mi focha ;) Poczekam do niedzieli i jak @ nie przyjdzie to w prawdopodobnie pójde. U nas kosztuje 30 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- dzięki:-) Moluś- ściskam za ciebie kciuki, żeby @ nie przyszła, a w brzuszku zamieszkało maleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko- tak, tak... przyznam, że to uczucie kopiącego bobasa jest cudne. I zobaczysz, że już za niedługo ty i inne starjące się dziewczyny też będziecie opisywać nam te odczucia, zobczysz.... nie ma innej możliwości, tak bedzie i koniec!!!! :D tiki-tak- pizza będzie gotowa popołudniu....zapraszam :) a z tym brzuszkiem, to tak jak pisałam Agapce; przekonacie się czy mam rację z autopsji!!!! diddlania-garulacje 🌼! Beta ładnie Ci urosła. Ja też zażywam magnez, a w trezcim miesiącu brałam luteinę, ale juz nie biorę tylko Feminatal (po Prenatalu wymiotowałam), kw. foliowy i właśnie magnez. Moluś- ty śpioszku, ładnie pospałaś.... ;) No to czekamy na wspaniałe wieści do poniedziałku ....:) Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila jestem w szoku ze masz takie wyrazne kopniaki w 20 tygodniu-ja mialalm bardzo delikatne-niewyczuwalne z zewnatrz...teraz dopiero mi brzuch skacze..;) wczoraj bylismy na kolejnych zajeciach z serri szkola rodzenia-bardzo fajne doswiadczenie-duzo cennych informacji-rozne techniki relaksacyjne-serdecznie polecam...zastatnawiam sie teraz czy nie zmienic szpitala na ten do ktorego chodze na te klasy...jest nowy, blisko-tamten w ktorym sie zarejestrowalalm na porod jest w samym Toronto, nie wiem juz co mam robic... zaplacilam za prywatny pokoj wiec Max zostanie ze mna na noc po porodzie-to podobno bardzo pomaga-jak jestes taka obolala i musisz w nocy wstawac karmic dziecko-a tak to ktos ci chociaz pomoze bo pielegniarki sa wiecznie zajete... Molus zrob w koncu ten test i wszystkie odetchniemy..:) Jana zgadzam sie z Toba jak dziecko skacze po pecherzu to nie ma sie z czego cieszyc... Moje dziecko juz ma 31 cm.i wazy ok kilograma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - to teraz bedzie Ci juz szybciutko Małe rosnąć :) I też pewnie już wkrótce bedziesz sie zwijać z bólu jak ci \"maleństwo\" przywali pięścią po organie wewnętrznym :p Hehe ja tak niby marudze ale w gruncie rzeczy to dzięki temu jej wiercipięctwu wiem że wszystko jest ok. I to takie słodkie jak sie napnie i wystawi stopke tak ze przez brzuch czuć jej kostki... :) rany jak ja ją kocham!!! Chciałabym ją juz tulić a tu jeszcze cały miesiąc...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laseczki ale mam zgage!!! juz któryś dzień mnie męczy...😭 Straszne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA masz racje niektore ruchy moga bolec na pewno... do moich niedogodnosci doszlo-sznurowanie butow i golenie bikini..:) dziewczyny-a teraz pytanie z kategorii glupich- co sie dzieje z ta nadmierna iloscia skory z brzuch-dlugo tak zwisa???moze Rosa z Channa odpowiedza jak juz to przeszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molis--no no widze że sprawa ładnie sie przedstawia :)..mnie tez meczyła zgaga jak byłam w ciazy ;) jutro jedziemy na wesele do legionowa pod Warszawa..wiec trwaja przygotowanka ;) ściakm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - skóra sie chyba obkurcza, na początku chyba wisi ale nie wiem :p Moluś - na zgage polecam mleko , jogurt albo Malox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje kochane ja tu caly czas czuwam ale bylismy wszyscy na wycieczce w nowym orleanie i nie moglam tu do was zagladac:)teraz tez mam tu male zamieszanie bo ekipa wakacyjnych odwiedzajacych powoli sie rozjezdza wiec jest pakowanie i szalenstwo zakupowe,w ktorym ja oczywiscie tez uczestnicze:) dziekuje wszystkim za foteczki i 100kroci za jezyk dwulatka:)i za pamiec bo widzialam,ze niektore kobietki tu za mna tesknily:)pozdrawiam wask kochane z calego serduszka i jeszcze mam prosbe do kamili zeby mi dala przepis na pizze to moze mi sie uda jeszcze dzis machnac na obiadek:)kamila czekam tu z niecierpliwoscia i juz mi slinka cieknie trzymajcie sie dzielnie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ja tylkopowiedziec dzien dobry wpadałam zaraz zmykam do fryzka sie czesac na weselicho buziaki sle 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
mam pytanie do 100kroci :) mialas podobna historie do mojej :( bylas jak ja majowka 2007 jesli mozesz to powiedz mi co lekarz ci zalecil , jak dlugo masz czekac z kolejna ciaza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam dziewczyny i padam. Było super, zielony kulig z pochodniami, wieczorna impreza i warsztaty :) matsiak, przykro mi, ze Tobie tez sie nie udało :( Gin robiacy zabieg kazal poczekać 2-3 miesiecy ze staraniami i 2 tyg. ze współżyciem. Nie bylam jeszcze u mojego gina na kontroli więc nie wiem co on mi powie z tymi staraniami. Chciałabym zacząć po drugiej normalnej miesiączce - to zacznie sie trzeci cykl od poronienia. Mi sie samo zaczelo poronienie nie mialam go wywolywanego (nie mialam tej tabletki). Nie wiem jak jest u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
ja nie mialam zabiegu (a szczescie) to byl poczatek 6tc zaczelam plamic beta zaczela gwaltownie spadac i po 2 dniach dostalam @ moj lekarz powiedzial ze tak sie zdarza, po skonczeniu krwawienia na usg wszystko wrocilo do normy w 4 dni po @ beta wynosila ju tylko 11 wiec moja gin powiedziala ze wszysto jest super i nie musimy czekac . i tak od razu mam byc znowu starajaca sie :) wiele obaw :( ale tez wiele nadziei :) a tak a propo gdzie ty teraz mialas kulig ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matasiak
no to rewelacja :) musialo byc fantastycznie :) odpocznesz sobie zrelaksujesz sie :) mieszkasz tam na stale czy urlopik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×