Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

JANA oj taaaaaaak. Poznałam smak kopniaków w pęcherz aż za dobrze. Emilka ostatnio uwielbia to mieksce niestety. Zwłaszcza jak stoję, powoduje to moje zginanie wpół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :( a ja dostalam 2 dni szybciej @@@ 100krocia a ja bylam w ustroniu na rownicy i na czantorii :) pozdrawiam goraco :) ps. mam dola !? i nic mi sie niechce :( buuuu jutro postaram sie nadrobic zaleglosci w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! wczoraj zrobiłam test i jedna krecha. @ nadal nie ma i sie zastanawiam czy isc na Bete. Chybapredzej do gina się wybiore.... Zła jestem bo nie wiem co jest grane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś byłam na wystawie piesków :) Ale były słodkie moje ulubione konie - dogi niemieckie. Nie bylam z moim psem, bo jest za gruby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Greta- dawno cię nie było, ale wycieczka na pewno udana;-) Moluś- nadal trzymamy kciuki, niektórym test bardzo długo nie wychodzi, jak np Agapie a jednak była to ciąża. Zajrze tu później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś wyniki- \"W badanym materiale brak elementów ciąży\":( lekarz powiedział mi, ze wszystko wskazuje na to, że była to ciąża pozamaciczna:( że musiała sama się wchłonąć do jajowodu:( i że za ok. 10 dni mam powtórzyć Beta HCG... boję się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka- to bardzo przykre, co cię spotkało. Musisz być silna i zobaczysz że jeszcze bedzie dobrze. Kurcze, że też my kobiety musimy przechodzić przez coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża biochemiczna - gdy dochodzi do zapłodnienia, ale zarodek nie zagnieżdza sie w macicy, ani oczywiscie poza nią tylko z krwią \"miesiączkową\" zostaje wydalony z macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czesto się zdaża taka ciąża?? ja od 4 cykli sie staram i za każdym razem cykl mi sie wydluza o te 2 dni ostatnio mialam juz 35 dniowy a zawsze mialam 28 - 29 czy u was tez coś takiego sie dzieje czy ja poprostu wariuje??? Bo moze ja byłam w ciązy tylko kom sie nie zagnieździla, testu nie robilam bo zawsze jak juz mialam robic to @ dostawalam. Jak dlugo sie staracie zanim wybieracie sie do lekarza mi kazał przyjsc jak po 12 miesiacach nie zajde paranoja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 17 dc a ja zaczynam mieć objawy ciążowe. Pewnie to normalne objawy po owu, ale myślenia nie potrafię wyeliminować. Piersi bolą mnie oczywiście inaczej niż zwykle. Ostatnio czytałam że w ciąży bolą po bokach więc teraz i ten ból czuje. No i jakoś mocniej bolą mnie sutki, są wrażliwsze i w ogóle boleśniejsze. I prawie mam mdłości. Kurcze ja juz od roku \"jestem w ciąży\" i to ciągle okazuje się wcale nie być ciążą. Jakiejś choroby psychicznej się nabawię... Tak sobie musiałam pomarudzić żeby sie rozgrzać, zimno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik :) 🌻 - tak to jest - ja dzisiaj mam zgagę, jakbym się najadla za dużo chrupków kukurydzianych (a nie jadłam) Anastazja123 - npodobno czest tak jest, że dochodzi do wczesnego poronienia, ale zazwyczaj wtedy testy nic nie pokazuja, bo beta nie urosnie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- wierzę że obie niedługo będziemy baaardzo szczęśliwe z wiadomego powodu... tylko to cholernie długo trwa i czasem brak cierpliwości. No ale co zrobić, przecież nie zrezygnuję...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki! siedze w domku. Jutro też pewnie posiedze. A @ jak nie ma tak nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus- ściskam kciuki!:-) Wybierasz się na badanie betyHCG, czy chcesz nas wykończyć przez tą niepewność?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) w sobote hak wiecie byłam na weselichu :) ochhhh super było,wytanczyłam sie za wszystkie zcasu do dxis wszystko mnie boli :P jak bedzie troszke czasu to pozmniejszam fotki i wstawie :) termin @ miałam nimy na wczoraj bo dzis 31 dc..@ nie ma..ale jak ju powiedziałam nie napalam się wcale...nie mysle..poprostu czekam..pewnie sie nie udało takie mam przeczucie. wiec czekam grzecznie bez napalania.. zobaczymy co z tego wyjdzie....orawdopodobnie jaketraz sie nie udało to odkaładamy strania bo planujemy slub i wesele w wakacjie wiec nie chcemy aby wszystko zbiegło się w czasie...myślałam ze szysbiej uda mi sie zaciązyc..ale jak widac potrzeba do tego czasu i cierpliwości...jeszcze nie rozmwiałam z M na ten temat ale on by to poparł...narazie nie móaie tak ani nie..poprostu czekam...czy tak czytak bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! przepraszam ze się w ogóle nie odzywałam, ale dopiero wróciłam ze szpitala.... w najczarniejszych myślach tego nie było - ciąza pozamaciczna leczyli mnie methatreksanem, a i tak skonczyło się na laparoskopii:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( całuje na razie nie prezejdzie mi przez gardło nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Gablis- strasznie mi przykro:-( To niesprawiedliwe... Trzymaj się, jesteśmy z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis - :( :( :( Agapko - jeśli odkładacie starania, to na pewno zaszłaś w ciążę... :) Dlaczego ten topik taki smutny i pechowy się zrobił...?! Ciągle jakaś tragedia :( Agapko przełam to!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam tabelke i prosze o aktualizacje :) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 36....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...33.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub Do mnie jeszcze @ nie przyszla. Niech juz przyjdzie, wtedy bede wiedziala, ze organizm sie wyregulowal :( Liczac od początku poronienia to juz 30 dni, od zabiegu 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabilis--przykro mi bardzo kochana❤️ ściskam cie mocno :) jana--taaa fajnie by było ;) hehehe jeszcze nic nie mówie że odkładam..musze porozmawiac z Radkiem :) może jeszcze na jeden cykk się skusimy ;) wtedy poród był by na poczatku lipca..a slub we wrzesniu...no zoaczymy ;) narazie poprostu czekam ;) 100krocia--kochana mi po zabiegu @ pierwsza przyszła z dwutugodniowym opóxnieniem....wiec czekaj cierliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1..... joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 36....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ciekawe co u Mikołajki...?:-) Może juz urodziła? Gosik- słyszałam wczoraj w tv o tej katastrofie, zawalił się wiadukt, mam nadzieję że akurat nie byłaś w okolicy... Darka- a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........02.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......14....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 36....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...25.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.........1 kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....1.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×