Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Darka to wspaniała wiadomość że wszystko ok! Bardzo się cieszę! Zostanę bo bardzo, bardzo mi brakowało pisania z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Darcia...zeby tylko bylo zdrowe!!. ...ja chyba w 60% wolalam coreczke...a teraz nie zamienilabym synka na nic na swiecie...a te spodnie gangsterskie z kieszeniami sa takie \"cool\" -mam juz chyba ze 4 pary..:) nastepna bedzie coreczka.;) takie bardzo szczegolowe masz te badania-ja to chop siup i po wizycie-a jak czesto je masz-ja co dwa tygodnie...a teraz to juz co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Channah! :) jakoś to u mnie będzie, raz na wozie raz pod wozem ale zawsze do przodu :) Ubranka dla dzieci są takie słodkie, zapewne nieźle poszalałas po sklepach. Synuś dał Ci spokojnie zrobić zakupy? Miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam że będę tu dziś ostatnia.... Channah:-) Kubuś napewno przeżyje pierwsze spotkanie z Panem MIkołajem:-) Karyn:-) pisz pisz kochana co u Ciebie Gosik:-)takie szczegółowe to miłam 3...ale tak traz w m-cu mnie bada i krótko zaglada na usg co tam w brzuszku:-) a u położnej jestem raz na 3 tyg.chodze na NFZ a czasami ogodzinkę posiedzieć no i mąż był ze mną... oj ja tez już śpiąca...ale mam w planie jeszcze zakupki przez allegro...dziś tylko książki...oczywiście o dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik:-)zjadłam jedno słowo i troche bez sensu wyszło powinno byc: ..na NFZ a czasami prywatnie,możemy spokojnie godzinke posiedziec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka - gratuluje chyba-córci :) Powinna byc córa dla równowagi na forum :p Ale grunt że zdrowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj z mężem rozerwaliśmy. Byliśmy w kinie na tym filmie \"JOB coś tam\" - spoko, ale bez przesady. No i potem jeszcze odwiedziłam tesco, kupiłam pampery (na razie paczka wystarczy) no i te oliwkę bambino, J&J wykorzystam później. Na ubranka nawet nie spojrzałam. Acha i jeszcze sudocrem.... Karyn miło Cię widzieć, pisz do nas! Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Ja tylko na sekunde, musz oststnie poprawki zrobic do pracy,bo wybieram się do promotora.... Wczoraj byliśmy na wukładzie w Szkole Rodzenia. Super- b. mi sie podoba. Połozna wczoraj pokazywała kąpiel dzidzi, ze szczegółami (świetna babka)... Wspominała o kosmetykach. Co do J&J-powiedziała to samo; że uczulają. Pewnie kupię oliwke bambino, która polecała, ale wiem, ze ona troszkę brudzi ubranka na żółto /tak słyszałam/. A kosmetyki zamierzam kupic firmy Nivea. I jakis kremik na odparzenia /być może sudokrem, ale to jeszcze nie pewne/.Do mycia, myddeło bambimo, bo położna też je polecała. Daria- garauluję Dziewczynki :) I cieszę się, ze wszystko dobrze /nie mogło być inaczej!/ Co do łóżeczka to nie martw się. zrobisz jak Tobie będzie najwygodniej. Ja mam pościel z baldachimem i zamierzam go od razu zainstalować. Pościelkę też przygotuję, ale podejrzewam że Dzidzi będzie leżec na rożku przykryte w razie potrzeby kocykiem. Ale to wszystko wyjdzie \"w praniu\".... Zoabczę co Maluszkowi bardziej odpowiada. Tak się zastanawiam na d przewożeniem Młodego ze szpitala do domu. Mam fotelik samochodowy i do niego dokupilismy śpiworek , ale nie bardzo podoba mi się przewożenie w tym dzidzi.... Wolałabym na leżąco, w ciepłym śpiworku. Nie wiem...zobaczymy. Karyn- witaj znów u nas! fajnie, ze nie zapomniałaś o \"planujących\".... 👄 wielkie buziaki!!! Wczoraj wypatrzyliśmy nową komodę na Synusia , bardzo się nam spodobała... i rezygnowałam z zakupu w innym sklepie /w którym już zamówiłam wcześniej komodę/. Na szczęście udało się :) Miłego dzionka, buziaki 👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- gratuluję! To juz 7 miesiąc! Strasznie szybko czas leci... A ja nadal pojedyńcza... A myslałam że do końca tego roku to i urodzić zdąrzę. Karyn- witaj! Nadrabiaj szybko czytanie i pisz co u ciebie. Znalazłaś sobie nową pracę czy dalej odpoczywasz w domku? Channah- ale fajnie! Pierwsze Mikołajki z Kubusiem:-) Darka- super, że z dzidzią wszystko w porządku:-) To najważniejsze:-) Ale przeciez tak miało być i nie było żadnych wątpliwości:-) Wczoraj mąż pogonił mnie po Folik. Skończył mi się chyba z 10 dni temu i jakoś zapomniałam dokupić. Wczoraj nie miałam wyjścia:-) Fajnie że się tym przejmuje i wierzy że to nie tylko tak \"na sztukę\" niepotrzebne łykanie chemii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik.
pomagam w realizacji planów macierzynskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Ja tylko na chwile. Poprawie tabelke i spadam bo9 troszke pracy mam. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............15...........07.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...34...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakoś przespałyśmy te nockę bez taty... Asik:-)folik bierz:-)można go brać w naszym wieku cały czas...a zobaczysz że napweno nie będziesz brała go namarne:-) co do fotelików to ja jestem jak najbardziej za:-) na całym świecei wożą noworodki nie inaczej jak tylko w fotelikach....bo tak jest najbezpieczniej ..tylko u nas w Polsce wożą na płasko..albo potem jak dziecko starsze to na kolanach u mamy..... dziewczyny najbardziej bezpieczny jest tylko fotelik:-)i kożdy kto ma auto powinien go miec... oczywiście nie na pół dnia...ale na krótką przejażdżkę czy zakupy jest OK:-) dzieci żyją i nie są pokrzywione:-) a najlepszy pod względem bezpieczeństwa na rynku to chyba maxi-cosy, oczywiscie jest najdroższy:-( ale można kupić w zestawie z wózkiem... ja właśnie tak planuje...by był jeden lekki stelaż a na to gondola, spacerówka i pasujęcy fotelik:-) i pamiętajcie że fotelików nie montujemy tam gdzie są poduszki powietrzne! trzeba je wyłączyć lub fotelik zamontować z tyłu...i dokładnie czytajmy instrukcję montażu... badania wykazaly że ok 50% rodziców żle montuje i zapina fotelik, co oczywiściezmniejsza bardzo bezpieczeństwo dziecka, nawet przy drobnej stłuczce! wiem że jestem przewrażliwiona na tym punkcie....ale z racji pracy mojego taty widziałąm mnustwo wypadków..... a dodatkowo taki fotelik można wykorzystać w domku...gdy coś robimy...a dzidzia może nas obserwować bezpieczna:-) tylko nie stawiajmy na wąskich blatach lub stołach.... dobra starczy już ...bo jestem nieżle stuknięta na tym punkcie...hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja znow się rozpisałam .... ale siedzę dziś tez w domku....pada u nas za oknem:-( mąż narobił zakupkow na kilka dni wiec sobie gotuje i jem....dziś pyszna zupka warzywna:-) no i mam zamiar nadrobic zaległości towrzyskie... zakupiłam wczoraj przez allegro ksiazkę \"Jezyk niemowląt\" pomimo tego że mamy ja na kompie to nie ma jak to książka w ręku...i ma prawie 280 stron....za całkiem niska cenę, myślę że warto, zobaczcie same:-) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=141434897&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku zobaczysz, że już niedługo Ci sie uda. Następny rok na pewno będzie lepszy! Kamilla gratulacje! Zaczęłaś III trymestr!!!!! Co do fotelików to ja nie wiem. Będę musiała dość daleko przewieźć małą ze szpitala do domu. Biorąc pod uwagę fakt, ze to będzie zima, może się ta droga przeciągnąć do nawet kilkudziesięciu minut. Wolę żeby była na leżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! dawno mnie tutaj nie było, mam nadzieję że u was wszystko ok! pozdrawiam wszystkie którym się udało co do mnie to mam mały problem 19dc miałam owulację, tak przynajmniej wyliczył mi program na ff, wczoraj był 23 dc i wieczorem ok 23 miałam krwawienie - krótkie, ale dość obfite - czysta krew, bez żadnych skrzepów to krwawienie całkowicie ustało, ale dziś od rana cały czas bardzo mocno kłuje mnie po lewej stronie w okolicy jajnika - dodam, że właśnie z tej strony było jajeczkowaie bo gin sprawdzał w środku cyklu. czy to mogło być krwawienie implantacyjne?? czytałam gdzioeś że ono jeśli się pojawia to najwcześniej 6 dnia po owulacji. co o tym myślicie??? dodam oczywiście, że jak najbardziej mogę byc w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria-masz racje bezpieczenstwo dziecka jest najwazniejsze...Miama nie martw sie, te foteliki sa specjalnie skonstruowane dla niemowlat...nic im sie nie stanie, a na rekach to jest bardzo niebezpiecznie, nawet sie nad tym nie zastanawiaj...usiadz z tylu obok i obserwuj czy nic sie nie dzieje-ja przynjamniej tak zrobie. Nie wiem czy pamietacie , kiedys pisalalm o tym Polaku co wygral ten konkurs ze stanow w \"American Inventor\" zaprojektowal bardzo fajny fotelik do samochodu dla noworodkow-cos jakby kola w koli-moj tato szukal go ,ale chyba nie maja jeszcze w sprzedazy...super rzecz. Kamilka-7 misiac ale ten czas leci...:) nie chce cie martwic, ale 3 trymestr nie bedzie juz taki bajeczny....ja mam spuchniete ...wszystko-dloni nie moge dobrze zacisnac-dziwne uczucie...Dziecko juz teraz nie kopie-tylko wypycha mi brzuch na rozne strony-bardziej to widac, niz czuc..:)) mnie zostalo rowno 5 tygodni(bez jednego dnia)...w tym tygodniu zaczynam prabnie ubranek, bo tesciowie przyjezdzaja za dwa tygodnie i musze zwolnic szafe(jest zawalona ubrankami dla dziecka...) Popiore i poskladam do komody...a nastepna rzecz do zrobienia to pakowanie walizki do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama,Kamila7,Asik25 miło Was znów \"zobaczyć\" hihi - poczytać. Miama ponoć komedia mialabyć superowa. Ale można obejrzeć? Kamila7 czy za szkołę rodzenia coś płacisz? Super sprawa z taką szkołą chyba bardzo pomaga co? Wow! to już 7 miesiąc ale czas leci! Asik25 teraz zaczynam na \"poważnie\" z odszkodowaniami po wypadkach, a narazie na kuroniu jestem. Darka super książka. Warto poczytać. G*OS*I*K Ty też już przy końcu ? Jejku tak dawno mnie nie było na kafe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że tak bez składu dziś piszę, ale sterta garów czeka do zmywania. Lecę pozmywać :) A co się dzieje z resztą dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn fajna komedia, super dialogi. Obejrzeć warto. Ja jeśli mogę wtrącić szkołę rodzenia mam za darmo. A dzisiaj jestem równe 6 tygodni przed terminem. Trzymajcie kciuki dziewczynki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gosik, Miama- to już bardzo niedługo:-) Już zaraz będziecie tulić swoje dzieciątka:-) Ale wam fajnie:-) Karyn- fajnie że do nas wróciłaś! Cały czas o tobie pamiętałysmy i czekałysmy na twój powrót:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK, Miama - nie zazdroszcze wam wizji 9 miesiaca ciąży... Ale z drugiej strony mozecie spac do oporu...ehhh - wykorzystajcie to :) Bo potem spory wysilek Was czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA z tym spaniem, to nie takie proste. Spać się chce, ale się nie da bo wszystko boli i się strasznie męczę. A szkoda... bo tak uwielbiam spać ;-) Asik chciałabym Ci móc powiedzieć to samo, mam nadzieję, że niebawem do tego dojdzie. Życzę Ci tego z całego serca!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do Channah - Twój synek niedługo bedzie miał juz 5 miesiecy. Jaki nosi rozmiar ubranek? Bo moja teściowa kupiła mojej córeczce ubranka sporo za duże i zastanawilam sie kiedy bedzie mogła je zakładac (rozmiar 74 i 80). Justyś ma dalej 56 lub 62 ale wtedy podwijam jej rękawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA za 5 dni będziecie świętować z Justysią! Ale ten czas leci... A Ty jak się czujesz, czy jeszcze odczuwasz te wszystkie połogowe dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - rozumiem, ja rowniez mialam z tym problem. Budziłam sie przy kazdym obrocie z boku na bok :o Ale mimo wszystko moglam sobie polezec a teraz po prostu MUSZE wstac czy mi sie chce czy nie... Ale po miesiacu wpadlam juz w rutyne. Szczegolnie ze mała jest grzeczniutka i zdrowa i tylko raz sie budzi w nocy na karmienie i przewijanie. Ale za to to chodzenie w 9 miesiacu....eh. Meczyl mnie zadky krok. Teraz sie czuje leciutka jak piórko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili juz nie krwawie tylko lekko plamie. Szwy wewnetrzne jeszcze sie nie skruszyly ale czuje sie juz swietnie. Pierwszy tydzien tylko byl koszmarny... Oho, mała sie obudziła i kwęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucałuj małą księżniczkę i powiedz jej że niedługo będzie miała kolejne towarzystwo ;-) Już całkiem niedługo i będę wiedziała co to połóg. Asik {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- niezły cwaniaczek z Twojego Kubusia:-) Kontrolne badanie prolaktyny mam zrobić niby po miesiącu, ale wtedy robiłam 2-3 dzień cyklu więc teraz tez tak zamierzam, żeby było jakies odniesienie. To bedzie 1,5 miesiąca brania bromergonu.Ale mam ogromniastą nadzieję że Mikołaj mi daruje tą kontrolę prolaktyny... i to nie ze względu na strasz przed pobieraniem krwi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×