Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Kurcze, nie udało mi sie wbić na dzisiaj do dentysty. Będę musiała poczekać do wtorku. 4 długie dni. Do pupki. Nie boli mnie aż tak bardzo, ale upierdliwie. Najlepsze że 3 dni temu nic tam nie wyglądało żeby wymagało remontu a już tym bardziej natychmiastowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - wspolczuje :( Nie znosze borowania zębow... Ale lepiej szybko zlaeczyc i miec to z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie raczej nie boję dentysty i nie unikam. Tym bardziej jestem wkurzona na tą sytuację. Spadam już do domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik ból zęba potrafi być wredny, skądś to znam. JANA poczekam z tym lekarzem, jak coś się będzie działo, to zawsze można zaliczyć pogotowie, ale nie mam gorączki, więc to chyba tylko lekkie przeziębienie. A poza tym w poczekalni u lekarza można się nabawić czegoś gorszego. No i z góry wiem, co mi lekarz powie. Nie czuję się aż tak wstrętnie, a jakby co, to nie mieszkam na końcu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, a ja od dzisiaj rana mam dziwny bol w klatce piersiowej z prawej strony-nie moge (caly czas mnie cos niezle gniecie) a jak zrobie glebszy wdech to masakra...:( nie wiem czy to cos powaznego czy kolejny skutek uboczny ciazy..wiem ze dziecko jest ulozone na prawej stronie wiec to moze ma cos wspolnego...zwariowac mozna-co dzien to inne dolegliwosci. Asiczku trzymaj sie z tym zebem-a jakby mocno bolalo to chyba zawsze mozna na pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GOSIK! Wydaje mi się, że dziecko wsadziło Ci coś pod żebro, ja też tak czasem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama-kopniaki w zebro nie raz mialam-ale ten bol jest inny-bardziej zwiazany w oddychaniem...chyba za raz zadzwonie do moej ginekolog co to moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze zadzwoń, przynajmniej się nie będziesz denerwować ;-) Powodzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa my chyba w lipcu. Miał na początku czerwca ale akurat wypada inny w rodzinie - dość daleko i musimy przełożyć. Dokładnej daty nie mamy jeszcze. Bo znów problem z kasą się pojawił. Musimy najpierw kupić auto...kosztem ślubu :( Chanah kiedy Ty znajdziesz czas na naukę? Podziwiam Cię i życzę wytrwałości w nauce i ćwiczeniach z małym! G*O*S*I*K i co powiedziła gin.? Spóźnione ale bardzoooo gorące życzonka następnego ROCZKU kafetriowego!!!! Nie mogłam \"być\" wcześniej bo znów pod górkę pre.... Zepsuł nam się samochód i to tak poważnie, że jesteśmy bez auta... na łasce rodziców :((( mam mega doła... Akurat teraz gdy zamówiliśmy okna i kupiłam glazurę i terakotę. Majster ma układać od pojutrza i okna mają wstawiać po 8-smym a nie mamy jak dojechać i wydaliśmy całe oszczędności. Klątwa jakaś czy co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik- i jak tam? Co powiedział gin? Karyn- no to pechowo, wszystko akurat teraz. Mnie ząb męczył cały weekend, dopiero wczoraj pod wieczór odpuścił i dał spokój aż do dzisiaj. Oby tak zostało bo coś go troszkę jakby zaczynam czuć... Wydaje mi się że dzisiaj dostanę @ przed terminem. Sądzę tak po dziwnej wydzielinie... ale zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny, wysłałam Wam fotkę z brzusiem w 28 t.c..... U nas leci.... mam wyrzuty, bo powinnam więcje leżeć.... A tu ciągle trzeba cos robić. Całą sobotę spędziałm na układaniu ciuszków do nowej komody...to akurat była sama przyjemność, ale i troszkę wysiłek....szczególnie że już odczuwam konkretnie ten SŁODKI CIĘŻAREK! We wtorek za tydzień wizyta u ginki.....wcześniej robie badankaz krwi. Wczoraj byliśmy na imienianach, objadłam się niesamowicie..... ale dobrze mi z tym było ;) ...nie będe oszukiwać :p Jedzonko-pycha! Buziaki i miłego dnia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- śliczny brzusiu! Pięknie wygladasz:-) Pozostałe kobitki z brzusiami- przyślijcie też jakieś świeże fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😴 Nieprzytomna jestem! A to wszystko wina mojego nowego lokatra :) Wysłałam Wam foteczki! 🌻 dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- cudowny psiaczek! Można się zakochać od pierwszego wejrzenia;-) Ząbek zaczyna znowu dokuczać, ale mam nadzieję że do jutra jakoś wytrzymam. Przez weekend wzięłam w sumie kilka apapów. W niedzielę byłam w aptece żeby mi cos dała na ból zęba ale coś co można brać we wczesnej ciąży, a pani mgr powiedziała że nic nie można! Przestraszyłam się trochę, czy ewentualnie nie zaszkodziłąm dzidzi jeśli jest. Myślę że chyba nie. Ale więcej już nic nie chcę brać. Wydawało mi się rano że mam dziwna wydzielinę ale chyba jakaś zaspana byłam. Teraz nic dziwnego w niej nie widzę, poza tym że sobie jest, ale nie za dużo, rano jakoś tak mi się wydawało więcej- sorry że tak o tym się rozpisałam. Mam nadzieję że jednak @ nie będzie. Może w Mikołajki rano bym zrobiła test...? Piersi mnie cos bolą a miesiąc temu jak już brałam bromergon to nic nie odczuwałam... Trzeba się trochę ponakręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus--s.liczny nowy lokator :) Kamilko7--a jaki ty masz super brzuś :) napatrzeć sie nie moge,promieniejsz ;) Dla Wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Asik, a który to DC dzisiaj i kieda miałaby być (ale oczywiście nie będzie) @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- dzisiaj jest 25dc. Tak na upartego to wieczorem zaczyna mi się 26dc. Poprzednią @ dostałam wieczorem więc uznałam jej początek za rano kolejnego dnia. Dlatego teraz @ powinna przuyjść środa- czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku, Agapka-🌼 :) Moluś-dziękuję za maila :)...a nowy lokator jest przeuroczy!!!!! Śliczny! Asiku-obyś dostała najpiękniejszy prezent od Mikołaja :D A My idziemy leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla czemu ja nie dostałam fotek??????????????????? Moluś śliczny pienio, ja też taką szkutę chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama-sorki, nie wiem czemu tak się stało.... Ale już naprawione! Mail poszedł!:) Daj znać czy doszedł!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla doszło, dziękuję. Śliczny ciążowy brzusio i śliczna przyszła mamusia :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...34...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna A jednak wredna @ przyszła... Channah- napisz nam coś więcej co masz na myśli, że próbujesz \"pracować\", oczywiście jak znajdziesz chwilę. Pozdrów Kubusia i pamietaj o zdjęciu w nowej fryzurce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wczoraj byłam u gina i wszystko jest ok, dzidzia ma 17-18 tygodni i ładnie rośnie, czyli jest większa niż moje wcześniejsze obliczenia. Niestety usg nie miałam robionego bo na wczesniejszej pacjence urządzenie padło, ale idę 19 grudnia do Feminy w Katowicach na badanie 3d (koszt 150zł z płytką). Może i dobrze że nie miałam usg wczoraj bo po co tyle razy w miesiącu przykładać to urządzenie do dzidziusia.Czy któraś zna to miejsce lub drugie na Ogrodowej w Katowicach. Pozdrawiam Was serdecznie. Moluś dzięki za fotki, piesek jest do schrupania i przytulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Dziewczyny, dziekuje za komplementy....to b. miłe. Od momentu zajścia w ciążę jestem łasa na takie słowa....;) Channah- racja, brzunio jest spory!!!Już w 4 mc wszystcy mi mówili, że mam duży brzuch.... :D i tak pozostało! A tak w ogóle to czy ty sobie nie narzucasz zbyt dużo obowiązków....? Masz kilku miesięcznego Synusia, który wymaga poświęcenia i uwagi.... a przecież ty też musisz kiedyś odpoczywać i nabierać sił na następny dzień! Asik- 🌼 ❤️, widocznie dużej trzeba pozażywać te medykamenty na prolaktynkę.....ale nie smutaj się przypadkiem tylko badź dobrej myśli!!!! didlania-to juz 17 t.c.....a niedawno robiłaś test... ale ten czas umyka! Fajnie, że wybierasz się na 3D. My nie byliśmy, ale to gł. dlatego, że chodzimy na usg do prywatnej kliniki, w której jest superowy sprzęt!Nowy przywieźli w sierpniu, choć poprzedni wcale nie był zły.... ale widocznie właściciel ma kasę, by inwestować- co mu się chwali ;) Dobrze, że nie robimy u mojej ginki usg, bo b. kiepski ma sprzęt.....nic na nim nie widać :o Miłego dzionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diddlania- super, że z dzidzia wszystko dobrze. Rzeczywiście czas leci szybko, niedługo będziesz w połowie ciąży!:-) Kamilla- smutam się trochę, tego się nie da uniknąć. Już tyle czasu pragnę dzidziusia i nic z tego nie wychodzi. Ciekawe jak jutro wyjdzie prolaktyna... Muszę sie umówić z moją gin, bo mówiła żebym pokazała się z następnym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik- sprawdź koniecznie poziom prolaktyny, czy leki efektywnie działają...Napewno tak jest, ale lepiej miec pewność.... I nic się nie martw i nie smuć....musisz się uporać z tą prolaktyna i już!!!I będzie Dzidzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam.... Mała wczoraj tak mi dała popalić, że teraz mam sińce po oczami ze zmęczenia.... Nie wiem co jej było, albo zbyt zmęczona i nie mogła zasnąć albo nie mogła sie odgazowac... nie wiem... Kamilla - super brzuszek! Ale ten czas leci... Fajnie masz ze jeszcze w ciąży :) To było mile uczucie. Ja sie czuje taka opuszczona od środka :p Poprawiam tabelke bo wkradl sie blad z data mojego porodu: PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......06.12.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.11 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...34...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- mam nadzieję że prolaktyna to jedyny powód tego, że nie zachodzę w ciążę... Boję się że to będzie coś więcej i będę musiała jeszcze 100 lat czekać na dziecko. Ale nie ma co na razie wpadać w dołek. Jutrzejsze badanie dużo nam powie. J_A_N_A- to Justynka dała niezły koncert. Ale pewnie jeden jej uśmiech wynagrodzi ci całą tą nieprzespaną nockę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×