Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

ja tylko na chwileczke...Jestem juz w domciu na rozpoczetym macierzynskim-ale bez dziecka...:( dzis jest moj termin i nic sie nie dzieje...chociaz mam lekkie skurcze od czasu do czasu-wkurza mnie juz to czeakanie...Nie mam nic do roboty-tesciowa gotuje, tesc sprzat-moj Max pracuje, a ja-czytam magazyny i sie nudze-jade za raz do moich rodzicow zobaczyc co u nich slychac i zabrac troche makowca(jakbym potzrzebowala tych slodkosci) Miama z jedej strony ci zazdroszcze-bedziesz miala z glowy-a ja co chwila panikuje ze nie czuje ruchow, albo cos....Trzymam kciuki na pewno wszystko bedzie dobrze... Ja tak jak Channah-jak zobaczylam wpis Miamy ze dostala @ to malo nie zemdlalam, ze cos sie dzieje....uffff Buziaki,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! Jak tam po Świetach?? :) My obżarci tak, że hej..... ale miło było! Jak zwykle dwie Wigilie mięliśmy ; u jednych i drugich rodzicwó, a potem na zmianę- pierwszy dzień świąt u tesciów, a drugi u moich :D Wczoraj obudziłam się z mocnym bólem po lewej stronie na plecach....okazało się, że mam zastój moczu w nerkach. Boli mnie lewa, choć z usg wynika, że w prawej jest gorzej.... skontrolowałm sprawę, byłam w szpitalu na konsultacji u urologa. Stwierdził, że to normalne w ciąży. Jesli nie ma gorączki to mam funkcjonować normalnie! Jana- pamiętam, że ty również miałaś zastój, w którym tyg to było? Jak Cię leczyli w szpitalu? Kiedy ustąpił ten zastój? Gosik- ja tu ciągle o Tobie myślę... już byłam przekonana, że synuś na świecie! Wiem, że się nie możesz doczekać, nie dziwię się.... Ja tżz chciałabym aby Mateuszek był już z nami, ale musi jeszcze posiedzieć u mnie w brzusiu ;) !!!! cięzko jestw nocy. Przewracanie się z boku na bok graniczy już z cudem, budzę się przy każdej takiej akcji...a zmieniam bok często, ponieważ kości miednicy mnie bardzo bolą.... ale co zrobić takie uroki III tymestru :D Ale psikuska Emilka zrobiła Miamie!:) Ale fajnie, że się obruciła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7 - zastój wykryto w 24 tygodniu. Leczyc sie nie da, trzeba poczekac do konca ciązy - etdy powinno przejsc lub jak nie to dopiero leczenie (ja powinnam isc to sprawdzic ale nie mam czasu a nic mi na razie nie jest :p ) Trzeba pilnowac tylko zeby nie bylo infekcji pęcherza, czesto badac mocz (ja badalam co tydzien) i pilnowac zeby nie bylo goraczki (jak jest to infekcja pecherza pewnie). W szpitalu lezalam przez goraczke wysoką. Bralam Augmentin, Pyralgin i cos jeszcze ale juz nie pamietam :( Potem Furaginum i profilaktycznie do konca ciazy cos ziolowego na pecherz ale tez nazy nie pamietam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jana! Właśnie boję się tej infekcji pęcherza....:o Wizytę u ginki mam we wtorek, 2 stycznia....może wczesniej zrobię badanie moczu... ale czy 1-go stycznia, w pon będzie cokolwiek czynne aby zrobić to badanie (prywatnie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 raczej wszystko zamkniete, ale z drugiej strony lepiej zebys u ginki byla z wynikami moczu (pewnie ci zaleci i tak ) to moze zrob w sobote albo w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja....w sobotę uderzyę do prywatnego laboratorium w centrum. Może się uda! Sparwdzę w necie, ale z tego co pamiętam to w soboty mają czynne... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........27.12.... .ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.. ...TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania od czerwca 2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12< br /> Moluś..........Joanna.....29.......Koło................. ..3...........24.01 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr. 06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7. ....03.05.07....? -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna Hej! Wszystkiego naj... w 2007r. Dziewczyny nie mam teraz dostępu do netu i z czasem krucho. Jak tylko będę miała chwilę to się odezwę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karyn! Szkoda że tak rzadko tu u nas jesteś! Ale dobrze, że w ogóle ...;) Dla Ciebie też wszystkiego najlepszego w tym nowym 2007 roku! A czemu takie pustki tu una się zrobiły....dziewczyny, co jest? Miama i gosik -usprawiedliwione, bo mają poród na dniach... ale reszta?! ja znów wczoraj skurcze miałam popołudniu....leżałam do końca dnia w łóżeczku!:o Jana- jak tam kolki Justynki? Nadal walczycie, co polecasz na te dolegliwości! I pisz jak tam w ogóle Malutka się ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- jak tam jajnik? Odczuwasz nadal ból? I w ogóle jak tam twoje samopoczucie? Nie pamiętam, ale czy ty miałaś stan zapalny ptzydatków? Trzymaj się dzilenie w pracy....jutro już weeknd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja na chwile... 100krocia - przekichane ze w pracy :( Przeziębiłam sie :( A musze na miasto zaraz - ksiazke do biblioteki oddac (i tak kare zaplace chyba) i kupic jedna na egzamin eh.... Justysia juz praiwe wcale nie ma kolek. Bardzo pomógł Espunisan w kropelkach - polecam :) A tak to bardzo rośnie. Jak na drożdżach. Skóra jej nie nadąża i czasem sie okropnie łuszczy..Zrobiła sie jak pulpecik - taka słodka - pulchne stópki, łapki i podwójny podbródek :D Kiepsko trzyma głowke ale to przez te wstretne pieluchy - pewnie równowagi nie moze złapac... Ale za to rozgadana bardzo. Wczoraj powiedziala \"ata\" i moj maz sobie wkręcił ze to było \"tata\" i radosc byla w domu :D A chyba przypadkowo jej to wyszlo bo przeciez dopiero zaczyna gaworzyc :D Cudownie jest miec dziecko :) Szczególnie jesli tak jak dzisiaj powita cie rano radosnym uśmiechem :) Chce sie życ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! No więc wróciłam do domu w dwupaku, godzinę temu. Wieści są takie, że Emilka znów zrobiła fikołka i jest w położeniu główkowym, tak jak pisała 100krocia (dziękuję). Taka mała akrobatka ciągle mi robi psikuski... Przyjęli mnie przedwczoraj, zrobili mi setki badań i jest wszystko pod kontrolą. Już myślałam, że zwariuję w tym szpitalu. Jeszcze godzinę przed planowanym wyjściem nie wiedziałam czy wychodzę. Czekałam dziś na wypis prawie 4 godziny!!!!!! Ale już jestem w domu, szczęśliwa i będę spokojnie czekać aż mnie weźmie. Jeśli do 10 stycznia sie nie zacznie - wracam do szpitala. Nasłuchałam się tam od dziewczyn, że ho ho, dlatego wolałam stamtąd uciekać czym prędzej. Mam dalej problemy z tym tętnem, ale do opanowania i mogę być w domu. Robili mi zapis, skurcze są ale niewielkie, więc spoko. Mała waży około 3500g. Bóle na @ to nic - tylko trening przed porodem. Widocznie nic takiego skoro mnie puścili do domu. No i naoglądałam się dzieciaczków. Jakie słodkie i takie malunie. Ja też chcę. No i w sumie cieszę się, że będę rodzić naturalnie, bo po cesarce te laski strasznie wymęczone, a te po porodach naturalnych już kilka godzin później śmigają na nogach. To tyle. póki co pozdrawiam i cieszę się, że jestem znów z Wami..... Acha i serdecznie dziękuję za kibicowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - witam ponownie. Cieszę, się że jeszcze jestem z Wami. O ile dobrze kojarzę - GOSIK ma termin już, ja za 3 dni. Trzymam kciuki Gosik, a ja zamierzam jeszcze trochę wytrzymać, przynajmniej do tego terminu. Channah Kubuś to aparat mały, a raczej raczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!:D Miama- fajnie, że wyszłaś ze spitala, w domku przecież zdecydowanie lepiej :)...i znów jesteś z nami! Właśnie, ciekaw czy Gosik nadal 2 w 1...? Ja ledwie chodzę....ale sprzatam troszkę i przygotowuję jedzonko na jutrzejaszą imprezkę u nas w domku.... przyjdą znajmoi z 1,5 miesiecznym synkiem i kumpel mojego Męża...posiedzimy , pogadamy. W tym roku będzie bardzo spokjony Sylwek ;) Wszystkim życzę udanego Sylwestwoego wieczoru, bez względu na plany....! I wszystkiego nalepszego w NOWYM 2007 ROKU!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- właśnie odebrałam pocztę! Dziekuję za kartkę!!!! Bardzo miła niespodzianka :D ❤️ 🌼 Moc buziaków dla Ciebie!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziękuję za kartkę. A czy któraś z Was ma kontakt do Gosik? Może się jej zaczęło i nie ma się jak skontaktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki szczesliwego nowego roku!!! gosik jeszcze wczoraj czyli w piatek byla 2 w 1 i latala po sklepach zeby wywolac malego na swiat ale pisala mi eska,ze nic to nie dalo wiec mysle,ze da znac a jak nie to ja zbombarduje eskami:) pozdrawiam was goraco bo u nas cieplutko ,ze w krotkim rekawku biegamy takze zimy to poczuc sie nie da:) jutro u nas w pracy MASAKRA!!!!!pogubie nogi i zapomne jak sie nazywam ,no ale...warto:)takze sciskam was noworocznie i niedlugo wracam na kafe z nowymi silami i nadzieja:) swietuje za tych co nie moga,zdrowko!!! no to chlup !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha czyli jeszcze jest 2w1. Czekam na wieści. U mnie też ok, skurcze coraz częściej, ale się trzymam! Życzę udanego sylwestra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba wszystkie odsypiają dziś kaca ;-) Również witam w nowym roku i tymbardziej się cieszę, bo dotrwałyśmy z Emilka do stycznia. No to teraz możemy się rozsypywać :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski,\\ Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!! Samych pogodnych dni, pociechy z dzieciaczkow albo rychlego ujrzenia dwoch kreseczek!!!! ja dalej z dzidzia w brzuchu-leniwy ten moj synek i nie spieszy sie na zewnatrz..:( a ja juz malo co nie wariuje-tak sie mecze ze szok-nie wiem juz co mam ze soba zrobic...nie moge znalesc sobie miejsca...Tak jak pisala Greta...chodzilam na zakupy(wrocilam z para kolczykow)-nie pomoglo, skacze na pilce-nie pomaga, nawet sex-nie pomaga..;) w piatek ide na usg i stress test-a w sobote wraca moja ginekolog z Polski-dlatego jak nie urodze do nasteponego tygodnia to bedzie wywolywac porod... Ide chyba za raz na spacer-moze cos poskutkuje. Miama to pewnie cieszysz sie z tego naturalnego porodu?! dla mnie to juz obojetne, zebym tylko w koncu urodzila zdrowego synka...Dzis wysle wam zdjecia-moje ostatnie przed rozdwojeniem-potem to juz mam nadzieje same z synkiem Pod choinka bylo w tym roku kilka prezentow dla mojego synka(wiecej ubranek)ale sa przesliczne-chyba tez zrobie fotki... Pozdrawiam wam serdecznie, Molus🌻-super piesio! Daria🌻 Greta🌻 Kamilka🌻 Asik🌻 100krocia🌻 Miama🌻 Rosa Channah i kubus🌻🌻 JANA🌻 Karyn🌻 Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego w nowym roku wszystkim naszym szanownym forumowiczka zyczy greta:) gosik-gdzie te obiecane foteczki?????czekamy i czekamy a ty sie cos ociagasz:) daria-masz juz imie dla swojej perelki???napisz co planujesz bo na bank planujesz:)i ty tez dareczko przeslij jakies foteczki bo pewnie ci juz brzunio ruszyl do przodu:)szczegolnie po swietach:)wiec jak masz cos to dawaj chetnie poogladamy asik-jak tam@????trzymamy kciuki:) buziaki dla calej reszty i badzcie dzielne bo powroty do pracy nie naleza do najciekawszych po takim leniuchowaniu:)ja nie mam tego problemu bo zapierdzielalam jak maly samochodzik a teraz czeka mnie zasluzony odpoczynek i moze wreszcie przyjdzie to upragnione ubezpieczenie:) szczesliwego nowego babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×