Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Chyba powinnam poprawić tabelke. Ale mam doła!!! TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Moluś..........Joanna.....30.......Koło.......starania zawieszone :( -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 100krocia..................25....Rybnik........30.01.... 1(3)...........all -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....21. ....03.05.07....? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, jak byłam na kontroli z wynikami krwi (to był 13DC), to była juz lepsza i miała 38mm. Nie brałam żadnych tabletek.Poszłam do następnej kontroli zaraz po miesiączce i już jej nie było Gosik dzięki za zdjęcia. Super sunuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Moluś..........Joanna.....30.......Koło.......starania zawieszone -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 100krocia..................25....Rybnik........30.01.... 1(3)...........all -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec .....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25....siemianowice...23. ....15.05.07....syn -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia poprawiam tabelke, bo po wczorajszym badaniu usg wiem że będzie synuś. Poza tym pod względem badań prenatalnych jest wszystko ok z czego się bardzo cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka i Gosik- dziekuję za przepiękne fotki!:-) Po prostu cudownie wyglądacie i śliczny Maluszek zza oceanu:-) Proszę o jeszcze! Uwielbiam je oglądać. Chnnah- gdyby to ode mnie zależało to non stop bym siedziała z wami na kafe:-) Moluś- trzymaj się i wykop tą cyste raz na zawsze:-) A tak poważnie, to miałąm pare lat temu cystę na jajniku 5 cm, więc chyba spora. Wyszła mi na kontrolnym usg j.brzusznej. Lekarz kazał iść do gina. Zanim do niego dotarłam po paru tygodniach, po cyście nie było ani śladu:-) Sama zniknęła i to dzisiaj mam spokój (tfu, tfu). Kamilkaaa- ale masz fajnie- przeprowadzka do większego mieszkanka- mi też się to marzy... A z tym czekaniem ze starankami to sama nie wiem. Patrząc przez pryzmat moich staranek, które i tak są nieskuteczne chyba po prostu bym się nie zabezpieczała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaszczepilam sie jeszcze przeciwko rozyczce , bo na nia nie chorowalam, oprocz brania kwasu foliowego i witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku :) Gosik--sliczne foteczki,synus boski ;) napatzreć się nie mogę :) buziaczki dla was :) Dario--Tobie tez dziękuje za fotki ;) slicznie ci z tym brzusiem ;) buźka! dla wszystkich buziaczki gorące U mnie wszystko dobrze sie układa :) czas leci! byłam ostatnio na rozmowie w sparweie opieki nad dzidziusie! I jedna z wielu kandydatek zostałam wybrana!:) Od 15 lutego bede zajmowała sie 6 miesięcznym Antosiem :) uwielbiam dzieciaczki:) i zajmowanie sie nimi wiec bede w swoim żywiole :) Poza tym wybieramy się w góry na odpoczynek i na narty:) śle buzikai dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Moluś -🌼, przytulam wirtualnie....nie martw się torbielą , jest duża szansa , że się wchłonie tak jak dziewczynom..... Kamilkaaa- ale wam fajnie z powodu przeprowadzki ;) A co do staranek to myslę, że pomysł Asik jest bardzo dobry...może właśnie bez szczególnego nastawienia i wyczekiwanie , porostu tak spotanicznie poczniecie malucha -czego wam życzę :) Daria- dzięki za fotki....ah,strasznie mi się tęskni za morzem... Duża ta twoj córeczka :D Zdaje się , że tak jak Miama urodzisz całkiem sporego smoczka :D Asik- no narescie jesteś ;) Smutno tu jak Cię nie ma.... Gosia-śliczny ten twój skarbek :) Ślicznie wyglądacie! ...i superowa ta kołyska, którą widać w tle.... Agapka- juz myśłąm, że nas na dobre opuściłaś...pewnie będziesz zajeta nowym podopiecznym, ale pisz jak najczęściej co u Ciebie! I udanego odpoczynku! Didddlania- gratuluje synusia!!! 🌼 My siedzimy na nacie z kubkiem pysznego kakao.... upewniam się co jeszcze powinnam zbrać do szpitala, bo gneralnie torba (walizka ;) ) już spakowana....Na najbliższej wizycie u ginki czyli w przyszłym tyg bede mieć KTG...ciekawe co wyjdzie ... Moc buziaków dla wszystkich !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- dziekuję za miłe słowa:-) Ja za wami też bardzo tęsknię jak nie mogę sobie swobodnie z wami pić kawki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko--nie opuściałam Was..i zawsze bede miała do tego miejsca sentyment :) to tu się wszystko zaczeło ;) ale ostatnio kompa miałam mieisąc w serwisie itp. poza tym przygotowania do slubu pełna parą i jeszcze szukanie pracy wiec sama wiesz...;) pozdrawiam raz jeszcze Wszystkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik:-) cudny ten Wasz Synuś....ślicznie razem wyglądacie:-) czekamy na jeszcze .... zdjęcia maluszków sa takie słodkie.... wysłałam Wam mailem troche śniegu.....i jszcze trochę Morza.... i zapchałam Wam skrzynki naszymi fotkami... pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze tabelka... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Moluś..........Joanna.....30.......Koło.......starania zawieszone -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 100krocia..................25....Rybnik........30.01.... 1(3)...........all -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka.......daria......29.....malbork.....32.....15marzec ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25....siemianowice...23. ....15.05.07....syn -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję za gratulki, co do jej podobieństwa, to zdania są podzielone. Napewno ma coś z nas obu. Poród miałam taki długi nie ze względu na wielkość dziecka (no oprócz skurczy partych - nie mogłam jej wyprzeć) tylko ze względu na to, że strasznie powoli sie otwierałam - ta szyja jak u żyrafy... Zdjęcia postaram sie wysłać dziś, ale piszę na raty, a chętnych na zdjęcia mnóstwo. Postaram się dziś. Teraz mała śpi, ale za chwilę będzie głodna. Była dzisiaj pediatra u niej na 1 wizycie i mała ma opuchnięte piersi - przez moje hormony, które wsuwa z mleczkiem. Muszę jej masować i obkładać kapustą. Noc przespana dziś w 80%. Czyli jest dużo lepiej. Pozdrawiamy wszystkie ciocie! ;-) I czekamy na następne maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- wg mnie emilka to cała mamusi :) Z niecierpliowscią czekam na fotki!!!! Daria- śliczne zdjęcia !!!!!!!!!!!!!Jestem pod wrażeniem, super się oglądało :D!!!!!!!!:D Mati szleje....cały brzuszek mi chodzi na boki....ledwie oddycham ;) ...idę na małe zakupki, a przy okazji przewietrzę się :) Na obiadek- makaron z brokułami :D ....już chcę jeść!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draka--ale zimy podesłałas chociaz w fotkach ;)..ja zcekam na śneigo bo chce pojeździć w górach na snowbordzie..;) buziaki poprosze jeszcze Was dziewczyny o jakieś foteczki z miłą chęcią obejrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mam bałagan we wpisie TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Moluś..........Joanna.....30.......Koło.......starania zawieszone -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............17...........25.01 100krocia..................25......Rybnik............... 1(3)..........30.01 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07 ...chłop....1 darka.......daria......29.....malbork.....32.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25....siemianowice...23. ....15.05.07....syn -------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki fotki wysłane..... Dziękuję za Wasze! I chcę jeszcze Moluś na razie tyle fotek, będzie więcej, to poślę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama-dzięki za foty!!!!!!! Fajnie że przesłałaś, superowo się ogladało......W sumie to się powzruszałam....zaczęłam rozmyślać o porodzie i tych wszystkich chwilach w szpitalu....uffff... Gratuluję ślicznej córeczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla dziękuję, już niedługo będziemy się wzruszać nad waszymi zdjęciami, tak to szybko leci... A co u Emilki? Bez zmian. Śpi jak susełek, po kompieli przy ubieraniu zrobiła mi 4 kupy, co przebrałam pieluszkę, to zwaliła następną, w ten sposób zakidała cały przewijak, ręczniki, flanelkę, ubranko.... ehhhh ta mała szkraba. Owinęłam jej te piersiątka kapustą, jak kazała lekarka. Ale śmierdzi!!! Poza tym malutka cały czas się uśmiecha, chyba krąży wokół niej dużo ładnych aniołków, bardzo mało płacze, ale przed nami noc, więc nie chcę zapeszyć, bo zamierzam sie wyspać. Tymbardziej że mój mąż jedzie jutro do Krakowa załatwiać kupno działki i nie zamierzam chodzić na rzęsach. A póki co czekam żeby sie obudziła, bo mi wszystko przecieknie, taki mam nawał pokarmu. Dobranoc i kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) trzymajcie sie dziś mocno bo podobno ma niemiłosiernie mocno wiać..ściskam i życze mięłgo dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama:-) ależ śliczny ten Wasz skarb:-) a Ty sobie super radzisz jako MAMA:-) wiem że jestes zajęta ale może jak znajdziesz chwilkę to... mam pytanka...kapiesz ją już w wodzie w wanience? myślałam że przez kila dni obmywa się tlko tzw.mycie na sucho...i jeszcze jedno...jakie pieluszki sie sprawdzaja u Ciebie? a może masz jakieś wskazówki co jest niezbedne a co wogóle nie przydało Ci sie w szpitalu...pisz Kochana jeśli masz jakies dobre rady bo tu jeszcze kilka mamuś w kolejce:-) i ślij kochana fotki jak bedziesz maiła nowe..bo na pewno Emilcia bedzie się szybko zmieniać.... ah, jak zazdroszczę Ci że jest jesteś już z nią w domku...i że jest zdrowa jak ryba:-) tak bardzo chiałabym już też tulić swoją córunię... bo coraz mi ciężej na tej końcówce ciaży...no i myśl o porodzie i szpitalu i o zdrowie maleństwa nie opuszcza mnie już od kilki dni..... ciesze się że chyba nikt nie pogniewał się na mnie za nawał wysłanych zdjęć... pozdrawiam Was:-) ps.cięzarówek wiatr nie rusza...mamy dodatkowe obciążenie :-) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - masz maleńką SŁODZINKĘ w domu :) A kup z czasem bedzie mniej. Moja kiedys robila na przewijak przy kazdym przewijaniu, obsikiwala mi rekawy i co sie da, a teraz zdarza sie to tylko sporadycznie... Justys wlasnie lezy na macie ed. (super wynalazek!) szelesci jakimis zabawkowymi lisciami, targa królika za ucho i fajta nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka - ja od razu w wodzie kapalam ale malo wody lalam, bo trzeba bylo uwazac zeby nie zamoczyc pepka (i tak kikut odpadl jej dopiero prawie po miesiacu) i nie zamoczyc strupka po szczepionce na łapce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Właśnie, JUŻ MAMUSIE...ja też mam pytanka, chodzi o poród, czy nacinali was?, jeśli tak to jak długo dochodzi się do siebie po tym? I w ogóle napiszcie jakieś porady w sprawie porodu itp. Co doradzacie, ja już pwoli się stresuję....:o Nie wiem ile czego wziąć do szpitala.....mam schize by czegoś nie zabrakłao...chce mieć komfort psychiczny, że mam wszystko co będzie potzrebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareczko mała jest od pierwszego dnia w domu kąpana w wanience, wody jest troszeczkę. Do 1 kąpieli wzięliśmy sobie położną, która udzieliła nam wskazówek i pokazała jak kąpać. Więc najpierw przemywam wacikami oczka, uszka, twarz i pipcię, potem namydlam myjkę i myję małą na sucho, a potem do wanienki spłukać mydlinki. No i kosmetyke - oliwkowanie (polecam olej parafinowy - jest bezwonny i super nawilża i nie uczula), czesanie i tede. Co do pieluszek to mam pampersy newborn na noc a na dzień stosuję tetrę. Fakt, pralka pracuje po 2 razy dziennie ale słyszałam że na bioderka tetra najlepsza, szeroko trzyma nóżki i stawy się dobrze układają. Jana dziękuję. Co do tego robienia na przewijak, to Emilka to uwielbia :D Justynka też skarbek, szkoda, ze nie wiem jak wygląda... Kamilla nacinali niestety, ale może lepiej, bo mała była duża i na pewno bym pękła jak balon. To dopiero byłoby! Nacinanie nie należy do przyjemności, mnie akurat nacięli tak, że to poczułam, poza tym przebijali mi pęcherz, bo wody same by nie odeszły. Jeszcze nie wiem jak długo się po tym dochodzi do siebie, bo ja dalej wszystko mam rozbebeszone i siedzieć nie mogę. Zobaczymy... Stosuję Rivanol, może się lepiej zagoi. Do szpitala weźcie co potrzebne, ale na pewno wszystko Wam dowiozą. Na pewno te duże podpaski - pieluchy z Belli, majtki siatkowe jednorazowe - super sprawa, po użyciu do kosza, dwa ręczniki, kosmetyki, sztućce, kubek, talerzyk. Dla maleństwa potrzebowałam pieluch. Jak sobie coś przypomnę to napiszę. Malutka przespała dziś całą nockę, z przerwami na jedzonko. Jak taka będzie dalej, to Anioł a nie dziecko. Życzę Wam takich grzecznyc szkrabów. Tylko się w ciąży trzeba dużo śmiać, dziecko też wtedy takie będzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama dziękueje za foteczki córunia jest sliczna :) buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za wszystkie fotki- są cudowne! Słodka Emilcia! Darka- niezła zima. Nigdy nie byłam zimą nad morzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja tylko na moment! W poniedziałek jade do Poznania i może nawet zostanme w szpitalu. 😭 Szczerze to się boje jak cholera ale dobrze, że tak to szybko wszystko!!! ale nie ukrywajmy, gdyby nieznajomośći łaadnie bym pewnie poczekała!!! Pozdrawiam Laseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×