Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witaj Saraczko123! Bardzo dziekuję za gratulacje :D Jest mi naprawdę bardzo miło :D chyba sobie przeczytam te stonki raz jeszcze.....;) Wiesz, pewnie to dziwne, ale /zanim zaszłam w ciążę/ byłam bardzo mocno przekonana, że starnka zajmą nam rok albo i dłużej.....Tak załłozyłąm. Głupie myślenie, sama nie wiem czemu.... \"wkręciłam\" Męża tymi moimi przkonanimi....bo ciągle mu mówiłam, że w ciąże nie jest tak łatwo zajśc i nam też napewno nie będzie itp. I jak zrobiłam test to nie wierzyłam!!!!!Dopóko nie ujrzałm 2mm pęcherzyka na usg nie ....poprostu NIE WIERZYŁAM!!!! Bądź dobrej myśli, napewno bedziesz mamą!!!!... A jeśli masz chęć to może przyłączysz się do nas.....ZAPRASZAMY!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Staraczko123 ja rowniez staralam sie o dzidzie okolo roku i nic z tego nie wyszlo, postanowilismy wiec z mezem zaprzestac nasze starania, bo bylo to dla mnie bardzo stresujace. Kazdy bol glowy, kazdy spozniony dzien miesiaczki oznaczal dla mnie ciaze. Kazdego miesiaca kupowalam dwa testy ciazowe dla pewnosci.I tak jak pzed planowaniem miesiaczkowalam regularnie, z kazdym miesiacem miesiaczka pojawiala sie coraz pozniej. Mysle, ze za bardzo chcialam. Nadal bardzo chce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey u nas OK:-) choc coraz częściej odczuwam bóle od kręgosłupa i w dole brzucha...i czuję jak mała naciska główką...ale teraz to juz spokojnie sobie tylko piorę i prasuje rzeczy dla Lenki:-) jak tylko zrobiliśmy przemeblowanie i łóżeczko juz stało, ubrałyśmy je z mamą na próbę w cały komplet i nie mogłyśmy się napatrzeć... a pościel planuje wyprać na sam koniec... dziewczyny czy prałyście też ochraniacze do łóżeczka? Kamilla:-) pisz pisz kochana co tam sie u Was dzieje i daj znac jak Mateuszek już sie zdecyduje opuścic Twój brzuszek:-) i ja tez nie dostałam żednej fotki, spróbuj jeszcze raz:-)bo bardzo chcemy zobaczyć Cię jeszcze z brzuszkiem:-) Asik:-) tak jak pisała już Kamilla, najważniejsze że będziecie tam razem.... wiesz tam też napewno nie powiedza odrazu co i jak, bo to wszystko musi potrwać....ale bądż dzielna i walcz:-) Channah:-) właśnie wczoraj rozmawialiśmy z moim o wakacjach nad morzem... i zdecydowaliśmy że jak sie uda to wyjedziemy z Lenką choć na tydzień...bo choc mamy blisko to takie dojazdy latem z maluszkiem są strasznie meczące:-) i najważniejsze że dzieciaczki zmienią klimat:-) a Wasz Kubuś to oszleje jak zobaczy taka dużą piaskownicę:-) staraczka123 frania23 witajcie i zostańcie bo ten toipk przynosi szczęście :-) ja tez nastawiałam mojego na długie staranka...a tu rach ciach i Lenka w brzuszku:-)czego i Wam życzę 100krocia:-) trzymam kciuki by to było TO:-) Mikołajka:-) Jana:-) Gosik:-)pisz co u Was albo wyślij chociaż fotki:-) Moluś:-) Miama:-) czekamy tez na nowe fotki Emilki:-)masz racje z tym szpitalem...dobrze że narazie mnie to ominęło i spokojnie moge sobie siedzieć w domku... Rosa:-)co z Tobą:-) Agapka:-) 🌻jeśli kogos nie wymieniłam TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Moluś..........Joanna.....30.......Koło.......starania zawieszone -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............18...........21.02 100krocia..................25......Rybnik............... 1(3)..........30.01 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....37.....16Luty.07 ...chłop....1 darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25....siemianowice...23. ....15.05.07....syn -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka trzeba pogonić te nasze staraczki do wskoczenia w 3 tabelkę ;-) Emilka też z dnia na dzień się zmienia i uczy czegoś nowego. Dzisiaj tak mnie słuchała jak do niej mówiłam i mam wrażenie że zamierzała mi odpowiedzieć, tylko jakoś jej nie wychodziło. No ale poczekamy...... No i mała też ma wysypkę na buziaku. I to straszną! Zajęło jej całą buzię, szyjkę, główkę i klatkę piersiową. Była doktorka i przepisała jakieś maści, leki i kazała kąpać w krochmalu. No i to chyba skaza białkowa... :-( Cóż, dzieci się nie uchowają bez różnych dolegliwości. Kamilla trzymam kciuki, melduj co u Ciebie, póki możesz. Pamiętam jak niedawno zakomunikowałaś nam o swoim odmiennym stanie. Darka to samo się tyczy Ciebie. Apropo zdjęć to będą nowe jak małej zejdzie wysypka, bo szkoda mi biedulki. A póki co najnowsze są w podpisie ;-) Asik już niedługo wizyta i może wreszcie coś konkretnego Ci powiedzą. Channah współczuję z powodu ząbkowania. Oby szybciutko przeszło. A co do tego morza, to ja też już za nim tęsknię, ale w tym roku chyba sobie odpuścimy jeszcze ;-) 100 krocia :D nie zapeszając ja się już cieszę. Chyba poskutkowały nasze prośby z Mikołajką ;-) SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama:-) właśnie zajrzałam do Waszego albumu i nie mogłam się napatrzec na Emilkę:-)jakiez ona robi superowe miny:-) i tak się zmienia:-) no i zajrzałam tez do fotek ze ślubu.....wygladaliście ślicznie... pozazdrościłam Ci i chyba też założę sobie taki album...jak dam rade bo jesczcze nie wiem jak to zrobic....puki jeszcze mam troche czasu.... Sliczne fotki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka to popatrz jeszcze, właśnie dodałam 7 fotek. Załóż sobie album, to nic trudnego ;-) DZiękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Darka dziekuje za powitanie , ja wirze rowniez, ze ten topik przyniesie nam wszystkim przygotowujacym sie oraz starajacym sie szczescie, a wszystkim przyszlym mamom zdrowie oraz sily podczas porodu.Mlodym mamusiom natomiast wele pociechy z maluszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania23
Od dluzszego czasu meczy mnie jedno pytanko, moze ktoras z Was wie cos wiecej na ten temat. Moj maz ma alergie. Kazdej wiosny i lata bardzo sie meczy . W tym roku postanowil cos z tym zrobic i od stycznia kazdego tygodnia dostaje jakies szczepionki, to musi trwac okolo killku miesiecy potem musi dostac zastrzyk kazdego miesiaca przez trzy lata. Mnie zastanawia, czy te szczepionki moga miec jakis wplym na nasze przyszle dziecko, jezeli zostaloby poczete w tym czasie ( Mam nadzieje, ze nie bo nie chce czekac jeszcze tak dlugo)????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cos się opuszczamy w pisaniu! Nie można nas w ogóle znaleźć! Kamilla i Darka- macie obowiązek codziennie meldować się na kafe, żebyśmy były na bieżąco czy jesteście jeszcze w dwupakach czy już nie:-) 100krocia- co tam u ciebie? Jak się czujesz? Miama- zaraz pooglądam te zdjęcia, które tak chwali Darka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asik dodaj sobie temat do \"moje tematy\" i bedzie OK. Poprawim tabelke i znowu wpisuje się do starających :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....22......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsko.........27.12.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............18...........21.02 100krocia..................25......Rybnik............... 1(3)..........30.01 Moluś..........Joanna.....30.......Koło....................3............03. II -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....37.....16Luty.07 ...chłop....1 darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25....siemianowice...23. ....15.05.07....syn -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Pozdrawiam!!! Acha, po @ zaczynam robić irygacje z ziół na torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- super że wracasz do starających się:-) A tym swoim marudzeniem że nie moge znaleźć topiku chciałam zmotywować koleżanki żeby więcej pisały:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAA hehe No pomimo, że torbiel jest moge się starać. Fajowo :) Też się ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Zgłaszam się :D My nadal 2w1 :) Wczorajsze popołudnie spędziłam z koleżankami...obsmiałam się że hej...;) fajnie było.....rozluźniłam się i oderwałam myśli!!! Każdego dnia coś nowego przygotowujemy....Wczoraj przygotowałam całkowicie poscielkę..., a małzonek przymocował karuzelkę :D Przewijak (na stelażu z kółeczkami) stoi miedzy łożeczkiem, a komodą ....Hipnotyzuje mnie ten widok :D Torba dla mnie i druga dla Mtiego -gotowa...nawet parę gadżetów dla Męża jest przygotowanych :p :) Miama-fajny albumik, poogladałam sobie :) super wygladałaś do ślubu! A Emilka i jej miny są poporstu rozbrajające :D Moluś-super, że jesteś w \"starajacych się\", życzę sybkiego przeskoczenia do III tabelki, tak jak innym dziewczynom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki, od jutra nie będzie mnie pare dni na kafe. Wyjeżdżam na pogrzeb Babci mojego męża... Jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy ten pogrzeb będzie, więc nie wiem czy zdążę wrócić na wizytę w klinice, ale chyba tak... A od wtorku mój mąż zaczyna pracę... Jak to w życiu, dobre wiadomości przeplatają się ze złymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się 2w1 Asik:-) przykro z powodu babci.... ale dobrze że mąż znalazł pracę:-) zobaczysz wszystko się dobrze poukłada.... pisz jak tylko wrócisz:-) Moluś:-) trzymam kciuki byś jak najszybciej zmieniała tabelkę na III :-) Kamilla:-) wciąż nie mam fotki od Ciebie:-)zrób jeszcze fotkę jak wyglada wszystko w całości..łóżeczko,posciel, przewijak itd...u mnie jeszcze pościel nierozpakowana...a jak ja nie zdążę to mój obiecał ubrac łóżeczko...tylko zrobiłam próbe.... na szczęście tesciowa przygotowała go dobrze do życia i mój umie wszystko w domku zrobić...prać,prasować,sprzątać,gotować...oczywiście nie pali się strasznie do takich zajęć..ale jakby co to można na niego liczyć... ja tez codziennie coś piorę i prasuję...dziś pieluszki i ręczniki:-) na ile pierzesz pieluchy flenelowe? ja wyprałam na 60st. a i tetrowych nie gotowałam tylko wstawiłam na długie p ranie na 60st i extra płukanie... pozdrawiam Was wszystkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta 454 :) Ale wzrost, mam nadzieję, że to jedna baaardzo silna fasoleńka a nie kilka :) Przypominam, 48h wcześniej 112 Ale się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia czyli juz można gratulować??? :D czy jeszcze sie wstrzymać? ale chyba nie!!! .................G-R-A-T-U-L-U-J-E !!!..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Zgłaszam się...jeszcze nie rodzę W sumie to dziwne ....wszytsko się wyciszyło, nie mam krwawienia, skurcz czasem sie pojawi ale dośc szybko mija......hmmmm Może dlatego, że moja aktywnośc wynosi prawie zero....dużo leże i odpoczywam... Jutro mam KTG w szpitalu, myślałam, że nie dotrwamy do niego, a tu się jednak okazuje, że /prawdopodomnie/ będzie inaczej....... zresztą poczekamy-zobaczymy, bo to dopiero jutro ;) Będę w kontakcie sms\'owynz Darią :D Co do fotek, to próbowałam, ale chyba nic z tego.... Od ok 3 tyg mamy problem z pocztą, co zgłaszliśmy administratorowi na osiedlu, ale olał sprawę....ma mnopol na internet i dlatego lekceważy problem. Mój Mąż wraca oststnio późno z pracy... i nie ma czasu tego złatwić, ale jesli tylko coś się zmieni - wyślę zdjątka ! Asik- czeakmy na twój powrót!!! Wpółczuję z powodu babci....:( Oby tych DOBRYCH wieści było zdecydowanie więcej!!!! 100-krocia- GRATULACJE!!! ❤️ 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoooooo!!!!!!!!!!!! dzisiaj ranną porą dla odmiany...;) Właśnie nakarmiłam mojego głodomorka..znowu przespał całą noc...aż do teraz...jestem wyspana na maxa!!! Ojej dawno tak nie spałam...:) jak się obudziłam to się zastanawiałam, czy nie przegapiłam karmienia...ale raczej nie sposób by było nie słyszeć syrenki...małego :) Byłam z nim u lekarzy w poniedziałek-strasznie mnie zirytowali-obie babki dostały zrypkę, bo obie się czegoś czepiały...a w gruncie rzeczy to nie miały racji i wogóle podstaw, bo bioderka ma ok, a ta wyskoczyła - czemu tak pozno przychodzimy z dzieciakiem....a czekamy od wizyty położnej na wizytę u niej...ale przypuszczam, że chodziło jej o wizytę prywatną, bo chciała skasować więcej kaski... A jak się dowiedziałam o tak odległym terminie, to pytałam pediatry, czy mogę czekać, czy muszę isć prywatnie może...to mi powiedziała, że spoko-można poczekać bo ona tu nic niepokojacego nie widzi....no to czekaliśmy,a to babsko się czepia!!!! Druga wizyta u pediatry...no i stwierdziłam że zmienię lekarza małemu, bo to już przechodzi granice mojej wytrzymałości!!! Taki babsztyl niemiły i przemądrzały, że po tej wizycie, to ja więcej wiedziałam przed niż po niej!!!! Miałam wrażenie, że miała pretensje do mnie że wogole przyszłam do niej z małym...!!! A ta wysypkę Kacperek ma tylko na buzi i juz od prawie 2 miesięcy, a ta mi mowi, że jestem przewrażliwiona i za szybko podjęlam decyzje o przyjściu na leczenie, bo to może być zwykły łojotok i trzeba to przetrwać...i nie musi to wcale wskazywać na alergie...ale wogole jej nie sugerowałam że to alergia, a mi wyjechała z takim tekstem...to ją zdeka ustawiłam do pionu i skończyło sie na tym, że z łaski na uciechę przepisała mi mleko dla alergików...Bebilon pepti 1 i kazała obserwować, a ja jej z tej całej \"radości\" oznajmiłam, że już raczej nie będzie jej dane poznać wyników tej obserwacji i że właśnie prawdopodobnie stracili pacjęta!!!!!!! Łaski mi nie robią- tyle jest róznych klinik w Wa-wie, i z otwartymi rękami przyjmują nowych pacjętów!!! No i tak to zakończyły się nasze wizyty!!!! Nienawidzę lekarzy- chyba że idę prywatnie- wtedy to jest rewelka....i opieka i porada i odpowiednie podejście!!! Ale zawsze myślałam ze lekarze od dzieciaczków powinni być z powołania, a nie takie sflustrowane babsztyle, które na dzień dobry psują humor na resztę dnia...:( przynajmniej by poudawała zadowolona z życia, a nie straszyła dziecko!!! Byłam u niej 4 raz, ale jeszcze ani razu nie widziałam u niej uśmiechu na twarzy...zimny wzrok i głos...zrobiła co swoje...wpisała co i jak i zero czułości...nawet do tego dzieciaka, który się do niej śmiał...nie odwzajemniła uśmiechu!!!! Zmykamy z tamtąd bo ja z taką HELGĄ się nie bedę męczyłai nie dam męczyć mojego szkraba!!!! No to na tyle rewelacji z wizyty lekarskiej...:) Kamilla :) Darka:) Jak sie trzymacie kochane??? Channah --- jak tam Kubusiek??? Wyszły te ząbalki??? ;) Miama --- kąpanie w krochmalu, albo w kisielku(jak ja to nazywam) jest bardzo dobre-super pomaga-Kacper też się kompał, kiedy miał potówki...ale to na początku...teraz jednak też mu robię co jakiś czas takie kąpielki....takie fajniutkie ciałko ma póżniej....;) 100krocia....G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!! Super wiadomości- oby wszystkie staraczki(jak nazwała je MIAMA) wzięły z ciebie przykład bo luki się porobiły...a niedługo tzrba zapełnić kolejne 2 miejsca....;) Pozdrawiam-y cała resztę...;) idę się poprzytulać do mojego małego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla....powiem tylko tyle kochan...a nie mówiłam????????? ;) Jeszcze troszkę czasu masz....jeśli czujesz ruchy Matiego, to nie ma powodu do paniki...im dłużej siedzi sobie u ciebie...tym lepiej!!! Tak to już jest z tymi szkrabami...postarszą, postraszą a póżniej siedzą cicho i nie spieszy się im na ten światek...;) i nie pomoga żadne prośby ani grożby i przypuszczam, że nawet gdybyś była aktywna i nie odpoczywała, to i tak wszystko się potoczy jak będzie samo chciało...;) Będzie dobrze....wszytkie trzymamy kciukasy...za Ciebie i nowego kolegę na topiku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajko-dziękuje ❤️ :) Przedtem panikołama, że \"ło matko, poród się zbliża wielkimi krokami\"......teraz ciągle mysśę; co jest grane, czemu taka cisza?? Wiem, że dla niego dorze jak siedzi w brzusiu, ale to już 38 t.c i mógłby się szykować ;):D No nic,..... pożyjemy- zobaczymy!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia:-) 🌻no to chyba czas na duże GRATULACJE🌻 kamilla:-) i u mnie podobnie 2 tygodnie temu pełna panika i mobilizacja a teraz cisza...ale przynajmniej mam czas spokojnie wszystko po swojemu poukładać w domku:-) zaczęłam 35 tydz.nie wierze jak to zleciało.... więc Lenka jeszcze troszkę muszi posiedzieć w brzuszku:-) czekamy na wieści i pisz kochana smski...jak coś się zacznie... a gdyby i u mnie coś to mam tez tel. 100kroci... więc damy rade wszystkich zawiadomić.... jakoś jestem spokojniejsza i mysle sobie że przecież jeszcze Ty i dopiero ja...i tak się oszukuję że jeszcze nie ma sie czego bać... Mikołajka:-) ja też myślałam że lekarze którzy mają małych pacjentów są super a jednak nie....i tak trzymaj walcz o swoje i napewno znajdziesz super lekarza :-) a ja wogole nie chodze do babek, zdecydowanie wolę lek. faceta:-) sa konkretni i jacyś tacy bardziej wyrozumiali dla kobiet...szczególnie w ciąży....babki sa dobre tylko do pobierania krwi i innych badań labolatoryjnych...no i pielęgniarki...takie jest moje zdanie z mojego doświadczenia:-) duża :-) dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ja taka zagoniona przy małej, że w ogóle nie mam kiedy zaglądnąć do cioć na kafe. Przede wszystkim teraz już na pewno gratuluję 100kroci, ta beta to super sprawa! No to tabelka nr3 będzie miała ciąg dalszy. Ale się cieszę! Jednak byłoby supcio, gdyby kontynuatorek naszej trójeczki było więcej ;-) Dziękuję za miłe słowa dotyczące mojej małej rodzinki, znowu dodam zdjęcia, jak porobię, to dam znać, ze są. Emilka dalej obsypana i wygląda na to, że to nie skaza białkowa tylko wysypka od styczności z ubrankami (już nie wiem w czym mam prać i czy te płatki faktycznie pomogą). oprócz buzi, główki, szyjki i piersi obsypało jej jeszcze brzuszek. Ale jest biedna. Naprzemiennie kąpie ją w krochmalu i w Oilatum. Potem smaruję antybiotykiem w maści, podaję Lakcid i Smektę na kupki. Tak kazała lekarka. Na buzi jej już bledną krostki. Mam nadzieję, że więcej się nie wysypie. Moja dieta też strasznie okrojona. Ale dziś jest lepsza niż wczoraj, kiedy przepłakała pół dnia. I apetyt jej dopisuje. Mam nadzieję, że wróci do siebie. No i mnie też by sie przydało bo już jak cień człowieka wyglądam. Ale spoko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olifffka
Witam serdecznie. Gin przepisal mi clomifen!! Niestety dopiero ucze sie niemieckiego, a ulotka jest wlanie w tym jezyku, w necie niestety malo znalazlam info!!! Czy moge sie podzioewac jakiegos skutka ubocznego? Prosze o konkretne info !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliffia- przykro mi, ale nic nie wiem na temat tego leku.... Miama- współczuję Tobie i Emilce z powodu tego uczulenia!Mój siostrzeniec jest (a właściwie był) alergikiem także wiem, jakie to okropne dla dzidzi i mamy.... Dziewczyny, jutro mnie nie będzie!!! Spedzam cały dzień u mamy, a w miedzyczasie mam KTG w szpitalu. Także wrócę z Mężem wieczorem! Buziaki i miłego piątku, a właściwie weekndu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale jestem do tylu ze wszystkimi niusami...ale Caden pochlania mi mase czasu(nie ze narzekam..;) Kamila gratuluje obrony!!! teraz zostalo jeszcze jedno bojowe zadanie-porod! Ja nie wiem czy jest bolesny bo nie mialam nawet malutkiego skurczu...u mnie wczoraj minely 4 tygodnie-wszystko zagojone-blizne ledwo co widac-wiec ja jestem zadowolona. Daria-ty odpoczywaj, zeby corcia za szybko nie wydala sie na ten swiat...a co do twoich pytan wczesniejszych-ja polecam pampersy Huggies sa jakies twarde dla mnie...co do kaplieli to przez pierwszy miseiac kapalam Cadena na takiej siatce-potem zalacze zdjecia o co chodzi-podobno nie powinno sie robic pelnego zanurzenia...ale wczoraj pierwszy raz byl w wodzie-swoja droga bardzo lubi te kapiele..Ubranka -tak jak powiedziala JANA tylko rozpinane na calej dlugosci-ja najbardziej lubie te na suwaczki-szybko i latwo sie przebiera-dla takich niemowlaczkow musisz patrzec na wygode bo one caly czas spia(prawie) Miama dobrze,ze karmisz piersia-ja tez w sumie dajew mleko moje ale musze pompowac...chociaz ostatnio maly zaczyna ssac cycka-tylko troche dlugo to trwa-jakies pol godziny jedna piers-robi sonbie jakies przystanki-a z pompowaniem i karmieniem schodzi mi wszytko z 25 min. mnie koleznka ze Slowacji przywiozla takie specjalne majtki w ktore wklada sie pieluchy tetrowe na te stawy-ale Caden ich nie lubi, chyba mu bardzo niewygodnie wiec mu nie zkladam, podobno wszystko jest i tak o.k. wczoraj bylismy na nastepnej wizycie u pediatry-wazy juz 4.428kg.(przy urodzeniu 3.412kg) i mierzy 57(bylo 53) i zaczyna juz wydawac dzwieki cos jakby prote slowa(takie gulganie) pani doktor powiedziala ze dzieci zaczynaja takie gaworzebie ok. 2 mieisecy) ach madry ten moj synek ma to chyba po mamusi..;);));))) dzis wysle wam jakies zdjecia, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tez jestem do tyłu :p 100krocia jak tam?! Nic nie piszesz...GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) GOSIK - to Caden ślicznie rośnie :) Jak juz gaworzy to fajnie, ja uwielbiam jak moja córcia do mnie \"mówi\" albo skarży sie (nie placzy tylko robi takie GUUU ze skrzywioną mordką najczesciej dlatego ze nie chce ja na rece wziąć) Miama - biedna Emilka :( Wspolczuje bo tez jestem alergiczka i wiem co to za ból :( Justysia ma alergie tylko an orzeszki ziemne, ale musze uwazac bo wystarczy odrobinka i zaraz ma chrosty... Mikołajka - ja tez nie znosze lekarzy, jak mam isc do pediatry to az sie boje, bo zawsze mam sporo pytan (lepiej pytac niz potem plakac) a ona zawsze ma nerwy ze mi musi tyle odpowiadac. Ale chodze do niej bo nie musze od niej wyciagac skierowan, sama z siebie daje na wszelki wypadek, wiec jest ok. Ja z Justynia ćwicze, bo ma problemy z lezeniem na brzuszku, ucieka jej reka, źle trzyma główke, ma przykurcz miesni karku (nie wiem od czego, moze dlatego ze przy porodzie byla okrecona pępowiną? Albo źle ja kladlam :( ) Od 6 lutego chodzimy na rehabilitacje. Ale juz po 2 dniach ćwiczen widze poprawe :) Justyś wazy juz 5800 i ma ok61cm I skonczyla 3 miesiace. Dizeci tak szybko rosną! Z dnia na dzien córcia robi postepy... A ja juz prawie sesje skonczylam. Egzmin mialam jeden trudny ktory mnie totalnie wykończyl psychicznie :( Nia milama sporo czasu dla Justyni - teraz to nadrabiam, siedzimy godzinami i sie bawimy i ćwiczymy jej kark :) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK super masz tego synalka, moja mała też już próbuje nawiązać kontakt, jeszcze wprawdzie nie bardzo jej wychodzi, ale są postępy. potrafi słuchać jak się do niej mówi i zachowuje się tak, jakby chciała coś powiedzieć. Tak w ogóle dziś już lepiej, buzinka coraz ładniejsza, na piersiach i brzuszku jeszcze czerwono, ale chyba mija, no i musimy sie pochwalić, ze zaliczyłyśmy nasz 1 spacerek, bo pogódka ładna. Mała spała jak susełek, potem zjadła i śpi dalej. U mnie za 3 dni 4 tygodnie od porodu, też już siedzę normalnie, prawie nic nie czuję, no czasem przy korzystaniu z wc, ale myślę, że już niedługo zapomnę o sprawie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Goisk- barkowało Cię tu bardzo....ale zrozumiałe, że teraz synuś najważniejszy ;) dziękuję za gratulacje z okazji obrony :) i za fotki- śliczny chłopczyk :D Pisz koniecznie co u was kiedy tylko znajdziesz chwilkę!!!!! Jana-fajnie, że sesja już za Tobą! Dzielnie godzisz bycie mamą i studiowanie... trzymam kciuki a rehabilitację, napewno przyniesie rezultaty! Miama- ale wam fajnie...pierwszy spacerek :D Nie mogę się doczekać naszych spacerków! Daria-co u Ciebie?? Jak się czujesz? Co do prania pieluszek to robiłam bardzo podobnie jak ty- 60 st. a potem prasowanie na najwyższej temperaturze! Miałam wczoraj to KTG w szpitalu, ale pani doktor powiedziała, że \"ładne ktg\" i wypuściła mnie do domku, mówiąc, że jest szansa, iż spotkamy się na następnym ktg, które mam na 8 II. Niby fajnie, ale ja wolałabym wcześniej urodzić.... Już byłam nastawiona na poród w każdej chwili przez to krwawienie na początku tygodnia.... a tu cisza! Chciałabym urodzić już w tym tygodniu!!!We wtorek kończę 39 t.c więc w sam raz!!! Wszstko od A do Z mam gotowe, tylko Matiego mi brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×