Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

helooww :) narazie cisza :) i oby tak zostało ;) gretko--ściskam i bzuiakuje ;******* wczoraj byłam na działeczce i wsadzalam reszte tulipanków mam nadzieje ze w maju w przyszłym roku bedzie slicznie i kolorowo :) skosiłam takze trawe kosiarką i zrobiłam grila :) miło bylo na swierzym powietrzu..a potem jak dobrze się spało :) zaraz sie szykuje i jade do mikiego dos zpitala w odwiedziny...poleza do zcwartku wiec odwiedziny jak anjbardziej wskazane ;) ściskam i lece sie myć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik i co???myslisz,ze mozesz sie tymi dobrodziejstwami zielarstwa dopomoc??:)i tak cie podziwiam za cierpliwosc bo ja bym juz do tego czasu zezarla wszystko co tylko mozliwe i dostepne w tym temacie:)ja jestem strasznie niecierpliwa i jak cos chce to musze miec juz !!!dlatego2 miesiace to dla mnie za dlugo a kto wie ile jeszcze przyjdzie mi czekac......a moze to dzidzi uczy mnie cierpliwosci do siebie zanim jeszcze przyjdzie na ten swiat;) kto wie jaka ma byc moja droga po fasoleke.......czas pokaze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw poczekam na @ (obym się nie doczekała), zrobie badanka hormonalne i jak tam wszystko będzie ok to chyba sobie kupię te ziółka:-) Ale oby, oby nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta:-) miło cie \"słyszeć\":-) kuruj sie kuruj:-) fajnie że przeprowadzacie się do domku...to załkiem co innego niż flat:-) ja też w tym miesiącu przekroczę tę magiczną 30.....:-( ale staram sie o tym nie mysleć...dawniej planowałam wielką imprezę w knajpie ale w tej sytuacji odbędzie się tylko chyba babskie spotkanie z koleżankami w domku..... Asik:-)naprawde jesteś bardzo cierpliwa:-) ale to bardzo dobrze...na wszystko potrzeba czasu i spokoju....a wszystko bedzie dobrze:-) Kamilla:-)dzięki za przepis na pizzę:-)dam znac jak wypróbuję Kamilkaaa:-)spokojnie teraz lekarz tylko spwierdzi ciąze a warto usg zrobić 10-13 tydz.wtedu można juz podgladnoąć co nieco :-)a wczesniej lepiej maluszka nie narażać na usg:-)może zacznij wyników krwi, moczu i glukozy... Agapka:-)a gdzie foteczki z działeczki???? a z tymi @ to dziwna sprawa....przychodzą nie do tych co trzeba..... Jana:-)skoro sie dobrze czujesz to chyba lepiej zrobić jak najwięcej zanim urodzi się Justynka:-) 3 maj się byłam dziś u położnej i niezle mnie nastraszyła....... dotykała mi do brzuszka maszynę przez krórą można wysłuchac tętena dziecka....i niestety nic nie było słychać..... nie musze wam pisać co przezywałam przez ten czas.... stwierdziła że to może tak sie zdazyć..że zależy jak dzidzia się ułoży ,że to może jeszcze za wcześniej itd... odrazu zpisałam się na jutro do lekarza.... i dopuki nie zobaczę że z mleńswem wszystko ok to nie moge przestać o tym myśleć...choć tłumacze sobie że nie mogę tak się zamarwiac na zapas...to i tak się marwię..... i dlatego że tyle złych rzeczy działo sie tu z naszymi maluszkami.... i nigdy nic nie widomo.... tak bardzo chciałabym juz czuć że maluszek się rusza i być spokojna..... pozdrawiam Was wszystkie :-) zabieram sie za obiadek bo mama ma wpaść do mnie po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
witam was kochane kobietki greta78- kuruj sie jak najszybciej i do dziela z fasoleczka. super, ze zmieniasz mieszkanie na domek, ja tez bym tak chciala..... moje psunie milayby gdzie sie wybiegac, ale coz jak narazie o tym nie ma mowy. moja mala lola bawiac sie z cora spadla z tapczana i zlamala sobie tylnia lapke w dwoch miejscach. tera biedaczka chodzi z gipsem jak moze, a ja nie moge na biedulke patrzec, bo mi sie serce kraje. jeszcze tydzieñ i pojdziemy zdjecie zrobic i zobaczymy czy sie dobrze zrasta. jutro jedziemy z mezem do madrytu na dlugi weekwnd ( 12/10 tutaj jest swieto guardii civil). dzisiaj mamy 3 rocznice slubu takze sobie pobalangujemy w madrycie. ja od 16/10 zmieniam prace. ide do innego hotelu( juz nie bede musiala golasow ogladac :-))) dostalam oferte na stale i nie moge tego odrzucic. praca taka sama jak w tym drugim hotelu,w recepcji, a najlepsze to, ze mam 48 dni wakacji...huraaaaaaaaa... z tego tez wzgledu odstawilismy starania na pare miesiecy, bo nie chcialabym zajsc w ciaze od razu na pocztku. w listopadzi jade do siostry na chrzciny, i rodzice tez jada. pozniej po 4 dniach zjada do mnie na jakis tydzieñ. juz sie nie moge doczekac. w grudniu 28 urodziny i jak tak sobie pomysle to...........jaka ja stara jestem........teraz zalujemy z pakiem,ze wczesniej sie za dzieci nie wzielismy. zawsze szukanie odpowiedniego momentu, ktory nigdy nie przychodzi, a teraz to ja sie juz staro czuje i pako jeszcze bardziej(34). dobrze koniec tego smucenia, ale przynajmniej sie wygadalam. caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga niniejszym informuję ze nasza kochana Mikołajka wysila się obecnie na porodówce. Taka informację mam od dziś przed południem i póki co nic więcej mi nie wiadomo. trzymajmy za nią kciukaski ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darko---napewno bedzie dobzre nie martw sie na zapas kochana❤️ no to czekamy na wieści od Mikołajki naszej mochanej :) ale ten czas leci :) u mnie ciszaaaaaaaaa oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Mikołajka :) trzymaj się dzielnie i oby jak najszybciej twoje upragnione maleństwo się pojawiło, będziemy mieć już drugiego dzidziusia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie i już jest. Mikołajka niedawno pisała, że Kacperek urodził się o 14:15. Więcej narazie nic nie wiem. Przesłałam już od Was całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacperek ważył 3130 a długi na 53 cm. mamusia zadowolona i już goni po korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE dla Mikołajki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 No to mamy drugiego dzidziusia i teraz czekamy na J_A_N_E !! Wkońcu @ przyszła, nareszcie, oj jak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulcje dla dzielnej Mikołajki 🌻 i 🌻 dla malutkiego Kacperka:-) choć kawał z niego faceta...... czekamy na fotki:-) ale ja im zazdroszczę...................................... że moga na siebie popatrzeć...przytulić....to musi być cudowne uczucie.... Agapa:-)dzięki 100 krocia :-) a zawsze bolałao czy akurat teraz.....weż nospę na noc.... a ja właśnie wróciłam z kina...wybrałam się z kuzynką na \"Samotność w sieci\" by nie myśleć i by szybciej zleciał mi czas do jutra......film całkiem OK ...lubię Chyrę i Cielecką:-) a że mój siedzi podekscytowny meczem i tym że wkońcu wygrywamy to zajrzałam do Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety zawsze bolało pierwsze dwa dni. Tylko wtedy, gdy brałam castagnusa bolało przez całą @, ale warto było pocierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wszystkie chłopy gapią się teraz w pudło,a my okupujemy komputerki. Mikołajka obiecała że się odezwie jak wróci do domu. To kto następny? Channah i Mikołajka już się doczekały synków, następna musi być babeczka - Justynka? Więc teraz JANA a potem....... Hmmmmmmmmmm U nas w porządku, jakieś małe bóle żołądka od wczoraj, ot uroki ciąży i naciskania na wszystko przez maleństwo. Ale znoszę to dzielnie, w końcu to mój największy skarb, więc niech naciska, byleby tylko było zdrowe. I tak zlatuje powoli 29 tydzień ciąży. Od następnego tygodnia zaczniemy liczyć już ostatnią dychę. Jutro pierwsze zajęcia szkoły rodzenia. Ciekawe jak będzie. Całusiątka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda)..........3...........09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006........kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajko - cudowna wiadomość :) CUDOWNA! Gratuluje. I czekamy juz na zdjęcia Twojego maleństwa:) Agapo - z calych,calych sił życze aby @ nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mikołajko - GRATULACJE!!!!!!!!!! Jak bedziesz koniecznie opisz nam jak było! :) No to teraz ja. Ale mam jeszcze 3 tygodnie do terminu :) Myśle ze wczesniej mała sie nie pojawi. Ostatnio jest juz taka duza ze nawet w nocy przez sen czuje jej ruchy. Dzisiaj mnie dwa razy obudziła... Boje sie porodu i nie boje sie zarazem. To takie jakby podekscytowanie jak przed wielką wycieczką (w nieznane)... No i musze jeszcze uprac jej pościel :p Wiec Justyś musi poczekac :p Agapko i jak tam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące pozdrowienia dla naszej dzielnej Mikołajki i jej Kacperka:-) Kawał chłopa z niego! GRATULACJE Mikołajko!:-) Kolejny dzidziuś na naszym topiku...:-) Darka- na pewno wszystko bedzie dobrze, zobaczysz dzisiaj lekarz rozwieje twoje obawy i wątpliwości:-) Wierzę w to! Channah- rozumiem że wizyta Babci była bardzo... interesująca;-) Ucałuj Kubusia od cioci! J_A_N_A- teraz kolej na Justynkę. Alez ten czas zleciał... A później Miama...:-) 100krocia- dobrze że @ już przyszła. Jeszcze troszkę i zaczną się znowu staranka, tym razem na pewno szczęśliwsze:-) Agapka- twoja @ jest już chyba baaardzo daleko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia, ja tez juz chce @!!!!!!! Gdzie ona jest? Ja chce już cykle obserwować i już byc po 3 i rozpocząć staranka . Darka - pisz szybciutko co lekarz powiedział! Napewno wszystko jest dobrzez. Napewno! Channach - Mrożek???????? no no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Mikołajka- GRATULACJE MAMUSIU!!!! Cudowna wiadomość! z niecierpliwością czekamy na relację z tego wielkiego dnia :) ucałowania dla Ciebie i Kacperka 👄 No Jana, czekamy na kolejne dzieciątko w tabelce mamuś! Daria- nie zamartwiaj się, napewno usłyszysz bicie serduszka.... jak byłam osostanio na wizycie u ginki to byłam świadkiem podobnej sytuacji...dziewczyna się rozpłakała, bo połozna próbowała z róznych stron odłuchać tetne i nic....po wizycie pani doktor poszła i ososbiście zbadała tętno maluszka i wszystko było dobrze, biło jak dzwon! Jutro mój Mąż wraca z delegacji...HURRRAAAA!!! :D My od listopada startujemy w szokle rodzenia.... :) Trzymam kciuki za @; aby się nie pojawiła u starających się, a pojawiła u tych, które na nią czekają :) Miłego dnia dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze poprawka w tabelce: PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda)..........3...........09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków......22.......16Luty.07......?......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006........kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- to szczęśliwy dzień- powrót mężusia:-) A szkoła rodzenia na pewno się przyda. Dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda Asiku, tak strasznie za nim tęsknię....mam dość tych wyjazdów, on zresztą też...prawdopodobnie to już powoli koniec. Mam koleżankę która mieszka dwa kroki ode mnie, ma termin na listopad. Chodzi teraz z mężem do szkoły rodzenia i jest zachwycona..ciągle mi opowiada jakieś newsy ;) Aha, sprwadzcie pocztę, wysłałam wam takiego smiesznego maila :)...tak na dobry początek dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!!! Mikołajka GRATULUJEEEEEEEEEEEEEE! :) 👄 🌻 Buziaczki dla Ciebie i Malucha.... U mnie też jeszcze nie ma @ i bardzo mnie to wkurza!!! Miłego dnia Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikolajka super wiesci :):):):):):):):):):):):):):):):):):) gratuluje dorodnego syna mamie i tacie :) a kaceperokowi zycze duzo duzo zdrowka 100krocia super ze juz dostalas :) i glowa do gory darka nie przejmuj sie tym badanie ja tez tak mialam ze 2 razy i tez duzo strtresu i nerwow sie najadlam nadaremnie wiec glowa do gory ale dla spkoju ducha idz sobie do lekarza :) i szybko daj znac jak bylo agapko coo u ciebie kciuki trzymam ?? asik 🌼 miama i molus ❤️ kamila 🌼 jana 👄 i cala reszte mocno sciskam !! a u mnie chyba nici w tym miesiacu gdyz moj jest caly poobijany bo w pracy mial wypadek :(:(:( buuuuuuuuuuuuuu a u mnie sa wlasnie te dni ;(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×