Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

witam z rańca ;) wiec Asiku raport zdaje: @ nadal nie ma(wcale mnie to nie dziwi bo wiadomo jak było w tamtym miesiącu ;) ) poza tym sutki czekwone i troskze bolące(ale nie biore tego jakos pod uwage) po ostatnim sparzeniu etraz siedze cicho i poprostu czekam grzecznie.no i wczoraj tak mnie kłuło i ciagneło w jajnikach....dzis tez juz się zaczyna .;) 100-krociu--ja nie miałam zadnego plamienia..poprosty @ spóxniła mi się 2 tygodnie ale to ponoc normalne...ale ty sie nie przejmujtymi plsmieniami poprostu ogranizm wraca do normy po takiej burzy hormonalnej kochana! Czekaj cierpliwie! ściskam❤️ molus--trzymam kciuki za wizyte;) miłego dnia kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę że sytuacja idzie w dobrym kierunku:-) Najważniejsze że chociaz część @ wydaje się być przepędzona:-) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za brak @ !!!!!!!!!!!!!!! Ja próbuje zmienić temat pracy magisterskiej.... Za godzine mam pogadac ze swoim promotorem. juz wstepnie sie zgodzil ale boje sie ze sie rozmyśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymałam zrobiłam pzred chila etst jedna krecha :( wiec teraz czekanie na @ to tylko formalność..buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agapka :( A może rano powinnaś zrobić test? Chyba tak co? Na kiedy Ty miałaś termin? na2,10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin miałam na 1 października biorac pod uwage ze zawsze cykle miałam 30dniowe...tylko ten ostatni był 40-dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj Agapko 35DC? Wiesz, że jedna krecha jeszcze nic nie znaczy, Ty sama i Tiki jesteście tego dowodem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100-krocia--kochana dzieki za otuche ale ja juz sie sparzyłam w tamtym miesiacu ze tak moze byc i dlatego teraz nawet sie nie nastawiam..poprostu czekam....tylko nie wiem dlaczego tak mi się cykle wydłuzyły....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Agapka głowa do góry! dopuki @ nie ma nadzieje trzeba mieć! Ja mam cały czas! Chociaż znowu mnie coś brzunio pobolewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam sie o jeden dzien..termin @ na 2 października oczywiście bbył :P wiec dzis 34dc ale to nic nie zmienia tak tylko w woli wyjaśnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś---chciała bym abym sie myliła ale napewno @ przylezie...znając zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo, Molus...trzymasz nas wszystkie w napieciu...;) ja jestem pelna optymizmu..musi sie udac!!!!! Kamilla -mnie tez puchna rece-szczegolnie w nocy jak spie-i skurcze dostaje, w lydce zazwyczaj... Dziewczyny sprawdzcie poczte-to moje wczorajsze polowanko na ciuszki dla mojego malego...sa cudne! najbardziej podoba mi sie ta pomaranczowa kamizelka pompowana-ja mam identyczna ;te ubranka sa takie maciupcie-wszystko wybieralalm na 3-6 miesiecy, podobno tych dla noworodkow nie powinno sie za duzo kupowac bo dziecko moze byc duze i ani razu ich nie zaloze.. ni i jeszcze kilka zdjec z tego tygodnia-teraz \"puchne\"kazdego dnia Jana i Channa dzieki za wskazowki odnosnie wozka-Jana jak jeszcze dowiesz sie jakis ciekawostek to przekazuj-ja teraz musze poszukac tych rekawiczek niedrapek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zpoamnialam wspomniec, ze zmienilismy imie-wedlug ostatnich ustalen bedzie Caden(Cade)-niestety bez poslkiego tlumaczenia... Daria-jak tam u Ciebie-cos sie zadko odzywasz ostatnio... rosa tobie nic nie wyslalam bo nie mam adresu-przepraszam...:( Asiczku, za Ciebie tez kochana trzymam kciuki-13 ty w tym misiacu bedzie dla Ciebie na pewno szczesliwym dniem...!!!:D Rosa znalazlam twoj adres juz ci wysylam fotki,paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic jeszcze nie dostałam ale pewnie późnije dojdzie!!!! a mnie aż brzuch ze straszu tak boli, że czuje, że lada chwila dostene @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dostałam zdjątka :D Fajowe! dobra a teraz lecie się szykować do gina i jak wróce do domku zaraz będe pisać co i jak! TRZYMAJCIE KCIUKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia wyslalam do Ciebie w tym samym czasie co do Molusia...ale co tam wysle jeszcze raz...i to nie prawda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i poczytuję Was regularnie:-) Gosik:-) ja też nie dostałam tych fotek:-) i oczywiscie też mocno trzymam kciuki by @ nie przyszły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem co sie dzieje wyslalam do darii, Jany, Kamili, Asi, Rosy, Molusia, 100kroci, Miamy, Karyn, Grety i Channy daria sprobuje jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
@ nadal brak. Na razie czekam, tym bardziej że u mnie ostatnio róznie jest z długościa cykli. Od pół roku mam bardzo krótkie 25 dniowe, wg nich @ powinnam mieć już 2.10. Ale cały czas myslę że może powróciły moje dawne cykle 29 dniowe i wg tego dzis powinnam mieć @. No sama już ie wiem, zobaczymy na dalszy rozwój sytuacji. Czasami czuję lekkie bóle brzucha i piersi też są bolesne. Ale nie wiem czy to nie na @. Poa tym gdzieś tydzień temu miałam takie minimalne plamienie - też nie wiem co to oznacza bo nigdy nie miałam czegos takiego. Agapka - zdjecia rewelacyjne, weselicho tez na pewno udane było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×