Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

A wiec tak:dzidzi nie ma bo nie pekł pecherzyk. Wtedy tez nie pekały i zrobiła sie ta torbiel! :(Przepisał Lutenie i mam sie niedługo do niego zgłosic. Troche jestem tym przybita ale mam nadzieje, że prędzej czy później będzie OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Molus szkoda, ze nie w tym miesiacu...ale jest i listopad!!!-fajne by bylo lipcowe dziecko-tak jak i Channy... Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik cudny brzuchol :) ahhh jak mi sie marzy znowu byc w ciazy ;) chociaz brzuchek juz mam ;) szkoda ze bez lokatora ;( agapko super fotki z wesela :) molus glowa do gory :) bedzie dobrze asik 👄 100krocia 👄 kamila 3mam kciuki i to bardzo mocno :) a cala reszte mocno pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Nie wytrzymałam i zrobiłam test ...... I chyba są dwie krechy :) Mówie chyba bo druga jest dużo słabsza niż pierwsza. Jej nie wiem co robić, co myśleć. Nie umiem się jeszcze nawet cieszyć. Zresztą boję się nastawiać juz na tak zeby sie zaraz nie rozczarować. Najgorsze ze jestem teraz sama w domku. Nie wiem co robić. Jej jeśli naprawdę sa dwie krechy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaaaa---gratulluje z całego serduszka kochana❤️ ale rewelacyjna wiadomosc na koniec dnia :) Molus--nie bój jak ie teraz to nastepnym razem ;) ściskam..a robili ci usg ze stwierdzili ze pecherzyk nie pekł??? i jak to się obiawia ...bo ja sie boje ze może u mnie yez nie peka..bo cykle zawsze 30dniowe a teraz 40 dni ostatni był..hymmm? ciesze sie ze wam sie fotki podobały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa - gratulacje!!! :) Jak są dwie krechy to na pewno ciąża, a że druga słaba to znaczy że wczesna!!!!!!! Powtórz za 2 dni ale z porannego pierwszego moczu :) upewnisz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa - mi tez raz nie pekł i zrobiła sie torbiel :( Tylko ze u mnie to sie objawiło plamieniem i bólem podbrzusza podczas chodzenia... na szczescie to było jednorazowe zdarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy następne maleństwo w naszym gronie:-) Kamilkaaa- GRATULACJE:-) u mnie ta druga kreska tez była bardzo słaba ale to było to! Moluś:-)a Ty się nie martw tylko za kilka dni bierz się do \"roboty\" i wkrótce będziemy świętować Twoje II kreski:-) Gosik:-)zdjecia doszły.dzięki:-)TY, WY fanastacznie wyglądacie:-) u Ciebie tylko brzuszek rośnie a reszta nic się nie zmienia:-)super no i ubranka też extra:-)zazdroszczę Wam tych zakupów.....ja jeszcze nic nie kupiłam i dalej toczę wojny z przeciwnikami kupowania rzeczy wcześniej...... Agapka:-) jak zawsze piękna na zdjęciach:-)widać że lubicie się z aparatem:-)szkoda tylko że do kolekcji nie dołączyłaś zdjęcia młodej pary....... Kamilla:-) napisz jak robisz ciasto na pizzę? bo ja mam tylko przepis na grube ciasto a czasami chciałabym zrobić inną:-) pozdrawiam Was dziewczyny i dobrej nocki :-) mój już smacznie śpi a ja cos nie mogę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Nie wiem czy sie cieszyć czy nie. Bo ta krcha blada. Teraz żałuję ze nie zrobiłam dziś z rana. Ale wczoraj miałam ciężki dzień, straszie duzo złych emocji i nie wytrzymałam. Patrzę jeszcze teraz na ten test i jet ta druga kreseczka - tylko że bardzo blada. Może zrobię drugi test w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia28
Witam wszytkich ;-) To może poranna kawunia ??? Kamilkaaaa26 gratuluję II kresek ;-) Mi w tym miesiącu nie stety nie wyszło ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa- ojej jak super!!! GRATULUJĘ!!!! To musi być ciąża jak nic! U mnie nigdy nie była ani cienia drugiej kreski! Wspaniała wiadomość na weekend:-) Moluś- twoja wiadomość niestety nie jest tak pomyślna... Przykro mi bardzo, może następnym razem... Gosik- z góry dziękuję za zdjęcia, zaraz wchodzę na pocztę żeby je obejrzeć:-) Agapka- piękne zdjęcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam, ze jak zobaczyłam tą drugą kreske to nie dowierzałam mimo braku @... Bo tyle razy wczesniej to były fałszywe alarmy :o A jednak to fajne uczucie zobaczyc ją w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie chyba nie doszły zdjecia GOSIKA bo czytałam ze wysyłała mi, a ja nic nie mam na skrzynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim z ranka ;) u mnie piekne słonko za oknem :) a u Was jak zapowiada sie dzionek? ja po połódniu jade na dziaęłczke pzyjmniej się troszke odprężę:) ściskam Was kochane :) Kamilkaaaa--ty się nie przejmuj ja tez jak byłam w ciązy to krecha była blada :) a jakie zdziwienie na moejj zaspanej wtedy buzi było jak zaczeła sie pokazwywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, rozmarzyłam się... Jak ja bardzo chciałabym się tak zdziwić z samego rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa26 GRATULACJE 🌻 Agapka gin zrobił mi \"dowcipne\" usg i na nim zobaczył, że pęcherzyk nie pękł. Nie mam doła w zwiąku z tym, że nie jestem w ciązy ale chodzi o to, że boje sie, że zrobi się torbiel! boje sie bo nie chce przeżywać tego co kilka miesięcy temu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- bądźmy dobrej myśli. Przepisał ci gin coś w związku z tym że miałaś wcześniej takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po operacji łykałam przez pół roku orgametril a teraz przepisał Luteine dopochwowo. Mam brać przez tydzien i za 2 tyg zgłosić się znowu do niego. ale myśle , że pojade do Poznania. Jednak tam są lepsi specjaliści...Tylko musze zadzwonić i umówić sie na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- myślę że jak tylko masz możliwość to powinnaś spróbować z tą kliniką w Poznaniu. Słyszałam o niej wiele dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) wybacznie moje nieobecności ale mase mam pracy ostatnio no a neta mam nadal tylko w robocie, poza tym chciałam na troche o ciążowych sprawach zapomnieć no a jak sie tu zagląda to się nie da. Ale to, że sie nie odzywam nie znaczy, że macie o mnie zapomnieć zaraz zaraz - gdzie zdjęcia, maile na moją skrzynkae co???? :(:( Moluś - niepęknięty pęcherzyk nie zawsze musi spowodować konieczną do usówania torbiel, ja tez miałam teraz i samo się znikneło. Kamilkaa - mam nadzieje, że napewno sie udało, że jesteś tą szczęsciarą:) Życze ci oby ta blada krecha to było to. Ja moge mieć nadzieje i wyczekiwać dwóch kresek najwcześniej w styczniu. Teraz chce przestać zadręczać się tym problemem, postanowiłam zając sie soba, znów chodze na aerobik tylko jeszcze jakoś nie moge zmobilizować sie do żadnej diety, bo podobnie jak Ty Rosa mam już brzuszek tylko bez lokatora -:o Asiku kochany - nadal podtrzymuje teorie, że napewno nie bedzie potrzebna wyprawa do Wrocławia. agapko - Ty jak zwykle piękna i zachwycasz zdjęciami, hym a kto ci je cyka? ukochany?? Agapko czy ja cos pokiełbasiłam, czy Ty pisałaś lub mówiłaś o ślubie? Na kiedy to planujecie, jeśli? buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak będzie:) kochana a ile to już dokładnie czasu? i co mówia lekarze? Twój mąż sie badał? przepraszam, że pytam bo może pisałas kiedys ale ja albo nie doczytałam, albo mnie tu jeszcze nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- to już 13 m-cy!!! Mąż się badał i żołnierzyki u niego ok. Ja byłam 2x na usg dowcipnym żeby sprawdzic czy w ogóle jajeczkuje i za każdym razem był dojrzały pęcherzyk. Więc nie wiadomo o co chodzi. Zaburzeń hormonalnych raczej nie mam bo miałabym jakieś szaleństwa w związku z @, a mam raczej regularną i \"normalną\". Raz czy dwa zdarzyło się później niż powinno, ale dosłownie o pare dni- w granicach normy. Na wszelki wypadek jednak poprosiłam swoja gin żeby mi chociaż napisała jakie hormony zbadać tak dla pewności i kiedy, no i w połowie października wybieram się na te badanka bo to musi być robione 2-3 dzień cyklu. No i mam się wyluzować i nie myśleć.... Jak dalej nic nie będzie to czeka mnie Wrocław lub Poznań. Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×