Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

witam popołódniem..osttanio nic mi się nie chce ,chyba ta pogoda tak na mnie wpływa. u mnie ciąg dalszy przygotowac,znaleźlismy super olkiestre,zamówiłam fryzjera 9i o dziwo babka iała wolna tylko godzine 13,30) ale wala do niej okami i drzwiami jest znana w naszym mieście bo rob ewelacyjne!!!!! uczesy fatazyjne :) juz się z nia umówilam ze chce cos pod kapelusz i pokazała mi cudne uczesy :) poza tym klóce się ostatnio z R ale to tak ogólnie jak zwyle o głupoty,ale ostatnio to przeze mnie bo jakas nieswoja jestem... chanach--gratuluje Kubciowi przekecania się na brzszek :)🌻 asik--okej jak tylko znajde tabelke to ja zaktualizuje ;) ściskam miama--zobaczysz jak te 60 dni szybko poleci i wtulisz sie w ramiona swojej słodkiej Krruszynki :) 🌻 gretko--ściskam i cąluje😘 własnie gdzie nam Darka zagineła? jutro na uczelnie jade,a wcale jakos mi się nie chce..buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ze jak zwykle o kims zapomne 100krocia buziaki Moluś--mięłgo wekendu..wykorzystaj pęchezyk ;) papatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko przeleci niewątpliwie szybko. Tylko że to raczej ja ją wtulę w ramiona ;-) . Jestem na etapie myślenia ile jeszcze czego nam potrzeba, bo się już całkiem pogubiłam..... No i miałam nadzieję na ciuszki od szwagierek, ale okazuje się że to co im zostało to jakieś brzydkie sprane łachy, więc czeka mnie jeszcze większa wizyta w sklepie z ciuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam mnie...
Witam Dziewczyny! Mam pytanie, czy możliwy jest błąd testu ciążowego? Jestem w 47 dniu cyklu (cykle przeważnie od 29-33 dni) i dziś zrobiłam test, wynik negatywny. Czy powinnam myśleć, że mogę być w ciąży mimo negatywnego wyniku??? Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest!!!grzecznie aktualizuje:) RZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka........30.........starania zawieszone lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?......2 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...39.....3/4list........dziew..6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy sobocie. Czeka na mnie trochę roboty więc uciekam dalej. Co do testu ciążowego to nie znam się, ale ponoć nigdy nie może być 100% pewności. Lepiej powtórzyć test za kilka dni, albo wybrać się na bete. No i moja aktualizacja.... RZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka........30.........starania zawieszone lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?......2 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...32...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) to i ja poprawie tabelkę i ułożę w kolejności... o rany już jestem 4 w kolejce..... czyli od grudnia co miesiąc kolejne maleńswo:-) RZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka........30.........starania zawieszone lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............14...........09.11 Agapka........Emilia.......22.......Płock... ..............2.............2.10. Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2........ok.16.11 Kamilkaaaa26...Ania......26....małopolska.............1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...32...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork.......22....15marzec.......?......2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2007........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ok:-) ostatni tydzień spedziłam na domowym imprezowaniu:-) a wczoraj odbyła się ostatnia impreza urodzinowa:-) mój śmieje się że w tym roku to urodziny obchodziłam kilka razy... wczoraj była babska imprezka:-) i było naprawdę super choć odczuwam trochę zmęczenie... i dziś się poprostu lenię... wczoraj byłam na krótkiej wizycie u ginka, zbadał na fotelu, zajrzał króciutko co w brzuszku, połozna zmierzyła, zważyła... i wszystko OK dłuzsze usg mam 20 listopada...wtedy poogladamy maluszka dokładnie:-) a wczorajsza wizyta była, ponieważ planuje jechać z moim w dłuzsza podróż... troche się boję bo to 1000 km! ale zatrzymamy się u rodziny no i najgorzej to przejechać przez naszą Polskę Kochaną! cały czas się zastanawiam ale nie musimy się spieszyć i możemy robić sobie postojów ile chcemy.... gin mówił że w ciąży najbezpieczniej to pociągiem...ale co ja zrobię że tu akurat pociągiem się nie da... agapka:-)suknia śliczna...i nie rezygnuj z kapelusza..... JANA:-) czekamy na Was Asik:-)myślę że skoro do tej pory OK to twój organizm dobrze znosi te leki:-)powodzenia Gosik:-)wysyłaj fotki co tam za cudeńka kupujesz:-) Channah:-) zimowe buziaki dla Was:-) mnie tez przeraża te kilka m-cy zimy.... Greta:-) jak wstrzemięźliwość nikotynowa? mam nadzieję że sie dzielnie trzymacie w postanowieniu:-) Miama:-)dasz radę:-) Rosa:-) 100krocia:-) Moluś:-) Kamilkaa:-) i wszystkei które nie wymieniłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ok:-) ostatni tydzień spedziłam na domowym imprezowaniu:-) a wczoraj odbyła się ostatnia impreza urodzinowa:-) mój śmieje się że w tym roku to urodziny obchodziłam kilka razy... wczoraj była babska imprezka:-) i było naprawdę super choć odczuwam trochę zmęczenie... i dziś się poprostu lenię... wczoraj byłam na krótkiej wizycie u ginka, zbadał na fotelu, zajrzał króciutko co w brzuszku, połozna zmierzyła, zważyła... i wszystko OK dłuzsze usg mam 20 listopada...wtedy poogladamy maluszka dokładnie:-) a wczorajsza wizyta była, ponieważ planuje jechać z moim w dłuzsza podróż... troche się boję bo to 1000 km! ale zatrzymamy się u rodziny no i najgorzej to przejechać przez naszą Polskę Kochaną! cały czas się zastanawiam ale nie musimy się spieszyć i możemy robić sobie postojów ile chcemy.... gin mówił że w ciąży najbezpieczniej to pociągiem...ale co ja zrobię że tu akurat pociągiem się nie da... agapka:-)suknia śliczna...i nie rezygnuj z kapelusza..... JANA:-) czekamy na Was Asik:-)myślę że skoro do tej pory OK to twój organizm dobrze znosi te leki:-)powodzenia Gosik:-)wysyłaj fotki co tam za cudeńka kupujesz:-) Channah:-) zimowe buziaki dla Was:-) mnie tez przeraża te kilka m-cy zimy.... Greta:-) jak wstrzemięźliwość nikotynowa? mam nadzieję że sie dzielnie trzymacie w postanowieniu:-) Miama:-)dasz radę:-) Rosa:-) 100krocia:-) Moluś:-) Kamilkaa:-) i wszystkei które nie wymieniłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka 🌼 Nie dam rady stać, bo mała cały czas okłada pęcherz, jak tylko się podniosę. No i tym sposobem musiałam męża zaciągnąć do odkurzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała spi a ja moge zjesc obiad!!! Ale sie spiesze bo mam nadzieje jeszcze zmyc naczynia :p Pampersy mnie wkurzaja , obciskaja nozki małej. Chyba zmienie. Moze na Happy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, mam tez \"2\" to zobacze. Ale mąż kupił juz Happy. No tak czy siak skoncze juz tą paczke \"1\" pampersów... Eh, kasa leci... Jutro pierwsza porządna kąpiel domowa w wanience. Dotąd obmywałam na reczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:-) ale ja am zazdroszczę że już możecie kąpać swoje maleństwa..... Jana:-) wyślij nam fotki swojej córuni:-) i tak sobie myślę że skoro macie choć chwilkę by tu do nas zaglądać to chyba nie jest az tak żle z tym czasem i maluszkami..... oh, podziwiam Was kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki Waszym relacją z codzienności z maluszkami tak się jakoś milutko i wesolutko zrobiło na topiku. Piszcie piszcie dużo, ja też już czekam na malutką. W tym tygodniu chyba wyprawimy się na duuuże zakupki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jana dzielna jestes kobieta :) chanah ja tez uwielbialam kampac malego ;) te kosmetyki dla dzieci sa swiete i jak super pachna :) dareczko jeszcze troche a sama przekonasz sie na sobie jak to jest kompac swoje malenstwo ;) jeszcze troche cierpliwosci :) a ja mam chandre :( i lekkiego dola :( chyba przez te pogode :( wrr zimno mokro ponuro iii.... pozdrawiam goraco wszystkie dziwczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tak przyokazji to moj kuba mial rekord od 20 - do 7-30 ranno jak mial okolo 7 miesiecy :) na cycu sama bylam w szoku !! ale co chwile chodzilam sprawdzac czy oddycha !! bo ja karmilam na zadanie ;) ale jak sie obudzil wsysal prawie wszystko z obu piersi ;) zycze bicia kolejnych rekordow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja Was opuszczam na jakiś tydzień .... bedzie mi Was brakować... może uda mi się dorwać do kompa kuzyna i napisze co u nas i nadrobię zaległości w czytaniu:-) wyjeżdzamy dziś wieczorem.... właśnie nas pakuję i szykuję żarełko na drogę, bo nie chce ryzykować gdzieś w barach.... martwię sie ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i wrócimy cało i zdrowo..... ciesze się bo jedzie z nami moja mama:-) udało mi się ja namówić pozdrawiam Was wszystkie:-) brzuchatki, planujace i te z już z maluszkami trzymajcie się dzielnie🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy niedzieli:) 20 dni nie pale!!!!!!!jestem z siebie dumna i cala w szoku,ze 20 dni wytrzymalam bez dymka:)nadal w to nie wierze ale jestem dobrej mysli wiec trzyajcie kciuki to moze wyrwe sie z nalogu channah-jestem zszokowana twoja ostatnia wypowiedzia!!!!!a w szczegolnosci tym,ze.....niedlugo tez bedziesz planujaca!!!!!!!!!co to ma znaczyc???przyznaj sie szybko i wprowadz nas w szczegoly swojego sekretnego planu:) moja ciekawosc zostala rozbudzona maksymalnie wiec opowiadaj co tam sobie kombinujesz:)buziaki dla ciebie mi twojego kapiszonka:) darka-szczesliwej podrozy i uwazajcie na siebie a przede wszystkim pan kierowca niech nie szaleje na drogach bo warunki bardzo srednie a przeciez wiezie \"ladunek bezcenny\" i \"wybuchowy\"(w postaci tesciowej:) ) ,powiedz mi jeszcze moja droga kiedy ty sie bedziesz mogla dowiedziec co tam w brzuszku chowasz??? i czy ty juz odczuwasz pierwsze kopniaczki czy jeszcze nie???? wielkie usciski i wracaj szybko 100krocia-powiedz mi prosze jesli wiesz cos dokladniej o tym,ze castagnus obniza prolaktyne bo ja nigdzie takich informacji na jego temat nie moglam znalezc,nawet na samej ulotce nic o tym nie ma a juz sie w niego zaopatrzylam i wyprobowuje swoaja cierpliwosc jak dlugo wytrzymam zanim zaczne brac:)juz od nastepnego cyklu chcialam jesli w tym miesiacu nici z zaciazania ale 3 miesiace prob to jeszcze nic.........nie wiem co robic zeby sobie nie zaszkodzic a cierpliwosc mi sie konczy i reka swedzi po castagnusa,tym bardziej,ze wskazania do brania mam bo cykle mam niereguralne(od 29 do 36 dni),problemy skorne(pryszcze) i napiecie przedmiesiaczkowe tez odczuwam w postaci nerwow i humorow......zastanawia mnie tylko ta prolaktyna bo nie mam pojecia czy mam za wysoka a badanie poki co odpada bo jeszcze nie mam ubezpieczenia a tu bez tego do szpitala lepiej sie nie zblizac bo bankructwo murowane:) czekam na twoja opinie i wszystkich majacych jakies info na ten temat,dzieki J_A_N_A-czekamy na fotki malutkiej razem z toba oczywiscie bo juz 3 pisklaczki na forum wyklute a tylko channah sie swoja perelka pochwalila:)no wiec do roboty!!!obfocic justynke jak nalezy i wystawic ciotkom zeby powzdychaly:)trzymajcie sie cieplutko w te dlugie zimowe wieczory i cieszcie soba ile tylko sie da!!!!:) gosik-jak tam baby shower???fajne prezenty???gdzie bylas zarejestrowana?ja wlasnie wczorja bylam na jednym u mojej kolezanki i bylo bardzo wesolo....gry,prezenty,jedzonko i szampan:).....bardzo chcialam byc na jej miejscu i juz sobie siedziec z takim brzuszkiem i zbierac prezenty dla kruszynki.....fajna sprawa ten baby shower bo na przyjscie dzidziusia ma sie juz wszystko naszykowane odpowiednio wczesniej a na dodatek ma sie dokladnie to co sie chce ze swojej wczesniej przygotowanej listy i nie mam mowy zeby cos sie powtorzylo bo wszystko jest rewelacyjnie zorganizowane.......trzeba by zaczac w polsce to rozpowszechniac a duzo wydatkow odpadnie a do tego jaka frajda tak sie spotkac i powydurniac w babskim gronie.....jest potem co wspominac:)czekamy na foty i relacje gosiczku wiec nie zwlekaj tylko wskakuj na forum i pochwal sie co tez tam dostalas!!!!czekamy cala reszte babeczek do,ktorych nie napisalam pozdrawiam goraco i przesylam duzo florydzkiego ciepelka na caly nadchodzacy tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- rewelacyjna fotka:-) Kubuś wesolutki na brzuszku:-) Cieszę się też że więcej napisałaś co u was:-) Greta- gratuluję silnej woli! 20 dni to już coś:-) Ja też gdzieś czytałam że castagnus obniża prolaktynę, tylko gdzie...? Mamy w ten sam dzień termin @... Tyle że moja raczej na pewno przyjdzie, bo bromergon biorę dopiero niecałe 2 tygodnie. J_A_N_A- czekamy na fotki Justynki! Darka- szczęśliwej podróży, wracajcie bezpiecznie do nas na kafe:-) Kamilkaaa- nadal się nie odzywa.... Kamilla7- a ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik-moja tez przyjdzie i wlasnie dlatego nie chce mi sie juz czekac i wole zadzialac z castagnusem zamiast siedziec z zalozonymi rekami(albo rozlozonymi nogami:) ) w kazdym razie wolalabym wiedziec dokladniej co z ta prolaktyna bo wszystkie inne wskazania do brania mam,wiec moze faktycznie mam ta prolaktyne za wysoka.......no zobacze jak bardzo sie wkurze w czwartek....jak bardzo to lykam a jak nie to poczekam jeszcze miesiac choc tak bardzo juz mi sie nie chce czekac:(tyle lat czekalam az przyjdzie ten czas staranek,az bedziemy gotowi,az bedzie ten wlasciwy czas........ milego dnia babeczki ja zmykam do wyrka powoli bo u mnie juz 2.15 a my wlasnie wrocilismy z barowej nasiadowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie! :) jestm Asiku!;) ❤️ Jana- wyjślij koniecznie fotki Justynki!I pisz jak najwięcej jak się macie, co u was słychać! daria- szczęśliwej drogi!Uważaj na sienie i na maluszka! Greta- tak trzymaj! dzielna jesteś, to napewno nie jest łatwe ale nie poddawaj się gdy nachodzi chęć na dymka ;) Kamilkaaa- odezwij się do nas! Gosik- własnie, jak baby shower?? Co dostała przyszła mamusia?Napewno dobrze się bawiłaś... to bardzo fajny zwyczaj...szkoda że u nas nie ma takiego :) Przeslij foty!!!! Channah- dzieki za fotki...fajnego masz tego synusia!:) A My dziś ropoczynamy szkołę rodzenia! :D Tak się cieszę.... Bardzo chciałam, abyśmy razem z Mężem chodzili tam razem! Buźka dla wszystkich laseczek! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- fajnie że się odezwałaś:-) Bedziesz miała dzisiaj niezłe przezycie (tak mi się wydaje)- pierwsze spotkanie w szkole rodzenia:-) Pobolewa mnie od paru dni brzuch jak na @, piersi sie wcale nie zmieniły. Czytałam że przy wysokiej prolaktynie piersi w drugiej fazie cyklu robią się właśnie większe i zmieniają się na takie jakie właśnie miałam w drugiej fazie przeważnie. Akurat taki objaw mógłby pozostać...:-) Także @ biegnie do mnie co sił w nogach:-) Mam nadzieję że następnych cyklach szybko mi się uda, bo znowu trzeba będzie szukac innej przyczyny a wtedy ja zwariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój mąż zabronił wysyłania fotek choćby stópki Justynki! :( Nie moge tego robic wbrew jemu :( Ja po wizycie poloznej. Szwy zdjęte. Dziwiła sie ze moge chodzic i siedziec, bo ponoc byly tak ściśniete ze w ciało weszły mocno :( Moze kore dębu kupic zeby sie ładnie wygoiło. I kazala kupic oliwke Bambino bo ja nieszczesliwie kupila Johnsona a ona nie jest dla noworodków a na dodatek uczula :( Channah a co dolewasz do kąpieli Kuby? Mialas moze Oilatum...? Dobre to? I czy myjesz pupe po kazdej kupce czy moze tylko chusteczek nawilżanych używasz..? Dzisiaj czeka nas pierwszy spacer, bo temperatura powyzej 10 stopni i położna kazała opatulic, w wózek i na 30 minut wyjsc :) I musze ściagac pokarm bo sie okazało ze mam za duzo i w jednej piesi mi sie zastój zrobił ... Eh, a ja sie bałam ze bede miec za mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A 🌻 Greta, ja nie wiem, czy Ci pomoże castagnus. Pomaga jak się ma podwyższoną prolaktynę lub krótką fazę lutealną < 10 dni. Jeśli u Ciebie to jest w porządku to raczej nie sprawi, że szybciej zajdziesz w ciążę. Chociaż wiara czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, Greta-gratulacje, tyle dni bez papieroska ....niezle!!! oby tak dalej-a stosujesz jakies plastry czy gumy? JANA czemu maz zabronil wysylania fotek?? jakis przesad? wyslalam wam zdjecia z mojego babyshower-bylo super-nigdzie sie nie rejestrowalalm bo nie mialalm czasu...dostalalm wiele fajnych rzeczy(nie wiem czy towidac na zdjeciach-ubranka, zabawki, hustawka, wanienka, reczniki, posciel...i troche kaski . mielismy oczywiscie rozne konkursy-moja siostra byla konferansjerem...super zabawa. napisze jeszcze cos pozniej na razie musze popracowac i nadrobic zaleglosci z piatku. paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle ze mój mąż boi się wszechobecnych pedofili :( Nie zna Was i nikomu nie ufa... Boi sie pewnie... Ja juz po pierwszym spacerze :) Justynka cały go przespała. Cel : apteka. Kupiłam kore dębu i oliwke Bambino. Przy okazji naklęłam sie na stan naszych polskich chodników, szczególnie schodów. Dobrze, ze mój wózek jest łatwy do prowadzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×