Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

pisze jedna reka ; ) dziekuje ze trzymalyscie za mnie kciuki - bardzo pomogły ! około godz. 15 skurcze troche czesciej sie pojawiały ale nie byly bolesne. o 17 pojechalismy zrobic ktg dla swietego spokoju. lezałam godz. pod ktg i niestety nie wykazało skurczów. lekarz myslal, ze zartuje i powiedzial, ze to przepowiadajace i odeslal mnie do domu. mialam przyjsc za 2-3 dni na ktg. ale jeszcze dla wszystkiego zbadala mnie polozna i zaniemowila bo mialam rozwarcie 7cm! zrobil sie szum i chwile pozniej bylismy z mezem w pokoju do porodu. bylismy w szoku, ze jest tak zaawansowany... rodzilam z usmiechem na ustach. lekarz i połozna byli zdziwieni. bolec zaczeło dopiero ok. 20stej jak miałam 2 ostatnie bóle przed partymi. 4 parte i Arturek pojawił sie na swiecie o 21.25. wazyl 325 i 55cm dlugosci. niesamowite wrazenia, maz nie dal rady przeciac pepowiny z wrazenia. i powiem nieskromnie, ze polozna gratulowala mezowi TAKIEJJJJ zony. a ja tak panikowałam ze bol... ale to co działo sie póxniej na oddziale to inna mniej piekna historia... alborada1983 nie przejmuj sie czubem. badz ponad to. my mielismy teraz przejscia z lekarzem pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- wielkie gratulacje! Ale dzielna byłaś! Takiego porodu i ja bym sobie życzyła:-) Buziaki dla Arturka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- wielkie gratulacje! Ale dzielna byłaś! Takiego porodu i ja bym sobie życzyła:-) Buziaki dla Arturka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn moje gratulacje! Ale super, że już masz maluszka w domku. No i ten poród... świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn wielkie gratulacje!!! Życzę WAM wszystkiego co najlepsze, trzymajcie się cieplutko i czekamy na fotki małego Artura. Alborada nie dziwię się że ten gin cię wkurzył, jakiś debil, no ale i tacy lekarze się zdarzają... Wyniki powinien ci omówić, powiedzieć co i jak, no i odpowiadać na każde pytanie. Nie przejmuj się nim! A jak mogę spytać to czego poszłaś do innego lekarza? Coś nie tak z twoim ginem? A twój dzidziuś rzeczywiście spory, ja miałam usg 21 czerwca i ważył ok. 677g. A propos tycia w ciąży to ja ważę 56,5 kg i bardzo malutko przytyłam na razie. Jak zaszłam w ciążę ważyłam 54 kg no ale w I trymestrze schudłam 4 kg. I brzuszek też mam mały. No ale u każdego jest inaczej i nie ma co się przejmować jak dzidziuś się dobrze rozwija i ma wszystko w normie. Widocznie taka nasza natura. Ja byłam na wizycie u swojego gina wczoraj no i wszystko ok, krzywa cukrowa wyszła super - po obciążeniu 87 (przy normie 70 - 105). Jestem cały czas na zwolnieniu, do pracy już nie wracam. Następna wizyta 24 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn gratulacje wielkie!!!!!!!!!!!Mialas wspanialy porod:) Ps dobrze ze połozna jeszcze Cie zbadala bo jeszcze urodzilabys w domciu:) Aga poszlam do drugiego gina bo nie wiem jeszcze gdzie zdecyduje sie rodzic Moja Pani gin z Lublina jest swietna i wolalabym rodzic wlasnie tam ale wiesz nigdy nie wiadomo kiedy cie \"złapie\";) Czasem mozna zwyczajnie nie dojechac do LBN Co do wagi rzeczywiscie nieduzo przytylas ale to dobrze łatwiej bedzie zrzucic Ja przed ciaza wazylam 54 a teraz 64 Badanie usg robilam w 25 tyg i wtedy wlasnie niunio wazyl ok 830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie mamą to kapitalna sprawa :) najbardziej brakuje mi snu. Dzięki za życzenia :) Zdjęcia zaraz wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn śliczny jest. jeszcze raz gratulacje! 100 krocia i Mikołajka dzięki za fotki, ależ rosną te szkraby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, 100krocia- śliczne macie dzieciaczki:-) Ani sie nie obejrzę a będę się chwalić swoim:-) Wyobrażacie sobie że jutro już zaczynam 20 tydzień ciąży???? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, 100krocia- śliczne macie dzieciaczki:-) Ani sie nie obejrzę a będę się chwalić swoim:-) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o zdjęcia maluszków: anadek@gazeta.pl Dzięki! Asik rzeczywiście czas leci... Ja już 7 m-c zaczęłam. Niedługo i nasze dzidzie powitają świat :) Alborada a jaki masz obwód brzuszka bo ja 90 cm? Ciekawa jestem bo jesteśmy w tym samym tc. Wiem że nie ma co porównywać bo u każdej inaczej się wszystko rozwija i rośnie ale fajnie tak się powymieniać \"danymi\" :) Moja waga poszła troszkę w górę, dziś ważyłam 57,4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mam metr w pasie a mierze 155 :) U mnie teraz jest 26 tydzien Wygladam jak tocząca sie dynia;) Martwie sie troche bo cos strasznie tyje chociaz jem lekkostrawne potrawy unikam slodyczy itp a waze....66,5 !!!! Asik juz jestes na półmetku:) Zobaczysz jak to zleci szybko Ani sie obejrzysz a bedziesz tulic malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada nie martw się, widocznie już taki twój urok w ciąży, po porodzie na pewno szybko zrzucisz zbędne kilogramy. A widzisz ja z kolei martwię się w przeciwną stronę, że za mały brzuszek i za mało przytyłam... Czytałam że wielkość brzucha i to ile się przytyje nie ma większego znaczenia, że u każdej kobiety jest inaczej i zależy od wielu czynników, no ale nie da się nie przejmować tak do końca. A może wyoblrzymiam wszystko? Lepiej by było tak bardzo o tym nie myśleć jak z dzidzią jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
www.akcja-bobasek.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jesli rozwoj i waga dzidzi wg usg sa w normie to nie ma sie czym przejmowac Ja to bym wolala miec mniejszy brzuszek Czytalam z kolei gdzies ze w 38 tc sredni obwod brzucha wynosi 101-107 To ja juz mam taki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn, gratuluję ślicznego Synka. Dziękuję za zdjęcia. Pozdrawiam Was ciepło i życzę wszystkim samych radości z macieżyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) wysyłam dzisiejsze zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsysłałam zdjęcia. Dziewczyny jak podawałyście dzieciom wit. K? Mały dostał w mleku i zwymiotował :( Tak myślę, żeby dać mu bezpośrednio do buzi lub na łyżeczkę z odrobiną mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie : jak zlikwidować suwaczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn dzięki za zdjęcia, śliczny maluszek! A suwaczek wykasuj w stopce jak wejdziesz w swoje preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn dzieki za zdjecia - Jejku ale masz cudo :) sliczny jest .. a czemu mial weflonon w głowince ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini55 Arturek dostawał 4 kroplówki glukozy. Trafiliśmy na okropnego pediatrę, w sumie to była afera. Okazało się, że laboratorum zmieniło jakieś odczynniki i dzieci miały bardzo złe wyniki cukru. Odrazu podłączyli kroplówki. Jak robili w innym laboratorium to się okazało, że wyniki super i nie do końca wiemy czy Arturek miał złe wyniki czy dobre i czy te kropłówki były potrzebne. Najgorsze, że pobierali 5 razy krew do badań i miał pokłute raczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn cudowny. A Ty wracasz powoli do sił? Noce do przeżycia? Wit K Emilka dostała jeszcze w szpitalu. Nie słyszałam o podawaniu tej witaminy samemu. Witaminę D owszem, po 6 tygodniu życia do końca 1 roku. Nam też kilka razy pobierali krew, mała miała żółtaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn sliczne malenstwo:) Dziewczyny jak planujecie kupic lub kupilyscie wózek? przez internet czy ze sklepu osobiscie? Moze macie jakies adresy internetowe z dobrymi wozkami Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam osobiscie w sklepie 2 wózki. 1 dwufunkcyjny - jako głęboki sprawdzil sie super, jako spacerowka do niczego. 2 - spacerówka Baby Design - jedno wielkie gówno, połmało mi sie szybko i kółka zle działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×